New Market Samurai aktualizace umožňuje zvolit mezi Majestic SEO a Yahoo pro Backlink data

Two Additions to the Samurai Arsenal

Jak mnozí z vás všimli, Market Samurai byl nedávno aktualizován, aby backlink data z nového umístění - Majestic SEO.

Chápeme, že pro některé uživatele, změna backlink čísel a rozdíly v dostupných údajů má přijít jako překvapení.

Většina našich uživatelů byli rádi, že jsme aktualizovali používat Majestic SEO, protože obecně nabízejí přesnější obrázek o skutečném počtu zpětných odkazů, které mají v úmyslu na vaše webové stránky. Webové stránky, které dříve hlášené pouze hrstka zpětných odkazů se pravidelně hlásí stovky nebo dokonce tisíce odkazů.

Nicméně, v malém počtu případů, bude Majestic SEO nahlásit nižší nebo dokonce žádné zpětné odkazy na vaše webové stránky. Zatímco oni mají největší soukromou backlink databáze dostupné na internetu (s více než 1 bilion Backlinks), budou jejich údaje liší od Yahoo, zvláště pro novější webové stránky.

Proč jsme změnili Majestic SEO

Důvodem mění náš zdroj dat z Yahoo! Majestic SEO je, že Yahoo se zavírají, že je to služba Yahoo Site Explorer velmi brzy. Yahoo Site Explorer je služba, která jsme dříve používali k načtení backlink data. Můžete si přečíst o podrobněji zde:

Yahoo! Developer Blog - Site Explorer
Yahoo! Developer Blog - API Aktualizace

S jejich služba bude trvale důchodu bylo důležité, že jsme se najít nový zdroj backlink dat a začlenit ji do trhu Samurai, jakmile jsme byli schopni, tolik dat Yahoo! 's by do konce března 2011, již být k dispozici.

Kromě toho, bude celý web Yahoo Site Explorer přestane fungovat do konce tohoto roku.

Hledat na zdroj Zpětné odkazy

Po hodně hledání a užšího potenciálních služeb, jsme vstoupili do jednání s Majestic SEO, aby se stal náš poskytovatel dat. Psaní je na zdi na dlouhou dobu.

Google, jak víte, neznamená, že hodně z toho je backlink údaje nejsou k dispozici vůbec (jen velmi malé procento z vašich pravých odkazů se hlásí Google), a se sloučením číslo 2 vyhledávacích gigantů, Yahoo a Bing, potřebovali jsme najít jiného poskytovatele dat.

Ve skutečnosti, v očekávání této změny před více než rokem, náš generální ředitel, přeletěl do Velké Británie a setkal se s týmem Majestic SEO osobně, aby se ujistil, že kvalita jejich služeb se bude vhodná pro naši rozsáhlou uživatelskou základnu (nyní téměř 300.000 uživatelů!).

Majestic SEO je velmi pokládaný společnost v profesionální SEO kruzích, a jejich backlink index je považován za nejlepší dostupné (téměř 4 krát větší než jejich nejbližší konkurent) a pravidelně aktualizovány (v průměru dvakrát za měsíc).

Proč je Majestic SEO branding Market Samurai

Tam bylo nějaké spekulování v našem userbase, že údaje, které jsme osobně profitují z partnerství s Majestic SEO, a že jsme se tlačí uživatele, aby se do Majestic SEO účty jako součást partnerského obchodu s Majestic SEO.

To není tento případ. Značky, který je přítomen v našem programu je požadavek na použití pro poskytování služby pro naše uživatele zdarma.

Majestic SEO byly velkoryse poskytli našim uživatelům přístup k jejich API, na všech našich 300 tisíc uživatelů Market Samurai, bez dodatečných nákladů.

Byli jsme odstranit značky bychom muset zaplatit značnou částku, za celou dobu jejich nadstandardní služby, které by poskytovat svá data neekonomické pod naší aktuální cenové struktuře.

Pokud se rozhodnete, aby se do služby s Majestic, bude Noble Samurai neviděl ani cent z něj.

Zatímco Yahoo Site Explorer je stále k dispozici, dáváme Vám na výběr

I když jsme velmi důvěru v data, která Majestic napájení, chceme, abyste se cítili šťastní o data, která jsou přijímající, tak do té doby, než je v důchodu Site Explorer, jsme aktualizovali Market Samurai, které vám umožní volit mezi dvěma daty zdroje v obou modulu pro hospodářskou soutěž SEO a modulu Rank Tracker.

Pozor: Yahoo dat je chybné a nekonzistentní

Za poslední čtyři měsíce před naší Majestic aktualizace SEO, došlo vřava v profesionální SEO společenství o nepřesnosti backlink dat Yahoo.

Tisíce našich uživatelů se uvádí, že Yahoo backlink počty byly podstatně klesá, a kolísavé divoce.

Yahoo nedávno změnila používat Bing vyhledávač Microsoftu jako svého poskytovatele výsledků vyhledávání. Mnoho přisuzovali toto jako součást příčiny (tj. jsme nyní při pohledu na backlink údajů, Bing). Jiní se domnívají, že jako Yahoo Site Explorer bude vyřazen z provozu brzy, že data není tak čerstvá, nejsou účinně udržovány, a rychle se rozkládat.

Pozor: Yahoo Site Explorer bude pryč brzy

V každém případě, bez ohledu na to, jaké jsou vaše víra je o údajích, na konci března, jejich API (který jsme používali vytáhnout data zpět z Yahoo), budou vypnuty. A do konce roku, celá webová stránka Yahoo Site Explorer bude vyřazeno z provozu.

Proto nemůžeme zaručit, jak dlouho budou údaje k dispozici. Ale v současné době jsme aktualizovali Market Samurai, takže máte možnost volby, v současné době o tom, kde byste chtěli získat své backlink data.

Upozornění: PR Backlink Analysis & Anchor Text Analysis stále pochází z Yahoo

V současné uspořádání máme s Majestic SEO umožňuje pouze nám poskytnout "počty" (tj. počtu zpětných odkazů), nikoliv skutečné adresy URL (tj. to, co zpětné odkazy jsou).

V současné době to znamená, že budeme i nadále používat údaje na webových stránkách Yahoo Site Explorer získat seznam zpětných odkazů. To je zdrojem rozporů mezi počtem zpětných odkazů Majestic SEO zpráv, a skutečné zpětné odkazy, které Yahoo Site Explorer poskytuje.

Jsme v jednání s Majestic SEO pro řešení tohoto problému v očekávání Yahoo Site Explorer v procesu likvidace na konci roku.

Jak můžete získat oba Yahoo a Majestic SEO dat ...

Můžete aktualizovat na nejnovější verzi Market Samurai zdarma, kompletní s více backlink zdrojů tím, že prostě re-zahájení na trhu Samurai a říká: "OK" v dialogu s dotazem na aktualizaci na nejnovější verzi.

Ve vašem Rank Tracker modulu a modulu SEO soutěže pak budete mít na výběr o tom, kde byste chtěli své backlink data pocházejí.

SEO Competition with Majestic and Yahoo!

Rank Tracker with Majestic and Yahoo!

Pokud ještě nemáte úplnou kopii Market Samurai, a chtěli byste získat přístup k těmto novým backlink údajů v našich placených SEO hospodářské soutěže a Rank Tracker moduly, pak můžete upgradovat na plnou verzi.

Alex "Green Samurai" Zelená je členem vaší přátelský tým podpory Samurai, a často poskytuje aktuální informace o nejnovějších Samurai dění na blogu.

Alex napsal 22. místo (y) pro Noble Samurai

21 Reakce na "New Market Samurai aktualizace umožňuje zvolit mezi Majestic SEO a Yahoo pro Backlink dat"

 1. Díky za nás vždycky držet aktualizovány!


  Rodney Daut odpověděl:

  Druhá, že jsem. Oceňuji, že jste nám říct, v detailu, proč jste provedli změny jste udělali od Yahoo Site Explorer a na Majestic SEO.

  Je politováníhodné, že Yahoo se zbavit Site Explorer i když, jak jsem se divit, jak lidé na IM nové se dostat, že údaje, které slouží k dostat zdarma.
  Rodney Dauts poslední blog post ... Jak Přemýšlíte o selhání může pomoci uspět

 2. Opět skvělý servis z týmu Noble Samurai. Oceníte detailní vysvětlení a transparentnosti. Ještě jednou díky kluci.
  Martins poslední blog post ... Jak přesměrovat affiliate odkazy

 3. Díky, kluci. Doufal jsem, že by měly zahrnovat údaje Yahoo! znovu.
  Wess poslední blog post ... Další užitečné zdarma Online Backlink Checker!

 4. Yahoo Site Explorer počet backlink byl vždy nepřesné. Není to jen v poslední době. : P
  Allen Walker @ Internet Marketings poslední blog post ... Work at Home hubnutí


  Generic Doména Market odpověděl:

  Pochybuji, že existuje jediný nástroj, který umožňuje spočítat přesné zpětné odkazy, ale z mé zkušenosti Yahoo Explorer byl / je nejpřesnější jeden.

 5. Musíte se ptát, co Microsoft bude dělat, aby získali respekt internet marketingu. Určitě by chtěli, abychom mluvili o Bing každou chvíli. "Bing Explorer" nebo "Bing statistiky" by pravděpodobně pomůže jim stejně jako nám to mohlo pomoci. I předpovídají nový zdroj backlink dat.
  Dr. Michael Haley @ Volný WordPress Tutorialss poslední blog post ... Email Marketing

 6. Ahoj Alex a Market Samurai tým,

  Díky za tento neocenitelný nástroj a informací, bude zajímavé sledovat, jak Majestic SEO provádět a bude následovat radu uveden.
  Joan Stewartovi poslední blog post ... Strategie Když Social Bookmarking

 7. Díky Alex,
  Informace o zpětných odkazů bylo trochu irratic v poslední době, ale v poslední době zlepšila.
  Wolfgangs poslední blog post ... Místní Marketing a jak to může být Výkonný nápověda pro místní firmy

 8. Díky za vysvětlení. Bál jsem se o svém počtu zpětných odkazů na novější stránky, které Yahoo ukázal musel téměř 400 zpětné odkazy, ale Majestic ukázal 0. To pomáhá zmírnit tyto obavy.
  Jasons poslední blog post ... Počínaje My Small Business Journey

 9. Dobrý den, na trhu Samurai Team.

  Děkuji za aktualizaci skvělý nástroj lásky pomocí to.

  Mnohokrát děkuji a přeji.

  Drew.

 10. 10
  Na 16 březnu 2011 v 02:46
  Corinne řekl:

  Díky za velmi důkladnou aktualizaci. Slyšel jsem nějaké reptání o přechodu na Majestic, doufám, že každý je nyní jasné, proč tato změna byla nutná. Jak jsme všichni viděli, Internet je neustále se měnící svět a my se často musí přizpůsobit a změnit způsob, jakým se díváme na naše data. Jsem opravdu rád, že jste si našli alternativu, která nám dává tato data.

 11. 11
  Na 16 březnu 2011 v 06:31
  Martyn řekl:

  Mnohokrát děkuji za aktualizaci. Byl jsem zabývá rozdíly mezi těmito dvěma. Ale teď jste vysvětlil how a proč, to všechno dává smysl. Jsem překvapen yahoo odchodu do důchodu i když! A MS funguje opět dobře!

 12. Dobře, že je dopředu myšlení. Mnoho lidí se zaměřují na Yahoo Site Explorer, ale v případě, že je v důchodu, pak budeme všichni potřebovat přístup k těmto datům jinde.

  Dobrá práce je aktivní

 13. Díky za heads up. Myslím, že to bude lepší pro všechny z nás loajální Samurai je.

 14. Díky za udržení nám dobře informovaný ... to opravdu pomáhá.

 15. Wow .. to jen zdá, jako v poslední době, že celý internet mění způsob jejich podnikání .. První Google .. není yahoo .. co další ..

  "Black Seo Guy" odhlášení "
  TrafficColemans poslední blog post ... Proč Většina Blogy Komentář Suicide Po 30 dní

 16. Vypadá to, že to bude pozitivní změna. Díky, žes nám vědět.
  Rhonda @ Smích Quotess poslední blog post ... Co se děje kolem

 17. Myslím si, že by měl být aktualizován v Video trénink pro software na trhu Samurai.
  Vzhledem k tomu, že to není aktualizován nějakou novou funkci.

  Díky.
  Asuradechs poslední blog post ... เว็บ ใหม่ ขาย ได้ ภายใน 5 วัน

 18. Jsem trochu zklamaný o drahé cen Majestic SEO. Byl jsem docela nadšený vidět, že byla zahrnuta do trhu Samurai, ale když kliknu na šipku zobrazíte zpětné odkazy, byl jsem velmi zklamán, že Majestic se zobrazí pouze 5 zpětných odkazů je to nalezených.

  Vy by měly uzavřít dohodu s Majestic, takže můžeme využít tato data. Je skvělé, že to ukazuje více zpětné odkazy na trhu Samurai, ale nedělá mi moc dobře, když vidíme pouze pět z těchto odkazů.

  Budu používat yahoo site explorer tak dlouho, jak to půjde, protože je to více užitečné pro mě, protože jsem si skutečně procházet a vyhodnocovat zpětné odkazy.

  Nechápejte mě špatně když láska Market Samurai, jen trochu zklamaný, že Yahoo stránek Explorer se zavírají dveře a majestátní je poměrně drahé.
  Adam Roys poslední blog post ... Jak jednat Bonusy pro Clickbank Produkty Automatické

 19. Jsem opravdu rád, s možností Majestic SEO, Yahoo údaje vypadá velmi nespolehlivé ke mně.