New Market Samurai aktualizace vám umožní vybrat si mezi Majestic SEO a Yahoo backlink dat

Share Button

Two Additions to the Samurai Arsenal

Jak mnozí z vás všimli, Market Samurai byl nedávno aktualizován, aby si backlink dat z nového místa - Majestic SEO.

Chápeme, že pro některé uživatele, změna backlink čísel a rozdíly v dostupných údajů má přijít jako překvapení.

Většina našich uživatelů byli rádi, že jsme aktualizovali použít Majestic SEO, jak se obecně nabízejí přesnější obrázek o skutečném počtu zpětných odkazů, které se chystáte na vaše webové stránky. Webové stránky, které již bylo dříve oznámeno jen několik zpětných odkazů nyní pravidelně hlásí stovky nebo dokonce tisíce odkazů.

Nicméně, v malém počtu případů, bude Majestic SEO hlásit nižší nebo dokonce žádné zpětné odkazy na vaše webové stránky. Zatímco oni mají největší backlink databáze soukromým k dispozici na internetu (s více než 1 bilion Zpětné odkazy), budou jejich údaje se liší od Yahoo je, zejména pro novější webové stránky.

Proč jsme změnili Majestic SEO

Důvodem ke změně našeho zdroje dat z Yahoo! Majestic SEO je, že Yahoo se zavírají, že je to služba Yahoo Site Explorer velmi brzy. Yahoo Site Explorer je služba, kterou jsme dříve používán pro získávání dat z backlink. Můžete si přečíst o podrobněji zde:

Yahoo! Developer Blog - Site Explorer
Yahoo! Developer Blog - API Aktualizace

S jejich služba bude trvale v důchodu to bylo důležité, že jsme se najít nový zdroj backlink dat a integrovat je do trhu Samurai, jakmile jsme byli schopni, protože hodně z údajů společnosti Yahoo! by do konce března 2011, ne delší být k dispozici.

Kromě toho, bude celý web Yahoo Site Explorer přestane fungovat do konce tohoto roku.

Hledání zdroje Zpětné odkazy

Po hodně hledání a užšího seznamu potenciálních služeb, jsme vstoupili do jednání s Majestic SEO, aby se stal naším poskytovatele dat. Psaní je na stěně po dlouhou dobu.

Google, jak víte, nedělá hodně z toho je backlink údaje k dispozici vůbec (jen velmi malé procento z vašich skutečných odkazy jsou hlášené Google), a při sloučení číslem 2 vyhledávacích gigantů Yahoo a Bing, jsme potřebovali najít jiného poskytovatele dat.

Ve skutečnosti, v očekávání této změny před více než rokem, náš generální ředitel, přeletěl do Velké Británie a setkal se s týmem Majestic SEO osobně, aby se ujistil, že kvalita jejich služby, to bude vhodné pro naší široké uživatelské základny (nyní téměř 300.000 uživatelů!).

Majestic SEO je velmi pokládaný společnost v odborných kruzích SEO, a jejich backlink index je považován za nejlepší dostupné (téměř 4 krát velikost svého nejbližšího konkurenta) a pravidelně aktualizovány (v průměru dvakrát za měsíc).

Proč je Majestic SEO branding na trhu Samurai

Došlo k určitému spekulace v naší userbase že údaje jsme osobně profitovat z partnerství s Majestic SEO, a že jsme se tlačí uživatele, aby se na Majestic SEO účtů jako součást partnerského obchodu s Majestic SEO.

To není případ. Branding, který je přítomen v naší software je podmínkou využití pro poskytování služby pro naše uživatele zdarma.

Majestic SEO velkoryse za předpokladu, našim uživatelům přístup k jejich API, pro všechny naše 300.000 uživatelů Market Samurai, bez dodatečných nákladů.

Byli jsme se odstranit značky bychom potřebovali zaplatit značnou částku za celou dobu jejich prémiové služby, který by dělal poskytují svá data neekonomický v naší současné cenové struktuře.

Pokud se rozhodnete přijmout služeb s Majestic se Noble Samurai neuvidí ani cent z něj.

Zatímco Yahoo Site Explorer je stále k dispozici, dáváme Vám na výběr

I když jsme pevně přesvědčeni, v datech, která Majestic dodávka, chceme, abyste se cítili šťastní o data, která se zobrazuje, takže do té doby, než je v důchodu Explorer stránek, jsme aktualizovali Market Samurai, které vám umožní volit mezi dvěma daty zdroje v obou SEO modul pro hospodářskou soutěž a modulem Rank Tracker.

Pozor: Yahoo je dat je vadný a nekonzistentní

Za poslední čtyři měsíce před naším Majestic aktualizací SEO, došlo vřava v profesionální SEO komunitu o nepřesnosti backlink dat Yahoo.

Tisíce našich uživatelů mají zprávu, že Yahoo backlink počty byly klesá výrazně, a měnící se divoce.

Yahoo nedávno změnila používat Bing vyhledávač Microsoftu jako jejich poskytovatele výsledků vyhledávání. Mnoho z nich připsat to jako součást příčiny (tj. Jsme se při pohledu na zpětných údajů Bing). Jiní se domnívají, že jako Yahoo Site Explorer bude vyřazena z provozu brzy, že data není tak čerstvá, není efektivně udržuje, a rychle se rozpadající.

Pozor: bude Yahoo Site Explorer pryč brzy

V každém případě, bez ohledu na to, jaké jsou vaše víra je o údajích, na konci března, jejich API (který jsme používali vytáhnout dat zpět z Yahoo) se vypne. A do konce roku, celá webová stránka Yahoo Site Explorer bude vyřazena z provozu.

Proto nemůžeme zaručit, jak dlouho budou údaje k dispozici. Ale prozatím jsme aktualizovali na trhu Samurai, takže budete mít možnost volby, v současné době o tom, kde byste chtěli získat vaše backlink data.

Poznámka: PR Backlink Analysis & Anchor Text Analysis stále pochází z Yahoo

V současné uspořádání máme s Majestic SEO umožňuje pouze nám poskytnout "počty" (tj. Počet zpětných odkazů), nikoliv skutečné adresy URL (tj. To, co zpětné odkazy jsou).

V současné době to znamená, že budeme i nadále používat údaje na webových stránkách Yahoo Site Explorer získat seznam zpětných odkazů. To je zdrojem rozporů mezi počtem zpětných odkazů Majestic SEO zpráv, a skutečné zpětné odkazy, které Yahoo Site Explorer poskytuje.

Jsme v jednání s Majestic SEO pro řešení tohoto problému v očekávání Yahoo Site Explorer je vyřadit z provozu na konci roku.

Jak se můžete získat oba Yahoo a Majestic SEO dat ...

Můžete aktualizovat na nejnovější verzi Market Samurai zdarma, kompletní s mnoha backlink zdrojů jednoduše znovuuvedení na trhu Samurai a říká: "OK" k dialogu s žádostí o aktualizaci na nejnovější verzi.

Ve vašem Rank Tracker modulu, a v modulu SEO pro hospodářskou soutěž, budete pak mít na výběr o tom, kde byste chtěli své backlink data pocházejí.

SEO Competition with Majestic and Yahoo!

Rank Tracker with Majestic and Yahoo!

Pokud ještě nemáte úplnou kopii trhu Samurai, a rád bych, aby získali přístup k tomuto novému zpětných údajů v našich placených SEO pro hospodářskou soutěž a Rank Tracker modulů, pak můžete upgradovat na plnou verzi.

Alex "Green Samurai" Green je členem vašeho přátelského týmu podpory Samurai, a často poskytuje aktuální informace o nejnovějším samurajské dění na blogu.

Alex napsal 22 příspěvek (y) pro Noble Samurai

21 Reakce na "New Market Samurai aktualizace vám umožní vybrat si mezi Majestic SEO a Yahoo backlink data"

 1. Díky za vždy držet nás aktualizovány!


  Rodney Daut odpověděl:

  I druhý to. Oceňuji nám říká, podrobně, proč jste provedli změnu jsi udělal od Yahoo Site Explorer a na Majestic SEO.

  Je politováníhodné, že Yahoo se zbavit Site Explorer, i když, jak jsem se divit, jak lidé nové IM se dostat, že údaje, které slouží k získání zdarma.
  Rodney Daut's poslední blog post ... Jak Thinking of selhání vám pomůže uspět

 2. Opět Děsivý služba z týmu Noble Samurai. Oceníte podrobné vysvětlení a transparentnost. Ještě jednou díky kluci.
  Martina poslední blog post ... Jak přesměrovat affiliate odkazy

 3. 3

  Díky, kluci. Doufala jsem, že by měla zahrnovat údaje Yahoo! znovu.
  Wes's poslední blog post ... Další užitečnou Online Backlink Checker!

 4. Yahoo Site Explorer počet backlink byl vždy nepřesné. Není to jen v poslední době. : P
  Allen Walker @ Internet Marketing's poslední blog post ... práci doma Hubnutí


  Generic Domain Market odpověděl:

  Pochybuji, že je jediný nástroj, který dává počítat přesné zpětné odkazy, ale z mé zkušenosti Yahoo Explorer byl / je nejpřesnější jeden.

 5. Musíte se ptát, co Microsoft se bude dělat, aby získali respekt z internetových obchodníků. Určitě by chtěli, abychom mluvili o Bing každou chvíli. "Bing Explorer" nebo "Bing Stats", by pravděpodobně pomůže jim, stejně jako to by nám mohl pomoci. I předpovídají nový zdroj backlink dat.
  Dr. Michael Haley @ Free WordPress Tutorials's poslední blog post ... Email Marketing

 6. Ahoj Alex a Market Samurai Team,

  Díky za tento neocenitelný nástroj a informace, bude zajímavé sledovat, jak Majestic SEO hrát a bude následovat rady uvedené.
  Joan Stewart's poslední blog post ... strategiím při Social Bookmarking

 7. Díky Alex,
  Informace o zpětné bylo trochu irratic v poslední době, ale v poslední době zlepšila.
  Wolfgang's poslední příspěvek blogu ... na místní trh a jak to může být Výkonný nápověda pro místní firmy

 8. Díky za vysvětlení. Bál jsem se o své počtu zpětných odkazů na novější místě, které Yahoo ukázaly musel téměř 400 zpětných odkazů, ale Majestic ukázal 0. To pomáhá ulehčit obavy.
  Jason's poslední blog post ... začíná mé Small Business Journey

 9. Dobrý den, na trhu Samurai Team.

  Děkuji za aktualizaci skvělý nástroj rádi používat.

  Mnohokrát děkuji a přání všeho nejlepšího.

  Drew.

 10. 10
  Dne 16.března 2011 v 02:46
  Corinne řekl:

  Díky za velmi důkladné aktualizace. Slyšel jsem nějaké reptání o přechodu na Majestic, doufám, že každý je nyní jasné, proč změna byla nutná. Jak jsme všichni viděli, Internet je neustále se měnící svět, a my se často musí přizpůsobit a změnit způsob, jakým se díváme na naše data. Jsem opravdu rád, že jste si našli alternativu, která nám dává tato data.

 11. 11
  Dne 16.března 2011 v 06:31
  Martyn řekl:

  Mnohokrát děkuji za aktualizaci. Byl jsem zabývá rozdíly mezi těmito dvěma. Ale teď jste vysvětlili how a proč, to všechno dává smysl. Jsem překvapen, o yahoo odchodu do důchodu i když! A MS funguje opět dobře!

 12. No, to je myslí dopředu. Mnoho lidí se zaměřují na Yahoo Site Explorer, ale pokud to je v důchodu, pak budeme všichni potřebovat pro přístup k těmto datům jinde.

  Dobrá práce je aktivní

 13. Díky za heads-up. Myslím si, že to bude lepší pro nás všechny loajální Samurai je.

 14. Díky za vedení nám dobře informovaný ... to opravdu pomáhá.

 15. Wow..it jen zdá, jako v poslední době, že celý internet se mění tak, jak se business..first Google..not yahoo..what příští ..

  "Black Seo Guy" Podepisování Off "
  TrafficColeman's poslední blog post ... Proč Most Blogy Komentář sebevraždu poté, co 30 dní

 16. Vypadá to, že to bude pozitivní změna. Díky, že nám vědět.
  Rhonda @ Laugh Quotes's poslední blog post ... Co odejde

 17. Myslím si, že by měl být aktualizován v Video Školení pro software na trhu Samurai.
  Vzhledem k tomu, že to není aktualizován některé nové funkce.

  Díky.
  Asuradech's poslední blog post ... เว็บ ใหม่ ขาย ได้ ภายใน 5 วัน

 18. Jsem trochu zklamaný se o drahé oceňování Majestic SEO. Byl jsem docela nadšený, vidět, že byl zařazen do trhu Samurai, ale když kliknu na šipku zobrazíte zpětné odkazy byl jsem velmi zklamán, že Majestic se zobrazí pouze 5 ze zpětných odkazů je našla.

  Měli byste uzavřít dohodu s Majestic, takže můžeme využít tato data. Je skvělé, že to ukazuje více zpětných odkazů na trhu, Samurai, ale nedělá mi moc dobře, když vidíme jen 5 těchto vazeb.

  Budu používat yahoo site explorer tak dlouho, jak to půjde, protože je to víc užitečné pro mě, protože jsem si skutečně procházet a vyhodnocovat zpětné odkazy.

  Nechápejte mě špatně když láska na trhu Samurai, jen trochu zklamaný, že yahoo site explorer zavírá dveře a majestátní je poměrně drahé.
  Adam Roy's poslední blog post ... Jak jednat bonusy za Clickbank produkty jsou automaticky

 19. Jsem opravdu rád, s možností Majestic SEO, údaje Yahoo vypadá velmi nespolehlivé ke mně.