Muudatused Google Märksõna tööriist ja Market Samurai Märksõna teadusuuringute

Jaga Button

Kui tegemist on märksõna teadus, meie eesmärk on alati olnud pakkuda teile kõige täpsem, up-to-date ja väärtuslik märksõna andmeid võimalik.

Ja Google muudavad nad pakuvad andmete märksõna saime teha mõned suured muutused "kapoti all" Turu Samurai, veendumaks, et jätkuvalt on juurdepääs parimatele märksõna andmed.

Ja nüüd, kus Google'i uus Adwords Tool ja töötab, on aeg Market Samurai teha transiiti

Siin on, mida juhtub ...

Google'i Aasta märksõna tööriist Eksperimendid

Eelmisel aastal alustas Google katsetada uusi märksõna soovitamise tööriistu, mille eesmärk on teha oma andmete märksõna kasulikum.

Osana sellest nad lõid uue Beta versioon Google Märksõna tööriist, mis nad kättesaadavaks koos oma algse märksõna tööriist. See uus vahend kombineeritud enamik põhilisi omadusi eelmise Märksõna tööriist, pluss mõned muud Google märksõna allikatest (nagu Google Search Based Märksõna tööriista.)

Pärast ligi 12 kuud täiustada oma uue märksõna tööriist, Google on flicked lüliti - muutes oma uue märksõna tööriist nende ametliku märksõna tööriista ja sulgemise tema eelkäija.

Mis Märksõna Research moodul Market Samurai kasutades neid allikaid oma andmed, see on tähendanud oleme olnud teha mõningaid muudatusi meie endi, et see edeneks teile parim andmed võimalike sees Market Samurai Märksõna Research moodul.

Nagu kõik muutus, on plussid ja miinused.

Head uudised:

1. Parem Märksõna edetabel

Hea uudis on see uus märksõna tööriist läheb tagasi parem, paremad tulemused.

Kombineerides oma kahe vana märksõna tööriistad, Google on suutnud täpsustada kasutatavad meetodid vahend teeniva märksõna nimekirja seemne märksõna. See tagab, et nimekirja loodud on olulisem, ja sisaldab kõrgema kvaliteediga märksõnu.

Niisiis, kui vana märksõna tööriista toodetud kuni 200 märksõna otsingu kohta, uus vahend toodab (vaikimisi) lühem, kuid rohkem seotud nimekiri 100 märksõna.

See nimekiri sisaldab vähem asjakohatud märksõnad, mis tavaliselt välja filtreerida niikuinii - säästab aega ja vaeva ning lase teid rohkem keskenduma kvaliteedile märksõnu.

2. puhtamaks, täpsem Liiklusprognooside

Teine eelis on see, et uus Märksõna tööriist ei sisalda otsing andmeid partner veebilehed nagu YouTube või About.com mis võib viltu liiklus arvutused.

See tähendab, et liiklus hinnangul siis nüüd saavad Market Samurai on seotud ainult tegeliku Google otsingud.

JA - Kui soovid veelgi olulisemad märksõnad, mis Market Samurai saate nüüd ...

3. Loo kuni 800 märksõna (tänu Adwords Integration)

Vastavalt vana süsteemi, et luua suuremates kogustes märksõnade kasutajad võivad kasutada nii Google Märksõna tööriist ja Google Search Based Märksõna tööriista luua märksõnade nimekirja, mis oli tavaliselt umbes 900 märksõna (filtreerimine, kuid pärast dubleerib eemaldati. )

Aga Otsing märksõna tööriist sulgemine, seda võimalust ei ole enam kättesaadav.

Siiski saab veel luua nimekirja kuni 800 märksõna - kui te olete sisse loginud oma AdWordsi kontole seest Market Samurai. (Uus võimalus oleme lisanud Market Samurai.)

See eeldab, et teil on Google Adwords konto (erinevalt Google või Gmaili konto) - midagi, mida saate seadistada ilma makse, kui sa ei ole saanud üks juba.

Ja siin on kicker - see nimekiri 800 ikkagi kasutades Google'i uus rafineeritud märksõna teeniva algoritm, nii et see sisaldab ainult kõrgeima kvaliteediga märksõnade tööriista saab pakkuda.

Bad News

Halb uudis on see, et Google'i uus Märksõna tööriist andmeid ainult 100 märksõnad korraga. See tähendab, et põlvkonna märksõnad on praegu aeglasemalt kui varem.

Et aidata võidelda selle, me oleme kulutanud palju aega töötanud 2 funktsioone, mis kiirendab Market Samurai teile.

Me näitame teile, mida need vahendid teha ja kuidas saada kõige paremini välja need, lähipäevil.

Mida teha edasi ...

1. Uuenda oma koopia Market Samurai uuema

Kuna Google on peatunud toetades vana märksõna allikas, peate uuemat versiooni kasutamist jätkata Market Samurai.

Uuendamiseks, lihtsalt avada Market Samurai. Kui sul tekib Market Samurai, siis kontrollige uuemad versioonid ja juhendab teid läbi uuendamise protsessile.

Kui teil on mingeid probleeme, võite alati alla laadida uusima versiooni oma unikaalse download link või logige meie konto süsteemi siin NobleSamurai.com.

2. Sisestage oma Adwords konto andmed

Kui olete installinud uusima versiooni Market Samurai, saate kahtlemata tahavad saada juurdepääs kogu nimekirja 800 äärmiselt olulised märksõnad oma niši. Nii et sa pead sisestama oma AdWordsi konto andmed.

Kuidas Sisesta oma AdWordsi kontole ...

Kui sul on juba Adwords konto, siin on, kuidas säästa oma AdWordsi kontole andmeid arvesse Market Samurai:

Märkus: oma AdWordsi konto andmed salvestatakse turvaliselt oma arvutisse, mitte meie serverid. Me ei näe oma konto või täitmise ühtegi reklaami.

Vajad Adwords konto? ...

Kui sul ei ole veel Adwords konto, milles üks kuni võtab vaid paar minutit - ja ei nõua krediitkaarti - kui te järgite neid samme.

3. Vihje: Filter märksõnu

Lõpuks, kuna 800 märksõnad on tohutu hulk märksõnu (4x rohkem kui tüüpiline Market Samurai kasutaja oleks analüüsida) Ma tahan jätta teile otsa, et kiirendab oma analüüsi.

Kui oled loodud märksõnade nimekirja Market Samurai, veenduge, järgmine asi, mida sa teed, on öelda Market Samurai milliseid märksõnu otsite seades mõned märksõna filtrid:

Seejuures enne sind enam analüüsi arvu vähendada "rämps", ebaoluline, madal väärtus märksõnad, mis Market Samurai kogub andmeid - ja kui Market Samurai kulutab vähem aega andmete kogumiseks märksõnu sa ei taha, see tähendab, et sa saad Teie analüüsi teha kiiremini.

800 märksõna, see on isegi rohkem väärt, et seada filtreid enne sind raskeid andmete kogumine.

[Hint: kullisilmne Market Samurai kasutajad märgata uut funktsiooni oleme loonud teile ümber märksõna filtreerimine ... Kui te ei pane seda, või kui soovite rohkem infot selle kohta, kuidas saada kõige sellest välja, ma tulen üleslaadimisel blogi postitus umbes see uus funktsioon lähipäevil ...]

Kui teil on mingeid tagasisidet või märkate vigu, andke teada toetuse kaudu.

Nagu Search maastik areneb edasi, meie põhirõhk on pakkuda Teile parimaid märksõna analüüsi ja internet marketing tarkvara oma firma.

Aga nüüd, me loodame, et te nautida 3 funktsioone oleme täna avaldatud sees Market Samurai.

Brent

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 postitust (s) Noble Samurai

57 Responses to "Muudatused Google Märksõna tööriist ja Market Samurai Märksõna Research"

 1. 1

  Ma ei ole kunagi postitada siin või väga harva ... .Aga pärast saada uuendus ... Ma olin nagu JAH!

  Kasutanud MS alates esimesest päevast (või kaks) ja tahtis presets tee tagasi siis ... .tired kirjutades samad numbrid? !!!! uh, yeah !!!!!! LOL!

  Tänu poisid !!!!

  Kuidas kiirklahvikombinatsioone iga sakk või makrosid käivitada presets, siis SEOC analüüsi ühe klõpsuga? See oleks sidur !!!!

  Te Rock ...


  Joe Shaw vastas:

  Olen nõus ... Täname presets! Mul oli võimalus kasutada MS saada 1. leheküljel Google suure liiklusega märksõna umbes 4 nädalat.

  Joe Shaw
  Joe Shaw's viimane blogi postitus ... SEO kirjutamine Tips

 2. Täname uuendus ja juhiseid. Mingil põhjusel link lisada oma AdWordsi konto ei ilmu. Ma lõpuks avas uue projekti ja link oli siis availalbe.

  Tänan kõiki tööd sa teed.
  Betty's viimane blogi postitus ... Blogid Online Database


  Martin vastas:

  Sa pead minema menüü File ja klõpsake Settings saada raamatupidamine osas. Petta mind mõnda aega ka.
  Martini viimane blogi postitus ... Webdings Ja Wingdings Chart

 3. Täname uuendus poisid. Ma mõtlesin, et kui sa teeks seda. On hea teada, et sa ei uuenda päris kiire, kui toimub muutus, mis tuleb teha - see teeb investeeringuid tarkvara lihtne valik.
  Jeff's viimane blogi postitus ... Business Online

 4. Just näitab head Market Samurai on. Sinu korrigeerimine turutingimustes on suurepärane. Ei ole täiendatud veel, kuid Golden Rules tab tundub ahvatlev!

  Muide, suur tänu Market Samurai olemasolevate. Komistas kogu oma toodet ja oli täiesti muljet see. Sel etapil Mul polnud aimugi, mida ma tegin SEO kuid treeningu videod andis mulle väga arusaamu. Ja siis, Challenge ilmus mis oli nagu alguses jõule. Olen õppinud nii palju, kuigi ma kahtlustan, minu nišš on no go. Kombinatsioon Market Samurai, WPD ja Challenge on kiiduväärt.

  Ma tunnen, et ma olen Ed õpipoisina. Täiendatud minu iphone iphone 4 - Juhuu! Nüüd arvan, kes kirjutas Santa küsib ipad !. Ütlematagi selge, mul on mac samuti. Nüüd ma lihtsalt vaja uusi mikro niši saidi nii et ma saan ka järgmisel etapil Challenge - või Caro toode.

  Tänan poisid.

 5. 5

  See esialgne märksõna otsida on pikem ... .sad nägu ....

 6. 6

  WOH ... ma lihtsalt uuesti analüüsida märksõnade komplekt ja SEOT numbrid on super erinevad ... enamik on viis väiksem ...


  Brent Hodgson vastas:

  Jah, sa oled õige.

  Uus märksõna tööriist ei sisalda otsingud Google'i otsing võrgu - ainult Google ise. See tähendab, et andmed on lihtsam mõista ja analüüsida, kuid otsing numbrid kõige märksõnad on väiksem.


  Kay burlesk Kostüümid vastas:

  Hi Brent,
  Kas numbrid peaks olema viis, kuidas erinevad?
  Sest burlesk kostüümid sain UK Täpne vaste Otsi 595 päevas enne muudatust ja nüüd on see alla 62.
  Kas sa soovitaksid uued kriteeriumid rajada meie arvates kas märksõna on väärt põhjendades saidi?
  cheers,
  Kay
  Kay burlesk Costumes's viimane blogi postitus ... RETRO CORSET


  Brent Hodgson vastas:

  Hi Kay,

  Ma olen üllatunud, kui ma näen märksõnad nagu suur erinevus, kuid nad ei juhtu.

  Ma ütlesin foorumid siin hiljuti, vastates küsimusele: "peaks seal olema korrigeerimine kuldreegel SEOT> 80 nüüd, et kõik otsinguid ei kajastu kokku otsingud."

  Põhialuste 4 Golden Rules jäävad samaks.

  Sa ikka tahad rünnata märksõnad, mis on:
  - High liikluse;
  - Suurt tähtsust;
  - Kõrge kaubanduslikkust ja;
  - Low Konkurents.

  Nagu numbrid taga 4 Golden Rules - need 4 Golden Rules töötati põhineb vana märksõna andmed ning olid osutunud ikka ja jälle lugematuid Interneti markkinoijat, kes kasutasid neid looma eduka veebilehed.

  Kui oleme välja töötanud 4 Golden Rules vastu vana märksõna andmed, võtsime arvesse tegelik liiklus saitidel ei saada - ja mida liiklus keegi peaks otsima vana märksõna andmekogum, kui keegi tahtis saavutada sama taseme liiklus erinevat märksõna.

  See viimane muudatus nüüd kasutab "konservatiivsem" versiooni Google andmed - mis tähendab praktiliselt iga märksõna näitab madalamat oletatavat otsing liiklusandmete.

  Nii et kui te kasutate 4 Golden Rules täna, vähem märksõnu "tee lõigatud" - aga sa ilmselt saad isegi rohkem liiklust need märksõnad.

  Teiselt poolt - kui sa kasutad 4 Golden Rules kuu aega tagasi, sa oled ei halvem kui tuhanded inimesed, kes olid edukalt ehitatud saidid kasutades 4 Golden Rules vastu andmeid nende filtrid algselt mõeldud kasutamiseks vastu .

  Me ei plaani muutmise Golden Rules selles etapis.

  Peamised põhjused on:

  1. (Nagu ma ütlesin eespool) Mis inimesed kasutavad Golden Rules vastu vanad andmed on halvemas seisus kui tuhanded, kes olid edukalt kasutanud Golden Rules enne neid - ja inimesed kasutavad Golden Rules vastu uusi andmeid potentsiaalselt on parem - seal on no kiireloomulise muutmise;

  2. Selleks, et vältida segadust (seni 211,000+ inimesed on kasutanud neid filtreid sees Market Samurai ja Domain Samurai, ja mis tahes muudatus [nagu muutus uue märksõna andmeallika] tekitab palju hirmu, ebakindlust, kahtlen ja segadust), ja;

  3. Sest kui inimesed suutsid saada liiklust enne (kui Golden Rules olid vähem konservatiivne) nad on võimalik saada * isegi parem * tulemuste nüüd, et reeglid on veelgi diskrimineeriv.

  ...

  Loodan, et see aitab teil välja

  Brent

 7. Täname uuendus oma uuendused! Te olete fantastiline muutmiseks Market Samurai nii sageli kui andmeallikate teil kasutusele võtta nii sageli muuta. Paar päeva tagasi märkasin, Google oli toying otsinguga seotud twitter toidab peal SERP. Ma mõtlesin, et kuidas see mõjutab Rank Tracker, aga kui nad ametlikult minna elama, siis ma olen kindel, et kutid on õigus seda.
  Dr SEO Haley's viimane blogi postitus ... Google Twitter Tweets SERP

 8. Jällegi Brent ja meeskond näidata, miks Market Samurai on soositud aruka internet markkinoijat .. hästi tehtud meeskond.

 9. Suur tänu Team selle õigeaegselt ajakohastada. Minu arvates on eriti kasulik, millel video näitab, kuidas luua Google Adwords konto. Ma olen kindel, et seal on palju inimesi, kes leiavad näidiselektrijaam on kõige tõhusam viis õppida. Hoia head tööd!


  Brent Hodgson vastas:

  Tänu Davina :)

  Ma arvasin, et Ben Galt tegi head tööd selgitades asju ka.

  Ta töötab järgmise meeleavaldus video just nüüd ... Hoia!

 10. Tore, et näha seda :)

  Re Eelseaded: mõtlen, mida Golden Rules filter teeb täpselt? Ja igasugune võimalus saada Värskenda Filtrid tagasi, või me ei, käe-on-süda, pea seda enam?
  :)
  Isha's viimane blogi postitus ... Sinu Market Samurai Sõnastik on valmis ja 8211 Märksõna teadusuuringute


  Brent Hodgson vastas:

  Meil blogi postitus ja video tulemas umbes seda paar päeva aega - kuid käsi-on-süda, siis ei tohiks seda vajadusel uuesti. Filtrid tuleks automaatselt kohaldada teise klõpsate väljaspool filter.

 11. 11
  On 11. oktoober 2010 kell 03:51
  Taiji ütles:

  "See nimekiri sisaldab vähem asjakohatud märksõnad, mis tavaliselt välja filtreerida niikuinii - säästab aega ja vaeva ning lase teid rohkem keskenduma kvaliteedile märksõnu."

  Ma pean nägema, et uskuda. Minu esimene KW teadus tulid mõned jube KW on, siis ma proovisin teha mõned tweaks ja seejärel loendist sain tõesti väike, ja ma ei saa lisada oma loogilist LSI-tüüpi KW on käsitsi enam analüüsiks?

  Ma pean midagi puudu.

 12. Täname uuendus poiss.

  Kuid ma ei saa kasutada Adwords integratsiooni! Ma saan kas kaks sõnumit:

  1. Ühendus Google Adwords konto aegus, või ..

  2. probleem Adobe AIR. "Uuesti ületatud. See on sageli ajutine probleem; Palun proovige hiljem uuesti. "

  Ettepanekud probleemi lahendamiseks oleks tore, aitäh.

  Andy
  Andy's viimane blogi postitus ... Socrates WordPress Theme


  Brent Hodgson vastas:

  Hei Andy,

  See on midagi, mida me hädas jälgida kohe. Kas ma saan teid e-posti tugi on? (Via "Probleemid" ülevalt - "Küsi abi")
  Me tahame oma otsest abi trampima see viga kord ja kõigile kättesaadav.

  Küsimus on tingitud peamiste Google veebileht ei lae.

  Hea (ja halb) uudis on see näib olevat vahelduva küsimus. See tähendab, et kui sa proovige uuesti mõne minuti pärast, probleem tavaliselt kaob. (Halb asi on see siis tähendab see, et jälgimise küsimus on osutunud eriti raskeks!)

  Lihtsalt kinnita - see aset leiab, kui sisestate oma Google Adwords konto andmed? (See on midagi, mida me varem ei olnud, ja iga natuke uut bug käitumist me teame aitab meil probleemi tuvastada.)

  Brent


  Boat remont Los Angeles vastas:

  Võttes sama probleem nagu Andy.

  Viga: "Uuesti Limit ületata. See on sageli temorary küsimus; Palun proovige hiljem uuesti ".

  Nii on juhtunud kaks korda tunnis. Ei ole võimalik pääseda Loo Märksõna või Analüüsige Märksõnad sest ma täiendatud ja andsin Adwords konto info.

  Palun paranda.

  Carlos


  Leigh vastas:

  Hi Brent,

  Saan sama sõnumit: "Uuesti ületatud. See on sageli ajutine probleem; Palun proovige hiljem uuesti "

  kuid see juhtub, kui ma vajutan "Loo Märksõnad" on märksõna teadus tab.

  Thanks,

  Leigh


  Brent Hodgson vastas:

  Oleme seda! :)

  Lugesin keegi mainida, et nad võiksid tekitada märksõnu, kui nad on välja lülitatud Google Adwords 800 märksõna valik. Ma tean, et see ei ole parim lahendus (me peame lahenduse kiiresti), kuid võib-olla on see stop-lõhe.

  Brent

 13. Hei!

  Sarnane hea uudis! Ma ei saa oodata, et saada töölt koju ja restart / uuendada oma MS koopia! ou olla kindel, ma jätan mõned tagasisidet foorumites, kui ma olen teinud kontrollimata läbi!

  Täname uuendus!

  Nick
  Nick Martini viimane blogi postitus ... Smørum Open 2010 - video

 14. esiteks turul samurai on fantastiline näitaja ... hästi tehtud Brent ja poisid, ma kasutan seda iga päev ja oleks täiesti kadunud, ilma et see tänapäeval ..

  Teine, uus uuendus ei tööta veel minu jaoks ... pärast pane oma AdWordsi konto üksikasjad i vallandati üles ms luues uusi märksõna ... aga lihtsalt ei saa sellest punktist, ma saan "tuhm" ekraan kast, mis ütleb "peale üles märksõna tööriista", siis umbes minuti i siis saada sõnum, mis ütleb "ühendus Google Märksõna tööriist on aegunud, palun kontrollige oma internetiühendust" ... aga minu internet on töökorras ..

  ootan seda glitch on kinnitatud

  minu soovidega, mac

 15. toetust pileti esitatud minu eelmise kommentaar

  thanks, mac


  Brent Hodgson vastas:

  Tänu Mac!

  Me töötame lahendusi nendele küsimustele kohe, kuid nad osutunud libe jälgida.

 16. 16
  On 11. oktoober 2010 kell 20:15
  turifungia ütles:

  Kas keegi, kellel on sama probleem Im võttes:
  Market Samurai on leitud ühtegi ettepanekuid Google Märksõna tööriist.
  See võib olla kas Google'i andmekeskuste uuendamas, või kui täiskasvanutele mõeldud sisu valik Project määrang ei ole.

  Iga projekt mulle see viga. Mul on täiskasvanutele mõeldud sisu valik ja ma ka kasutada CCleaner, kuid Im silmitsi selle probleemi :(


  Brent Hodgson vastas:

  See on veidi teistsugune küsimus ühele teised on teatatud siin. Meil see üks meie vaatamisväärsusi ja töötavad fix - vaid täiendavat infot saab meile (toetuse kaudu> esitada pilet) oleks väga mugav.

 17. Tore, et teid kõiki näha on moega enne teisi. Ei üllatunud kas üldse kas :)

  Me oleme kuulnud tulemused on kõige õigem on uus vahend. Mõned kurdavad, et märksõna soovitamise kohalikul tasandil, et kvaliteet ei ole seal veel.

  Ikka, sa lihtsalt ei saa eitada asjaolu, et vana märksõna tööriist oli tohutult paisutanud GSN arvud, et ma olen vaimustuses MS nüüd on see sõidu hinnanguid. Tänu Brent!
  Brent Rangen's viimane blogi postitus ... Twitter haavatavus - Direct Sõnumid rünnati

 18. Aitäh, Aitäh! Ma olen kasutanud Market Samurai, sest sa käivitanud ja on väga rahul täiendusi tarkvara. Kiitus Market Samurai meeskond alati overdelivering. Ma hindan teid kõiki big time!
  Dali
  Dali Burgado's viimane blogi postitus ... Mis Google Instant vahendid oma edu veebis

 19. Täname värskenduse Brendt. Olen mures, kuidas uus Google Märksõna tööriist oleks mõju Market Samurai. Samuti on tore teada saame suurema märksõnade nimekirja seades selle meie Google Adwords konto. Võtan vaadata läbi kõik uued värskendused.
  Wes's viimane blogi postitus ... 2 HOT Ärikataloog Kampaaniad 2010. aasta oktoobris

 20. 20
  On 12. oktoober 2010 kell 06:30
  Ron Harwood ütles:

  Te rokkima.
  Kuidas need muutused toimunud kiire mood kursis Google.

  Ma ka eriti nagu tehtud muudatus on võimalus "pre-set" filtrid märksõna teadus moodul.

  Kas oleks võimalik saada sama võimalus filtrid konkurentsi moodul?

  See oleks tore, kui lihtsalt teed arvestus hindamisel :)

  Kõik parim Samurai


  Brent Hodgson vastas:

  Ma olen uudishimulik, kuidas see toimib ... SEO Competition moodul on erinevad beast - see on vaadates üldist konkurentide tugevust, selle asemel, et filtreerida konkurendid, et ma ei ole kindel, kuidas filtrid töötaks seal.


  Ron Harwood vastas:

  Võib-olla ma ütlesin seda valesti.

  Ma ei tähenda "filtrid" SEO Competition
  moodul, Just eelseadistatud võimalus määrata, mida kontrollitakse ja ei kontrollinud.

  Iga kord, kui te seda teete SEO Konkurents erinevat märksõna, kõik lahtrid on vaikimisi märgitud.

  Ma ei ole tavaliselt vaja öelda nagu IC info esimesel
  lihtsalt PR ja BPL, pealkiri, URL niimoodi.

  Nii kuidas seada oma eelistusi mida kastid on check oleks suur aeg saver ja vähem vaeva ennistada neid iga märksõna valin.

  Igatahes, jällegi tänu muudatusi sa teha.
  Nad on väga lahe.


  Brent Hodgson vastas:

  Ah - Ma näen, mida sa mõtled nüüd. Mitte niivõrd eelseadistatud filtreid, kuid eelseadistatud kuvavalikuid! :) Handy idee.

 21. DAAANNNGGG! Hiiglaslik SEOT uuendus. Tore, et näha täpsemat numbrid, see kindlasti säästa mulle aega ja raha testimine.

 22. Thats awesome Brent,
  Ma armastan presets ja uued märksõnad on suur oma kohaliku otsing tööd, korrektsus on miili parem.

  Armastus presets funktsioon, teeb asjad palju kiiremini.

  Cheers mees, armastan oma tööd!

 23. Te alati rock! See on parim tarkvara, mis ma kunagi osta ja Aitäh kõigile oma tööd parandada seda

 24. 24
  On 13. oktoober 2010 kell 13:29
  Ranzyt Paulus ütles:

  O hell no !!! Paar päeva tagasi ma lihtsalt luua veebilehe märksõna võttes SEOT 465 täpse vastega. Kuid pärast uuendamist Saan tulemus liiga madal. Kahjuks öelda
  selle alla 80. Ma ei tea, mida ma peaksin tegema nüüd. Ma olen stucked. Uute muutus Google Märksõna tööriist, kuidas ma peaksin valima oma märksõnu? Igaüks juhib mind läbi.

 25. Lihtsalt uudishimust, on keegi probleeme allalaadimise "trendid" andmed?

  Toimib mõned klapid, kuid jätab kõik rakud tühi teised.

  Kõik ettepanekud on väga rahul.

  Andii

 26. Awesome toode, mis hoiab üha paremaks.

  Hea uuendus, aitäh!

 27. Just kasutatud uuendus esimest korda (Mac User). Lihtsalt tahtsin teile teada, ma leidsin selle väga kiiresti.

  Asi filtrid on eelseadistatud rakendunud mind esimesel kuid ma arvasin seda piisavalt kiiresti. Armastus vähe kursis arvu märksõna filtreeritud või eemaldada teeme vähe põrge.

  Ma olen kindel, et seal on rohkem avastada, kuid ma tõesti kannustatuna ja tahtsin teile teada.
  Scott Junner's viimane blogi postitus ... Isadepäev ülestõus

 28. Cool! Ma lihtsalt ostis selle koopia eile õhtul! Kuidas asjakohane, et ma saan alustad uut ja parandatud versioon! Aitäh, poisid!
  Positiivselt, Truman
  Truman Anderson, sise bonsai tree's viimane blogi postitus ... Juniper Indoor Bonsai Tree

 29. 29

  Crossing mu sõrmed lootes selle uue uuendamine ma dling parandused mikrobioloogia ....

 30. 30
  On 14. oktoober 2010 kell 18:19
  Ruben ütles:

  Täname uuendus, suure töö !.
  Aga ma olen sama viga MS kohta W.XP: "Market Samurai on leitud ühtegi ettepanekuid Google Märksõna tööriist."
  Alusta edev andmed ja peatub 95%.

 31. Hi Guys,

  Uuendus ilmus eile õhtul, et meie arvates oleks lahendada märksõna põlvkonna vigu me oleme võttes - aga märkasin paar märkust, sest oletada me ei oleks täielikult tappis kõik selle põhjused bug mõned inimesed, kes kogevad seda.

  Kui näete ikkagi viga märksõna põlvkonna (või mõne muu ala), siis palun andke meile teada toetuse kaudu. Me tahame vabaneda need vead ASAP, ja erasektori e-kirju kaudu toetust aitavad meil diagnoosida probleemi, sest me saame küsida küsimusi oma märksõnu Adwords kontod, et see ilmselt ei ole kohane küsida avalikus veebis :)

  Tänan

  Brent

 32. Hi there,

  Ma juba kirja saatnud toetust, kuid ma arvasin, et ma võiks lisada see kommentaar ka. Kuna ma uuendada tarkvara täna ma ei näe asjakohast teavet märksõnad enam. SEOT ja pBR ei näita enam midagi.

  See töötas hästi enne upgrade nii et ma arvan, et see on pistmist.

  Loodetavasti saad asja ASAP, sest Märksõna Research on üks Market Samurais parim omadus.

  Parimate soovidega,
  Daniel

 33. 33
  On 16. oktoober 2010 kell 07:48
  Francisco ütles:

  Ma olen ikka millel on järgmine probleem: ei saa töötada märksõnu, kui tarkvara on 95% ütleb:

  "Turu Samurai on leitud ühtegi ettepanekuid Google Märksõna tööriist.
  See võib olla kas Google'i andmekeskuste uuendamas, või kui täiskasvanutele mõeldud sisu valik Project Setting on keelatud. "

  Olen saatnud erinevate debugs numbrid ja kaks piletit, ma loodan, et sa töötad seda. Kuna viimane kord, kui keegi vastas, et minu pilet oli 13. ... Täname vastuse ja õnnitlused Hispaania selle toreda abivahendi ...

 34. muljetavaldav lihtne kasutajaliides.

 35. Ootan uut google märksõna tööriista. Vana märksõna tööriist ei ole alati õige liiklusinfo konkreetseid märksõnu. Loodan uuem versioon parandab selle.
  Terry's viimane blogi postitus ... Top Five Ways of teenida raha internetis

 36. 36
  On 19. oktoober 2010 kell 17:44
  Colin ütles:

  Hi,
  Püüan välja oma prooviversiooni, kuid saan Adobe õhu viga taasüritamist ületas piiri viga. Ma olen teinud kõik eespool videoid ja ikka see viga, et ma ei saa luua märksõnade nimekirja.
  Ma imporditud märksõnade nimekirja ja klõpsasid analüüsida märksõnad, mis viis mind märksõna teadus minu nimekiri märksõna kuid muid andmeid showing.I valitud kõik märksõnad ja klõpsasid analüüsida märksõnu, kontrollides märksõnu ripub juba mõnda aega, siis kerkib Adobe õhu viga.

  Põhimõtteliselt ei saa kasutada oma tarkvara hetkel.

  Tänan

  Colin

  PS: On kohtuprotsessi allalaadimise lehele oleks hea mõte panna link eespool videos nii uusi kliente teada lisades Adword account.Or uuendada videoid kohtuprotsessi page.Had to google veateate leida sellele lehele.

 37. 37

  Kas kuidagi uuendada ka Domain Samurai andmed on täpsed vastavalt Google Uus tööriist? i lihtsalt täiendatud DS ja see on ikka andmete toomiseks Vana näitaja ma arvan.
  Aitäh.

 38. Väga rahul selle viimase uuenduse :)

 39. 39

  Sest Adwords konto, kui minu online marketing suunatud USA ja kõikides riikides, mis oleks mõttekas valida USA valuuta asemel kohalikus valuutas?

  Kas see lihtsam töötada US $ valuuta seotud filtreid? Siiani olen ainult kasutada SEOV filter, seega ma ei tea, kuidas valida US $ või kohaliku valuuta aidata või takistada (raskendada) andmete analüüs.

  Palun nõu. Tänan

 40. Täname näpunäiteid, oli saada fustrated sellega on nii aeglane.
  Andy Eaton's viimane blogi postitus ... Urban Fashion For Men

 41. Kas mul on sõna nõu? Ma arvan, et sa pead midagi head siin. Aga oletame, et lisada mõned viited suunas veebilehel, mis toetab, mida sa? Või lihtsalt võite meile rohkem infot, et kontrollida, midagi võib ühendada mida täpselt sa ütlesid, midagi konkreetsemat?