Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže

Share Button

V poslední době jsme se stále hodně e-mailů od lidí, kteří chtějí tipy, jak analyzovat matice SEO hospodářské soutěže - a tak jsem se chtěl s vámi podělit o tento Market Samurai techniku ​​- z vnější strany Samurai dojo.

Tim Godfrey a Steve Clayton jsou kluci stojí za plán Komise - dva lidé, že mnozí z vás bude vědět již.

I když jsme se nikdy o nich zmínil dříve, doslova tisíce uživatelů Market Samurai byly pomocí Komise Blueprint affiliate marketing strategie, protože zahájila před asi rokem - včetně některých z našich vlastních zaměstnanců.

(A když Stydím se to říci, za chvíli se vyrábějí lepší školení o tom, jak používat Market Samurai, než jsme vyráběli sami.)

Spíše než hledat zhruba na matice SEO pro hospodářskou soutěž, se soustředí na tři klíčové oblasti, které jim dávají dobrý přehled o síle svých konkurentů.

Zde je jejich krok-za-krokem strategie (na příkladu výše):

 1. První věc, kterou se podívat na to, zda více než jeden soutěžící má "Y" (Ano) ve všech sloupcích Jo, název a URL, Popis a hlavy. Pokud existuje více než jedno místo, měli jsme se projít na dané klíčové slovo, a přestěhovat se do další.
 2. Pokud ne (a pro toto klíčové slovo je to "ne"), pak je třeba se podívat na PageRank každé z webových stránek (PR sloupec) a ujistěte se, že existují nejméně dvě místa s PageRank 3 nebo nižší ve nahoru 10. V tomto případě, tam jsou. Ve skutečnosti, 8 z nich spadají do této kategorie.
 3. Pak musíme se podívat na počet zpětných odkazů, že každá z těchto stran se na ně ukazují (BLP) a zkontrolujte, zda jsou dvě lokality s méně než 50.

Je to pěkné, jednoduché, opakovatelné strategie.

Vzal jsem si výpis z výše Tim Godfrey a Steve Clayton je "Generování affiliate zisky z volného Google Traffic" ebook, který jsem četl tento víkend.

Je to jejich krok za krokem techniky pro podporu affiliate produkty se SEO, přičemž konkrétní příklady z jejich činnosti (který otočí kolem $ 7million ročně).

Tato kniha je k dispozici zdarma právě teď - ale důvod, proč je to zdarma, je proto, že Tim a Steve se dávat to pryč jako součást jejich Komise Blueprint 2.0 startu (takže budete požádáni o zadání e-mailovou adresu výměnou za knihu).

Chcete-li získat "Generování affiliate zisky z volného Google TRAFFIC" ebook a máte pocit, velkorysé můžete využít náš soukromý odkazujících odkaz (a pomoci financovat vytvoření dalších Market Samurai dobroty, pokud se rozhodnete koupit později od jejich uvedení na trh ).

Nebo můžete použít tento přímý odkaz, který můžete použít, pokud dáváte přednost - a my neuvidíme ani cent.

Ale tak jako tak, si kopii ebook.

Ebook je vysoce kvalitní obsah skutečně - strategie pro SEO soutěže matice analýzy a výběru doménového jména je metodická a snadno sledovat, informace jsou dostatečně podrobné, abyste okamžitě dát vše do praxe (bez "chybějící kousky"), a Zejména se mi líbí jejich rychlé a levné zkoušky k ověření úrovně provozu před tím, než začnete - tak to je dobře stojí za to dostat kopii.

Brent

PS - Pokud nemáte přístup k modulu SEO soutěže, můžete upgradovat na plnou verzi Market Samurai zde .

Brent Hodgson spoluzakladatel Noble Samurai a internetový marketing specialista.

Brent napsal 68 příspěvek (y) pro Noble Samurai

43 Reakce na "plán pro SEO analýzu hospodářské soutěže"

 1. Jsem velkým fanouškem tohoto vzorce! Byl jsem pomocí tohoto vzorce, protože se opíral ze Tim a Steve, když jsem dostal svůj produkt NicheBluePrint, když jsem se chtěl učit e-commerce and drop strategie dopravu. Mohu potvrdit, že tento vzorec funguje! Je mi pomohla vybrat klíčová slova, která jsem byl schopen zařadit i ve vyhledávačích. Výsledky byly lepší, než jsem čekal pomocí vzorce tak jednoduché.

 2. Co skvělý způsob, jak začít svůj den! Stáhnul jsem si affiliate ebook a přečtěte si to! Je to tu skvělé informace, prezentované ve velmi snadné následovat plán. Nemůžu se dočkat, až se začít uplatňovat ji. Informace vyplní spoustu nedostatků, které chyběly pro mě. Je to hodnota dokument velmi vysoká, že může dát nové marketingu na správné cestě, a připomínají přechodné marketingu některých věcí, které mohou být zapomenuty nebo přestali využívat. Váš blog příspěvek byl velmi aktuální pro mě. Je to chybějící článek jsem potřeboval. Díky vám, Bigtime!

  Randy.

 3. 3
  Na 07.09.2009 v 02:44
  Charlie Chambers řekl:

  Jsem tak rád, že se pár skvělých věcí, zde ... 1. je to, že tento malý příspěvek na blogu potvrdil to, co jsem si myslel o modulu soutěže umožňuje, abych se dál a ovládat své klíčová slova a 2. Chcete-li zde o jiným výrobkem pomocí Market Samurai v tam podnikání ...

  Díky moc kluci,
  Charlie

 4. Velká informací zde! Miluji Market Samurai. Uchovávejte tento druh věcí přichází !!

 5. 5

  Market Samurai jsem zjistil, je dobrá. Zjistil jsem, danou instrukci jako informativní, jak některé z těchto 7.000.000 dolarů obchodních pokynů.

  Ive s Niche modrým potiskem asi rok a nikdy neslyšel od těchto kluků od nákupu své produkty. A takzvaná podpora méně, než se očekávalo

  Ive nikdy neviděl ani neslyšel o některý z jejich webinářů.

 6. 6
  Na 07.09.2009 v 04:03
  John K řekl:

  John si odkazoval, že jste byl s Niche Blueprint asi rok, a že "takzvaná podpora nižší, než se očekávalo." Musím nesouhlasit s tebou.

  Podpora poskytovaná jak Steve Clayton, Tim Godfrey a jejich pomocného personálu je vynese jeden nejlepší v oboru. Nechci lidi k dezinterpretaci svůj příspěvek.

  Oni nabízejí vynikající podporu!

 7. 7
  Na 07.09.2009 v 04:25
  Oliver řekl:

  Díky, žes to naši pozornost. :-) Tady je ještě jeden jsem narazil na nedávno:

  http://vincesamios.com/internetmarketing/reading-the-market-samuraj-seo-soutěž-matrix

  Také, 7, myslím.

 8. 8

  Výborně. Vždycky jsem trochu přemýšlel, jestli jsem dělal dobrou práci dělá SEO analýzu hospodářské soutěže. Díky hoši za zjednodušení to pro nás.

  Mimochodem, mám jednu prosbu funkci. Jedna věc, kterou udělat, je vytvořit hlavní seznam klíčových slov (MKL) nebo seznam klíčových slov, které jsem zkoumal a potvrdili, že je skvělé, že optimalizovat své stránky pro. Nebylo by skvělé, kdyby v průběhu výzkumného procesu, jsem mohl "odškrtnout" klíčová slova, která jsem udělal analýzu SEO Comp na? Bude to jen další užitečné pro uživatele. Tímto způsobem můžeme dát všechny skvělé klíčová slova, na jednom místě, zrušit no-go klíčová slova, a pak začít psát články o každé klíčové slovo na naší MKL.
  Jen návrh ... ;)

 9. 9
  Na 07.09.2009 v 04:41
  Další John řekl:

  Nejprve John, podpora Niche Blueprint a jeho fóru je velmi dobrá.
  Support Ticket vždy odpověděl reagovat na jakékoli dotazy, které jsem měl, a pokud jste uživatele NB, pak PDF to bude mít odkazy na podporu.

  Pokud nejste přihlášeni se na fóru, můžete tak učinit na adrese:
  http://www.blueprintcentral.com

  A ne, nemám pro ně pracovat, ale respektovat to, co dělají, a jejich integrita, které se v podniku kouře a zrcadel obchodníků, je těžké najít.

  John

 10. Hi Guys

  Přesto znovu, dobrá pravdivé informace s cílem zlepšit SEO na stránkách jsme uvedení do.

  Díky

 11. Brent opět vy dokázat, že jste si MS vládnout!

 12. Velmi cool Brent, nemůže dočkat, až jít do MS a podívejte se na SEO comp pro mé výklenků pomocí tohoto plán.

  BTW, jsem dostal zdarma zprávu pomocí svého soukromého odkazujícího odkaz ;)

 13. 13

  Tato strategie funguje skvěle. Je to proces, který následuje, pokud najdete velké klíčová slova k práci během několika minut. Díky!

 14. 14
  Na 07.09.2009 v 10:12
  Mike říká:

  Ahoj, díky moc za další vzdělávání. Bude kontrolovat ji ...

 15. Nemůže projít to. Zní to, skvěle. Ach, Miku, vidím, že jste vysílání taky! LOL. Promluvíme si později.

 16. 16
  Na 07.09.2009 v 19:59
  Tony Frost řekl:

  Velký ukazatel Brent!

  Zajímavostí je, že sloupec DMOZ není dána velkou váhu v poště.

  Adiós

 17. Díky za heads up - Právě jsem si stáhnul knihu, ale váš odkaz - není si jistý, jestli budu něco koupit - takže nemusí dostat žádnou provizi - ale můžete mít nějakou dobrou karmu z nich

 18. Je to skvělé. Jen jsem se učil používat výzkum trhu Samurai, jak najít správná klíčová slova, včetně pokud jde o webové stránky konkurence. Děkuji za informace.

 19. Díky za upozornění mě na zprávu Komise Blueprint. Teď mám nějaké nové nápady pro použití Market Samurai!

 20. 20

  Zlato - ryzí zlato!

  Mají také velmi elegantní, rychlý a špinavý levný způsob testování Adwords příliš - Stažením tohoto pdf, je absolutní nutností * *.

  Děkuji Brent!

 21. MS a Niche Blueprint jsou úžasné! Steve a Tim jsou nejlepší v průmyslu (Snažil jsem se spoustu dalších programů) a jejich programy stojí pouhé haléře za to, co overdeliver! Nikdy jsem neměl čekat déle než asi 3 hodiny pro osobní odpověď od některého z klíčových hráčů tam. Kéž bychom je mohli naklonovat!

  Nevím, jak by někdo mohl být součástí NB od loňského roku, protože byl jen povolený poprvé sotva před 8 měsíci. Chcete-li uspět na internetu NB a MS dohromady jsou výherní kombinace.

  Díky za příspěvek!

 22. 22

  Velká vysílání Brent. To je to, co chci. Mějte informujte nás v souvislosti s tím, jak efektivně využívat MS

 23. Jsem Hugh fanouškem Steve a Tim a jejich výcvik je výjimečná jasnost videa a metod, které používají. Ideální pro sdílení s ostatními MS komunity.

 24. 24
  Na 09.09.2009 v 11:08
  Bob Mann řekl:

  Jako "nováček" Cítím se velmi šťastný, že jsme narazili jak na trhu Samurai a plány Komise teprve nedávno. Jsem ohromen s kvalitou tréninkových videí a zlatý důl zdrojů na obou místech a integritu všech zúčastněných. (On 09/09/09 Steve a Tim spuštění "Komise Blueprint 2,0", který slibuje, že bude skvělý.) Díky vám kluci v Austrálii dát dohromady tým, prvotřídní! Těším se k tomu spoustu peněz, s vaší pomocí!

 25. 25

  Ahoj, právě koupil kompletní produkt a to je úžasné. Šetří nám tolik času a výsledky, že se ukáže je super. Miluji ho.

 26. 26
  Na 10.09.2009 v 06:05
  tomartomartini řekl:

  Díky ještě jednou Brent

  Dne
  Joe odpověděl:

  Jak je to SEOT vypočítá a jak přesné jsou údaje?

  Jaká je výhoda použití ji na standardní počet vyhledává měsíčně pro klíčové slovo?

  Díky
  Joe

  Dne
  Brent Hodgson odpověděl:

  Podívejte se na tuto stránku (předchozí blog zde pošta):
  http://www.noblesamurai.com/blog/keyword-research/keyword-search-tool-1032

  # 21 jde do detailů o tom.

  Brent

 27. [...] Brilantní příspěvek od Eric Gehler v tomto tématu: Strana A Domain zpětných odkazů, a to blog post: Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai je opravdu zajímavé na toto téma. V průběhu let jsem byl asi velmi zajímavá 30dc TV [...]

 28. [...], Že ano) - ale pokud chcete rychlý výpis a příklad z knihy, jsem blogged o tom v poslední době: Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai [...]

 29. [...] Zde je odkaz na Brent příspěvek [...]

 30. 30
  Na 16 září 2009 v 22:43
  tomartomartini řekl:

  Komise Blueprint: Koupil jsem si to na 17. [Brent výše uvedený odkaz]

  .Po stažení ebook ... im v modální 3 v tomto okamžiku mi dovolte

  Doporučujeme vám ke koupi, pokud vaše na plot o tom: pokud váš druh

  začíná pak bych navrhnout, je musí mít, jak budete mít

  1], že "nabídka hodnotící nástroje" [snadné použití] "je to o nabídkách, které můžete vidět * * vám bude peníze {moje slova}

  2], praktický přístup, aby se vám dobré peníze

 31. [...] Pro stránky, které mají Y pro všechny ze všech: YAH Název URL Desc hlavě to psal o zde: Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai jsem se také podívat, jestli existuje spousta míst v horní ten s velmi vysokou (pinky červená) BLP. Že [...]

 32. Ahoj Brent, je to skvělý příspěvek a díky za bod z CB. Udělal jsem jednu otázku k tomuto tipu:

  "1. První věc, kterou se podívat na to, zda více než jeden soutěžící má "Y" (Ano) ve všech sloupcích Jo, název a URL, Popis a hlavy. Pokud existuje více než jedno místo, měli jsme se projít na dané klíčové slovo, a přesuňte se do dalšího. "

  Proč se omezovat jeden Vs dvě? Proč ne dva nebo více? Jsem jen zvědavý.

 33. [...], Že jste předem varováni, podívejte se na dva body pod matice zobrazené na této stránce: Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai __________________ Isha "Ptáme se sami sebe: Kdo jsem, abych byl skvělý, nádherný, talentovaný, [...]

 34. [...] Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže [...]

 35. [...], Tím lépe, ale to není, co se to. - Našel jsem tuto radu (po SEO Matrix pic): plán pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai Mám po ní? Díky předem, [...]

 36. 36
  Na 05.10.2009 v 00:37
  Tony říká:

  Dobrý den,

  Jen jedna věc mě mate - není to jedno, zda jsou stránky 2 (ne v místě) s PR 3 a méně, jsou stejné jako ty, jako 2 s 50 nebo méně odkazů?

  Pokud nízké PR stránky, každý má tisíce odkazů a stránek s méně než 50 odkazy jsou PR hodnoty 6 nebo více, není outranking některý z nich bude velmi těžké?

  S pozdravem
  Tony


  Brent Hodgson odpověděl:

  V některých případech, potenciálně ano.

  Ale pamatujte si, že je to 2 věci, které jste při pohledu na tu - kvalita odkazů, a množství odkazů. (PR je měřítkem kvality či hodnoty odkazů a BLP je měřítkem množství a počtu odkazů.)

  Místo může mít stovky bezcenných zpětných odkazů, nebo dokonce spam odkazy, a uvidíte, že tato propojení nemá vliv na jejich hodnocení. A s hrstkou vysoce kvalitních zpětných odkazů, můžete zpravidla vyšší hodnost tyto stránky.

 37. [...] Tag. - Tam jsou některé šikovné SEO soutěž matrice pokyny na této internetové stránce: Blueprint pro SEO analýzu hospodářské soutěže | Noble Samurai vidět pod matice na této stránce. Určitě jste si všimli, že matice selže u # 3 na ty, [...]

 38. Já si myslím, že plán vzorec je skvělé. Nyní, pokud byste mohli přidat barvy indikátoru nika (jako v Micro Niche Finder), které by bylo ještě lepší.

  Proč? Pro tuto chvíli, musím se podívat, zda všechny klíčové slovo zapadá do vzorce. Pokud mám mnoho klíčových slov, která zabere hodně času. Proč nepřidat těchto ukazatelů v horní části tabulky, takže vidím přidat pohled v případě, že klíčové slovo je vhodný nebo ne (dle mezeru vzorec, samozřejmě)?

  Jen nápad. Pokud je barva naznačuje, řekněme žluté a hlavně zelená, musíte dále kopat, ale pokud svítí červeně, víte, že klíčové slovo je pravděpodobně NEJSOU vhodné podle pravidel a modrák vzorec popsaný v tomto příspěvku.

  Jsem si vědom toho, že je nutné vyhodnotit každý bod, ale pokud jste se rozhodli jít podle vzorce, barevný indikátor by pomoci věci urychlit.

 39. 39

  Ahoj kluci, díky za volný ebook po komentářích tady mohou vyzkoušet celou modrým potiskem. Jediný problém je s tržním samuraje jsem pocit, že mám všechny funkce, které potřebuji. díky

 40. Mám velmi silný návrh:

  Co kdyby jste měli to, že poté, co SEO analýza konkurence byla kompletní a vidíte všechny ty červené, zelené a žluté, máte popup hlášením "Vaše šance na žebříčku # 1 pro toto klíčové slovo na základě dostupných údajů je __%. To je (snadno) nebo (těžké) slovo zařadit k "

  To by vám umožní analyzovat, jak rychleji a umožní větší účinnost, a určitě pomáhat noobs.

  Jen moje 2 centy