Näpunäiteid leidmine Hea Aged Domain

Jaga Button

Mis Domeenid moodul nüüd saadaval nii Market Samurai ja Domain Samurai, oleme olnud palju küsimusi parim viis minna leida domeene sees Aged Domeenid vahend.

Probleeme leidmine Hea Aged Domain

Tavaliselt põhjus, miks me ei pane parim Aged Domain võimalusi taandub lihtne protsendid ...

Aged Domeenid on palju arvuliselt kui New Domeenid.

Igal ajal - ainult ühe protsendi kogu Aged Domeenid on saadaval müügiks, enampakkumise või lõpeb;

Protsent need varsti olla saadaval olevat domeenid viib tugev PageRank, Domain Age või lingid;

Ja suur osa nendest kõrge kvaliteediga varsti olla saadaval olevat domeene on ka olulised oma niši.

Mida rohkem konkreetse märksõna on, seda väiksem et lõplik protsent on, seda vähem tõenäoline, leiad suure väärtusega domeeni oluline märksõna.

See on põhjus, miks Domeenid moodul lülitub DomainFace esiteks - 3. osapoole domeenid teenus - sest leida mõne domeene, mis võiks mahtuda sellele kriteeriumile on sõna otseses mõttes nagu leida nõela heinakuhjas, kui sa teed seda käsitsi. Liitudes DomainFace andmebaasi, saame kasutusele võtta 100.000 'vanuses domeeni oksjonid, müük ja expiries et DomainFace on leida iga päev - aitab teil leida kuldne nõelad heinakuhjas.

See on ka põhjus, miks leida parim Aged Domeenid mõnikord on vaja uut taktikat - eriti kui te töötate turuniššidel ... Sest isegi kui olete leidnud suure liiklusega kullatükil märksõna, kui teie märksõna "liiga spetsiifiline", kui nad püüavad leida Aged Domain siis tõenäoliselt pöörduvad tühjade kätega.

Niisiis, milline on parim strateegia leidmine Aged Domeenid?

Kuidas leida hea kõrge väärtusega Aged Domeenid, mis on seotud teie turule - mida saab kasutada nii oma peamise kohas, või kui feeder site?

Lahendus on lihtne:

Proovige laiem, üldisem märksõnu.

Ma kuulsin, et sa öelda "Oot, oota Alex! Kas ei oleks lihtsam optimeerida väga konkreetse niši märksõna? "

Jah, see on ikka tõsi kõik SEO.

Aga kui sa oled jahi Aged Domeenid, seal on 3 "preemiahüvitisi" saad, kui sa hargneda ja lisada veel mõned üldised märksõnad otsingusse ...

1. Rohkem tulemusi tähendab Rohkem valikuid

Lihtsamalt öeldes, sa lähed, et saada palju rohkem vasteid otsides "koera kaelarihmad" kui siis, kui sa searcing jaoks "suur koer kraed"; või kui te otsite "investeeringud", mitte "aktsiaturu investeeringud".

Rohkem mänguga saad, seda rohkem valikuvõimalusi sul on.

SEO on sageli kümneid kombinatsioone märksõnad, mis "sobivad" oma niši.

Kui teie Aged Domain otsing on liiga pingul või liiga vähe, siis võiks laseks sarnast mängu, mis sobib oma niši ideaalselt.

(Võib-olla leiad, domeeni, mis on täiesti suunatud märksõna, mis jäi napilt märksõna filtreerimine kriteeriumid. Mis sihitud domeeni selle märksõna, ja Google-boost, mis kaasas on, ehk saad endale konkureerida veidi rohkem konkurentsiga turul ...)

Sealhulgas asjakohaste üldiste märksõnadega oma otsing toob esile valikud, mida ei oleks isegi mõelda enne.

Mis toob meid järgmise kasu ...

2. Rohkem tulemusi tähendab rohkem võimalusi

Seal on rohkem Aged Domeenid, kui lihtsalt kasutada neid oma peamise kohas URL.

Sageli teil kohanud kõrge väärtusega Aged Domeenid, mis on ideaalne kasutada nagu feeder sites - liikluse ja "link mahl" oma peamise "raha" site.

Kui sa oled nagu mina, mõnikord sa lihtsalt vali need registreerida domeene hoida potentsiaalseid konkurente kasutamast neid sinu vastu.

Või kui sa oled nagu Kenny, mõnikord (sest sa oled teinud märksõna teadusuuringute ja sa tead SEO väärtus märksõna) teil kohanud võimalusi osta Aged Domeenid vaid murdosa nende tõelist väärtust, "renoveerida" neid, ning müüvad neid suuri kasumeid.

3. laiema Märksõnad on rohkem liiklust

Üldreeglina, laiema märksõna läheb on rohkem liiklust kui täpsem üks.

Tulles tagasi meie "koera kaelarihmad" Näiteks kiire võrdlus otsingud andmeid märksõna Research moodul näitab meile:

Märksõna - "suur koer kraed" saab umbes 150 päevas otsingud
Märksõna - "koera kaelarihmad" saab umbes 32.000 päevas otsingud

Vanaaegne Domeenid otsi "koera kaelarihmad" ikkagi leida domeene nagu "bigdogcollars.com", kuid oleks ka teile võimalus on leida kuldne võimalusi, nagu "dogcollars.com" - väärtuslikum domeeni vara ja domeeni, mis tähendab, et teile suurem pingerida tõuke üldisem suurem liiklus märksõna "koera kaelarihmad".

Nüüd sa tead, parim taktika leida domeene nagu need ...

Pea meeles, Aged Domeenid on piiratud ressurss.

Iga päev, seal on ainult käputäis asjakohane, kvaliteetne Aged Domeenid olemas oma nišš - ja see on tavaliselt "esimene / mees" mängu.

Nüüd sa tead, parim viis leida suurepäraseid Aged Domeenid, see on kuni teil leida parimad ... Enne kui keegi teine ​​teeb.

Hea jaht!

Alex Green
Noble Samurai

PS Kui sa oled innukas järgija blogi, saate teada, et Domeenid Module on nüüd saadaval ka sees nii Market Samurai ja Domain Samurai.

Veenduge, et te kasutate uusimat versiooni Market Samurai et pääsete Domeenid moodul ja Aged Domain otsingu abil.

Viimane versioon Market Samurai on alati olemas, et laadida oma unikaalse allalaadimise lehele. Ja pidage meeles: otsida vanuses domeenid, peate tasuta DomainFace konto (või makstakse üks) juurdepääsu oma Aged Domain andmebaasides.

PPS Kui sa oled uus siin, ja sa ei pea Market Samurai veel, siis saab alla laadida tasuta 12-päevase prooviversiooni Market Samurai siin.

Alex "The Green Samurai" Roheline kuulub oma sõbralik Samurai tugirühma, ja sageli pakub uudiseid viimaste Samurai üritused blogis.

Alex on kirjutanud 22 postitust (s) Noble Samurai

3 Responses to "Näpunäiteid leidmine Hea Aged Domain"

 1. Mul on olnud uuenduse domeeni samurai nimekirja ... keemistsentrid ta kohe, et saada oma rahakoti välja ajal oli mõju see artikkel ...

  Plus ma tean, kui toote kvaliteet vastab turu Samurai ... Siis ma olen teise võitja!

  juunil
  Brent Hodgson vastas:

  Pane rahakott ära!

  Domeeni Samurai (ja juurdepääsu Domeenid moodul sees Market Samurai) on nii tasuta.
  :)

 2. Tuginedes sellele ametikohale ma alla Domain Samurai eile õhtul ja andis selle spin. See on fantastiline! See on täiesti uskumatu, teadus, mida saab teha kergem. Tänu sellistele hämmastav tööriist!