Näpunäiteid leidmine Hea Aged Domain

Jaga Button

Mis Domeenid moodul nüüd saadaval nii Market Samurai ja Domain Samurai , meil oli palju küsimusi on parim viis minna leida domeeni sees Aged Domeenid vahend.

Probleeme Leida Great Aged Domain

Tavaliselt põhjus, miks me ei pane parim Aged Domain võimalusi taandub lihtne protsendid ...

Aged Domeenid on palju arvult kui uutesse valdkondadesse.

Igal ajal - ainult protsent kõigist Aged Domeenid on saadaval müügiks enampakkumisel või lõpeb;

Osakaal, varsti-to-be-saadaval domeeni viib tugev PageRank, domeeni vanus või lingid;

Ja suur osa nendest kvaliteetset peagi olema-saadaval domeeni ka olulised oma niši.

Täpsemate märksõna on, seda väiksem on selle lõplik protsent on, ja vähem tõenäoline, leiad suure väärtusega domeen seotud märksõna.

See on põhjus, miks Domeenid moodul lülitub DomainFace esimene koht - 3. osapoole domeenid teenus - sest leida mõned domeenid, mis võiks mahtuda selle kriteeriumid on sõna otseses mõttes nagu leida nõela heinakuhjas kui sa teed seda käsitsi. Liitudes DomainFace andmebaasi, saame kasutusele võtta 100.000 'vanuses domeeni oksjonid, müük ja expiries et DomainFace on leida iga päev - et aidata teil leida kuldne nõelad heinakuhjas.

See on ka põhjus, miks leida parim Aged Domeenid mõnikord nõuab uue taktika - eriti kui te töötate turuniššidel ... sest isegi kui sa oled leidnud suure liiklusega kullatükil märksõna, kui märksõna "liiga spetsiifiline", kui nad püüavad leida Aged Domain siis tõenäoliselt kohale tühjade kätega.

Niisiis, milline on parim strateegia leidmine Aged Domeenid?

Kuidas leida väga kõrge väärtusega Aged Domeenid, mis on seotud teie turule - mida saab kasutada, kui teie peamine saidi või kui investor-site?

Lahendus on lihtne:

Proovige laiem, üldisem märksõna.

Ma kuulsin, et sa ütlesid "Oota, oota Alex! Kas ei oleks lihtsam optimeerida väga konkreetse niši märksõna? "

Jah, see on ikka tõsi, kõik SEO.

Aga kui sa oled jahipidamist Aged Domeenid, seal on 3 "boonus kasu" saad, kui sa hargneda ja lisada mõned üldisemat märksõna otsingut ...

1. Rohkem tulemusi tähendab rohkem valik

Lihtsamalt öeldes, sa lähed, et saada palju rohkem vasteid otsides "koera kaelarihmad" kui siis, kui sa searcing eest "suure koera kaelarihmad"; või kui te otsite "investeeringud", mitte "aktsiaturu investeeringud".

Rohkem mänguga saad, seda rohkem valikuvõimalusi sul on.

SEO on sageli kümneid kombinatsioone märksõnad, mis "sobib" oma niši.

Kui teie Aged Domain otsing on liiga pingul või liiga vähe, siis võiks laseks sarnane mäng, mis sobib teie nišš täiesti.

(Võib-olla leiad, domeeni, mis on täiesti sihitud märksõna, mis lihtsalt ei saanud oma märksõna filtreerimine kriteeriumid. With sihitud domeeni selle märksõna ja Google-boost, mis kaasas on, võib-olla te ei saa endale lubada, et konkureerida veidi rohkem konkurentsiga turul ...)

Sealhulgas asjakohane lai märksõnu otsing toob esile valikud, mida ei oleks isegi mõelda enne.

Mis toob meid järgmise kasu ...

2. Rohkem tulemusi tähendab rohkem võimalusi

Seal on rohkem Aged Domeenid kui lihtsalt kasutada neid oma peamise veebilehe URL.

Tihti sa kohanud hinnaliste Aged Domeenid, mis on ideaalne kasutada nagu feeder saite - liikluse ja "link mahl" oma peamise "raha" site.

Kui sa oled nagu mina, mõnikord sa lihtsalt valida need registreerida domeene hoida võimalikke konkurente nende kasutamise vastu.

Või kui sa oled nagu Kenny, mõnikord (sest olete teinud märksõna teadusuuringute ja sa tead SEO väärtus märksõna) teil kohanud võimalusi osta Aged Domeenid vaid murdosa nende tõelist väärtust, "renoveerida" neid ja müüa neid suur kasum.

3. Laiema märksõnad on rohkem liiklust

Üldreeglina, laiem märksõna läheb on rohkem liiklust kui täpsem üks.

Tulles tagasi meie "koera kaelarihmad" Näiteks kiire võrdlus otsingud andmeid Märksõna Research moodul näitab meile:

Märksõna - "suure koera kaelarihmad" saab umbes 150 päevas otsingud
Märksõna - "koera kaelarihmad" saab umbes 32.000 päevas otsingud

Aged Domeenid Otsi "koera kaelarihmad" ikkagi leida domeene nagu "bigdogcollars.com", vaid ka annab sulle võimaluse leidmiseks kuldne võimalusi nagu "dogcollars.com" - väärtuslikum domeen vara ja domeeni, mis tähendab, et teile suurem pingerida tõuke üldisem suurem liiklus märksõna "koera kaelarihmad".

Nüüd sa tead, parim taktika leida domeene nagu need ...

Pea meeles, Aged Domeenid on piiratud ressurss.

Iga päev, seal on ainult käputäis asjakohaste ja kõrge kvaliteediga Aged Domeenid olemas oma nišš - ja see on tavaliselt "esimene / mees" mängu.

Nüüd sa tead, parim viis leida suurepäraseid Aged Domeenid, see on kuni teil leida parimad ... Enne kui keegi teine ​​seda teeb.

Head jahti!

Alex Green
Noble Samurai

PS Kui sa oled innukas järgija blogi, saate teada, et Domeenid moodul on nüüd saadaval ka sees nii Market Samurai ja Domain Samurai .

Veenduge, et te kasutate uusimat versiooni Market Samurai et pääsete Domeenid moodul ja Aged Domain otsingu abil.

Uusima versiooni Market Samurai on alati olemas, et laadida oma unikaalne allalaadimise lehele. Ja pidage meeles: otsida vanuses domeenid, peate vaba DomainFace konto (või makstakse üks) juurdepääsu oma Aged Domain andmebaasides.

PPS Kui sa oled uus siin, ja sa ei pea Market Samurai veel, saate alla laadida tasuta 12-päevase prooviversiooni Market Samurai siin .