Kõige paremini hoitud saladus Market Samurai

Jaga Button

SEO Blueprint Nii et olete leidnud väga märksõna - See ju hea liiklus, kõrge kaubanduslik väärtus ja see on väga oluline toode või teenus, mida on müügiks.

Sarnane võitja õigus?

Noh - võib-olla ...

Näed suurim viga, et uus online-ettevõtete omanikud on see, et nad valivad märksõnad, mis on lihtsalt liiga raske auaste!

See on SEO samaväärne väike 80-nael tossike läheb üles vastu Mike Tyson - Nad lihtsalt ei ole võimalus!

Mis veelgi hullem on see, et palju uusi veebisaitide omanikud arvavad, et nad võivad võita, kui nad lihtsalt kõvasti tööd piisavalt, et nad panid nädalat ja nädala füüsilist tööd, kuid ikka ei midagi.

Others proovida võita SEO lahing, kasutades allhankijad luua sidemeid neid, kuid pärast kulutuste tuhandeid dollareid, sageli on nad mõistavad, et nad on püüdnud võita võimatu lahing ja et kõik raha, mida nad olen kulutanud on täiesti raisku .

Veendumaks, et te ei kuulu need lõksud, sa pead õppima, kuidas hinnata tõelist konkurentsi oma niši.

Nüüd sellest, mis siis, kui oli samm-sammult BLUE PRINT, et sulle mitte ainult, kuidas tugev teie konkurents, kuid ka täpselt, mida sa pead tegema, et konkurendid ületavad neid?

Teie SEO Blue Print

Hea uudis on see, et BLUE PRINT olemas ja kõik, mida vaja on juba sisse ehitatud Market Samurai SEO Competition moodul.

Kuid ainult väike peotäis SEO tegelikult teada.

Tegelikult on ilmselt õiglane öelda, et see on kõige paremini hoitud saladus Market Samurai.

Ja mis on väga lahe on see, et see võimas just tohutu tõuke täitmisel, mis tähendab, et saate nüüd süstemaatiliselt lammutama oma konkurentsi kiiremini kui kunagi varem!

Siin on, kuidas see töötab?

Me oleme lihtsalt tabas tegeleda Majestic SEO, omanikud on maailma suurim ja kõige sagedamini uuendatakse tagasi link andmebaasis.

See tähendab, et me saame nüüd analüüsima tagasi lingid saidile ja teie konkurendi saitidele kiiremini kui kunagi varem.

Sõna otseses mõttes, mida kasutatakse, et võtta 10 minutit, nüüd kulub sekundit!

Et näidata, kuidas see võimas funktsioon töötab ja sõelub oma SEO BLUE PRINT, oleme koostanud video, mis näitab, kuidas saate rakendada seda oma äri just nüüd.

Nautige!