Nové klíčové slovo Planner Google - Jak to dělá Market Samurai rychleji!

Share Button

Jsme velmi rádi, oznamujeme, že po dlouhém čekání - Google již v důchodu, že je to starý "Návrhů klíčových slov", a nahradil ji, že je to nový lesklý "Planner klíčové slovo".

Pro podrobnosti o změnách a co to znamená pro funkčnost trhu Samurai přečtěte si prosím naši nedávnou blogu.

Můžete si přečíst více o některých změny dat (jako je jejich odstranění širokých a výraz údajů shoda), že Google učinil prostřednictvím svého oficiálního blogu článek na https://support.google.com/adwords/answer/3141229

Dobrou zprávou je, že jsme jsme tvrdě pracovali, aby se tento přechod co nejplynulejší pro naše zákazníky, a verze trhu Samurai, který je kompatibilní s klíčovým slovem Planner byl v testovací fázi více než měsíc teď.

Dnes jsme udělali tuto novou "Planner klíčové slovo" verzi v přímém přenosu (jednoduše aktualizovat svou verzi trhu Samurai na nejnovější verzi spuštěním aplikace a říkat "ano" v dialogovém řádku aktualizace).

A jsme opravdu rádi, oznámit, že ...

Nová Klíčové slovo Plánování sestavení trhu Samurai je mnohem rychlejší, než kdykoliv předtím!

Povaha starého Návrhů klíčových slov dělal to velmi pomalý proces shromáždit všechny údaje, klíčové slovo, které potřebujete pro efektivní analýzu klíčových slov. Nové klíčové slovo Planner sestavení je mnohem pohotovější což znamená, že můžete provádět váš výzkum klíčových slov za méně než polovinu času, kdy ve srovnání se starým Návrhů klíčových slov!

Co se změnilo v trhu Samurai s novými daty klíčových slov Planner?

Pokud si nejste jisti, co to všechno znamená pro uživatele trhu Samurai, je důležité si uvědomit, že jen velmi málo opravdu změnil.
Základy výzkum klíčových slov zůstávají stejné jako tomu bylo vždy, a většina ze známých prvků rozhraní a workflow trhu Samurai jsou zůstat dal.

Existuje jen málo viditelné změny stojí za zmínku, nicméně:

 • Nyní jsme v prodlení na přesném způsobu Match údajů z výzkumu klíčových slov, jak je podrobněji vysvětleno v posledním blogu a v oficiální tiskové zprávě společnosti Google. To se projeví nižší počty pro provoz vyhledávání, než ty, které mohou být použity pro, ale máme pocit, že jsou více svědčící o výsledcích uvidíte v dlouhodobém horizontu.

 • Aktualizovali jsme naše zlatých pravidel, filtry používat nové metriky Majestic SEO hospodářské soutěže, místo zvýšeně-nespolehlivé hodnoty SEOC. Takže ještě jednou, že samotná čísla se budou lišit, ale záměr filtračních výchozí zůstává stejný. SEOC přestala být spolehlivým metriky pro měření "Množství" hospodářské soutěže vyhledávače.

  Mnoho dalších konkurenční služby, výzkum klíčových slov, včetně našich přátel v wordtracker přešly k používání, kolikrát klíčové slovo se zobrazí v obou hlavě Tag a v kotevních textové odkazy zpět na stránky (to, co dnes nazýváme "TAComp"), jako mnohem spolehlivým měřítkem množství soutěže vyhledávače.

  SEOC bylo v pořádku v letech 2008-2009, ale exponenciální růst stránek na internetu, protože je to poměrně bezvýznamné číslo v roce 2013.

 • Dále jen "Adwords" sekce filtr byl odstraněn, a číslo AWCPC je nyní součástí kolony commerciality. AWCTR, AWT a AWV již nejsou k dispozici, jako Google odstranila tato data z jejich klíčových slov Planner nástroj. Stále Zajišťujeme AWCPC a AWI (Adwords zobrazení), a SEOV však (jak Google stále poskytuje tato data).

 • Starý Sloupec "Competition" byla přejmenována na "Základní soutěže" rozlišit to od "Majestic soutěž" metrik, nyní doporučujeme používat.

 • "Organický" sloupec nyní nabízí to "Dojmy AdWords" (AWI) metrický, který je podobný staršímu AWT (Adwords Traffic) - i když náš výzkum ukázal, že to není úplně stejné číslo, ale může být použit docela dobrou náhradu ,

 • Dále jen "Typ shody" rozevíracího seznamu se týká pouze výsledky za sloupec AWCPC a sloupec na SEOV - vyhledat dopravní dat je nyní vždy pouze pro přesné-match vyhledávání (jako Google poskytuje jen přesné údaje Match nyní).

Použití fráze Broad Match Ratio (PBR) se již nedoporučuje:

Zatímco PBR metrika zůstane k dispozici pro použití, pokud ho chcete, jsme vyjmutí z naší výchozí doporučené nastavení filtru a z našeho tréninku. Byla to inovativní a časově úsporné funkce, zatímco čísla mohou být spoléhal se na, ale v průběhu doby oni se stali méně a méně důvěryhodní. Jsme svědky divoké variace v datech právě vrátil z Googlu.

Bohužel jsme pocit, že je teď dělá víc škody než užitku ve většině případů.

Naše doporučení je dělat to, co SEO Pros se - jednoduše použít Exact soutěž zápasu, protože to odstraní případné chyby v důsledku slovosledem nebo zkresluje kvůli delším ocas klíčových slov derivace.

K dispozici je více informací o změnách jsou k dispozici v našem článku znalostní báze rozhraní zde.

Školení Dojo klíčové slovo výzkumu Video aktualizace Připravujeme ...

Nakonec jsme v procesu rekonstrukce všech našich klíčových slov výzkumu výuková videa, s prioritou na sérii zlatých pravidel, které mají být dokončeny co nejdříve. Budou obsahovat aktuální informace o všech menšími změnami rozhraní, které se nahromadily od té doby jsme se poprvé produkoval videa, a některé nové příklady, které odrážejí podmínky na trhu on-line, jako jsou dnes.

Poté, co jste připraveni premiéře dáme slovo na Twitteru a Facebooku, takže Žádám vás, abyste nás následovat, aby byl informován o důležitých novinkách a aktualizacích urychleně!

Co dělat dál ...

Chcete-li dostat své ruce na tento nový, rychlejší, "klíčové slovo" Plánování sestavení trhu Samurai, jednoduše:

 1. Spusťte svůj kopii trhu Samurai.
 2. Až budete vyzváni k aktualizaci na nejnovější verzi, říká: "Ano"
 3. Počkejte, až se aktualizace stáhnout a Market Samurai aby dala nový impulz, a jste na cestě!

Doufáme, že se můžete těšit na nové klíčové slovo Planner sestavení. Pokud máte nějaké problémy, prosím, neváhejte a střílet náš podpůrný tým, e-mail na support@noblesamurai.com

Také jsme udělali dost rozsáhlé testování našich nových klíčových slov filtrů presetů, nicméně, pokud máte nějakou radu, jak by mohla být zlepšena, prosím, střílet nám e-mail také.