New Rank Tracker je živá, ale musíte ji aktivovat dnes ...

Share Button

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE V současné době máme nějaké velké novinky: Po mnoha dlouhých týdnech kódování (a více než 80.000 řádků nového kódu), jsme opravdu rádi, že odhalit svůj nový Rank Tracker systém vám ...

A my jsme nemohli být šťastnější s výsledkem!

Teď je tu tuna informací v tomto blogu, ale chtěl jsem být co nejdůkladnější, aby zajistily, že jste schopni se dostat nahoru a rychle a snadno běží s novým Rank sledovací systém. V dnešním blogu budu odhalit:

 1. Tři skvělé nové funkce, které si s vaším novým a "lepší" Rank Tracker
 2. Jak začít s novým Rank Tracker ve 4 snadných krocích
 3. Jak získat ZDARMA 50 klíčových slov plán Rank Tracking (v hodnotě až $ 22,50 za měsíc) aktivací Rank Tracker před půlnocí (SEČ), pátek 3. srpna
 4. Jak zamknout ve svém životě přístup k vaší 50% Half-Price sleva na všechny vyšší klíčová slova plánů Rank Tracker aktivací Rank Tracker před půlnocí (PST), pátek 3. srpna
 5. Co je jedinečné o našich nových Rank Tracker služby? A jak se srovnává s konkurencí
 6. Co musíte udělat dnes ...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Je třeba aktivovat svůj Rank Tracker modul dnes (nebo před půlnocí (PST), pátek 3. srpna) zajistit si zdarma 50 Klíčové bílý pásek plán, a zámek v životě 50% za poloviční cenu slevy na všechny naše vyšší klíčových slov plány.

Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na stávajícím trhu Samurai (a článek Samurai) pouze zákazníci, a vyprší o půlnoci (PST), pátek 3. srpna. Po tomto datu plán FREE bílý pásek se sníží na 10 klíčových slov, a vyšší plány klíčových slov se přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně.

Ok, je tu hodně k pokrytí, tak se pojďme začít.

Jako majitel trhu Samurai (nebo článek Samurai) jste vážně SEO. Berete na vědomí, že pro vás zlepšit své pozice, nejprve je třeba je sledovat.

Jak možná víte, před několika měsíci, Google udělal zásadní změnu, která silně ovlivnila modul Rank Tracker na trhu Samurai a článku samuraje. V důsledku toho je bylo nutné přestavět Rank Tracker od nuly ...

Zde jsou jen 3 ze skvělých nových funkcí se dostanete do vašeho nového a "vylepšená" Rank Tracker ...

Pokud si pamatujete používat staré Rank Tracker, budete připomenout, jak frustrující to bylo získat data.

Pokaždé, když chtěl zkontrolovat žebříčku jste museli otevřít na trhu Samurai nebo článek Samurai, ručně klepnout na tlačítko, a pak točit palci, zatímco vaše pořadí data byla získána.

Pokud jste měli více než několik projektů, by tento proces trvat několik hodin. No, to bylo "starý Rank Tracker" ...

Tady je to, co je nového v systému sledování New Rank:

 • Automatické týdenní aktualizace: Už máte na paměti, pro kontrolu žebříčku každý týden, a potom klepněte na tlačítko Aktualizovat ručně tlačítko načíst nové žebříčku data. Nyní si můžete jen sedět a odpočívat, jak náš nový Rank Tracker automaticky aktualizuje své kampaně pro vás každý týden, aniž byste museli hnout prstem.

 • E-mailová oznámení: Nejen, že nový Rank Tracker automaticky aktualizovat své kampaně každý týden, ale také vám pošle e-mailem oznámení, jakmile bylo aktualizován pořadí dat. Takže nyní můžete zaměřit svou plnou pozornost na vaše podnikání, dokud vaše e-mailová upozornění přijde.

 • Jednodušší interface: Na rozdíl od starého Rank Tracker, která vás utopil v moři čísel, jednoduché nové rozhraní našem novém Rank Tracker je dělá analýzu vašich žebříčku vánek - zejména pokud se vám podaří několik webových stránek, klíčová slova a kampaně všichni ve stejnou dobu.

A protože nové zdroje Rank sledovací systém pořadí dat ze spolehlivých poskytovatelů třetích stran, to je stabilnější než kdy předtím.

Jak začít s Rank Tracker ve 4 snadných krocích

  1. Otevřený trh Samurai nebo článkem Samurai a aktualizovat na nejnovější verzi

  1. Otevřete první projekt, který chcete nahrát do Nového Rank Tracker

  1. Klikněte na Rank Tracker modulu aktivovat si zdarma 50 Klíčové bílým páskem plán

Poznámka: Vaše okno příležitosti k uzamčení ve svém volném 50 klíčových slov, bílý pásek plánu uzavře v pátek 3. srpna. Pokud nechcete přijít o svůj volný 50 klíčových slov, bílý pásek plánu, musíte aktivovat Rank Tracker modulu teď. Pro více informací o svém volném bílý pásek plánu, čtěte dál ...

  1. Nahrajte si svůj historický Rank Tracker data do cloudu

Jak nároku svém volném 50 plán sledování klíčových slov pořadí (v hodnotě až $ 22,50 za měsíc) aktivací Rank Tracker do pátku 3. srpna.

Naší velkou nadějí bylo, že jsme byli schopni nabídnout zdarma hodnost sledování plán pro stávající majitele jak na trhu Samurai a článku samuraje. Chtěli jsme, aby zajistily, že mnoho našich zákazníků, jak je to možné by bylo zcela ovlivněn změnami uloženými Google.

Tak jsme analyzovali vzory využití našich stávajících zákazníků, a vyjednal agresivně s více než tucet žebříčku poskytovatelů dat, abychom pochopili:

 1. Pokud FREE plán byl i ekonomicky možné; a
 2. Co FREE plán bude obsahovat pro naše stávající uživatele

Dobrou zprávou je, že budeme moci nabídnout velký volný plán 50 klíčových slov pro všechny stávající zákazníky na trhu Samurai a článku samuraje.

Analýza našeho žebříčku údaje o používání v uplynulém roce, odhalil v následujícím tvaru využití pro naše stávající zákazníky:

92% dráhy menší než 50 klíčová slova
7% trať mezi 51-500 klíčových slov
1% trať přes 500 klíčových slov

Takže, jak vidíte, naše FREE 50 klíčových slov plán přesahuje potřeby více než 92% našich stávajících zákazníků. Což znamená, že v případě, že jste součástí této většiny, která sledovat méně než 50 klíčových slov, získáte výhodu plně automatizované hodnosti sledování (pokud se podíváme na vaše hodnocení automaticky za vás každý týden), a nebudou muset platit penny za to.

Nicméně, tam jsou některé důležité věci:

  1. Zatímco volný plán bude zdarma pro vás, to není na nás - Budeme platit tisíce dolarů každý měsíc, vaším jménem, ​​aby pojistit tyto volné plány. Jsme stanovit Freeline na úrovni, která by měla uspokojit drtivou většinu uživatelů (více než 92%), zatímco stanovení výše peněz, které musíme výdaj každý měsíc pro naše zákazníky na udržitelnou úroveň. Ujišťujeme vás, to se nám to k bankrotu, ale je důležité, aby sdílet, že pokud budeme útratu pro tyto účty zdarma, jsme museli čáru někam, a plán 50 klíčové slovo vytváří rovnováhu splnění drtivou většinu potřeb uživatele, jakož i řízení naše průběžné náklady.

  1. Tato nabídka bude pouze k dispozici pro stávající na trhu Samurai (a článek Samurai) vlastníci, nebo kdokoli, kdo nakupuje na trhu Samurai do pátku 3. srpna - V našich stávajících zákazníků a uživatelů trial jsou ti, kteří budou nejvíce postiženy změnami, tato nabídka bude k dispozici stávajících vlastnických základu pouze - každého, kdo má plnou verzi Market Samurai nebo čl Samurai, stejně jako jakékoliv současné zkušební uživatel, který upgraduje na plnou verzi do pátku 3. srpna.

  1. Po pátek 3.srpna, FREE plán pro všechny nové zákazníky na trhu Samurai klesne na 10 klíčových slov měsíčně - Vzhledem k tomu, je podstatný pokračující náklady na poskytování těchto volných plány, 50 klíčové slovo zdarma plán je k dispozici pouze pro stávající majitele ( a každý, kdo upgrade na plnou verzi do pátku od 3. August.With přes 63.755 zákazníků, můžete začít chápat, proč poskytovat tuto bezplatnou plán bude nás stát tisíce dolarů měsíčně.

   To je důvod, proč můžeme jen tuto nabídku stávajícím zákazníkům. Budoucí zákazníci bude omezena na 10 klíčových slov / měsíc plánu.

 1. Tento ZDARMA 50 klíčové slovo plán odpovídá na placenou plány, které stojí až na 22,50 dolarů za měsíc - Udělali jsme důkladnou analýzu hospodářské soutěže v pořadí sledování servisní prostor. Většina rank sledování služby neposkytují ZDARMA plán vůbec, a musí mít minimální vstupní ceny ve výši $ 29 až 49 dolarů za měsíc jen zaregistrovat. To je případ, skutečná hodnota vám za srovnatelné plán 50 klíčových slov, je někde mezi 5 dolarů na $ 22,50 za month.Only stávající zákazníky, a ti, kteří si zakoupí plnou verzi Market Samurai do pátku 3. srpna, bude mít nárok na tento plán 50 klíčových slov -, který poskytuje až do výše $ 22,50 za měsíc klíčových slov žebříčku kontrol ZDARMA.
Free 50 keyword white belt plan

Nároku ZDARMA 50 klíčových slov, bílý pásek plán aktivaci vašeho Rank Tracker modul nyní. Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na trhu Samurai a čl samurajské vlastníků pouze orientační a vyprší o půlnoci (PST), pátek 3. srpna.

Po tomto datu je zatím plán klíčové slovo bude snížena na pouhých 10 klíčových slov.

Chcete-li aktivovat Rank Tracker modul a tvrdí, že si zdarma 50 Klíčové plán:

  1. Otevřený trh Samurai nebo článkem Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klepněte na kartu Rank Tracker modulu, a si ZDARMA 50 Klíčové White Belt plán bude automaticky aktivován. (Další informace o tom, jak začít s novým Rank Tracker Klikněte zde )

Jak zamknout v životě 50% Half-Price sleva na všechny Rank Tracker vyšších Klíčové slovo plánů

Náš žebříček analýza dat využití ukazují, že náš plán 50 klíčové slovo bude více než dostatečné pro více než 92% našich zákazníků.

Nicméně, pokud jste jedním z těch, kteří jsou v 8% uživatelů, kteří sledují více než 50 klíčových slov, pak chceme, aby se ujistil, že se staráme o vás taky.

Než jsem se odhalit, jaké jsou plány ocenění jsou, je důležité, aby přezkoumala soutěže, a uvidíme, co nejlevnější dostupné možnosti jsou na trhu sledovat více než 50 klíčových slov na každý týden:

Konkurent

B

C

D

Nejlevnější 50+ plán klíčové slovo

49 dolarů / měsíc

24 dolarů / měsíc

$ 19 / měsíc

99 dolarů / měsíc

Klíčová slova sledována

250

100

100

1000

Cena / klíčové slovo

,20dolar

0,24dolar

,19dolar

0,10dolar

Takže, pokud potřebujete sledovat více než 50 klíčových slov, pak nejlevnější plán z konkurenčních služeb začíná na 19 dolarů / měsíc, a můžete zaplatit až 99 dolarů / měsíc!

I když se to může zdát jako hodně, existují dobré důvody pro cenu. Jsou zde pevné náklady na stanovení infrastrukturu pro kontrolu velké množství klíčových slov.

Při naší analýze a cenový model, máme dvě jednoznačné výhody oproti konkurenci:

  • Most cenová soutěžící je zaměřen na SEO agentur - firmy s hlubokými kapsami. Agentury často účtují stovky nebo tisíce dolarů svým klientům každý měsíc, a proto si mohou dovolit zaplatit značné částky každý měsíc, aby si jejich klíčových žebříčky aktualizované pro them.Agencies spravovat více klientů - museli sledovat stovky či tisíce klíčových slov každý měsíc. Cenová struktura plánů aktuálně nabízených na trhu odráží tuto potřebu. Bohužel, to dá to mimo dosah mnoha malých online podnikatelů, a to zejména v případě, že stačí sledovat několik stovek klíčová slova.

 • Většina našich konkurentů slouží relativně malou klientskou základnu SEO agentur - a tak jsou schopni rozšířit své náklady na infrastrukturu v celé desítky tisíc uživatelů, jako my.

Víme, kdo jsou naši zákazníci, a oni jsou velmi odlišné od SEO agentur! I když máme nějaké agentury a SEO konzultanti pomocí našeho softwaru, většina našich uživatelů jsou malé on-line podnikatelů, kteří nemají stovky dolarů měsíčně utratit za sledování jejich pořadí.

Vzali jsme tuto potřebu v úvahu při přichází s vlastními Rank Tracking plánů.

Aby bylo zajištěno, že stávající zákazníci získat nejlepší možné řešení, budeme nabízet dvě sady plánů:

 1. Plány pro naše stávající zákazníky (nebo nové zákazníky, kteří si zakoupí do pátku 3. srpna).
 2. Plány pro nové zákazníky, kteří si zakoupí po pátku 3. srpna

Zde je seznam toho, co naše plány bude pro službu Rank Tracking Noble Samurai:

Rank Tracker Plan

Special Stávající
Zákazník Ceny

) (Zaregistrujte se do pátku 3. srpna)

Maloobchodních cen


) (Zaregistrujte se po pátku 3. srpna)

White Belt

Klíčová slova: 50
Cena / měsíc: ZDARMA
Cena / klíčové slovo: ZERO
Klíčová slova: 10
Cena / měsíc: ZDARMA
Cena / klíčové slovo: ZERO

Yellow Belt

Klíčová slova: 100
Cena / měsíc: 5 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 100
Cena / měsíc: $ 10
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolar

Orange Belt

Klíčová slova: 200
Cena / měsíc: $ 10
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 200
Cena / měsíc: 20 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolar

Modrá Belt

Klíčová slova: 500
Cena / měsíc: $ 25
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 500
Cena / měsíc: 50 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolar

Brown Belt

Klíčová slova: 1000
Cena / měsíc: 40 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,04 dolar
Klíčová slova: 1000
Cena / měsíc: 80 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,08 dolar

Black Belt

Klíčová slova: 2500
Cena / měsíc: 99 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,04 dolar
Klíčová slova: 2500
Cena / měsíc: 198 dolar
Cena / Klíčové slovo: 0,08 dolar

Takže, pokud jste stávající zákazník s 100 klíčových slov, můžete sledovat své pozice za pouhých 5 dolarů za měsíc. To je jen 0,05 dolar za klíčové slovo - méně než čtvrtina většiny nabídek našich konkurentů!

Pro všechny stávající zákazníky (a pro každého, kdo upgrade na plnou verzi Market Samurai do pátku 3. srpna), získáte přístup ke všem našim maloobchodním plány, ale na 50% Half-Price sleva!

Pokud budete studovat plány výše, uvidíte, že i naše budoucí maloobchodní plány (které spouštějí, jen pro nové zákazníky, kteří si zakoupí po pátku 3. srpna), má cenu za klíčové slovo méně než polovina většina z nabídky našeho konkurenta. Chcete-li získat stejnou cenu za klíčové slovo od konkurenčních služeb, byste museli strávit alespoň 99 dolarů za měsíc!

Rádi bychom, aby byli schopni nabídnout zdarma pokračující Rank sledování všech našich postižených uživatelů, ale z důvodů, už jsem na něž se vztahuje, ekonomicky je to jen možné.

Naše 50 klíčové slovo FREE plán, který odpovídá potřebám více než 92% našich zákazníků, nás bude stát tisíce dolarů každý měsíc do konce.

Pokud jste jeden z mála, který sleduje více než 50 klíčových slov (a vy jste stávající zákazník), jsme schopni dát vám speciální ceny - méně než čtvrtinu ceny našich konkurentů.

Každý, kdo nakupuje naše produkty po pátku 3. srpna budou moci vybrat z našich maloobchodních plánů, které jsou stále velkou hodnotu - na méně než polovinu ceny většiny našich konkurentů.

Chcete-li vidět, jak změnit svůj plán, se jen dívat na video níže.

Jak změnit svůj plán Rank Tracker

50 Percent Discount

Zamkněte v životě 50% Half-Price sleva na všechny vyšší klíčová slova plánů aktivaci vašeho Rank Tracker modulu teď. Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na trhu Samurai a čl samurajské vlastníků pouze orientační a vyprší o půlnoci (PST), pátek 3. srpna.

Po tomto datu všechny vyšší heslo plány se přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně.

Chcete-li aktivovat Rank Tracker modul a tvrdí, že svého života 50% poloviční cenu slevu na všechny vyšší klíčová slova plánů:

  1. Otevřený trh Samurai nebo článkem Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klepněte na kartu Rank Tracker modul a vaše 50% poloviční cena sleva bude uzamčen v na celý život. (Další informace o tom, jak začít s novým Rank Tracker Klikněte zde )

Proč New Rank Tracker poskytování týdenních aktualizací?

S několika málo výjimkami, většina našich konkurentů poskytnout pouze týdenní pořadí aktualizace, a z dobrých důvodů:

  • Pokud pravidelně sledovat žebříčku si všimnete, denní výkyvy vašich výsledků. Tato denní "šum" zkresluje skutečný obraz toho, co se děje s vaším rankings.The drtivé většině SEO odborníků kontrolovat jejich pořadí na týden nebo každý druhý týden. Je všeobecně známo, že mezi SEO kruzích kontrolních žebříčku častěji než toto poskytuje malou hodnotu. Je to ekvivalent sledování cenu akcií svých akcií na minutu po minutě bázi. Je to příliš zrnitá poskytovat jakékoli smysluplné nebo žalovatelné trendy.

 • K dispozici je skutečný, hmatatelný těžké náklady na poskytování velké množství klíčových slov žebříčku. K dispozici je významný infrastruktura, která musí být postavena tak, aby vyhledat miliony klíčových slov za měsíc. Poskytování týdenní žebříčku znamená čtyři kontroly, za měsíc na keyword.Providing denní pozice zahrnuje sedmkrát tolik klíčových slov, vyhledávání, které se promítá do sedmkrát cenu. Služby, které poskytují denní žebříčky jsou výrazně dražší na klíčové slovo sledovat - a je to tak správně!

V zájmu udržení klíčových žebříčku dostupný a co možná nejdostupnější pro naše zákazníky, jsme se rozhodli nejprve poskytnout pouze týdenní žebříčku zprávy. Nicméně, pokud existuje dostatečný požadavek můžeme zavést možnost pro okamžité placené aktualizace v budoucnosti.

Co je jedinečné o našem novém Hodnocení Tracker služby? Jak to v porovnání s konkurencí?

Pokud jste skutečně využity modul Rank Tracker před, nebo se na to ověřil na chvíli, tady je rychlý rekapitulace jeho unikátních vlastností (dál být jen čtvrtina z ceny soutěže).

Říká se, že "zpětná vazba je snídaně šampionů", a od začátku Rank Tracker byl navržen tak, aby poskytl rychlou zpětnou vazbu o "efekty" vašeho SEO link-stavební práce a strategie SEO.

  1. Rank Tracker kontroluje nejen své umístění do 3 hlavních vyhledávačů, ale také hlásí počet odkazů, které směřují ke každému z vašich pořadí stránek - obvykle, as váš odkaz na budování práce se zvyšuje, uvidíte nárůst počtu odkazů, následuje zvýšení vašich žebříčku. Je to předstihový ukazatel na žebříčku, a to pouze Noble Samurai Rank Tracker nabízí tuto funkci. (SEO profesionálové milovat tuto funkci - protože poskytuje důkazy o všechnu tu tvrdou link-stavební práce, kterou jsem dělal)

  1. Rank Tracker vám ukáže žebříčku pro každou webovou stránku, kterou kontrola - je to běžné v moderním SEO používat více domén zařadit na klíčová slova. Většina ostatních Rank sledovací služby mohou sledovat pouze jednu doménu, a jen říct, nejvýše postavený držíte. My vám umožní sledovat libovolný počet domén, stejně jako speciální URL, jako je YouTube videa. Ukážeme vám všechny žebříčky vás drží v top 100 výsledků, ne jen ten nejvyšší.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovat neomezeně domén za jedno klíčové slovo - od většiny ostatních hodnost sledování řešení na trhu účtovat svým zákazníkům na základě konceptu s názvem "Klíčové páry". Chcete-li sledovat své klíčové slovo pořadí na klíčové slovo pro 5 různých doménách, měli byste zadat klíčové slovo, že v 5 krát, jíst do vaší měsíční kvóty. V Rank Tracker, který bude počítat jako pouze jedno klíčové slovo - tak, aby vaše heslo kvóta jde mnohem dále.

  1. Rank Tracker umožňuje sledovat pořadí na Web 2.0 stránky (jako je YouTube a Squidoo), který ovládáte, ale nemají vlastní -! Mnoho řešení na hranici trhu si jen sledování stránek na jedné doméně, nebo vás nutit sledovat každou webovou stránku verze 2.0 jako další "klíčových slov páru", jíst do omezeného klíčových slov kvóty. Jak víte, YouTube a Web 2.0 stránky často obsahují kritickou část moderního SEO. Pouze Rank Tracker umožňuje přidat tolik Web 2.0 webových stránek, jak se vám líbí - zatímco pouze s použitím až jedno klíčové slovo vaší týdenní kvóty.

  1. Rank Tracker podporuje celou řadu jazykových a zemí kombinacích vyhledávače - V rozhovoru pro mnoho poskytovatelů rank sledování dat jsme si uvědomili, že jen velmi málo podpory v plném rozsahu, jazyka a země kombinace dostupných v Google a na velkých vyhledávačů. Market Samurai se stala velmi populární pro non-US, non-anglicky mluvící zákazníky, protože jsme pracovali velmi tvrdě na podporu doprava doleva jazyků, jako jsou hebrejština a "Unicode" jazyky, jako například japonské a čínské. Zprostředkovatel dat jsme se rozhodli, je jedním z mála, který je schopen poskytnout plný rozsah kombinací Language / Country.

 1. Rank Tracker spravuje problematiku Google "lokalizace" a "přizpůsobení" - Google se často servíruje různá pozice stránky založené na tom, kde jste se nachází. Google také přizpůsobí výsledky vyhledávání na základě stránek, které často navštěvujete. Tento "lokalizace" a "personalizace" chování může dělat to velmi náročné získat objektivní soubor obecných výsledků vyhledávání jako měřítko pro vaše SEO activities.As výsledek, často vidět velmi odlišné výsledky vyhledávání Google z vašeho vlastního webového prohlížeče než , co je to pořadí zprávy sledování služby. Pořadí poskytovatel dat jsme se rozhodli dělá vynikající práci odstranění těchto předsudků z výsledků.

Co je potřeba udělat dnes ...

  1. Pokud jste stávající Market Samurai nebo článkem Samurai zákazníků a sledovat méně než 50 klíčových slov - aktivovat dnes (nebo před půlnocí (PST), pátek 3. srpna) a budete zabezpečit si zdarma 50 klíčových slov, bílý pásek plán na celý život. Naše data o využití ukazují, že je to víc než dost pro více než 92% našich zákazníků.

  1. Pokud jste součástí hrstku zákazníků, kteří potřebují sledovat více než 50 klíčových slov - aktivaci dnes (nebo před půlnocí (PST), pátek 3. srpna) a budete zamknout v celoživotní přístup k našim vyšším klíčových plánů na 50 % sleva poloviční cenu (které jsou méně než čtvrtinu ceny většiny naší konkurence).

 1. Pokud jste nikdy nepoužívali Rank Tracker dříve, teď je nejlepší čas začít. Aktivovat dnes (nebo před půlnocí (PST) v pátek 3. srpna), a budete zabezpečit si zdarma 50 klíčových slov, bílý pásek plán, a celoživotní přístup ke všem našim vyšším plány na klíčová slova na 50% za poloviční cenu slevou, pokud budete potřebovat, aby upgradu v budoucnosti.

Jen pro připomenutí, abyste získali přístup k novému Rank Tracker, vše, co potřebujete udělat, je:

  1. Otevřený trh Samurai nebo článkem Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klepněte na kartu Rank Tracker modul aktivovat zdarma 50 Klíčové bílý pásek plán. (Pro více informací o tom, jak aktivovat Rank Tracker modul Klikněte zde )

A konečně, obrovský děkuji za veškerou neuvěřitelnou podporu a povzbuzení jsme obdrželi od našich zákazníků - a na 1218 specializované uživatele, kteří se drahocenný čas z jejich plány na účast v Beta. Obdrželi jsme některé vynikající zpětnou vazbu, a dělal mnoho vylepšení softwaru jako výsledek.

Doufáme, že si pomocí nové Rank sledovací systém, a pokud máte nějaké otázky, které nejsou přímo zodpovězeny v tomto příspěvku, neváhejte a zeptejte se jich, v komentářích pod.

Teplé pozdravy,

Eugene Ware
CEO
Noble Samurai

PS Pro uplatnění ZDARMA plánu 50 klíčových slov, a zámek ve své celoživotní přístup k vaší 50% půl slevu z ceny na všechny vyšší klíčových slov, plány, musíte aktivovat váš nový Rank Tracker modul před půlnocí (PST), pátek 3. srpna. Aktivujte si Rank Tracker modulu dnes kliknutím zde a následujících 4 jednoduchých kroků:

Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na stávajícím trhu Samurai (a článek Samurai) pouze zákazníci, a skončí o půlnoci (PST), pátek 3. srpna.

Po tomto datu plán FREE bílý pásek se sníží na 10 klíčových slov, a vyšší plány klíčových slov se přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně. Takže pokud nechcete nechat ujít, nyní klikněte zde vidět, jak aktivovat:

Eugene napsal 18 příspěvek (y) pro Noble Samurai

82 Reakce na "New Rank Tracker je živá, ale musíte ji aktivovat dnes ..."

 1. Chtěla jsem vám poděkovat kluci pro vytvoření takového pevného produktu (tj Market Samurai) a neustále jej podporuje. Koupil jsem si mnoho a mnoho nástrojů, v průběhu let, a to je jediný nástroj, i nadále používat. Vy tanci. Mějte na práci!

  Travis Van Slooten

  PS Vaše sazby placené hodnosti sledování rozhodně konkurenceschopné, jak jsem byl jejich ocenění se v posledních několika dnech. Vy jste mi právě zachránil spoustu peněz. Díky !!

 2. Zní to dobře. Předpokládám, že je to 50 klíčová slova napříč všemi účty v rámci členských států? Ne 50 klíčová slova každý. Aaron

  Na
  Support odpověděl:

  Správně, je to napříč všemi zařízeními. Každý zaplatil Market Samurai licence bude mít Rank Tracker plán k němu připojené, a všechna zařízení budou používat stejná data a kvóty. Takže pokud máte na trhu Samurai nainstalován na 3 počítačích pomocí stejné registrační údaje, bude každá kopie bude přístup stejná data Rank Tracker z našeho cloudu.

  Máte-li i na trhu Samurai a článku Samurai, budete mít celkovou kvótu 100.

  Doufám, že vymaže to!

  Na zdraví,
  Tomáš

 3. Ahoj kluci, jsem rád Market Samurai! Nicméně, tento příspěvek byl přes vrchol. Vím, že z jeho vzrušující start pro vás, ale tento článek opakovat klíčová sdělení příliš mnoho. To by mohlo být 1/3 délky.

 4. Mnozí z nich se pravděpodobně naříkat, že je třeba platit za sledování klíčových slov s MS. Chcete-li mluvit pravdu, taky jsem byl trochu zklamaný se změnou na prvním místě. Nicméně, po přečtení výhody nového Rank Tracker nyní přináší, já jsem dokonce vážně uvažujete o nástupu do plánu Yellow Belt.

  Všichni víme, že změny nejsou vždy vítán, ale někdy je to nutné, aby se dál. Tým Noble Samurai definitivně uznal, že. V případě, že jsem appalud vám kluci.

  Nadále udržovat v dobré práci!

 5. Opravdu bych si přál připojit se na zbrusu nový blog, který uvedl, že bych chtěl velký
  design pro mé webové stránky. Jak to mám udělat? Já ne
  opravdu jako ty, které Vám po přihlášení
  up, takže jsou tam nějaký budete moci nahrát na webu?

 6. OMG milovat toto! Děkuju.

 7. Co když to není nutné / chtít sledovací služby cloud a raději používat svůj kancelářský počítač?

  Na
  Noble Samurai odpověděl:

  Hi Kiril - sorry, ale nebudeme udržovat staré Rank Tracker. Můžete si přečíst více o tom v naší znalostní báze Knowledge Base .

  Na
  Kiril odpověděl:

  @ Long-tail Disaster
  Problém s novým systémem, že je to naprosto nevhodné pro dlouhodobé ocas. S dlouhými ocasy budete muset hledat ~ 50 variant všechny vaše hlavní klíčová slova. Význam: 3 hlavní klíčová slova * 50 variant = 150 klíčová slova.

  A to je, na projekt. Volný plán vztahuje pouze na 1/3 citátu potřebné pro opravdu malý projekt s dlouhými ocasy, u větších projektů by tato stupnice 2 nebo dokonce 3 krát tolik.

  Automation & Cloud & Long-tail
  Long tail nevyžaduje týdenní aktualizace na všechna klíčová slova a s cloud systému, není možné provést ruční přinést jen, kdykoliv budete potřebovat jeden (zpravidla měsíčně), a to buď musíte sledovat klíčové slovo (což bude trvat kvótu), nebo ne - a čekat celý týden na to, aby aktualizaci.

  Tak či onak, jako zákazník jsem opravdu zmatený teď, když chci sledovat 10 projektů bych musel vzdát 200 dolarů měsíčně na trhu Samurai, v tom případě bych mohl také dostat člověka dělat práci a spoustu elitních proxy za $ 5.

  Prosím o radu kluci, jak a kdy budete řešit problém dlouhodobé ocas projektů?

  Díky

 8. 8
  Na 25.července 2012 v 08:04
  Davem řekl:

  Vynikající společnost a produkt .... Opravdu obdivuji vysokou ohledem, ve které držíte své klientele ...!

  Na
  Cate Ferguson odpověděl:

  Já jsem s Davem M - není příliš často bez ohledu na klientelu a tato stránka právě potvrdil můj již velmi vysoké mínění o vaší organizace. Díky za myšlení, úsilí a posuzování potřeby a schopnosti využít z vás nejštědřejších plánů.

 9. Haló

  Jsem pokynů přesně tak jak je uvedeno výše, (upgrade na nejnovější verzi, klikněte na tlačítko Rank Tracker ...)

  Ale když kliknu na Rank Tracker modul, já nechápu "Vítejte do nového Rank Tracker" box, jen obyčejné okno Rank Tracker, a tak nejsem schopen připojit nový Rank Tracker program.

  Jsem vypnutí / restartu, ale stále stejný.

  By ocenil pomoc, aby si tuto práci.

  Díky

  Značka

  Na
  Noble Samurai odpověděl:

  Hi Mark - líto, že máte problémy. Nevidím účet Market Samurai v rámci e-mailovou adresu, kterou jste vysláni pod, ale pokud se rozhodnete kontaktovat podporu týmu budou moci pomoct!

 10. Umožňuje to!

 11. Jsem rád, že slyším jste našli řešení, které opět funguje! Budu rád platit peníze, aby tuto velmi důležitou funkci. DÍKY

 12. hi Eugene,

  Co když už mám na trhu Samurai a já si jen méně než 50 klíčová slova sledování? je, že již postavena v tehdy? nebo budu muset znovu koupit program?

  Na
  Noble Samurai odpověděl:

  Nemusíte nic kupovat, Guido, stačí stáhnout novou verzi, aktivujte ji, jak je popsáno, a vy byste měli být dobré jít! Kontaktujte náš tým podpory , pokud máte nějaké problémy.


  Guido odpověděl:

  to fungovalo! děkuji EUGENE!

 13. To se zdá jako docela dobré řešení pro mě, Eugene. Jsem rád, že kluci byli schopni vymyslet plán, který pracoval dobře téměř pro každého, aniž by museli zkrachovat!

 14. Musel jsem prostě příliš rychlý od pravdy, jak je to teď v pořádku. Děkuju.

 15. Vynikající zpráva pro obchodníky, kteří používají MS - a každý, kdo není by pošetilé, aby přihlásit jak více a více výhod pro použití to prostě držet stohování up!

 16. Miluji to kluci! Od té doby aktualizace Penguin, to bylo téměř nemožné získat přesné pořadí pomocí bezplatných nástrojů tam. Vy jste za předpokladu, že řešení, a já jsem rád, že jsem se dostal na začátku roku ;) Děkuji vám na trhu Samurai.

 17. Jen pro upřesnění, že zvýhodněné ceny jsou pro život, i když nebudeme aktualizovat, ne? Chtěl bych vidět, jak přesný je podávání zpráv a pak se pravděpodobně aktualizovat po měsíci ... bude stále sleva použít. Také, co když mám jít na modrý pás se a chcete upgradovat později, bude sleva stále platí?

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Rahul - ano, to je v pořádku. Tak dlouho, jak si objednat od 3. srpna budete mít přístup k zvýhodněné ceny pro život, bez ohledu na to při upgradu.

 18. Nemohu opravdu vidět, jak se na "buy" plán upgradu.
  Link na MS mě vezme na generické stránku a vidím, žádný skutečný buy / cart zaplatit.

 19. Pěkné vývoj chlapi.

  Už jsem upgrade můj plán, ale prostě mám dotaz na podávání zpráv. Máte v plánu mít "hezkou" exportovat do PDF s pořadí voleb historie, například porovnat "nyní", aby "poté"? Přemýšlím o možnosti podávání zpráv klienta, ale v okamžiku, kdy je vidět pouze exportovat data do CSV možnost.

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Adrian - počet zákazníků požádali tuto funkci, takže budeme hledat na to :)

 20. Skvělé novinky !!! Skvělá práce, dobře vysvětlit, dobrá práce ... jen tak dál !!! Jsem velmi vděčný, že součástí upgrade softwaru. Speciálně, když máte nejlepší produkt pro mezinárodní uživatele, jako jsem já.

 21. 21
  Na 26.července 2012 v 07:07
  Tamara Clausen řekl:

  Já také nemůže vidět, jak se na "buy" plán !!

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Tamara - to znalostní báze článek vám mohou pomoci: http://support.noblesamurai.com/entries/21686602-how-to-upgrade-your-rank-tracker-plan

  Pokud máte stále problémy, kontaktujte prosím naše tým podpory .

 22. I přesto, že jsem se posunul do "mobilní aplikace zařízení," Pořád nemůžu žít bez mého trhu Samurai. Je tu stále velká potřeba klíčové slovo, konkurenceschopnou a obsahu výzkumu, pokud jde o mobilní marketing.
  Já jsem vynechal Rank Tracker. Díky, přinášet to zpět způsobem, který je funkční a opravdu citlivý na potřeby svých zákazníků.

 23. Těšíme se na použití tohoto víc, než jsem doposud ...

 24. 24
  Na 26.července 2012 v 08:08
  Michael McMullin řekl:

  To je skvělá zpráva! Škoda, že jsem na dovolené právě teď a nebude se vrátí až po uzávěrky srpen 3 upgradovat své čs. Existují nějaké alternativní způsoby, jak získat plán 50 klíčových slov?

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Michael - Vytvořil jsem lístek v našem systému podpory, kde vám můžeme pomoci s vaším dotazem.


  Michael McMullin odpověděl:

  Vynikající služby, díky moc!

 25. 25

  Chci jen poděkovat, že jste přišli s velkou řešení, které můžeme žít s! Milovala jsem MS, protože jsem poprvé koupil před lety a byl jsem trochu obavy, jaké řešení by bylo dát na místo, kde Rank Tracker se jednalo (myšlenky jako: "Ach ne, já doufám, že už nebude hned napálil" a "Ruh Roh bude to cenově ?!"), ale vy jste udržuje si výjimečný pověst a postavení, když přišel s tímto řešením. Integrita je tak vzácný v tomto byznysu, ale MS stále udržuje první místo za to!

 26. 26
  Na 26.července 2012 v 09:44
  Diego Caballero řekl:

  Ahoj, bude můj trh samuraj nevykazují mě nějaká aktualizace k dispozici! Snažil jsem se všechno, dokonce i já deaktivovat ji a snažil se ji spustili v mém jiném počítači. Co mám dělat?


  Support odpověděl:

  Ahoj Diego, nejsem si moc jistý, co se tam děje! Můžete mi prosím podat lístek podpory

 27. Wow. To je tak dobrá zpráva. Starý Rank Tracker byl pomalý a befuddling, pokud nová je vše, co říci, budu upgrade poté, co viděl na vlastní oči ;-)
  Díky za podporu svým klientům v takovém velkém způsobem. MS skály!

 28. 28
  Na 26.července 2012 v 10:20
  Dave @ Rosarity real-estate řekl:

  Díky hoši,
  Vypadá to Neat!

  Mám můj 1. kampaň nastavit.
  Ale teď vidím tuto zprávu:
  "Aby bylo možné sledovat vaše umístění údaje, které je třeba přidat alespoň jeden sledoval klíčové slovo"
  To je v pořádku, kromě nemůžu přijít na to, jak / kde zadejte klíčové slovo?
  Všimněte si, jsem neměl žádné existující kampaně v Rank Tracker ale jmenoval novou kampaň, vstoupil URL atd.

  Tak kde a kdy mám zadat klíčové slovo, že?

  Dave

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Dave - tlačítko "Přidat klíčová slova" je v pravém dolním rohu, jakmile si prohlížíte kampaň. Podívejte se na naše školení dojo pro více informací!

 29. 29
  Na 26.července 2012 v 11:18
  AppInsomnia řekl:

  Myslím si, že je to skvělá zpráva, velký pokrok a hovoří o péči o vaše stávající zákazníky.

  Ve všech mých letech používání MS jsem byl ohromen kontinuální aktualizován. Některé předplatné služby bojují o uvolnění aktualizace, ale vy jste udělali tolik z jednorázový poplatek.

  Tak to nová služba a vaše skvělá Free nabídku, spolu s aktualizacemi nízkonákladových je celkem ne přemýšlet. Já jsem se!

  Jen jednu otázku; Kromě sledování klíčových pozic, já používám indexované stránky značně počítat. Líbí se mi sledovat, že moje stránky jsou indexovány a sledovat všechny změny po Google aktualizuje vzorců. Bude to data stále k dispozici?

  Na
  Support odpověděl:

  Hi AppInsomnia - určitě je, stačí si přečíst na "Domain metriky" funkce ...

 30. Vážení Market Samurai Team,

  Stejný problém: jsem stál před podobným problémem, jako Marka a Petra výše. Odinstalovat a znovu jsem se na trhu Samurai, upgrade na nejnovější verzi aplikace Adobe Air. Stále se nefunguje.

  To, co pracoval pro mě:, šel jsem do Soubor> Nastavení> Update (klepnutí na rozbalovací vedle Dev úniků a vybral "Rank Tracker Beta" namísto "stabilní verze", a pak kliknete na [Kontrola aktualizace] tlačítko Byl Aktualizace potřebné pro Rank Tracker Beta. Po této aktualizaci, jsem se vrátil a udělal stejné kroky jako v videa a možnosti aktualizace začaly objevovat.

  Takže každý čelí podobným problém - aktualizujte Market Samurai verzi a Rank Tracker beta verzi uvnitř tlačítko Nastavení / aktualizací, a uvidíme, jestli to funguje u vás.

 31. Wow Děkuji moc

  To je fantastické.

  Miliony Polibky

  Mary Sloane

 32. Dobře!

 33. Dobrý den,
  Když jsem se zaregistrovat na placené Rank Tracker plánu je, že na každý měsíc základu, nebo mi bude uzamčen do něj po dobu a kolik oznámení potřebujete zrušit?

  Mohou Automatické aktualizace Týdenní být zaslána na více e-mailových adres a různé adresy pro jednotlivé kampaně?

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Rozie - to je platba měsíc-to-měsíc a můžete zrušit kdykoliv prostřednictvím našeho účtu systému.
  Týdenní aktualizace jdou ven jako jediný e-mailem na vaši registrované adresy - což je jít ven na jednotlivé kampaně je zajímavý nápad, proč ne psát na naši Feature Návrhy fóru , a zjistit, kdo další se to líbí?

 34. Děkujeme vám za vaši skvělou práci - tady z Německa.
  Super Preis für Tracking und Linkreports. Auch wenn man erst nach dem 3.August ordert. Einfach nur zu empfehlen!

 35. Díky za tento kluci. Oceňuji volný plán s ohledem na množství problémů, které jste museli jít.

 36. Ahoj Gang,
  Jsem byl thicko, že ano a jeho o mawashi geri na hlavu !!!! Zkusil jsem po postupu aktualizace, ale NADA formou nové aktualizace pro ranktracker. Následoval rozložení jak je uvedeno výše :-(

  Vrub

 37. 37
  Na 27.července 2012 v 0:03
  Pavel řekl:

  Jsem pokynů přesně tak jak je uvedeno výše, (upgrade na nejnovější verzi, klikněte na tlačítko Rank Tracker ...) (Stejně jako chlap od včerejší komentáře)

  Ale když kliknu na Rank Tracker modul, já nechápu "Vítejte do nového Rank Tracker" box, jen bílé okno Rank Tracker. Použil jsem jen 5 kW, aby se to rychleji. Když kliknu na okno, říká, že "nahrávání dat", ale nic se neděje. Je to jen tak sedět tam.
  Jsem vypnutí / restartu, ale stále stejný.

  Bych ocenil nějaké řešení. Díky


  Support odpověděl:

  Ahoj Pavel - to se stane, když si nejste používáte nejnovější verzi Adobe AIR. Můžete si stáhnout nejnovější verzi zde: http://get.adobe.com/air/

  Pokud máte stále problém, budete muset obrátit na podporu .

 38. Díky!

  Mám to.
  Musí být unavený pozdě včera.
  Dnes to bylo jednoduché jako facka.

  S pozdravem
  Dave

 39. Díky, kluci! Šel jsem a popadl velký - to je velmi ocenil! Pokračujte v dobré práci.

  Rákos

 40. Fantastické nabídka chlapi. Použil jsem upgrade a ... .unlike libovolný počet dalších bitů v případě, software ... .shock horor fungovalo to perfektně :)

 41. Opět musím rozšířit svou vděčnost vámi. Tato verze MS "Rank Tracker mě definitivně osvobodit od rutiny jen pro získání pořadí dat.

  Všechno nejlepší pro MS tým!

 42. Výborný obchod, byl jsem opravdu čekal na to, od té doby dělá ruční aktualizace na mé klíčových slov každý týden zablokoval svůj MS skoro hodinu (když jsem chtěl prozkoumat nová klíčová slova:-).

  Jedna otázka však, četl jsem něco o instalaci na více počítačích, můžu to udělat s mým jednu licenci? Nebo potřebujete 3 oddělené licence?


  Support odpověděl:

  Hi there!

  Děkujeme za vaši velkou zpětnou vazbu! Jsme velmi nadšeni z nového Rank Tracker, a doufáme, že naši uživatelé cítí stejně!

  S placené kopie Market Samurai, budete mít až 5 aktivace - což znamená, že můžete nainstalovat a aktivovat na trhu Samurai až na 5 počítačů najednou. Vzhledem k tomu, Rank Tracker je nyní na cloudu, budete moci přístup kampaně od některý z vašich zařízení (vaše kvóta zůstane stejná však, bez ohledu na to, kolik aktivací jste použili). Doufám, že to pomůže!

  Jeff
  Noble Support Samurai

 43. Příjemným bonusem chlapi.

  Díky

  John

 44. Vy jste první třídy. To byl vždy nejlepším nástrojem klíčové slovo vůbec, a ještě lepší. Díky za úžasné ceny taky.

 45. 45
  Na 27.července 2012 v 06:47
  Russ řekl:

  Eugene a tým, sledoval jsem vaše pokyny, aktualizované Air a pak MS a to šlo bez problémů. Musím echo všechny ostatní v tom, že vy je skutečně vzácný softwarová společnost. Neustálé zlepšování a hodnota je to, co nabídnout a já děkuji. Miluji logo v pravém horním rohu obrazovky nastavení projektu - "neexistuje žádný poplatek za úžasné". Bez poplatku, ale určitě mnohem ocenění!
  PS: Jen běžel můj první příčku tracker kampaň - sladký!

 46. Co skvělý nástroj !!!! Děkuji :)

 47. 50 zdarma Klíčové slovo plán funguje dobře pro nás, a aktualizace bylo opravdu snadné. Děkuji a pokračovat v dobré práci!

 48. Skvělá práce, zejména nové funkce pošty zní velmi pohodlné.

 49. 49
  Na 28.července 2012 v 06:03
  Team Beachbody řekl:

  Je to opravdu pěkný a užitečný kus info. Jsem rád, že se prostě do této užitečné informace s námi. Prosím, zůstaňte nám informováni, jako je tento. Díky za sdílení.

 50. Ahoj kluci,

  díky za velké dílo Jsi dál!

  Jedu na další dva roky, a nemáte přístup k ušlechtilým samuraje softwaru (internetové kavárny pouze!), Je tam jiný způsob, jak se znovu zaregistrovat a zajistit nebudu být vyloučeny z nového 50 free Klíčová plánu (I již aktuální volné 50 klíčová slova).

  díky,
  Lukas

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Lukas - díky za milá slova.
  Jako uživatel beta, jste již zapsáni v plánu úvodní sazby - nemusíte se znovu zaregistrovat, budete mít 50 klíčových slov plán základní navždy.

 51. 51
  Na 28.července 2012 v 06:46
  Michael řekl:

  Jsem byl uložen své kampaně.
  Přeji si, abych mohl vidět všechna data na jeden list namísto kliknutí do každé kampaně. Já v podstatě mají jiné místo pro každou kampaň, protože každý web potřebuje jiná klíčová slova.
  Vím, že to je robustní, ale je to stále objemné pocit a těžko skočit tam a zpět mezi webové stránky.

 52. Skvělá práce Noble Samurai tým! Vytvořili jste úžasnou aktualizaci s nádherným volným volby a velmi reálná cenami upgrade. Mám rád nové cloud Rank Tracker !!! Plán Yellow Belt je ne přemýšlet a Orange pás může uspokojit všechny ty potřeby za pouhých $ 10 dolarů. Mám na mysli to, že si můžete untrack klíčová slova a přidat nové. Já vím, že je v mém nejlepším zájmu, aby zaměřit se na menší množství klíčových slov najednou, aby jim pozornost, kterou potřebují, a pak už jen odbavení na ně jednou za čas fo údržbu. Plus abilty změnit plány na přání se slevou uzamčené v Jsem tak šťastná s tímto produktem!

 53. Odkaz na znalostní báze nezdá se, že řešení v tuto chvíli.

  Na
  Support odpověděl:

  Hi Ryan - což link je to? Vidím jen dvě v komentářích tak daleko a oba pracují pro mě ... obraťte se na podporu na http://noblesamurai.com/c/support , pokud budete potřebovat další pomoc!

 54. 50 Klíčová slova zdarma, to je úžasné. Většina lidí zvyklý potřebovat nic víc než to.

 55. 55
  Na 29.července 2012 v 13:45
  Beatris @ mých stránkách, řekl:

  Přečetl jsem spoustu článků o milence blogger, kromě tento příspěvek je opravdu pěkný odstavec, zachovat
  to nahoru.

 56. Děkuji moc. Pořád se učím, jak používat program, a tak jsem se držet sledování videa se dozvíte, jak používat Rank Tracker. Vážím si vaší podpory a velkorysost!
  Požehnání!
  PS tak Oceňuji, že jste nám umožňují provést upgrade později pro používání více slov za stejnou cenu, kterou máte teď. To je topy!

 57. 57
  Na 31.července 2012 v 08:23
  Benny řekl:

  Ahoj,

  Nemám rád nové Rank Tracker, jen jednu aktualizaci týden, to naštve.

  Jak mohu vrátit ke starému Rank Tracker?

  Děkuji


  Support odpověděl:

  Ahoj Benny,

  Bohužel nebudeme moci nadále podporovat starý systém Rank Tracker. Můžete si přečíst více o tom v našem článku znalostní báze na http://support.noblesamurai.com/entries/21688061-why-can-ti-stay-with-the-original-rank-tracker

  Na zdraví,
  Jeff

 58. Vypadá to dobře. Těším se na použití tohoto; díky za padesát volných klíčová slova. Jednou týdně je v pořádku pro mě.

 59. Skvělý nástroj a podpora produktu! Nakupuje hodně high-end softwaru v minulosti, ale od té doby na trhu Samurai, nikdo přišel příště!

 60. To funguje velmi dobře děkuji. Líbí se mi, že se automaticky aktualizuje každý týden.

 61. Wow! Opravdu úžasné! Děkuji vám kluci moc. Skvělé produktů a služeb. Já jsem vždycky rád, že jsme zakoupili na trhu Samurai. Bylo to nesmírně cenné pro nás.