Google PageRank aktualizace: June 2010

Share Button

Právě teď, Google je aktualizovat údaje, které zprávy pro PageRank.

TIP: Pokud jste novým SEO, tady je důvod, proč je důležité, PageRank ...

PageRank je měření, které Google používá k hodnotit kvalitu a množství odkazů na webové stránky.

Čím vyšší PageRank skóre (z 10), lepší vazby, větší je pravděpodobnost, že hodnost dobře v Google.

Přestože Google opatření a přepočítá PageRank neustále, to ukazuje jen up-to-date PageRank data na veřejnost zhruba jednou za 3 měsíce.

Poslední aktualizace byla kolem 3 dubna 2010. příští bude pravděpodobně v září 2010.

Takže to je vzácné opporunity získat up-to-date snímek PageRank skóre všech stránkách vašich stránkách.

Pokud jste používali trhu Samurai je Rank Tracker, ujistěte se, že budete sledovat vaše data Rank Tracker v průběhu několika příštích dnů, aby viděli, jak změny PageRank. (Má vaše PageRank stoupat? Má to spadnout? Má to zůstat stejné?)

Aktualizací vaše hodnocení dat pravidelně uvnitř trhu Samurai, budete moci udržet historický záznam PageRank pro všechny stránky vaše stránky '- stejně jako data zpětné odkazy, počítá indexovaných stránek a samozřejmě [!] Vaše hodnocení vyhledávačů.

Trh Samurai bude zase všechna tato data do hezkých grafů, které usnadňují vidět změny v PageRank, Zpětné odkazy, indexovaných stránek a Ranking v čase - jako je tento (zobrazeno žebříčku):

Rank Tracker Graph

(Chcete-li zobrazit tyto grafy, nebo historická data, stačí kliknout na ikonu grafu vedle jakéhokoliv výsledku uvnitř Rank Tracker)

Je zřejmé, že pokud se chystáte sledovat účinnost vašich stránek v průběhu času, jako je tato, musíte mít přístup na trh Samurai Rank Tracker modulu - jeden z pokročilých nástrojů k dispozici pouze na placených uživatelům Market Samurai.

Takže pokud používáte zkušební verzi Market Samurai, nebo mají prošlou soud, budete muset upgradovat na plnou verzi , aby tento nástroj použít.

Doporučené Rank Tracker Zdroje:

Pokud jste s pomocí Rank Tracker nový, nebo pokud byste chtěli, aby jej efektivněji využívat, zde je několik volných prostředků, které jsme nedávno vydala, které vám pomohou:

Chcete-li získat co nejvíce z Rank Tracker, ujistěte se, zda tyto ven.

A opět, pokud nemáte plnou verzi kopii trhu Samurai ještě, ujistěte se, že si to tak, že můžete přistupovat k Rank Tracker modul.

Brent

PS - Má váš PageRank vzrostl v poslední aktualizaci? Co Link Stavební činnost jste udělal v posledních 3 měsících způsobit vzestup?

Podělte se o své tipy s ostatními v komunitě Samurai níže.

Brent Hodgson spoluzakladatel Noble Samurai, a internetový marketing specialista.

Brent napsal 68 příspěvek (y) pro Noble Samurai

14 Reakce na "Google PageRank aktualizace: červen 2010"

 1. Jsem s výsledky v Rank Tracker z poměrně málo z mých stránek velmi šťastný. Jedna stránka dokonce šel od 0 do 4. Oh mimochodem to bylo ve věku domény identifikován domény samuraj s obsahem dát se na to.

 2. Jeden z mých oblíbených backlink tipů budov je také způsob, jak zůstat náskok před konkurencí ze znalostní hlediska ve vašem nika. Pomocí Google Alerts, vytvořte upozornění Google pro blogy ve vašem nika. Nastavte doručení denně. Dělat to vám často dělá první komentátor na blogu, protože vaše vždy dodávají čerstvé nových pracovních míst. Ověřte, zda stránka umožňuje připomínky. Poté, přečtěte si post a zanechat relativní komentář, který přidává hodnotu na stránku ... takhle člověk dělá, protože autor požádal o nás "podělit o své tipy s ostatními v komunitě Samurai dole". Sledujte své výsledky na trhu Samurai pomocí Rank Tracker a sledovat vaše zpětné odkazy stoupají. Ujistěte se, že se budete dívat na školení Dojo o používání Market Samurai stavět zpětné odkazy. To ukazuje, jak získat lepší zpětné odkazy nalezením vysoce postavené relativní blogy.

 3. Všichni a jeho malý pes ví, že na trhu Samurai je nejlepší marketing software tam. Nástroj Rank Tracking se stal jedním z mých nejdůležitějších pomoci, jak Měním svůj Google # 1 každý týden s konkurentem. Nicméně, to bylo chytré rady z Samurais nesledujete to každou hodinu, protože hodnoty se mění velmi často a týdenní trend ukazuje, co potřebujeme nejvíce. Teď Souhlasím.

 4. 4
  Dne 05.06.2010 v 23:47
  Sam řekl:

  Jste si jisti? Nemyslím si, že PR je aktualizován ještě, mám blogy s PR 5,4,4,2,1 a žádný z nich aktualizovat.

  Možná, že máte informace špatně. prosím opravte svůj příspěvek.

 5. 5

  Miluju sledování měnící se výsledky v pořadí checker modulu :-)

  Další věc, kterou jsem se ujistěte se, že udělat, je přehodnotit svá klíčová slova pravidelně. Výsledky se změní, a když vidím, "novou" klíčové slovo, které jsou vhodné pro můj kritéria jsem napsat příspěvek & článek a přidat ji do hodnosti checker.

  Je důležité pochopit, jak moduly všichni pracují společně a kompliment navzájem pomoci vytvořit nejlepší optimalizované stránky.

 6. Děsivý věci. Čím déle se dívám na trhu Samurai víc to vypadá jako dobrá investice (i když jsem stále nováček)

  Dobrý tip od Dr. Haley. Nebyl jsem pomocí Google Alerts, ale mám pocit, že by to byl dobrý nápad.

  Díky aktualizaci se tento post.

  Mír,
  Darren Carter L


  Dr. Michael Haley odpověděl:

  Děkuji vám, Darrena :) Ověřil jsem si zpátky vidět, co ostatní lidé tipy zmínil a já jsem poctěn, že byly zmíněny vámi.

 7. 7

  Nikdy přešlo na mých myšlenkách, než že na trhu Samurai dopadne jako nástroj při budování zpětných odkazů. Jsem překvapen, na vědět, že to je opravdu velká pomoc v sérii mých kampaní (zejména při hledání vysokým PR, související blogsites). Moje stránky se dělá dobře, a to stoupl v řadách již a pokaždé, když jsem měl zkontrolovat žebříčku, jsem téměř vždy zvedl z pohovky.

 8. 8

  Myslím, že je to 7!

 9. Miluji tento modul, ale mají otázky. Když jsem pomocí Rank Tracker a říká, že jsem ztratil 15 zpětné odkazy přes noc, je tam stejně mohu vystopovat, kde jsem ztratil tyto zpětné odkazy?


  Brent Hodgson odpověděl:

  Modul SEO Soutěž vám ukáže, kde jsou zpětné odkazy jsou v současné době přicházejí z - ale konkrétní adresy URL vašich zpětných odkazů není sledována uvnitř Rank Tracker (jen počet zpětných odkazů)


  Bojová umění odpověděl:

  Brent,
  Dobře, že je to, co jsem si myslel, ale chtěl, aby se ujistil jsem nebyl něco chybí.
  Díky!

 10. 10
  Dne 10.6.2010 v 14:23
  Hank řekl:

  Nikdy jsem skutečně pochopeny Page Rank před přečtení tohoto příspěvku. Konečně jsem pocit, že mám pochopení na tomto důležitém konceptu, který se jinak byla výzvou, aby plně pochopit. Díky za vynikající vysvětlení.

 11. Mimořádně užitečný příspěvek. Díky za objasnění tohoto tajemného téma a dělat to "newbie-friendly".