Uued funktsioonid Dojo

Jaga Button

Kas olete näinud uus Noble Samurai Dojo veel?

Noble Samurai Dojo on meie uus koolituse valdkonnas - ja on asendanud meie eelmise õpetused piirkonnas.

Lähikuudel, Dojo kasvab rohkem ja rohkem koolitust lisatakse regulaarselt - et aidata teil saada kõige välja Market Samurai, ja teie Interneti-turunduse

Big muutused Dojo

Tuginedes oma tagasiside, oleme teinud mõningaid olulisi muudatusi nii, et me pakkuda neile koolitusi.

Mõned muutused märkad uues Dojo on järgmised:

 • Uus samm-sammult Kirjalik Koolituskäsiraamatud;
 • UUS Latest PDF Koolituskäsiraamatud;
 • UUS Automaatne kirjalike Training - 52 keeles toetavad;
 • PAREM Audio Quality helitugevust ja;
 • Uus otsing funktsionaalsus - aitab leida koolitust vajad;
 • UUS kunagi, enne kui näinud, selgem koolituse (sealhulgas selle " Sissejuhatus Märksõna Research "Dr Anthony Fernando) ja;
 • Täna lisatud Alates tänasest saab nüüd kommenteerida, täiendavaid nõuandeid ja tagasisidet sees Dojo.

Veenduge, et vaadata neid välja: - http://www.noblesamurai.com/dojo

Ja hoida oma tagasiside tulevad! Anna meile teada oma mõtteid uue Dojo jättes kommentaar allpool.

Brent

PS - Kas sa saagi "swooshy" uus intro ja outro animatsioonid videos? Kuidas vinge on nad! (Awesome töö Ben Galt!)

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 postitus (ed) Noble Samurai

32 Responses to "Uued funktsioonid Dojo"

 1. Hi guys, mitte ainult teil on parim toode seal hoiate surudes kvaliteedi kohta. Tubli töö uuesti.

 2. 2
  On 9. november 2009 kell 07:43
  Harsha ütles:

  Im uhked MS ja teie käivitamist DOJO tuli õigel ajal.
  Te ROCK !!!! Eriline tänu Dr Anthony.

 3. Awesome, põhjalikult nautisid esimene video, tore näha õpetused on erinevates formaatides, eriti neile, kes võitlevad laadida suuri faile või on seotud probleemid. PDF faktor on alati teretulnud, sest sa ei saa minna tagasi ja lugeda, kui kogenud aeglane ühendus. Hoia head tööd.

 4. Endale DOJO on kindlasti minu uus Mojo ... keep it up.

 5. 5
  On 9. november 2009 kell 20:06
  klik ütles:

  Lovely - aitäh!

  Ma eriti ootan PDF juhendid alternatiividena õppevideoid.

  Parim

  Klik

 6. Hea idee. Ainulaadne projekt. Tänan kallis.

 7. Täname alternatiivseid meetodeid videos. See on väga kasulik neile, et on erinevad õppimise stiilid.

  Et tõeliselt "õppida" kestab kordamist. On väga raske, et minna tagasi video selle unustanud samm. Olen seda juba teinud oma samm-sammult märksõna teadus, vaid oma ametliku kirjalikud dokumendid on suur.

 8. 8
  On 9. november 2009 kell 22:53
  MizzCindy ütles:

  Wow! Te inimesed kindlasti ei tea, kuidas seda liiga anda, sa ei ?! Suurepärane uuendamine koolitus dojo.

  Aitäh!

 9. Gosh Poisid, ma muudkui ootan, et sa küsida rohkem raha! See on tõesti suur!

  Palun, palun, palun tee video kasutades Rank Tracker minu jaoks. Minu oma on selline suur jama ja ma olen nii organiseerimata koos kogu asi! Ma ei saa olla ainus, kes ei ole aru saanud. On see võimalik?

  Ma lähen pea sinna ja vaadata algusest lõpuni sel nädalal ja veenduge, et ma ei puudu midagi. Tõesti hindan tööd olete teinud käesoleva. Tänan sind nii palju!

  Leigha

 10. 10
  On 9. november 2009 kell 11:33
  Sharyn ütles:

  Video ja PDF - imeline !!! Market Samurai - suur väärtus alustada - muudkui aina paremaks ja paremaks. Parim IM raha ma kunagi veetnud oli ostu Market Samurai! Aitäh. . .

 11. Jah ... im vaadates nüüd.

 12. 12

  Meeldis esimene vid, ikka on võimalik salvestada see sama kvaliteediga nagu "Golden Rules" videos? Need olid palju parema pildikvaliteedi ma arvasin. Info muidugi on ülemine piir. Ootan, et näha, mis juhtub järgmisena.

 13. Ma armastan dojo koolitus. Dr Fernando teeb asjad selgeks. Aga ma tõesti tõlge funktsioon. Nüüd on see palju lihtsam minu jaoks, et näidata mu abikaasa, kes räägib ainult araabia ja prantsuse keeles, mida ma teen. Minu emakeel on inglise keel ja minu prantsuse ei ole suur ja ma ei räägi araabia. Ta on alati minult küsimusi ja mul oli raskusi selgitades enne. Ma armastan Market Samurai ja ootan rohkem dojo õppetunde.

 14. Ok, mulle meeldib swoooooshie intro.

  Cool

 15. 15

  Brent

  Teie ja teie kogu meeskond kunagi enam hämmastama mind uudiseid ja materjali kvaliteet pakute MS. Hoia head tööd !!

 16. 16
  On 10. november 2009 kell 07:48
  tomartomartini ütles:

  Aitäh :)

 17. Püüan ette kujutada, mida turg Samarai, on nagu kahe aasta pärast!

  Kas me lihtsalt sisse lülitada ja kontrollida hüppab välja?

 18. hi i juhtuda maa saidile youtube.com Ma tahan, et sa tead, et ma külastavad oma blogis ja osta teie toodet pärast kohtuprotsessi.

 19. Ma ei tea, kus te saate aega, et teha kõike seda. Ei kujuta ette elu ilma Market Samurai.

 20. 20

  Lihtsalt Awesome !! Hoia suurt tööd. PDF-faile on väga kasulik

 21. 21
  On 14. november 2009 kell 12:53
  Leila ütles:

  Hey guys. Siin on mõte, kas te võiksite kokku panna lihtne kiire petma lehte, et saaksime hakata kasutama MS kohe ja läbida koolitus aeglasemas tempos.

  Ma olen kindel, et paljud meist ei taha hüpata paremale kasutada, kuid seda kasutada õigesti nii kiire lihtne petma lehte hüpata alustada meist oleks väga teretulnud.

  Aitäh!

 22. Kui te ei kasuta Dojo, sa oled tõeline Dodo.
  See on fantastiline koht, mis aitavad saada kõige välja Market Samurai.
  Isegi kui sa oled kasutanud MS ajal, Anthony on võimalus saada kuni kohti ma ei mõelnud ja suurendada oma tõhusust näitaja.

 23. 23

  Dojo on wonderful.I armastan kõike Market Samarai ja Aina better.I olen nii õnnelik, et ma ostetud it.Keep head tööd, please.And aitäh.

 24. Tänu Anthony selline selge seletus. Kuidas õigesti kasutada positiivseid ja negatiivseid märksõnu ala, siis taastage need on natuke segane minu jaoks viimase aasta jooksul nii andis neile miss. Kõik hea nüüd. Tubli töö uuesti.

 25. See on esimene kord, kui ma olen oma blogis. Sinu uued ideed on imeline Dojo.

 26. Hea Hea Hea koolitus suurepärane tarkvara. Awesome töö poisid!

 27. Ma pean ütlema, et igas mõttes on teil üle-esitatud absoluutselt fantastiline sisu, et olete andnud ja hoida pakkudes meile. Tubli töö poisid!

  Nüüd ma ei tea, kui lihtne võib olla sinu jaoks, et toota eraldi moodul, mida ma olen umbes et soovitan, kuid kahtlemata on teil palju inimesi, kes juhivad kohalikud ettevõtjad, kes soovivad saada parimaks Market Samurai. Tõepoolest .. hea hulk neist folk osalenud Thirty Day Challenge.

  Sisu, mis on tarnitud on suunatud neile, folk soovivad teha äri võrgus rõhk suunata niši ja mikro-turuniššidel jne Kindlad parameetrid on seatud seoses vähemalt 30.000 soovitatud konkureerivate saite ja 80 + külastajatele päeval.

  Ma hindan seda, et kohalikud ettevõtted on laialdaselt mitmekesine loodus, ja see iseenesest võib kujutada ebareaalne tõkkejooksus, kui tegemist on niisuguse moodul. Aga võib-olla ma võiks illustreerida näiteks üks selline äri ja mõned küsimused, mis on jäänud minu jaoks vastamata.

  Minu noorem poeg Chris jookseb välireklaami vahendusteenuse. Ta käitub nagu "käsi" vahel, kes otsivad reklaamida välimeedia ja välimeedia ettevõtetega. Ta reklaamib kaudu Yellow Pages, kohalik rag ja mõned online kataloogidest. Ta on kodulehel (.co.nz) ja blogi üles, endistest PR 3. Enamik tema suunamisest äri on offline allikatest, kuid ta tahaksin väga, et parandada oma online-kohalolek ja seega tekitada isegi rohkem äri. Ainus tõeline konkurents tal on välimeedia ettevõtted ise. Tema büroo on vaid üks selle liigi siit.

  Ei tema ega ettevõtted ise on enam kui jtk liiklus põhineb kõige sagedamini otsida märksõnu, kuid vähe liiklust on, on sihitud ja on olemas reaalne väljavaade nad lähevad edasi osta. Aga filtri "vähemalt 80 otsingute päev" on liiga kõrge ja toob välja ei andnud tulemusi.

  Olen ka vasakule mõtlema, kas kuupäevaga 30., 000 konkureerivad lehed "on suur tähtsus ka sellises olukorras, arvestades, et peaaegu kõik need konkureerivate saite ilmumist Google.co.nz on välismaal saite (välimeedia ettevõtted jne). Minu enda kogemus oma niši saite, mul on need tippu Google.co.nz, isegi kui kuni vastu 100000 konkureerivate saitidele. Kasutades sõnu nagu Uus-Meremaa ja Auckland paljudes longtail märksõnad, mis ma arvan, et annan talle palju paremaid võimalusi teha see top positsiooni Google.co.nz mitte öelda Google.com. Ka tema teema ja kategooria märksõnad on tõenäoliselt paremini teha liiga. Kõik sest kohalikud otsingud ei otsides välismaiste ettevõtetega.

  Kuigi tahaksin pakkuda talle konkreetseid soovitusi ma tõesti ei taha võtta midagi, mida olete meile õpetanud, ja siis arvan, mida ma võib olla vaja muuta, et see sobiks tema asjaolusid.

  Võttes ütles, et ma ei palu, et sa teha ettepanekuid selle kohta, kuidas läheneda märksõna teadus, mis puudutavad seda eelkõige äri. Aga see on tüüpiline tuhandete teiste väikeettevõtted, mis võib samuti saavad kasu midagi, mida saab soovitada neile.

  Samuti, et keegi mõtleb pakkudes SEO nõustamise teenust selliseid ettevõtteid selles suunas, ma arvan, et see on neile taeva kingitus! Nii ei oleks enam aim.

  Kas see on tegelikult võimalik tulla moodul, mis on spetsiaalselt kavandatud käsitlema kohalike äri?

  Lootes, ma ei ole teinud kõike seda liiga segane teile ..

  Lugupidamisega

  Dale Calder

 28. Hea kraam guys ... .well teinud!

  Tony Thornley.


  Chris Harrold vastas:

  See on esimene kord, kui ma olen vaadanud videosid tahes pikema aja jooksul. Ma lööd ennast ei vaata neid varem tõttu tohutu hulk informatsiooni võib gleen vaadates neid. Kindlasti mõned suured asjad! Hõlmatud materjali videos seletati väga hästi ka! Tänu dr Anthony oma Lihtsustatult on õpetada tuitorials!

 29. Wow - See on tore uusi funktsioone!

  Palju õnne,

  Magnus

 30. Te oleme alati teha seda parem meile kõigile! See lihtsalt näitab, mida klassi tegutsema sa oled ja et sa oled selles pikkadeks ... mitte "flash värvid" ja siis uksest välja meie raha käes!

 31. Aitäh Market Samurai !!!