Kasutades Market Samurai semantilise Saidi struktureerimine

Hi Team

See on midagi, mida ma pole kunagi rääkinud teile.

Mõned inimesed on juba teinud seda välja ise ...

Ja see on põhjus, Market Samurai töötab, kuidas ta teeb täna.

Tegelikult Market Samurai ehitati ümber selle ...

Enne Market Samurai oli avalikustatud, olime kasutades samu vahendeid ise teha semantiline saidi struktuuri analüüs saite, mis meil olid hoone.

Põhjus oli lihtne - õige saidi ülesehitust, mis ühendab ja märksõna kasutamist (kõik kasutavad semantiliselt seotud märksõnu) võiksime saavutada paremusjärjestusest vähem lingid, vähem PageRank ja vähem saidi vanus.

Ja see tähendas parem investeeringutasuvus mis tahes SEO töö, mida me tegime.

"Paremad tulemused? Vähem vaeva? Kuidas ma saan seda?! "Ma kuulsin, et sa ütled.

Noh, las ma näitan teile, mida me teeme - ja kuidas te saate seda ise teha.

Kuidas "teravamaks" Your Site - Samurai Style!

Esiteks, asi esimene ...

Sul on vaja leida tuum site märksõna - midagi, mis on suur liiklustihedus, kõrge väärtusega ja suhteliselt madal konkurents.

Kõik keerleb ümber selle ühe core märksõna.

Leida Core Märksõna

Sa otsid suure liiklusega, madala konkurentsi, suure väärtusega märksõnad siin.

Mulle meeldib, et määrata oma Market Samurai filtrid tasemetel: Üle 80 tabamust päevas SEOT alla 100000 konkureerivate lehtede SEOC (kuigi alla 30000 on parim), üle 15% fraas kasutamine PBR ja üle $ 1 SEOV.

Kuid mina isiklikult tahaksin näha midagi, mis on parem kui minimaalseim tasanditel.

SEO Analysis oma Main Site Märksõna

Next, saate ka tahad teha SEO konkurentsi analüüs, veendumaks, et olete konkureerivad turul, kus noored, madala PageRank, halvasti optimeeritud saite mõned lingid on juba tase.

Mulle meeldib umbes see näide on madal PageRanks lehekülgede ilmumist top 10, puudus on-lehe optimeerimine on kõige saidid ja madala Page lingid lehekülgedele.

Vanuses mõned valdkonnad, et enamik saite on DMOZ või Yahoo! Directory lingid, ja suur hulk domeeni lingid teeb mind mõtlema selle märksõna.

Ma võiksin veel proovida - aga need tegurid töö vastu mind, minu võimalusi saada, et illusoorne tipp kergesti olla keerulisem - ja see tähendab, et see võib võtta palju rohkem tööd, et saada seal.

Fookuse muutmine märksõna teadusuuringute

Kui olete selle tuum saidi märksõna, luua uus projekt Market Samurai oma peamise kohas märksõna märksõna - sest me ei kavatse suunata meie analüüsi peale selle ühe märksõna.

Alusta luues märksõnade ümber selle märksõna Google abil sünonüüm Tool variant "lisada" valitud.

Leia Kategooria märksõnad

Puudutades Google'i sünonüümiks vahend, et luua märksõna, Market Samurai on võimalik näidata kuni 200, mis on seotud "oksad" ümber südamiku märksõna.

Sa tahad (uuesti) välja filtreerida suure konkurentsi, vähese liiklusega, madala väärtusega märksõnu. Märksõnad me oleme jäänud on hea meie kodulehel kategoorias.

Selles näites ma läbi peaaegu identse analüüsi enne, kui ma leida tuum site märksõna - aga ma langes minu minimaalne liiklus filtri SEOT 10 või rohkem.

Ja siis, seal on vähe käsitsitöö ...

Eemalda kõik märksõnad, mida sa näed kui asjakohatud oma põhiteema, klõpsates "X" paremas servas servas märksõna. Ja sa ei jää kena nimekirja asjakohased, väärtuslik, suur liiklus, madala konkurentsiga märksõnad - nagu ma eespool.

Artikkel märksõna Research

Vajuta klahvi ikoonile kõrval mõni teie kategooria märksõnad seda avada see üles uus tab - ja veel mõned märksõna teadusuuringuid, et leida sisu teema valdkonnad iga kategooria kohta.

Selle sammu, see on mugav kasutada Google Otsi märksõna valik, samuti Google sünonüümiks tööriista "Ignoreeri Additional" valikust. See annab teile kena "pika saba" teemade loetelu.

Järgmine samm on uurida ja luua veebilehe sisu iga sellise teema valdkondades.

Aga kuidas sa teadus need teema valdkondades?

Leia Sisu: Teadus-ja Kirjastage

Market Samurai on "Leia Content" moodul on selleks otstarbeks mõeldud seda!

See oli ehitatud teadusuuringute sisu, mis on juba avaldatud veebis, mis aitavad teil kirjutada oma artikleid või leida artikleid, mis saab õiguslikult taasavaldamine (kuigi vaadata saidi ja tingimused enne seda teha.)

Vajuta klahvi ikoonile märksõna kõrval, minge otsige vahekaardil Sisu ja alustada uuringuid.

Me saame analüüsida sisu põhineb asutuse tegurid siin.

Sisu, mis on kõrge PageRanks, lingid ja vanus võib olla märk kvaliteetse teabe - ja hea artikkel teadus enne kirjalikult oma artikkel samal teemal.

Sisu, mis on madala PageRank, lingid ja vanus võiks olla sisu, mida saab taasavaldamine saidil testimiseks nišš (sest kirjalikult sisu on üks kõige aeganõudvam osa loomise nišš kodulehel) - ja vaata, kas sa saan pingeread kasutades kellegi teise artikkel saidil (väga paljutõotav märk, kui sa teed!)

(See on midagi unikaalset Market Samurai. Olen veel kohanud ühtegi muud tarkvara, mis analüüsib asutuse tüki sisu sel viisil.)

Järgmiseks peame lingid ...

Get High-Quality lingid

Leida lingid on lihtne. Keskendumine kõrge kvaliteedi lingid, need, mis annab teile parima tulemuse oma aega ja vaeva, on raske.

Promotion moodul aitab siin, näidates PageRanks, lingid ja kasutamise Follow / NOFOLLOW lehekülgedel, kus võite saada lingid.

Sa hakkad nägema kuidas see kõik sidemed-in ja kuidas iga samm mõjutab kõiki teisi.

Ja pannes kokku, saame kiiremini pingeread on otsingumootorid, rohkem liiklust varem, rohkem kasu meie aega ja vaeva SEO ja paremaid tulemusi pikemas perspektiivis - vähem aega ja vaeva vaja.

Aga me ei tee seda sinu jaoks.

Lõime "Market Samurai" algselt (ka enne, kui me seda välja), sest me teeme neid asju ise - ja me tahame saavutada parimaid tulemusi, kiirem, vähem aega ja vaeva.

Järgmine etapp

Järgmine samm on lihtsalt tee seda!

Market Samurai teile semantiline märksõna suhted vajate saidi struktureerimine, sise sidudes, link-hoone, märgistamise ja rohkem kui kasutate märksõna teadus kord olen eespool kirjeldatud.

Kui sul ei ole Market Samurai veel - seda saada. Võite alla laadida tasuta 12-day trial siin .

Kui teie katse on lõppenud, on sul ​​võimalik kasutada märksõna Research pakub veel - aga sa pead saada täisversioon Market Samurai kasutada muid funktsioone. Te saate osta Market Samurai eluaegset juurdepääsu kõigile Market Samurai funktsioone siin .

Nagu ma ütlesin, need semantilised site struktuurid võivad aidata teil saada paremaid tulemusi otsingumootorites, palju vähem vaeva ja vähem linke. Nii et ma sulle väljakutse proovida kasutada neid ise kasutades Market Samurai, ja näha tulemusi sa saad.

Brent

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 post (id), Noble Samurai

53 Responses to "Kasutades Market Samurai semantilise Saidi struktureerimine"

 1. Hi Brent,

  Teine suurepärane ametikohale.
  Ma usun, et teil on kirjaviga 1 rida eespool esimeses Market Samurai ekraani püüdmise. Olen kindel, et $ 1 peaks lugema $ 100?

  Ma armastan Market Samurai, see on lihtsalt parim vahend SEO ja SEM tõmmates kõik see info välja südames Google.

  Terviseks
  Neil
  Hunters Hill, Aus

 2. [...] Vaata original post siin: Kasutades Market Samurai semantilise Saidi struktureerimine | Noble Samurai [...]

 3. Wow thats amazing
  Pertamax

 4. 4
  On 30. mai 2009 kell 23:49
  Ion ütles:

  Market Samurai lihtsalt kivid. Muid märkusi vajalik. Te olete awesome. Olen kulutavad palju raha erinevate nn "märksõna teadus tööriistu" ja enamik neist olid väärtusetud. Market Samurai (isegi tasuta versioon algajatele) on põhimõtteliselt parim märksõna teadus tööriist seal. Jooksul.

  Langetame Market Samurai.
  Hoidke neid tulevad poisid!

  Lugupidamisega,
  Ioon

 5. Hi Brent,

  Täname suur post! Ma armastan Market Samurai, see oli ilmselt parim investeering, mida ma olen kunagi teinud võrgus. Ma ei ole olnud liiga edukas online, veel! kuid ma tean oma südames, et päev on tulemas.
  Täname imeline toode ja suurepärane treening samuti.

 6. 6
  On 30. mai 2009 kell 23:58
  Dennis ütles:

  Suurepärane, Selline post on suurepärane, et inimesed nagu mina. See tõesti aitab mõista, kuidas saab siduda kõike koos kasutada tarkvara tõhusamaks.

 7. Tänu Brent. Kindlasti on vaadata läbi need uued funktsioonid.

  Neile, kes ei ole paigaldatud / proovinud Market Samurai veel, ma väga soovitada seda!

  Regards,
  Arnold

 8. Brent,

  Siiras tänu oma pühendumust tipptaseme koos Market Samurai ja oma helde sisu - see kõik muudab Market Samurai üks parimaid investeeringuid Olen kunagi teinud oma äri.

  Parimate soovidega,
  Dekaan
  http://www.deankendallonline.com

 9. Hi Brent!

  Ideaalne ajastus :-) Olen hiljuti ostetud Market Samurai, kuid pole olnud võimalust tõsiselt hakata seda veel.

  Ma olen valmis tööle kasutades sel nädalal, ja ma mõtlesin, et ma tõesti vaja mõned "kuidas on" - ja siin nad on! Cosmic vibes (ja Market Samurai) rock!

  Tänu ja kiitus teile ja meeskond!
  Teena
  http://abfabdesigns.com

 10. MS alati parandab ja on peab olema IMO. Kuigi ma kõik kirjeldatud postitus juba sain teada kõik, et perioodi 4-5 kuud. See on hea info nende uus MS. Neid saab üles ja töötab päevas asemel kuud. Kõik Täpötäysi paar lehekülge. Hästi tehtud!

 11. Probaly Best Internet Marketing raha ma kunagi kulutatud ...

  John
  Personal Training Southend

 12. Hei Brent,

  I teine ​​David - fantastiline toode ja fantastiline koolitus. Lihtsalt parim investeering Olen teinud online! Palun hoida treeningu tulevad :-)

 13. Brent,

  Ma olen öelnud seda enne ja ma ütlen seda uuesti ...

  Sinu meeskond jätkab täiustada juba awesome online-äri vahend. Palju arendajad on hea meel, et nende tarkvara excel ühes valdkonnas, samas teevad teised OK. Mul on hea meel, et sa oled kunagi rahul, et mentaliteet.

  Parim investeering olen teinud midagi vähemalt aasta!

  Thanks,

  Jeff

 14. 14
  On 31. mai 2009 kell 12:43
  Charles ütles:

  Super. Taas MS tugevdab ainulaadne, tipp teadus-ja IM tööriistu. Ja, aitäh postitusi hoida meenutavad kõik omadused ja eelised.

 15. Mulle meeldib see ... see on nii detailselt .. ja nii uskumatu .. pane mind sõnatu.

 16. Hei Brent,

  Tänu selle eest! Suurepärane! See töötab!

 17. 17
  On 31. mai 2009 kell 01:39
  Jamie Lorenzo ütles:

  Brent:

  See on üks hämmastav post. Market Samurai on muutunud mu ainus soositud vahend SEO! Postitus tõesti paneb kokku kuidas-tööriista perspektiivi ja on täpselt tüüpi postitus ma otsisin.

  Tänan teid kõiki, et luua Market Samurai!

  Jim Lorenzo

 18. See blogi postitus on suurepärane! Täname informatsiooni kasutades Market Samurai parimal moel. MS on paranenud palju, sest ma ostsin selle hämmastav tööriist.

 19. Tänan, et anda meile üldpilti paremini kasutada MS. Kuigi ma olen üks varajase kasutaja MS, sageli aega olen hädas, mida oleks hea rusikareegel kasutada nii filtreerimist.

  On suurepärane, et saada oma vaatenurgast looja tarkvara kasutaja seisukohast.

  Iga kord, joon umbes vabastades oma ülejäänud moodulite MS.

 20. 20
  On 31. mai 2009 kell 02:17
  Julie Chrisler ütles:

  Hi Brent,

  Ma pean nõustuma mitmed teised inimesed, kes on lähetatud - MS on lihtsalt parim investeering, mida ma olen teinud online tublisti üle aasta.

  See on fantastiline post - olin teadlik nende funktsioonid MS vaid et sa tõmba see kõik kokku ja tooge näiteid koos filter seaded jne, teeb kõik, et palju rohkem lihtne järgida.

  Ma lihtsalt armatsenud need ametikohad, mida olete teinud viimasel ajal, pidage 'em tulevad nii kaua kui saate!

  Julie

 21. 21
  On 31. mai 2009 kell 02:31
  Andrew ütles:

  Brent,

  tänu selle suure kokkuvõtte viis Samurai - ja ka see suur tarkvara. Tema tore teada, ma olen kasutanud seda õigesti!
  Market Samurai on praegu kõige olulisem vahend oma tööriistakomplekti ja kergesti soodsaima internet marketing toote Olen kunagi ostetud. Ei saa oodata rohkem moodulid tulevad on-line!

 22. Brent,
  Veel üks suur taotlus Market Samurai. Täname vihjeid.

  Roy Kuruvila

 23. uskumatu sisu kutid

  U ROCK

 24. Hi,

  Hea, et saate jagada, kuidas kasutada turu samurai. Olen olnud mõtlesin, kuidas kõige paremini kasutada seda tarkvara oma Interneti-turunduse strateegiad, kuid see blogi postitus kindel selgineb palju mu kahtlused ja samm-sammult viisil tehes märksõna teadusuuringud.

  Tänan veel kord.

  Regards,
  Andrew

 25. Lol, äkki ma olen olnud selles, et pikk ja ma peaks raamatu kirjutama. Ma ei ole eriti leida linke konkurentsi olla otsustavaks teguriks ega kuidas paljudes kohtades on minu märksõnu aitab mul leida head märksõnad.

  Isegi pealkiri konkurents ei ole eriti tüütu ega DMOZ või Yahoo. Võib-olla sellepärast, et ma töötasin täiskasvanute ala 13 aastat praktiliselt iga märksõna on tonni konkurentsi.

  Olles seda öelnud, on nišše ma kunagi viitsinud. Interneti-turundus on üks neist. Nii on viagra, krediitkaardid ja paar muud. Lol, ma ei lähe pärast märksõnad sex või porno kas. Oli top 5 "porno" üks kord ja see makstakse hästi, kuid see pidi olema, et palju tööd.

  MS on suur teadus, leida lihtne märksõnu auaste hästi, aga kui sa oma lehel asju õige, ei oma veebilehe kujunduse õigus see tõesti ei võta nii palju sissetulev lingid auaste hästi, kui võite arvata. Oma saidi navigatsioon ja kus olete teie veebisaidi lingid lehekülgedel on suur tegur. Isegi pealkiri konkurentsi mõned veebilehed eksida kui kõige veebisaitide omanikud on Amatöörid.

  Olen oldtimer kes kolis mitte täiskasvanu ja ma leida seda niisama scammy ja täis BS täiskasvanute saite. Kuid ma ei leia seda raskemaks auaste head märksõnad, ehk isegi lihtsam.

  I domineerivad juba aastaid, kasutades Web seisukoht Gold ja ma eeldan, et domineerida oma nišše samal viisil Market Samurai. Heh, siis tuleb alati valida madal Haning puu kui sa ei leia seda, kuid ärge kartke minna pärast raskem saada ja palju tulutoovam märksõnu. Sa ei pruugi saada neid kuu aja jooksul, rohkem nagu aasta või nii, kuid see on ka seda väärt läheb pärast raskem märksõnu, kui teil on pikaajaline strateegia.

  Kerge kasu võib tuua raha, kui olete oodanud oma raskem, tulutoovam, rohkem liiklust märksõnade kick sisse Mul on pikaajalised strateegiad ja igaühel peaks olema. Kui sa seda ei tee siis on puudu paadi ja hea raha eest.

  Ma arvan, et MS on parim vahend, et tulla alates WPG kuid teil on lühike tiir ja pikaajaline strateegia. Pikaajaline strateegia ei muretse palju konkurentsi või linke.

 26. Parim vaid paraneb!

 27. Ma tõesti tahaks rohkem teada republishing artikleid. Kas te isegi saada korralik Google järjekohal uuesti artikleid? Ei Google karistada teid dubleerida sisu? Oleks tore, kui te saaksite selgitada seda punkti mulle. Aitäh!

 28. Hi Brent

  Te olete awesome.

  Oled kindel, et on üks parimaid märksõna sviiti seal.
  Mis teeb selle veelgi parem on suurepärane sisu, mida annavad meile.

  Nagu Market Samurai saab paremaks selle nii lihtne unustada, mida sa võid saavutada koos sellega. Need õpetused on see lünk täita.

  Suur tänu veel kord ja ootan, mida teie meeskond on oma varrukad tulevikus

  HAmant

 29. 29
  On 31. mai 2009 kell 08:24
  Cecile ütles:

  Hi Brent

  See postitus näitab jõudu ja võimu Market Samurai.

  Kuid see oleks selgem ja detail mõned meist, kes õpivad paremini audiovisuaalsete täpselt näha, kuidas sa teed neid asju video.

  Tänan

  Cecile

 30. Ma ei näe mingit määratlust semantilise saidi struktuuri analüüs. Kas see on midagi igaüks teab aga mina? Ma tunnistan, et olen suhteliselt uus selles, aga ma arvasin, Market Samurai oli algajatele ka.

  Ma tegin patent search teisel päeval ja arvasin, et MS võib olla kasulik see. Kas te olete teinud mingeid teadusuuringuid selles valdkonnas?

  Parimate soovidega, Howard Davis

 31. Tere Brent,

  Ma olen kasutanud seda strateegiat viimase 2 saitide ehitatud. Ma ütlen teile, et ta on töötanud nagu kella töö minu jaoks.

  Ma ei oleks seda teinud ilma MS.

  Täname,
  Robin Buckley

 32. Hei Brent ...... see vaid paraneb ja paremini! Te teete oma SEO ja PPC elab palju lihtsam!

  Aitäh!
  Hugh McMarlin

 33. Hea teave semantilise struktureerimise. See on tõesti hea, eriti koos adsense.

 34. See on hea kraam. Ma arvan, et pärast annab kena ülevaate samme algajad peaksid koos MS. Sammud aitavad keskendada oma tähelepanu tegurite arendamisega seotud saidile hea seo koos kiire vihje, et lühiajalisi raskusi, mis võivad olla seotud hinne teatud märksõna.

 35. Minu investeeringu Market Samurai on maksnud ise üle ja üle ja seda tüüpi blogi teavet ainult lisab väärtust tooteid. Tänu ja hoida seda siin kuklapoolel

 36. Market Samurai kindlasti kiirendab teadusuuringute protsessi.
  Suur investeering.

 37. See on minu parim investeering EVER SEO tarkvara. Kuigi, et mõned inimesed on muretsema privaatsust juurdepääsu Samurai ...

  Mind ei huvita, ja usun, et eetika SM võistkonda.

  Cheers ....

 38. Sa alati annab vihjeid selle kohta, kuidas kasutada Market Samurai õige tee. Hoidke postitad, ma armastan kasutades Market Samurai.

 39. Market Samurai panna õiges suunas minu online business. Ma kasutasin seda iga päev ja nüüd ma saan tonni liiklust

 40. 40
  On 31. mai 2009 kell 07:22
  Jay ütles:

  Ehitamine artikkel ketraja sinna ja sa oled parim toode turul

 41. Brilliant artikkel.

  Mitte ainult parimad Marketing Tool ma olen kunagi ostnud, kuid ka kõige uuemat suurepärase uusi funktsioone, parim selgitusi kasutamiseks ja kindlasti kõige kasulikum, Absoluutselt!

  Turu Samuri Rocks: 0)

 42. Tänan, ma väga palju õppida oma artikkel!

 43. Mulle meeldib oma artiklis, kuid ma ei ole kunagi seda proovida, see tundub nii raske?

 44. Suurepärane artikkel poisid. Tänu hunnikutes.

 45. Hea postitus! Hakkan lugema oma blogisid rohkem jsut sest nad on nii informatiivne. Hoia Sudaani töö.

 46. Brent,

  Täname väga informatiivne artikkel. See tõesti näitab lumepalliefekti iga mooduli MS.

  Mul on 2 küsimust. Üks on, on midagi muutunud viimasel ajal, kuidas SEOC kuvatakse jooksul MS? Kas see on alaline või temporaryt glitch?

  Arvestades info oma artiklis, kuidas te hindaksite märksõna, mis on järgmised statistika? SEOT 559, otsib 1332, Pbr 82%, SEOC 120000 ja SEOV of $ 251 See on palju suurem oma liiklust minutit, kuid korralik konkurents liiga. Huvitav kuulda teie arvamust selle kohta, kas see on selline nišš on väärt.

  Aitäh!

 47. 47
  On 3. juuni 2009 kell 01:17
  Jeaneette ütles:

  Tere, Brent -
  Ma armastan Market Samurai, ja te avaldate suurepärane kraam oma blogis. Kas oleks võimalik, et teil pakkuda trükiversiooni postitusse?
  Thanks -

 48. Hi Brent, ma olen juba proovida seda tööriistu ja see on fantastiline. Kui sa saaksid mulle veel odavam kui $ 97, nagu 50 $ ma osta seda ilma mõtlema.

 49. 49
  On 6 juuni 2009 kell 02:18
  Hati ütles:

  Tänu Brent väga insightful näpunäiteid ...

  Nii et selle ja eelmise näpunäiteid saidi struktureerimine, mis peaks muutma me kasutame parim? see on MS google sünonüüm tööriista (mis on sama Adwords märksõna tööriista), google ime ratas või Google'i sktool.

  Samuti olen nõus Ceci et video näide selle olulise teema oleks suur erinev meist.

  Tänan.

 50. Täname, et leidsite aega, et arendada mõned samm-sammult õpetused. Mõned inimesed ilmselt on hea leida kõik suurepärane, kuidas kasutada suurepärane toode nagu Market Samurai, mida tõendab eespool toodud märkusi. Teised meist vajavad seda meenutada meile. Täname abi eest "teised meist".

 51. 51
  On 10. juuni 2009 kell 09:49
  Ben ütles:

  Ma otsin tellida ülesanded kogenud Market Samurai kasutaja. Kas keegi aidata? Palun võtke mind benc 007 Excite. com

  Ootan lobiseda.

 52. Ma tõesti meeldib see. Teie ajastus selle vabastamist oli täiuslik minu jaoks, kuna ma olen investeerida palju aega SEO. Nüüd on mul suurepärane võimalus jälgida. Tänan tehes suurepärane toode isegi parem.

 53. [...] Ma ei usu, et see on iga saladus, et ma lähen läbi bouts pöörates tähelepanu oma eri kohtades / blogs nii et see on asjakohane, et Market Samurai on hiljuti postitatud teritamist saidi Market Samurai. [...]