Kas Veenev Copy puuduv lüli Teie Marketing?

Jaga Button

Kui sa ei tee raha, mida sa tahad online, siis tõenäoliselt on see taandub copywriting.

On kaks põhilist oskusi, mida vajate Interneti-turundus:

 1. SEO ja;
 2. Copywriting.

Praktiliselt kõik, mida te internetis turundaja langeb tagasi üks neist kahest põhioskuste.

 • SEO oskused võimaldavad teil kasutusele võtta usaldusväärne voolu online liiklust, veendes arvuti algoritmide eelistada saidile oma konkurentide;
 • Ja copywriting oskused aitavad teil teisendada, et liikluse müük ja veenda inimesi tegema asju, mis sulle ette.

Kui kõik teaksid, oli Copywriting ja SEO, et oleks piisavalt ... Sa ei pea ostma teise marketing muidugi jälle - soovid on kõik, mida tahaks kunagi vaja, et olla edukas online-- viis meelitada ligi külastajaid ja viis omakorda nende külastajad müügi.

Probleem on ka paljud turundajad keskenduda vaid liikluse põlvkonna pool oma äri, ja nad unustavad muundamist (copywriting) poolel.

Copywriting on kohustuslikud Skill Internet Markkinoijat

Mõtle sellele hetkeks - saate nimi kellelegi, kes on edukalt raha internetis, kes ei tea, kuidas kirjutada tõhus ja veenev müügi koopia?

See lihtne fakt ütleb meile, et kui me tahame olla edukad online, me peame teadma, kuidas "müüa" online kaudu meie kirjalikult.

Praktiliselt kõik, mida teha online nõuab teatud tasemel copywriting oskused:

 • Värbamine Partnerid - veenda inimesi investeerima aega, jõudu ja raha, edendades oma toodet;
 • Lähenedes Big JV Partners - Teil on üks võimalus saada oma tähelepanu ja saada oma jala ukse või saada loobunud;
 • Ehitus nimekiri - Iga opt-in ja pigistada leht on mini müügi kirjas, et sa pead copywrite;
 • Automaatvastaja Sõnumid - Kuidas võita ülerahvastatud postkasti lahingu saada tähelepanu oma väljavaateid kiire päeva ?;
 • Müük oma tooted - Et suur kasum, peate veenda inimesi ostma;
 • Affiliate Marketing - müües teiste inimeste tooteid võtab müüki copywriting oskusi;
 • Adwords ja PPC Advertising - Köitev inimesi klikkima on kriitiline. Bad kliki kaudu määrad tappa reklaamikampaaniaid üleöö;
 • Video Marketing - Kõik algab kirjalikult mõjuvad, veendes script oma video;
 • Isegi arendamine Sisu ja koolitus - sama tehnikat, et saada sõnum müügi copywriting aidata teil tõhusalt suhelda oma koolitust ja teavet tooteid.

See on põhjus, miks seal on nii suur vahe turundajad, kes teavad, kuidas kirjutada hea koopia ja turundajad, kes seda ei tee.

Copywriting on oskus, mis teeb Varia töö ...

Ilma copywriting, ilma oskus veenda inimesi tegutsema, kui neid vajate, ilma oskust muuta liikluse dollarit, siis tulla lühike kõigis neis valdkondades - hoone nimekirja, milles on efektiivne automaatvastaja jada, müües oma toodet värvata tütarettevõtete, läheneb suur ühisettevõtte partnerid, Adwords ja PPC, video turundus, jne ...

Nii paljud inimesed "teavad," kuidas neid asju teha tehniliselt, kuid nad ei ole copywriting oskusi teha seda tööd "jaoks reaalarvud".

Ja kui sa oled kadunud see üks praktilisi oskusi, need asjad lihtsalt "ei tööta" ...

See tähendab, et sa oht sattuda internet marketing karussell, veetes mõned parimad aastat oma elust arvuti taga, kuid ei tee mingit raha ...
... Kulutuste tuhandeid liikluse ja ei näe üksik müük;
... Pärast suuri edulugusid, ja kohaldades samu strateegiaid - aga ikkagi, kuidagi, sa oled kunagi suutnud saavutada midagi lähedal samu tulemusi ise;
... Võttes oma lootuse aeglaselt purustatud iga päev, iga "peaaegu miss", et sul on;
... Liikumine projektide suhtes jättes jälje pooltoodete ja ebaõnnestunud projekte teie järel;
... Nähes kõiki suuri kordaminekuid ja ei suuda saavutada sama ise;
... Toime tulema oma sõpradele ja perekonnale ja ootan optimistlikult või moodustavad "väike valge jääb", kuidas oma veebilehed teevad, sest häbi ja piinlikkust, et asjad lihtsalt ei ole maha võetud veel;
... Teades, et sõbrad ja perekond on jooksvalt oma silmad ja räägime sulle selja taha - "Kas te olete kuulnud oma uusima saada rikkaks kava? ... See ei lähe kunagi ... "

Saate idee.

(Sa võid tead kedagi, kes on kogenud neid valusid, võite kogeda neid ise.)

Ilma copywriting oskusi, kõik on raskem, võtab kauem aega, või ei tööta üldse ...

... Kuid copywriting oskused - kõik äkki klõpsab koos - uksed avatud, ja inimesed ostavad.

"Hea" vs "Good Enough"

Asi on selles, sa isegi ei pea olema suur kell copywriting. Sa lihtsalt vaja olla "piisavalt hea".

Just nii juhtus minuga.

Pikka aega, ma võidelnud kuhugi internet marketing.

John Carlton's "Kick-Ass Copywriting Secrets of a Marketing Rebel" Copywriting Course Kui hakkasin võtma, Copywriting Tõsiselt, ma ostsin John Carlton on "Kick-Ass Copywriting saladused Marketing Rebel" Muidugi.

(Sel ajal oli üks neist ostud, mis haiget. Mul ei olnud suur pangakonto saldo, ja ei teinud palju raha, nii et selle makse tegemist oli nagu võttes suur annus iiveldama meditsiin - ma teadsin, et see oli mida ma vajasin, aga mõte see tegi mulle füüsiliselt haigeks. See motiveerib mind saada iga senti ülevaate välja muidugi kui suutsin, nii kiiresti kui suutsin, ja panna nii palju selle ellu võimalikult ... I ei soovita igaüks teeb seda, kuid see töötas minu jaoks sel ajal.)

Mis edasi juhtus oli üks neist, "lükanduksed" hetked.

Mõne kuu jooksul, ma välja toode, mis oli "pommitas" ja pidi olema turult võetud $ 89.000 edulugu.

Süsteem töötas!

Nii et ma hoida mängides John Carlton CD minu auto ja varastamine ideid näiteks müügi tähed pani lisada Huitaisu faili õpinguid ... Ja kuna ma juba tõestanud, mida ma õppinud keerates ebaõnnestunud toote edukaks üks, äkki mul oli rohkem võimalusi harjutada ja arendada oma copywriting oskusi.

... Ma kirjutasin müügi kirjas, et tehtud $ 297,000 üle paari kuu;

... Siis üks, mis on tehtud $ 570,000 37 minutit (ma olin nii põnevil! See oli minu esimene mega käivitada!);

... Siis üks, mis tegi $ 960.000 vaid 3 nädalat. (See müügi kirjas oli uuesti kasutada uuesti ja uuesti, tehes palju rohkem miljoneid järgmise paari aasta jooksul - isegi pärast ma lakanud töötamast, et ettevõte.)

Sellest ajast peale olen kasutanud samu võtteid, et suurendada liiklust 6-näitaja Google Adwords kampaaniaid, lähenes ja töötanud turundajad, kes on leibkonna nimed internet marketing tööstus (isegi kirjalikult müügi koopia neid kasutama) ja aitas Market Samurai minna lihtsalt mõte üle 200.000 kasutajat vaid 26 kuud.

Ja peaaegu kõik, mis ma tegin - läheneb tütarettevõtete, Adwords, autoresponders, läheneb JV partneritega, hoone nimekirja, jne - ma kasutasin sama copywriting tehnikat õppisin John Carlton:

 • Kuidas omakorda pea, lõigatakse läbi müra ja tegelikult saada sõnum lugeda (nagu John tegi koos oma "Üks jalaga golfimängija" pealkiri);
 • Telling inimesed "miks" - ja kuidas see on kõige lihtsam ja ausalt kirjutada hea müügi koopia;
 • Ja mis kõige tähtsam, kuidas "sulgeda müük" ilma närune kasutatud autode müügimees.

Ma ei jaga seda lugu sulle muljet - ma jagan seda, sest seal on palju inimesi, kes on hädas, nagu mina tegin enne kui ma sain tõsise ja algas tegelikult õppida copywriting - ja ma tahtsin jagada, kuidas kõik lihtsalt "klõpsatud "pärast võtsin Copywriting Tõsiselt.

Asi on - ma olen ikka veel väga copywriter. Ma olen lihtsalt "piisavalt hea" häkkida koos midagi, mis töötab.

Ja see ei ole raske teha sama, kui saad õige õpetajad ja nende kogemusest õppida.

John Carlton and the Market Samurai guys (Ben Stickland, John Carlton, Dr Anthony Fernando and Brent Hodgson)

Mis John Carlton teeb kohe, ja miks see oluline ...

Mees Õppisin copywriting alates on John Carlton. Ta on hallikat kapten sensei 27 aastat copywriting kogemus.

Just nüüd, John ja tema meeskond pro müügi koopia kirjanikud teevad tasuta mini-kursus, kuidas kirjutada müügi koopia juhtimas-up oma Simple kirjutamine süsteemi käivitada.

Ma saan aru, et see on hilja teate ...

... Ta hakkas tasuta muidugi paar päeva tagasi (kui ma olin Sydney), aga ma olen lihtsalt olnud võimalust seda kontrollida - ja ma soovitan sul sama kuigi see on veel üles.

Jällegi, see on tasuta, ja see hõlmab 3 kõige olulisemat oskust, mida vajavad copywriter:

 1. Kuidas saada peasse potentsiaalsetele klientidele;
 2. Kuidas saada kuni punktini, ja saada oma sõnumi ja;
 3. Kuidas sulgeda tegeleda ilma pealetükkiv, ebamugav või ebameeldiv.

(Kui kõik, mida oli olid need 3 lugu, mida soovite alustada kirjalikult paremini kopeerida kohe.)

Ta on ka anda ära oma ettekandes Frank Kern Missa Control 2 in San Diego - esitlus Ma lendasin 36 tundi tagasi Melbourne Australia näha.

Plus - John ja tema meeskond on praegu tagasiside inimestele, kes täidavad müügi koopia harjutused sees tasuta koolituse sisu.

Probleem on - see kõik on võetud offline 2 päeva - aasta 17. september (USA idaranniku aja järgi).

Kui copywriting on "puuduv lüli", mida vajate oma online marketing, ja sa oled huvitatud John Carlton tasuta koolitust, siin, kus sa pead minema, et saan seda nüüd:

https://m190.infusionsoft.com/go/swsblog/noblesam/

(Kasuta seda linki, kui soovite toetada meid ja areng Market Samurai - kui te otsustate, et saada John Carlton koolitusprogrammi pärast läbimas tasuta kraami, me teenida komisjonitasu.)

http://www.simplewritingsystem.com/blog/

(OR - See on alasti, mitte-affiliate link. Kui te kasutate seda linki, siis me ei näe pennigi - kas soovite osta, või soovite jääda tasuta kraami.)

Tutvu Jaani kraami, ja võtku oma pakkumine tagasisidet oma müügi koopia, kui te veel võimalik. Pea meeles: Johni tasuta koolitust saab võtta maha 17. september 2010 USA EST (2 päeva kaugusel).

Me ei tee palju soovitusi - kuid nii palju edu oleme saavutanud Noble Samurai ja meie teiste ettevõtmiste saab taandada Jaani tehnikaid ja nõuandeid.

Loodame, et ära Johni koolitus, kasutada oma tehnikat nii hästi ja nii tihti kui võimalik, ja vaata, millist tüüpi tulemusi, mida me oleme näinud meie ettevõtetele.

Brent

TÄHTIS EDIT:

Tõsi John Carlton sõna, tasuta Simple kirjutamine süsteemi Express muidugi võeti maha 17. september 2010, ja ei ole enam kättesaadav.

Seda seetõttu, et John ja tema meeskond pro reklaamtekstide olid pöörates erilist, isiklikku ja vaba tagasisidet inimeste koopia - nii võiks see vaid jääda umbes piiratud aja jooksul. Lõppude lõpuks, John ja tema meeskond reaalsed inimesed, just nagu sina ja mina - ja just nagu sina või mina, kui John ja tema meeskond andis ära kõik oma aega ja teadmisi tasuta, nad ei saa endale lubada oma pere ära toita! :) Nii tasuta koolitust ja juhendamist sai olla ainult piiratud aja kaarik.

Kuid ...

Kui te soovite siiski õppida John süsteemide kirjutamiseks tõhus müügi koopia ja saada juhendamist kui ka konkreetseid personaalset tagasisidet oma müügi koopia John Carlton meeskond pro reklaamtekstide - see on võimalik, ostes John Carlton Simple kirjutamine süsteemi Kursuse kaudu üks lingid eespool.

Aga jälle, (nagu vaba loomulikult), sest sa oled tegelevad reaalse ekspert reklaamtekstide, kes on ainult nii palju tunde päevas, seda tüüpi juhendamist ja koolitust saab pakkuda ainult piiratud mahus. (Seal on ainult nii palju copywriting Femme John meeskond, ja nii mitu tundi päevas - nii loomulikult saab käsitleda ainult nii palju inimesi korraga.)

Kui copywriting on puuduv lüli oma turunduse ja soovite alustada parandada selles valdkonnas nüüd, veendumaks, et saada enne John Carlton kursus on täis. John on mees oma sõna (nagu olete näinud juba) - nii et kui ta ütleb, et "piiratud ajaks" või "piiratud kohti", ta tähendab see.

Brent Hodgson asutaja Noble Samurai ja internet marketing spetsialist.

Brent on kirjutanud 68 postitus (ed) Noble Samurai

30 Responses to "veenev Copy puuduv lüli Teie Marketing?"

 1. Hea artikkel, suur postitus. Sa kas tahtlikult või kogemata puudutanud teemat, mis on pealtkuulamise mind pikka aega ja ma ei saa aidata, kuid ei tea, miks keegi on kunagi mõelnud. Tegelikult on see asjaolu, mis pani mind skeptik kõike, et nn "gurud" öelda.

  1. Igaühel neist luban sulle liiklust, kuid mitte kunagi mainis, kuidas teisendada need liiklust.

  2. Igaühel, "teeninud miljoneid vaid paar päeva" ja nad tahavad müüa sulle 900 $ süsteem. Kui nad tegid nii palju raha, miks siis nad tasu nii palju mees, kes on hakanud just elatist teenida internetis?

  3. Olen ostnud selliseid asju väiksemate hindadega ja avastavad, et mida ma müüdi ma juba tean.

  4. Ma ei kesta päeva. See kõik taandub üks asi. Keegi ei tea kõiki, aga kuidas sa tunnistama, mis on ehtne?
  Admin@HealthBlogumentary.com viimase blogi postitus ... Acai Berry Antioksüdant eelised

 2. Ma just lõpetasin esimese kolme free videos. Nad on lihtne ja geniaalne. Olen muutumas nii ma kirjutan koopia nüüd. Täname soovitust.
  mike @ aloe's viimane blogi postitus ... Aloe Vera Ajalugu 2. osa

 3. Mul on olnud õppimise internet marketin veidi alla aasta mille märke järjestikku järk-järgult tulevad minu moodi. Ma thas olnud suur õppimiskõver minu jaoks ja ma saan aru, mida sa mõtled umbes copywriting on oluline oskus. Ma võitlevad oma reklaame ja e-kirju, sageli on nad tunduda veidi spammy, et ma olen valmis mõned rohkem haridust.

  Troy B.

 4. Ma ei osta midagi, mida poisid soovitada. Sa ilmselt on mind kõige rohkem väärtust oma korraga ostmise Market Samurai et ma tegin ajastuid tagasi. Jälgin, kus sa juhtida!
  Freddie Baumann's viimane blogi postitus ... Water Jet survepesuri Review

 5. Hea kraam Brent!

  Modelleerimine oma blogi postitusi on hea koht, et keegi alustada nii siin ja oma blogi (keegi ei ole veel järgmise Brent blogi peaks tegema seda kohe).

 6. Ma usun, et copywriting on mitte ainult kohustuslik oskus internet markkinoijat, kuid see on "Soul" Edukad internet markkinoijat. Võite "elada" ilma selleta.

 7. Ma ei suutnud seda paremini öelda ise Freddie "Sa ilmselt on mind kõige rohkem väärtust oma korraga ostmise Market Samurai et ma tegin ajastuid tagasi" Täname suurepärase toote ja järjepidevalt vastu uuendusi, et lihtsalt teha seda paremini ja paremini. Ma kasutan turu samurai päevas.
  Shelley Cox - Jätka Kirjanike viimane blogi postitus ... Hakka Driving Instructor- Selle See tüsistusteta

 8. Brent,

  Teine väärtuslik lugeda .. Thanks

  Olen jälginud J.Carlton ja tema Simple kirjutamine System for paar aastat ja kõik, mis ta pakub on ülemine piir. Tema uudiskirja ja swipes hoidnud mind kinni üldse õhtutundideni. Kipun meeldis õppida läbi tema lihtne õpetusi. On olemas kindel põhjus, miks inimesed rave teda, ta on Real Deal

  Minu arvates teise copywriter see kaliiber oleks Clayton Makepeace. Ta on ka suurepärane õpetaja ja väga lihtne õppida.

  Ma arvan, et üks parimaid asju võtavad seda tüüpi kursused on juurdepääs meeskonnad, mis töötavad need õpetajad.

  Clayton meeskond oli mees nimega Tony Flores, kes tõesti resonantsi mind ja pärast mõned ilmselged kõhklused (kui varem selgitatud), ma läksin edasi ja ostetud muidugi nimega Ultimate Desktop Kopeeri Coach, mida pakutakse läbi kokku pakett.

  See oli parim asi, mida ma olen teinud! Kuna võttes, et üks Muidugi, ma ei vaadanud tagasi.

  Ma tahan öelda, tänan meenutas mulle, kui oluline lihtsamaid asju koopia saab. Sinu postitused on alati väärt lugemist.

  Cheers alates Wyo

 9. Tere, Brent

  Täname suur postitus. Tegelikult nägin kedagi soovitanud seda mulle uudis kirjas kaks päeva tagasi. Aga ausalt öeldes see ei saagi mu silmad ja näidata midagi, mida ma readly peaks kapten või on ehk teeb mind huvitab. Aga täna ma sain oma e-mail ja loe seda great staff. Ma leidsin, et äkki ma tegin vea, et ei pane midagi olulist. Võibolla see on, sest mul on suur väljendus marketing samurai. Ma seda kontrollib hea kraam uuesti. Kui asi on seda väärt investeerida, ma osta oma link kindlasti. Tänan teie jagamine.

  Hoia suurt tööd edasi!

  Eric

 10. Võin seotud maksavad midagi, mida ei saa endale lubada ja on mures ta. Mulle meeldib, et oksendasin, kui ostsin oma esimese server ja see oli 4K ja 500 dollarit kuus või main / BW / etc. Oli 4700 pangas ja see oli Ebakindel kui ma oleks kaks kuud. Osutus hirmutavam veel parim otsus ma tegin juba 1997. aastal.

  Yep, serverid tõesti kõrge hinnaga ja BW oli kuni 5 taala kaarik.
  Kuidas Guy's viimane blogi postitus ... Tee oma Halloween Tombstone

 11. Olen kasutanud Market Samurai jaoks hooaeg nüüd juba kaks aastat ja ma leian, et see on parim hinna ja tarkvara ma kunagi ostnud.

  Postitus on ka hea hinna, sest see pakub puhul oskus, mida enamus meist võiks Master anda aega ja tahtejõudu.

  Teades, kuidas kirjutada hea koopia säästa tuhandeid ja teeb teid rohkem!

 12. Hea lugu rääkida. Ma usun, et copywriting on mitte ainult kohustuslik oskus internet markkinoijat, kuid see on "Soul" Edukad internet markkinoijat. Võite "elada" ilma selleta.

 13. See on lõbus, et näha oma copywriting oskusi rakendada seda postitust. Ma annaks sulle 8/10. Samas on sul asutus ja pakute palju raha. Üks asi, mis paistab silma oma posti läbipaistvus (kena töö affiliate ja mitte-affiliate link.)

  Ma olen täiesti nõus sinuga lähemalt online edu on summa SEO ja Copywriting oskusi. Iga päev ma õppida ja rakendada nende kahe oskusi rohkem kui midagi muud (ja see võtab palju samm-side Social Networking hype)

 14. Huvitavad seisukohast.

  Copywriting on kunst kindel ja kapten seda sa pead panema süda ja hing, just nagu SEO. Me õpime vigadest, mida järgmised näited, Ostes selle toote siin ja seal, mõned on head mõned neist imeda, kuid lõpus päeval, kõik aitab ka halbu kogemusi.

  Ning jah, mõnikord on meil nii palju öelda, ma mõtlen hea sisu, kuid kui paned selle kirjalikult tunned nagu need sõnad ei ole täpselt, mida sa tunned või arvad. Kindlasti Copywriting on ülesanne, mida ma pean täitma selles IM Karjäär ...

 15. Suurepärane toode, Brent! Täname jagamine.
  Sees pool tähele, oma tooteid on käed alla üks parim toode kunagi! Soovitaksin kindlasti Market Samurai ja Domain Samurai minu sõbrad.
  Jes @ Lose Weight's viimane blogi postitus ... tänan teid kinnitus

 16. 16

  "Üks, mis on tehtud $ 570,000 37 minutit ..."

  Yah õigus!

  Ei ole krediitkaardi / PayPal süsteem maailmas, mis ei koheselt shutdown selle kasutaja selle rahasumma tulevad nii kiiresti

  On
  Brent Hodgson vastas:

  [Redigeeri: siin on info ...]
  See konkreetne käivitamine kukkus meie web-server (oli see töötab ASP saidi Access andmebaasi, nii et see ei olnud mõeldud big käivitada).

  Nii et me kohe lülitatakse "Plan B" - võttis saidil allapoole ja lisatakse teade, et lasta inimesed teavad sait ei suutnud toime tulla makseid, ning et nad peaksid kas helistage meile korraldada makse või kirjuta meile reserveerida oma kohapeal.

  Läksime online makseid (via eWay, Australian kaupmees CC gateway), et võtta telefoni tellimusi ja e-posti reservatsioone, mida me jälgitud telefoni teel üle järgmise 48 tunni jooksul. Usun, et need maksed olid töödeldud kaudu ühe Commonwealth Bank müügikoha terminali kasutades MOTO (postimüügi / telefonimüügi) funktsiooni. See split oleks jagada tellimusi üle mitme väravaid.

  Ka programmi müüdi kahe maksete plaanid - diskonteeritud ühe makseviisi ja kõrgem maksegraafiku võimalus - aga ainult akna ostmise oli käimalükkamise ise. Koguväärtus müügi ajal käivitamine oli umbes $ 570,000 (ma ei tea, et sama kehtib ka täpse dollar küll - soovin ma tegin, aga ma ei tee). Kuid maksegraafiku tähendas mitte kõik $ 570.000 töödeldi esimese 48 tunni jooksul.

  Meil hoitakse kutsudes inimesi kuni coaching programmi oli täis. Viimane inimene sattuda coaching programmi enne, kui see oli välja müüdud oli keegi, kes saadetakse meid 37 minutit pärast olime käivitanud.

  Kokku oli umbes 250 inimest, kes ostsid coaching programmi, iga makseasutuse kuskil vahemikus $ 1800 kuni $ 10.000 sõltuvalt sellest, milline tase coaching nad tahtsid.

  Ma ei taha kinkida, kelle äritegevus need arvud kuuluvad, kuid inimesed, kes mind tunnevad või teha natuke googeldamist saab sellele lahenduse.

  Aga ikkagi ... see on see, mis juhtus.

  $ 960.000 käivitamine oli taaskäivitamisega sarnane toode. Toode ikka veel, kuigi see ei ole ühe ja sama inimest enam.

  Kui me tegime $ 960.000 kaater, jagame seda 3 nädala jooksul, kasutades "VIP nimekirjad" ja "Eelregistreerimine nimekirjad", nii et meil ei olnud probleeme saidi krahh (nagu me tegime aega varem).

  Me ilmselt oleks võinud müüa $ 960.000 käivitamist läbi paar tundi (see oli kõrgem hind punkti ja rohkem kohti) - kuid 3-nädalane võimalus oli turvalisem.

  Igatahes - ma loodan, et see aitab teil välja.

  Brent

 17. Hea meeldetuletus, hea lugeda ja sul on juba tõestanud oma koht hea copywriting sees. ;)

  Sameh

 18. Solid nõu ad ma täiesti nõus. Copywriting on vaid üks neid oskusi peate kapten. Nagu John Carlton ütleb "müügimehed elu paremaks" ... ja kes ei tahaks elada paremat elu :)

  Terviseks
  Dave

 19. 19
  On 16. september 2010 kell 06:51
  MIke Bailey ütles:

  Nii et sa räägid oma copywriting, mis müüb, mitte toodet, ma täiesti usume, et kuigi muidugi toode on pakkuda muidu Youd liiga palju klienditeeninduse küsimusi, et paljud müük.
  Üks probleem on nüüd inimesed nimetavad end "reklaamtekstide", kui tegelikult on kõik nad on kirjutada koopia, ja vahe on väga suur, lihtsalt pilk mõned nn väike aeg "reklaamtekstide tööd näha, kuidas crumby on veel inimesi mõtlema oma reaalne asi.
  Igaühel on hüpped bandwagon, märgistamise ise reklaamtekstide ja täiesti underdelivering koos uninspiring igav proosa, et oleks kunagi panna inimesi tegutsema.
  Kuidas neid "võltsingute" on outed?

 20. Wow, ma ei suuda uskuda, sa kutt saab hoida tulemas selline fantastiline kraam. Õppisin rohkem gang at ms kui ühelgi teisel saidil. Nüüd im off kirjutada.

  Tänan
  Kalapüük Tackle's viimane blogi postitus ... Florida Kala ja Wildlife Võtke hitti

 21. 21

  Pakkudes müük sõnumi sellisel kujul, et "aitab" oma kliendi otsustada, et ta tahab, mida teil on pakkuda, on kunst. Kuidas teade, et klient, kasutades SEO teadmisi (üks meetod), on oskus. Suurepärane kombinatsioon ning Noble Samurai tõesti aitab neid kaht koos. Siiski on "veel üks oluline punkt", mis tagab kellegi edu. See on ... noh ... hmmmm ... ma unustan, mida see objekt on. Ma parem töötada teised kaks. Täname tip Brent.

 22. Ma pean ütlema, et ma olen õnnelik, et ma avas e-posti edendamine Jaani mini-kursus. Ma olen päris kindel, et ma sain SEO alla pat, kuid Kopeeri kirjutamine on teine ​​asi hoopis. Ma näen nõuanded, John pakutakse on väga kasulik mulle.

  -Mike
  Mike @ veerema duffle bags's viimane blogi postitus ... Neli hotellid Tips teile ja teie õlapaun

 23. See on fantastiline artikkel uuesti sinult Brent, aitäh veelkord selgelt ja väljendada ja huvitavat infot, et me kõik võime õppida.

  Ma pidevalt vaja taotleda KISS (hoida lihtsa loll) Õppetund ja mitte saada segane kõik vilkuvad tuled ja viimaseid strateegiaid ja lihtsalt meeles pidada, et suure koopia üksi müüa, kuid ilma selleta sa vaeva, mis iganes sa püüad.

  Aitäh!
  Koolid Puidust Toys's viimane blogi postitus ... Deluxe Puidust kiikhobused - 10500 £

 24. Hi Brent,

  Täname tip ma järgisin oma link ja avastas John Carlton blogi. Jah olen nõus, et see on vajalik oskus mõni tõsine IM. Olen kuulnud nii palju oma "Simple kirjutamine System ja nüüd olen avastanud, et tänu teile Brent.
  Douglas's viimane blogi postitus ... resveratrooli Select Antioksüdandid ja Kaalulangus

 25. 25
  On 17. september 2010 kell 23:35
  Georges ütles:

  On midagi, mis alati üllatab mind Guru ja teisi inimesi jälgida, sest nad peaksid tehtud edukat äri ja nad tegid miljoneid $$.

  Miks nad on alati kohutav kujundus esitada oma idee? Ja see ajakirjanik ei ole erand. Ma ei kahtle tema oskusi, kuid tema kodulehel on kole ka.

  Kui inimesed on juba billionnaire tänu oma oskusi, miks nad ei osta 300 $ disain annab parema tunde klient?

  Teine asi, kui inimesed tõesti edukas, miks nad ei kavatse oma teadmisi tasuta?
  Ma arvan, et kui mina olen saanud billionnaire tänu internet, 2 valikuid juhtub:
  1. Ma ei hooli amymore umbes Internet, ma lihtsalt nautida elu
  2. Ma jagan oma kogemusi teistega, mitte raha, vaid lihtsalt lõbu pärast.

  Lihtsalt mõned mõtted ...

 26. Brent,

  See on samuti brainer ... ilma õiguseta kopeerida ei tule mingit motivatsiooni ... ja ilma motivatsiooni ei ole müügiks.

  Tänan kõiki oma juhised ja abi.

  Albert

 27. See on suurepärane! I'am ole kirjanik seda tuleb õnnistus, ei saa oodata, et alustada! Jätka head tööd.

 28. Väga head nõu. Ma olen kindlasti üks, kes on läbi käinud valud realiseerida liiklust on ainult üks tükk puzzle. Sellepärast ma olen lugemise up minu koopia kirjalikult, ja muidugi, miks see postitus püütud mu tähelepanu. Täname jagamine, Brent.

  BTW, ma lihtsalt armastan Market Samurai!
  Wes's viimane blogi postitus ... 14 TASUTA SEO Tools

 29. Tere, olen osalise tööajaga Online tööintervjuu töötaja. Ja ma alati juhtuma sellele copywriting. Nüüd ma teen tööd salvestada mõned raha, et osta üks osa nendel päevadel.