Uued funktsioonid Dojo

Jaga Button

Kas olete näinud uut Noble Samurai Dojo veel?

Noble Samurai Dojo on meie uus koolituse alal - ja vahetas oma eelmise õpetused ala.

Järgnevate kuude jooksul, Dojo kasvab rohkem ja rohkem koolitust lisatakse regulaarselt - et aidata teil saada kõige välja Market Samurai, ja teie Interneti-turunduse

Big muutused Dojo

Tuginedes oma tagasiside oleme teinud mõningaid olulisi muudatusi nii, et anname koolitus.

Mõned muudatused märkad uues Dojo on järgmised:

 • Uus samm-sammult Kirjalik Koolituskäsiraamatud;
 • UUS Popular PDF Koolituskäsiraamatud;
 • UUS Automaatne kirjalike Training - 52 keeles toetavad;
 • PAREM heli kvaliteeti ja helitugevuse taset;
 • Uus otsing funktsionaalsus - aitab leida koolitust vajad;
 • UUS kunagi, enne kui näinud, Selgem koolitus (sealhulgas selle " Sissejuhatus Märksõna Research "Dr Anthony Fernando) ja;
 • Täna lisatud Alates tänasest saab nüüd kommenteerida, edasi näpunäiteid ja tagasisidet sees Dojo.

Veenduge, et teil vaadata neid välja: - http://www.noblesamurai.com/dojo

Ja hoida oma tagasiside tulevad! Anna meile teada oma mõtteid uue Dojo jättes kommentaar allpool.

Brent

PS - Kas sa saagi "swooshy" uue intro ja outro animatsioonid videos? Kuidas vinge on nad! (Awesome töö Ben Galt!)

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 postitust (s) Noble Samurai

32 Responses to "New funktsioonid Dojo"

 1. Hi guys, mitte ainult teil parim toode seal hoiate surudes kvaliteedi kohta. Hästi tehtud jälle.

 2. 2
  On 9. november 2009 kell 07:43
  Harsha ütles:

  Im uhke MS ja teie käivitamist DOJO tuli õigel ajal.
  Te ROCK !!!! Eriline tänu Dr Anthony.

 3. Awesome, põhjalikult nautida esimene video, tore näha õpetused on erinevates formaatides, eriti neile, kes võitlevad laadida suuri faile või on ühendusega probleeme. PDF tegur on alati teretulnud, sest sa ei saa minna tagasi ja lugeda, kui kogenud aeglane ühendus. Jätka samas vaimus.

 4. Sinu uus DOJO on kindlasti minu uus Mojo ... hoida see üles.

 5. 5
  On 9. november 2009 kell 20:06
  Klik ütles:

  Lovely - aitäh!

  Ma eriti ootan PDF juhendid alternatiivina õppevideoid.

  Parim

  Klik

 6. Hea mõte. Haruldane projekti. Tänan kallis.

 7. Täname alternatiivsed meetodid videos. See on väga kasulik neile, kes on erinevad õppimise stiilid.

  Tõeliselt "õppida" protsess võtab kordamine. See on väga raske, et minna tagasi video sellel unustanud samm. Olen seda juba teinud oma samm-sammult märksõna teadus, kuid oma ametlike kirjalike dokumentide suur.

 8. 8
  On 9. november 2009 kell 22:53
  MizzCindy ütles:

  Vau! Sa inimesed kindlasti ei tea, kuidas seda liiga pakkuda, sa ei ?! Suurepärane täiendusi koolitus dojo.

  Tänan!

 9. Gosh Poisid, ma saan Teid ootab küsida rohkem raha! See on tõesti suur!

  Palun, palun, palun, video kasutades Rank Tracker minu jaoks. Miin on nii suur segadus ja ma olen nii organiseerimata on kogu asi! Ma ei saa olla ainus, kes ei ole arvasin seda. Kas Ma Saan?

  Ma lähen pea seal ja vaadata algusest lõpuni sel nädalal ja veenduge, ma ei puudu midagi. Tõesti hindan tööd olete teinud käesoleva. Suur tänu!

  Leigha

 10. 10
  On 9. november 2009 kell 11:33
  Sharyn ütles:

  Video ja PDF - imeline !!! Market Samurai - suur väärtus alustada - lihtsalt hoiab üha paremaks. Parim IM raha ma kunagi veetnud oli ostu Market Samurai! Aitäh. . .

 11. Jah ... im vaadates nüüd.

 12. 12

  Meeldis esimene vid, ikka on võimalik salvestada see sama kvaliteediga nagu "Golden Rules" videos? Need olid palju parem pildikvaliteet ma arvasin. Info muidugi on ülemine piir. Ootan, et näha, mis juhtub järgmisena.

 13. Ma armastan dojo koolitus. Dr Fernando teeb asjad selgeks. Aga ma tõesti tõlke funktsiooni. Nüüd on see palju lihtsam minu jaoks, et näidata oma mehele, kes räägib ainult araabia ja prantsuse mida ma teen. Minu emakeel on inglise keel ja minu prantsuse ei ole suur ja ma ei räägi araabia. Ta on alati minult küsimusi ja mul oli probleeme selgitades enne. Ma armastan Market Samurai ja ootan veel dojo õppetunde.

 14. Ok, ma tahan swoooooshie intro.

  Jahe

 15. 15

  Brent

  Sina ja kogu su meeskonna kunagi enam hämmastama mind uuendusi ja kvaliteeti materjali pakute MS. Jätka samas vaimus !!

 16. 16
  On 10. november 2009 kell 07:48
  tomartomartini ütles:

  Aitäh :)

 17. Püüan ette kujutada, mida turg Samarai, on nagu kaks aastat aega!

  Kas me lihtsalt sisse lülitada ja vaadata hüppab välja?

 18. hi i juhtuda maa saidile youtube.com Ma tahan, et sa tead, et ma külastab oma blogis ja osta teie toodet pärast kohtuprotsessi.

 19. Ma ei tea, kus kutid saada aega, et teha seda kõike. Ei kujuta ette elu ilma Market Samurai.

 20. 20

  Lihtsalt Awesome !! Hoia suurt tööd. PDF-faile on väga kasulik

 21. 21
  On 14. november 2009 kell 12:53
  Leila ütles:

  Hei poisid. Siin on mõelnud, palun pange kokku lihtne kiire petma lehte et saaksime alustada kasutades MS kohe ja läbima koolituse aeglasemas tempos.

  Ma olen kindel, et paljud meist tahavad hüpata paremale kasutamiseks, kuid seda kasutada õigesti, nii kiire lihtne petma lehte hüpata alustada meist oleks väga teretulnud.

  Tänan!

 22. Kui te ei kasuta Dojo, sa oled tõeline Dodo.
  See on suurepärane koht, et aidata saada maksimaalselt ära Market Samurai.
  Isegi kui te olete kasutanud MS ajal, Anthony on võimalus saada kuni kohti ma ei mõelnud ja suurendada oma tõhusust näitaja.

 23. 23

  Dojo on wonderful.I armastan kõike Market Samarai ja see vaid paraneb better.I olen nii õnnelik, ma ostsin it.Keep head tööd, please.And aitäh.

 24. Tänu Anthony, nagu arusaadav selgitus. Kuidas õigesti kasutada positiivsed ja negatiivsed märksõnad ala, siis nende taastamine on natuke segane minu jaoks eelmisel aastal nii andis neile miss. Kõik hea nüüd. Hästi tehtud jälle.

 25. See on esimene kord, kui ma olen oma blogis. Sinu uued ideed on imeline Dojo.

 26. Hea Hea Hea koolitus suurepärane tarkvara. Awesome töö poisid!

 27. Ma pean ütlema, et igas mõttes on teil üle esitatud absoluutselt fantastiline sisu, et olete ette ja hoida pakkudes meile. Hästi tehtud kutid!

  Nüüd, ma ei tea, kui lihtne võib olla sinu jaoks, et toota eraldi moodul, mida ma olen umbes soovitada, kuid kahtlemata on teil palju inimesi, kes töötavad kohalikud ettevõtted, kes soovivad saada parimaks Market Samurai. Tõepoolest .. hea hulk neist folk osalenud Kolmkümmend päeva Challenge.

  Sisu, mis on tarnitud on suunatud neile, folk, kes soovivad teha äri võrgus rõhku on suunata nišš ja mikro-turuniššidel jms Kindlad parameetrid on määratud seoses vähemalt 30.000 soovitatud konkureerivate saite ja 80 + külastajad päev.

  Ma hindan seda, et kohalikud ettevõtted on laialdaselt mitmekesine loodus, ja et iseenesest võib esitada ebarealistlikke tõkkejooksus, kui tegemist on niisuguse moodul. Aga võib-olla ma võiks illustreerida näiteks üks selline äri ja mõned küsimused, mis on jäänud minu jaoks vastuseta.

  Minu noorem poeg Chris jookseb välireklaami maaklerteenust. Ta toimib "käsi" vahel, kes otsivad reklaamida välimeedia ja välimeedia ettevõtted. Ta reklaamib läbi Yellow Pages, kohaliku kaltsu ja mõned online kataloogidest. Ta on kodulehel (Co.nz.) ja blogi üles, endised koos PR 3. Enamik tema suunamisest äri on offline allikatest, kuid ta meeldiks väga, et parandada oma online-kohalolek ja seega tekitada isegi rohkem äri. Ainus tõeline konkurents tal on välimeedia ettevõtted ise. Tema büroo on vaid üks selle liigi siin.

  Ei tema ega ettevõtted ise on enam kui jtk liiklus põhineb kõige sagedamini otsitakse märksõnu, kuid vähe liiklust on, on sihitud ja on olemas reaalne väljavaade nad lähevad ostma. Aga filter on "vähemalt 80 otsingute päev" on liiga kõrge ja avab mingit tulemust.

  Olen ka vasakule mõtlema, kas '30, 000 konkureerivate lehtede omab suurt tähtsust sellist olukorda, arvestades, et peaaegu kõik need konkureerivad saidid ilmumist Google.co.nz on välismaal alade (välimeedia ettevõtted jne). Minu enda kogemus oma niši saite, ma sain need tippu Google.co.nz, isegi kui kuni vastu 100000 s konkureerivate saite. Kasutades sõnu nagu Uus-Meremaa ja Auckland paljudes longtail märksõnu, ma arvan, et anda talle palju parem võimalus muuta see kõrgeid positsioone Google.co.nz mitte öelda Google.com. Ka tema teema ja kategooria märksõnad on tõenäoliselt paremini teha liiga. Kõik kuna kohalikud otsingud ei otsides välismaale ettevõtted.

  Kuigi ma tahaksin talle pakkuma konkreetseid soovitusi ma tõesti ei taha võtta midagi, mida olete meile õpetanud ja siis arvan, mida ma võib olla vaja muuta, et see sobiks tema asjaolusid.

  Võttes ütles, et Ma ei palu, et sa teha mingeid ettepanekuid, kuidas läheneda märksõna teadus seoses selle konkreetse äri. Aga see on tüüpiline tuhanded teised väikeettevõtted, mis võib ka kasu saada midagi, mida saab oletada neile.

  Samuti kellelegi mõelnud pakkudes SEO nõustamisteenuse selliste ettevõtete suunas, ma arvan, et see on neile taeva kingitus! Nii ei oleks enam aim.

  Kas see on tegelikult võimalik tulla moodul, mis konkreetselt vajadustele kohalike äri?

  Lootes ma ei ole teinud kõike seda liiga segane teile ..

  Parimate soovidega

  Dale Calder

 28. Hea kraam poisid ... .well teinud!

  Tony Thornley.


  Chris Harrold vastas:

  See on esimene kord, kui ma vaatasin videoid mis tahes pikema aja jooksul. Ma lööd ennast mitte neid vaadates varem tõttu tohutu hulk teavet võib gleen vaadates neid. Kindlasti mõned suured asjad! Hõlmatud materjali videos seletati väga hästi ka! Tänu Dr Anthony oma Lihtsustatult on õpetada tuitorials!

 29. Wow - See on suurepärane uusi funktsioone!

  Palju edu,

  Magnus

 30. Te olete alati tööd, et muuta see parem meile kõigile! See lihtsalt näitab, mida Class Act sa oled ja mida sa selles pikkadeks ... ei "välku värvid" ja siis uksest välja meie raha käes!

 31. Aitäh Market Samurai !!!