Leida Sisu on nüüd kiirem ja lihtsam ka!

Jaga Button

Hi Samurai

See on Ben Galt siin.

Market Samurai on "Leia Content" moodul äsja remonditud, koos uue ja parema komplekti omadusi ja see on minu rõõm, kui uusim liige Noble Samurai meeskond jagada neid uusi funktsioone teile täna!

Kas soovite raasuke aega praegu viib teid leida kvaliteetset sisu oma blogisid ja sotsiaalsete võrgustike lehekülge?

Need uued funktsioonid on kavandatud säästa väärtuslikku aega ja vaeva, kui analüüsitakse sisu ja on olemas turu Samurai versioon 0.80.1 ja kaugemalgi.

Üks ühine nimekiri Sisu Results

Kuigi ühinevad kõik valitud sisu allikatest ühte nimekirja tulemusi on väike muudatus, see on suur mõju.

Varem sisu liigitati - kõik Ezine artiklid olid ühes nimekirjas, kõik YouTube'i videod muul kõik Vikipeedia artiklid teises jne

See tähendas, et see oli raske võrrelda artikleid üksteise vastu - ja see tähendas, kulus rohkem klikke vaatamiseks igale sisu.

Aga nüüd, kus kogu sisu ühes nimekirjas, nii vähe kui kaks klõpsu leiad ja filtreerida kümneid artikleid ja paljastada parim sisu oma vajadustele.

Tõmba rohkem sisu Iga Allikas Samaaegselt

Kui esimesed tulemused, mis teile ei ole, mida te otsite, võite nüüd öelda Market Samurai leida veelgi sisu eest (alates sisu allikatest, et olete valinud) ühe klõpsuga.

Kõik, mida pead tegema, on ajakirjandus seda "Tõmba rohkem" nupul:

Analüüsige Mitu sisutükiga korraga

Olles võimeline analüüsima kõiki oma sisu või analüüsida valige mõni ühe klõpsuga on kindlasti minu lemmik Lisaks sellele uue vabastamist, sest see säästab palju aega filtreerimise tüüpi sisu, mida soovite vältida.

Varem sa pead klikkima iga artikli individuaalselt näha see PageRank, lingid ja vanus - üle-ja-üle-jälle, klikkides-iga-and-iga-artikkel.

Nüüd saad analüüsida kõik tükid sisu ekraanile vaid mõne sekundi ühe hiireklõpsuga.

Sorteeri Sisu tema Merit

Võime sorteeri sadu artikleid leida need, mis kõige paremini sobivad teie kriteeriumidele, vaid paari hiireklõpsu on tohutu eelis.

Lihtsalt kliki ühe lühendeid ülaosas nimekirja sorteerida, et atribuut.

Vaata Sisu uues aknas

Nüüd on Teil võimalus vaadata ka iga artikli uues aknas, mis tunduvalt suurendab vaadatav ala ja vähendab kerimise vaja vaadata iga tükk sisu ja lihtsustab teil lugeda ja vaadata sisu, mis Market Samurai leiab eest Teile.

Ja see lõppkokkuvõttes muudab vaatamiskogemuse meeldivamaks.

Kokkuvõttes:

 • Üks koondnimekirja sisu tulemuste vähendab klikkide arvu eelvaate sisu, mis pärineb eri allikatest;
 • "Tõmba rohkem" nüüd neid tulemusi kõigi oma valitud sisu allikatest ühe hiireklõpsuga;
 • Artiklid saab nüüd järjestatud vastavalt oma analüüsi tulemuste kõrvaldada käsitsi hindamine;
 • "Analüüsi valitud" ja "analüüsima kõiki" omadusi kärpida vajalik aeg, et saada sorteerimine staadiumis ning;
 • Sisu saab nüüd vaadata uues aknas suurema vaatamise ala lugemise lihtsustamiseks.

Pea meeles, et kõik need funktsioonid on integreeritud tõttu ühise taotlusi ja ettepanekuid teile, et hoida neid tulevad!

-Ben

PS - "Leia Content" moodul on osa täisversioon Market Samurai - nii need funktsioonid on saadaval ainult siis kui sa oled sees praegune katseaeg, või kui sa ise täisversioon Market Samurai.

Kui sul ei ole juurdepääsu nende funktsioonide ja sooviks uuendada oma koopia Market Samurai, saate uuendada täisversioon Market Samurai siin .

Ben Galt on meie lihaseid seotud kapten video turundus (vastutustundliku tootmise enamik videos, et te nautida Dojo) ja salakaval internet markkinoija oma õigust.

Ben on kirjutanud 7 (de) Noble Samurai

9 Responses to "leidmine Sisu on nüüd kiirem ja lihtsam ka!"

 1. 1
  On 10. mai 2009 kell 01:24
  Billy Graham ütles:

  Hi Ben
  Tubli töö kohta video.
  Ma olen nii muljet, mida turul samurai teeb praegu koos sisuga analüsaator.
  Olen tõesti ainult beggining etappidel mu internet karjääri eluaastast 57 ja i partneriks kuni kutt USA, kes on vähem technicaly vaidlustada kui ma olen nii minu ülesanne on luua piisavalt kvaliteetset sisu meie saitidel, kui ta sorteerib välja töös meie saitidel, ja WoW! kutid tulid trumpab õigel ajal minu jaoks ainult paar päeva pärast otsustasime meie äri rollid uut sisu leidja / analüsaator teeb minu otsa tegeleda absoluutne imelihtne, tegelikult ma ütleksin ma kindlasti sain parema lõpu Allahindlus LoL!
  Tänan sind nii palju kõik kutid, kes töötavad nii raske leida asju teha meie elu Internetis lihtsalt, et natuke rohkem meeldivat, ja palju vähem hirmuäratav algajatele. 10 out of 10 parimat raha ma kunagi veetnud online? no küsimus, et oleks Market Samurai.

  Billy Graham

 2. Hästi tehtud Ben on fantastiline video! :)

 3. Täname parandada juba vinge tööriist!

 4. Olin esimene kokkupuude Market Samurai tagasi aastal 2008, kui 30 päeva väljakutse jooksis online, selles etapis neil oli ainult kaks esimest funktsioone ja töötab ja tahtsin kasutada 30 päeva väljakutse Ma arvan proovisõidul süsteemi ja saada tagasisidet enne täielikult arendada kõiki funktsioone meil on luksus kasutades täna. Ma olin täiesti muljet see tookord ja oli üks pioneere osta seda käivitada jaoks lihtsalt $ 60 absoluutse terasest.
  Ma tunnen täna süsteem ja kõik selle maagilise funktsiooni lõikab oma SEO ja sisu Alumiiniumoksiidi alates tohutu kasutamise lihtsalt väga lühike taotluse. Toetust ja õpetused kaasas süsteem oli väga hea.

  Allen sentance
  Kalur

 5. 5
  On 10. mai 2009 kell 08:21
  Doug ütles:

  Ma olen väga hõivatud mees, edendada oma saidi ja kõik. Nagu öeldud, ma saan nii f% $ # n vihane ebakompetentsuse seal ... kui tegemist on tarkvara / teenuse ettevõtte.
  Tahtsin võtta aega öelda guys- AITÄH!
  Sul on tähe toote ja "awesome" teenus minna sellega. See on nii raske leida tänapäeval. Kuigi ma ei kasuta MS sageli ... nagu ma praegu on vaid üks lehekülgedel, mis me välja töötatud pika haul- kui ma ei kasuta seda ... Ma armastan seda ... ja ma tean, et te poisid on seal, et vastata kõikidele küsimustele, mis ma võib on. Lisaks, mul on ainult üks sõna uuendatud release- "F% $ # N Awesome." Ja ärge unustage ... kui sa leiad saamatu idioot, et halb suhu MS, lase mind e-posti ... ja ma vastan neile vastavalt. Just pealkiri e-"Et vaadata äärmise piiraks" Ja ma kiirenemist, mida teie viskamine down.lol.
  Tõesti, tänu poisid / gals
  Lugupidamisega,
  Alati püsikliendiks,
  Doug D

 6. 6
  On 10. mai 2009 kell 8:30
  Doug ütles:

  Oh, vabandust, ma unustasin öelda-Ben, väga head tööd on vid ja poisid ... pidage video tulemas. Minu jaoks niikuinii, see on ideaalne õppe platvormi. Nagu öeldud, kutid tegid head tööd liides / kasutatavust MS Nii vid on absoluutselt vajalik ... kuid nad võivad olla väga kasulik ja säästab aega saada kõige välja MS funktsioone. Ma räägin sellest ainult seda üles, sest Brent oli mainitud, millel mingi tekst neile, kes eelistavad seda. Ma tahtsin, et minu hääl jaoks vid on.
  Tänan hea toote ja teenuse oma klientidele.
  Doug D

 7. Hea töö nagu tavaliselt. Võimalus pingevabalt lammutama sisu on tõesti kivid. Täname tubli töö!

 8. HI, aitäh suur video! Kavatsen kulutuste mõnda aega end välja uus täiendatud tööriistad. Kiire küsimus: Kuidas dubleerida sisu? Ma lugesin, et Google ämblikud kipuvad ignoreerima sama artikli kordustrükk ikka ja jälle. Või kas see asi, et palju? Ma kasutan jetspinner saada orig. sisu oma lehele, kui kunagi possible..that kuidagi saan kontrollida keywrd tihedus liiga.
  Hoia suurt tööd!

  Wendy

 9. [...] Leida Sisu on nüüd kiirem ja lihtsam ka! [...]