Uus Google Märksõna Planner Tool & Market Samurai Uuenda

Jaga Button

Viimane nädal on sündmusterohke siin Noble Samurai HQ, ja me tahtsime tuua teile kiirendamiseks riigi märksõna Research moodul Market Samurai.

Google teatas selle aasta mais, et oleks asendades märksõna tööriista oma uue Märksõna Planner - saate lugeda rohkem infot siit .

Ametlik sõna oli siis läheb ta pensionile Märksõna tööriist lõpus juuli, nii et me kohe seadnud endale ülesandeks muuta meie märksõna Research moodul töö märgusõnaga Planner.

Pärast 4 nädalat, sadu purki Pepsi Max ning lugematu rida koodi, mida meie arendusmeeskond, pidime versiooni Market Samurai, mis töötas koos Märksõna Planner - kuid meil oli veel panna see läbi korraliku testimist.

Fast forward Möödunud nädala reedel oli meil käputäis aruanded jookseb sisse läbi meie toetust järjekord umbes praeguse märksõna Research moodul ei lae mingil kasutajad.

Testimine ei paljune teema (nagu nii tihti juhtub!), Nii et palusime kasutajatel esitada siluda logisid. Pärast vaatamise siluda palgid sai selgeks, et Google oli alustanud sundides rühmitus Adwords kasutajad kasutada märksõna Planner.

Nii et meil on olnud, et kiirendada oma ajakava.

Mida see tähendab, et märksõna Research moodul?

Alates kasutajate seisukohast märksõna Research moodul peaks ikka toimima väga sarnane sellele, kuidas ta oli enne. Enamik muudatusi on tehtud kulisside taga, ja me oleme teinud oma parima, et viia miinimumini mõju oma töökorraldust - 95% kasutajatest kasutab jätkuvalt vana märksõna tööriista versiooni praegu ja ei tule mingit märgatavat vaheta märksõna Research moodul nendele kasutajatele.

Kui sooritate märksõna teadusuuringute, Market Samurai on vaadata, kui teil on veel juurdepääsu Märksõna tööriist ja käivitada praeguse versiooni app. Kui Google on sisse oma AdWordsi kontole kasutada märksõna Planner, Market Samurai tuvastab selle, ja kust sa tead, et teil on vaja ajakohastada, et eriversiooni, mis töötab Märksõna Planner.

Peamise muudatusena märksõna Research moodul on see, et nüüd on vaikimisi kasutades Täpne vaste andmed, samas kasutatakse vaikimisi Laiasobituslik.

Kui sa ei tea, vahest sobingutüübid, siin on kiire hooletussejäetud kuidas need erinevad:

 • Täpne otsingud - Mis mängu tüüp seatud "täpne vaste", SEO liikluse näitaja seotud sellega, kui palju inimesed kirjutama täpset terminit olete uurides. Näiteks kui teie märksõna on "forellipüük" siis SEOT täpset otsingut näitaks, kui palju inimesi trükitud täpset fraasi "forellipüük" Google ja klõpsanud kaudu külastada number üks järjestatud saidi otsingutulemustes.
 • Lai otsingud - Mis mängu tüüp seatud "vastega" SEO liikluse näitaja seotud sellega, kui palju inimesed otsivad fraas, mis sisaldavad sõnu "forell" ja "kalapüük" (igal sõnajärg) koos täiendavate sõnadega, ja siis klikivad külastada number üks saidi otsingutulemustes.

 • Fraasi otsingud - Mis mängu tüüp seatud "fraasivastel" SEO liikluse näitaja seotud sellega, kui palju inimesi otsivad fraasi sisaldavad sõnu märksõna selle konkreetse sõnajärg ja seejärel läbi klikivad külastada arvu ühes kohas otsingutulemustes.

Miks valisime minna Täpne vaste andmeid

Kui alustasime Market Samurai veidi alla 5 aastat tagasi, see oli väga populaarne SEO kogukonna osalise vaste tüüp tehes SEO eesmärkidel. Loogika oli, et kui sa olid saada # 1 järjekohal märksõna "koera koolitus", siis oleks sageli saada # 1 edetabel "koolituse koer" ja paljud pika saba variante märksõnu.

Kuid aastate jooksul pidevalt parandusi Google'i algoritm ja suurenenud otsingumootor konkurents, seda on näidanud, et üha vähem tõene kui reeglina.

Oleme kuulnud lugematuid aruandeid meie klientidele, kes on saavutanud # 1 paremusjärjestusest märksõna, kes on teatanud, et täpset vastet liiklus ennustused on palju rohkem kooskõlas nende tegeliku täheldatud liiklus, mitte liiga optimistlikud vastega hinnanguid.

Selle tulemusena ajas konsensuse SEO üldsus on nihkunud eelistada Täpne vaste andmed, kui saad ainult tõesti optimeerida saidi täpset märksõna fraasid.

Paljud meie kasutusalad ulatasid meile ja küsis meilt selle, ja kui te võtate pilk see teema kohta Warrior Foorum, näete, et enamik inimesi soovitame kasutada Täpne vaste asemel Laiasobituslik kui ta teeb palju rohkem mõtet, kui te teete märksõna Research SEO eesmärkidel - nii on mõistlik teha seda vaikimisi nüüd.

Meie praegune soovitus on optimeerida täpse vastega märksõnu, ja kui sa saad täiendavat liiklust (nagu te kahtlemata ikka) tõttu ka pealevõtmine mõned pika saba pingeread mõelge, et nagu boonus. On palju parem olla ettevaatlik ja alahindavad oma tulemusi ja saada "kena üllatusi" kui oodata laviini liiklus rajades oma eesmärke on liiga optimistlikud vastega andmed.

Sõna märksõna Research Presets

Kuna Google on välja nende Märksõna Planner enne nende seatud tähtaegadest me ikka ei ole olnud palju aega näpistama märksõna Research filter presets optimaalseid tulemusi põhikooli märksõna teadus stsenaariume.

Me töötame üle järgmise paari nädala jooksul, et täpsustada neid filtreid. Kui teil on soovitatavad sätted, mis on teie jaoks töötab, siis võib vabalt jagada neid oma kommentaarides allpool!

Praegu, kui te ei saa tagasi, kui palju tulemusi tehes märksõna teadus odotustesi, siis võite lõõgastuda filtrid natuke filtreerida vähem märksõnu välja, kui Täpne vaste numbrid kipuvad olema palju väiksem kui nende osaline või fraasivaste kolleegidega.

Meile meeldiks kuulda teie tagasisidet!

Meil on veel mitmeid parandusi, et me rakendamise lähinädalatel, sealhulgas speedup kogu märksõna Research moodul. Me ka ajakohastades meie õppematerjalide, et need vastavad uusima versiooni Market Samurai.

Kuna see uus ja parandatud versioon märksõna Research moodul rullides läbi kasutajatele, meil on tõesti vaja, et te andke teada, mis teile meeldib (või ei meeldi), umbes uus versioon, et saaksime esikohale uusi funktsioone vastavalt.

Kui soovite, et proovida uut Märksõna Planner versioon Market Samurai, või mingit tagasisidet uusehitis, palun saatke e- support@noblesamurai.com - meie klienditoega on pikisilmi ootavad tagasisidet!

Eugene

Eugene on kirjutanud 18 postitus (ed) Noble Samurai

Üks vastus, et "Uus Google Märksõna Planner Tool & Market Samurai Update"

 1. Kui teed täpset vastet uurimistöö LOR vähese liiklusega märksõnad ma eemaldan filtrid täielikult ning keskenduda hinnanguliselt liiklus ja semantilise kvaliteedi märksõna ise, mis tähendab, kui hästi märksõna on äri eesmärk üritan saavutada. Siis ma lähen vaatama konkurentsi moodul kontrollida, et ronida esimesele laigud on tegelikult teostatav.

  Kui otsingud on väga madal, siis võib lõpuks 3-5 tulemusi isegi siis, kui filtrid on üsna madal. Parem neid täielikult eemaldada ja vaata, kas märksõna on vähem liiklust võib olla parem oma äri eesmärk.

  Rohkem populaarsed märksõnad, selle asemel, või kui kasutatakse laia otsingud Hoian SEOT umbes 40 ja siis filtreeritakse läbi tulemusi rohkem semantilist ja Comptition lähenemist eespool kirjeldatud.

  Tore näha, et te töötate raske uuesti tarkvara kursis Google uuendused. Kas ma võin minna üle uue versiooni kohe või ma pean ootama, Google muuta oma AdWordsi kontole esimesena?

  Täname jõupingutusi.
  Emanuele's viimane blogi postitus ... Ci basta davvero un'adsl keskpärane?