Uus Google Märksõna Planner Tool & Market Samurai uuendus

Jaga Button

Viimane nädal on sündmusterohke siin Noble Samurai HQ, ja me tahtsime tuua teile kiirendamiseks seisund Märksõna Research moodul Market Samurai.

Google teatas selle aasta mais, et oleks asendades Märksõna tööriist oma uue Märksõna Planner - saate lugeda rohkem infot siit .

Ametlik sõna oli, et nad saaksid pensionile Märksõna tööriist suunas juuli lõpus, nii et me kohe endale ülesandeks muuta meie Märksõna Research moodul töö Märksõna Planner.

Pärast 4 nädalat, sadu purki Pepsi Max ning lugematuid ridu koodi meie arendusmeeskond, meil oli versiooni Market Samurai et töötas Märksõna Planner - kuid meil oli veel pane see läbi korraliku testimise.

Fast forward Möödunud nädala reedel oli meil käputäis aruanded jookseb ka läbi meie toetust järjekorras umbes praeguse Märksõna Research moodul ei lae mõned kasutajad.

Sisetestimine ei paljune teema (nagu nii tihti juhul!), Nii et küsisime kasutajatel esitada siluda palke. Pärast vaatamise siluda palke selgus, et Google oli alustanud sundides rühmitus Adwords kasutajad kasutada Märksõna Planner.

Nii et me oleme olnud, et kiirendada oma ajakava.

Mida see tähendab Märksõna Research moodul?

Siit kasutajate seisukohast Märksõna Research moodul peaks ikka toimivad väga sarnane sellele, kuidas ta oli enne. Enamik muudatusi on tehtud kulisside taga, ja me oleme teinud oma parima, et minimeerida mõju oma töökorraldust - 95% kasutajatest kasutab jätkuvalt vana Märksõna tööriist versioon praegu ja ei tule mingit märgatavat muuta, et Märksõna Research moodul need kasutajad.

Kui sooritate Märksõna teadusuuringute, Market Samurai on vaadata, kui sul on veel juurdepääsu Märksõna tööriist ja käivitada praeguse versiooni app. Kui Google on lülitunud oma AdWordsi kontole kasutada Märksõna Planner, Market Samurai tuvastab selle, ja kust sa tead, et sul on vaja uuendada, et eriversioon, mis töötab Märksõna Planner.

Peamise muudatusena Märksõna Research moodul on see, et nüüd vaikimisi kasutades Täpne vaste andmed, arvestades, et kasutatakse vaikimisi Laiasobituslik.

Kui sa ei tea, vahest sobingutüübid, siin on kiire hooletussejäetud kuidas need erinevad:

  • Täpne otsingud - Mis Matši liik seatud "täpne vaste", SEO liiklus näitaja seotud sellega, kui palju inimesi on kirjutades täpset terminit olete uurides. Näiteks, kui teie märksõna on "forellipüük" siis SEOT jaoks täpse otsing näitaks, kuidas paljud inimesed kirjutada täpne fraas "forellipüük" Google ja klõpsasid läbi külastada number üks järjestatud saidi otsingutulemustes.
  • Lai otsingud - Mis Matši liik seatud "vastega", SEO liiklus näitaja seotud sellega, kui palju inimesi otsivad fraasi sisaldavad sõnu "forell" ja "kalapüük" (mis tahes sõna selleks) koos täiendavate sõnadega, ja siis klikivad külastada number üks kohapeal otsingutulemustes.

  • Lause otsingud - Mis Matši liik seatud "ilmaushauksi", SEO liiklus näitaja seotud sellega, kui palju inimesi otsivad fraas, mis sisaldab sõnu märksõna selles konkreetses sõnade järjekord ja siis klikivad külastada mitmeid ühes kohas otsingutulemustes.

Miks me valisime minna Täpne vaste andmeid

Kui alustasime Market Samurai veidi alla 5 aastat tagasi, see oli väga populaarne SEO kogukonna osalise vaste tüüp tehes SEO eesmärkidel. Loogika oli see, et kui sa olid saada # 1 reitingu märksõna "koera koolitus", siis oleks sageli saada # 1 reitingu "koolitus koer" ja paljud pika saba variante märksõnu.

Kuid aastate jooksul pidevalt parandusi Google'i algoritm ja suurenenud otsingumootori konkurents, seda on näidanud, et üha vähem tõene, kui üldreegel.

Oleme kuulnud lugematuid aruandeid meie klientidele, kes on saavutanud # 1 paremusjärjestusest märksõna, kes on teatanud, et täpset vastet liiklus ennustused on palju rohkem kooskõlas nende tegeliku täheldatud liiklus, mitte liiga optimistlikud vastega hinnanguid.

Selle tulemusena aja jooksul konsensust SEO kogukonna nihkunud eelistada Täpne vaste andmed, kui saad ainult tõesti optimeerida saidi täpse märksõna fraasid.

Paljud meie kasutusalad ulatasid meile ja küsis meilt selle, ja kui te võtate pilk see teema kohta Warrior foorum, näete, et enamik inimesi soovitame kasutada Täpne vaste asemel Laiasobituslik kui ta teeb palju mõistust te teete Märksõna Research SEO eesmärkidel - nii on mõistlik teha see default nüüd.

Meie praegune soovitus on optimeerida täpse vastega märksõnad, ja kui teil tekib mõni täiendavat liiklust (nagu te kahtlemata ikka) tingitud ka pealevõtmine mõned pika saba pingeread mõelge, et nagu boonus. On palju parem olla ettevaatlik ja alahindavad oma tulemusi ja saada "kena üllatusi" kui oodata laviini liiklus põhjendades oma eesmärke on liiga optimistlikud vastega andmeid.

Sõnagi Märksõna Research Eelseaded

Kuna Google on välja nende Märksõna Planner enne neile seatud tähtajad on meil veel ei ole olnud palju aega näpistama Märksõna Research filter presets toota optimaalseid tulemusi põhi märksõna teadus stsenaariume.

Me töötame järgmise paari nädala jooksul täpsustada neid filtreid. Kui teil on soovitatav seaded, mis on teie jaoks töötab, siis võib vabalt jagada oma kommentaarides allpool!

Praegu, kui te ei saa tagasi sama palju tulemusi kui teed märksõna teadus odotustesi, siis võite lõõgastuda filtrid natuke filtreerida vähem märksõnu välja, kui Täpne vaste numbrid kipuvad olema palju väiksem kui nende lai või Fraasisobivus kolleegidega.

Me tahame kuulda teie tagasisidet!

Meil on veel mitmeid parandusi, et me rakendamise üle lähinädalatel, sealhulgas speedup kogu Märksõna Research moodul. Me ka värskendame õppematerjalide tagada, et need sobivad uusim versioon Market Samurai.

Kuna see uus ja parandatud versioon Märksõna Research moodul rullides läbi kasutajatele, meil on tõesti vaja kutid andke teada, mis teile meeldib (või ei meeldi) umbes uus versioon, et saaksime esikohale uusi funktsioone vastavalt.

Kui soovite proovida uut Märksõna Planner versiooni Market Samurai või anda tagasisidet uut ehitada, siis palun saatke e- support@noblesamurai.com - meie klienditoega ootab kannatamatult tagasiside eest!

Eugene