Kasutades Market Samurai semantilise Saidi struktureerimine

Hi Team

See on midagi, mida ma pole kunagi rääkinud teile.

Mõned inimesed on juba teinud seda välja ise ...

Ja see on põhjus, Market Samurai töötab, kuidas ta teeb täna.

Tegelikult Market Samurai ehitati ümber selle ...

Enne Market Samurai oli avalikustatud, olime kasutades samu vahendeid ise teha semantiline saidi struktuuri analüüs saite, mis meil olid hoone.

Põhjus oli lihtne - õige saidi ülesehitust, mis ühendab ja märksõna kasutamist (kõik kasutavad semantiliselt seotud märksõnu) võiksime saavutada paremusjärjestusest vähem lingid, vähem PageRank ja vähem saidi vanus.

Ja see tähendas parem investeeringutasuvus mis tahes SEO töö, mida me tegime.

"Paremad tulemused? Vähem vaeva? Kuidas ma saan seda?! "Ma kuulsin, et sa ütled.

Noh, las ma näitan teile, mida me teeme - ja kuidas te saate seda ise teha.

Kuidas "teravamaks" Your Site - Samurai Style!

Esiteks, asi esimene ...

Sul on vaja leida tuum site märksõna - midagi, mis on suur liiklustihedus, kõrge väärtusega ja suhteliselt madal konkurents.

Kõik keerleb ümber selle ühe core märksõna.

Leida Core Märksõna

Sa otsid suure liiklusega, madala konkurentsi, suure väärtusega märksõnad siin.

Mulle meeldib, et määrata oma Market Samurai filtrid tasemetel: Üle 80 tabamust päevas SEOT alla 100000 konkureerivate lehtede SEOC (kuigi alla 30000 on parim), üle 15% fraas kasutamine PBR ja üle $ 1 SEOV.

Kuid mina isiklikult tahaksin näha midagi, mis on parem kui minimaalseim tasanditel.

SEO Analysis oma Main Site Märksõna

Next, saate ka tahad teha SEO konkurentsi analüüs, veendumaks, et olete konkureerivad turul, kus noored, madala PageRank, halvasti optimeeritud saite mõned lingid on juba tase.

Mulle meeldib umbes see näide on madal PageRanks lehekülgede ilmumist top 10, puudus on-lehe optimeerimine on kõige saidid ja madala Page lingid lehekülgedele.

Vanuses mõned valdkonnad, et enamik saite on DMOZ või Yahoo! Directory lingid, ja suur hulk domeeni lingid teeb mind mõtlema selle märksõna.

Ma võiksin veel proovida - aga need tegurid töö vastu mind, minu võimalusi saada, et illusoorne tipp kergesti olla keerulisem - ja see tähendab, et see võib võtta palju rohkem tööd, et saada seal.

Fookuse muutmine märksõna teadusuuringute

Kui olete selle tuum saidi märksõna, luua uus projekt Market Samurai oma peamise kohas märksõna märksõna - sest me ei kavatse suunata meie analüüsi peale selle ühe märksõna.

Alusta luues märksõnade ümber selle märksõna Google abil sünonüüm Tool variant "lisada" valitud.

Leia Kategooria märksõnad

Puudutades Google'i sünonüümiks vahend, et luua märksõna, Market Samurai on võimalik näidata kuni 200, mis on seotud "oksad" ümber südamiku märksõna.

Sa tahad (uuesti) välja filtreerida suure konkurentsi, vähese liiklusega, madala väärtusega märksõnu. Märksõnad me oleme jäänud on hea meie kodulehel kategoorias.

Selles näites ma läbi peaaegu identse analüüsi enne, kui ma leida tuum site märksõna - aga ma langes minu minimaalne liiklus filtri SEOT 10 või rohkem.

Ja siis, seal on vähe käsitsitöö ...

Eemalda kõik märksõnad, mida sa näed kui asjakohatud oma põhiteema, klõpsates "X" paremas servas servas märksõna. Ja sa ei jää kena nimekirja asjakohased, väärtuslik, suur liiklus, madala konkurentsiga märksõnad - nagu ma eespool.

Artikkel märksõna Research

Vajuta klahvi ikoonile kõrval mõni teie kategooria märksõnad seda avada see üles uus tab - ja veel mõned märksõna teadusuuringuid, et leida sisu teema valdkonnad iga kategooria kohta.

Selle sammu, see on mugav kasutada Google Otsi märksõna valik, samuti Google sünonüümiks tööriista "Ignoreeri Additional" valikust. See annab teile kena "pika saba" teemade loetelu.

Järgmine samm on uurida ja luua veebilehe sisu iga sellise teema valdkondades.

Aga kuidas sa teadus need teema valdkondades?

Leia Sisu: Teadus-ja Kirjastage

Market Samurai on "Leia Content" moodul on selleks otstarbeks mõeldud seda!

See oli ehitatud teadusuuringute sisu, mis on juba avaldatud veebis, mis aitavad teil kirjutada oma artikleid või leida artikleid, mis saab õiguslikult taasavaldamine (kuigi vaadata saidi ja tingimused enne seda teha.)

Vajuta klahvi ikoonile märksõna kõrval, minge otsige vahekaardil Sisu ja alustada uuringuid.

Me saame analüüsida sisu põhineb asutuse tegurid siin.

Sisu, mis on kõrge PageRanks, lingid ja vanus võib olla märk kvaliteetse teabe - ja hea artikkel teadus enne kirjalikult oma artikkel samal teemal.

Sisu, mis on madala PageRank, lingid ja vanus võiks olla sisu, mida saab taasavaldamine saidil testimiseks nišš (sest kirjalikult sisu on üks kõige aeganõudvam osa loomise nišš kodulehel) - ja vaata, kas sa saan pingeread kasutades kellegi teise artikkel saidil (väga paljutõotav märk, kui sa teed!)

(See on midagi unikaalset Market Samurai. Olen veel kohanud ühtegi muud tarkvara, mis analüüsib asutuse tüki sisu sel viisil.)

Järgmiseks peame lingid ...

Get High-Quality lingid

Leida lingid on lihtne. Keskendumine kõrge kvaliteedi lingid, need, mis annab teile parima tulemuse oma aega ja vaeva, on raske.

Promotion moodul aitab siin, näidates PageRanks, lingid ja kasutamise Follow / NOFOLLOW lehekülgedel, kus võite saada lingid.

Sa hakkad nägema kuidas see kõik sidemed-in ja kuidas iga samm mõjutab kõiki teisi.

Ja pannes kokku, saame kiiremini pingeread on otsingumootorid, rohkem liiklust varem, rohkem kasu meie aega ja vaeva SEO ja paremaid tulemusi pikemas perspektiivis - vähem aega ja vaeva vaja.

Aga me ei tee seda sinu jaoks.

Lõime "Market Samurai" algselt (ka enne, kui me seda välja), sest me teeme neid asju ise - ja me tahame saavutada parimaid tulemusi, kiirem, vähem aega ja vaeva.

Järgmine etapp

Järgmine samm on lihtsalt tee seda!

Market Samurai teile semantiline märksõna suhted vajate saidi struktureerimine, sise sidudes, link-hoone, märgistamise ja rohkem kui kasutate märksõna teadus kord olen eespool kirjeldatud.

Kui sul ei ole Market Samurai veel - seda saada. Võite alla laadida tasuta 12-day trial siin .

Kui teie katse on lõppenud, on sul ​​võimalik kasutada märksõna Research pakub veel - aga sa pead saada täisversioon Market Samurai kasutada muid funktsioone. Te saate osta Market Samurai eluaegset juurdepääsu kõigile Market Samurai funktsioone siin .

Nagu ma ütlesin, need semantilised site struktuurid võivad aidata teil saada paremaid tulemusi otsingumootorites, palju vähem vaeva ja vähem linke. Nii et ma sulle väljakutse proovida kasutada neid ise kasutades Market Samurai, ja näha tulemusi sa saad.

Brent