New Rank Tracker je Live, ale musíte ji aktivovat dnes ...

Share Button

Noble Samurais Rank Tracker is now LIVE Dnes máme nějaké velké novinky: Po mnoha dlouhých týdnech kódování (a více než 80.000 řádků nového kódu) jsme opravdu rádi, že odhalit vaši novou Rank Tracker systém vám ...

A nemohli jsme být šťastnější s výsledkem!

Teď je tu tuny informací v tomto blogu, ale chtěl jsem být co nejdůkladnější, aby zajistily, že jste schopni se dostat nahoru a běží rychle a snadno s novým Rank Tracking systému. V dnešním blogu budu odhalí:

 1. Tři skvělé nové funkce, které si s vaším novým a "lepší" Rank Tracker
 2. Jak začít s novým Rank Tracker ve 4 snadných krocích
 3. Jak získat si zdarma 50 klíčových slov plán Rank Tracking (v hodnotě až na $ 22,50 za měsíc) aktivací Rank Tracker před půlnocí (tichomořského času) pátek 3.srpna
 4. Jak zamknout ve svém životě přístup k vaší 50% Half-Price sleva na všechny vyšší klíčová slova plánů Rank Tracker aktivací Rank Tracker před půlnocí (PST), pátek 3.srpna
 5. Co je jedinečné o našich nových Rank Tracker Service? A jak se srovnává s konkurencí
 6. Co musíte udělat, dnes ...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Je třeba aktivovat Rank Tracker modul Dnes (nebo před půlnocí (PST) Pátek 3 srpen) zabezpečit si zdarma 50 Klíčové bílý pásek plán, a zámek ve vašem životě 50% poloviční slevu z ceny na všechny naše vyšší klíčových slov plány.

Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na stávajícím trhu Samurai (a článek Samurai) pouze zákazníci, a vyprší o půlnoci (PST) Pátek 3 srpen. Po tomto datu plán ZDARMA bílý pásek se sníží na 10 klíčových slov, a vyšší plány klíčových slov přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně.

Ok, je tu hodně na krytí, takže pojďme začít.

Jako majitel Market Samurai (nebo článek Samurai) jste vážně SEO. Chápete, že pro vás zlepšit své žebříčku, nejprve je třeba je sledovat.

Jak možná víte, před několika měsíci, Google udělal zásadní změnu, která silně ovlivnila modul Rank Tracker na trhu Samurai a článku Samurai. V důsledku to bylo nutné přestavět Rank Tracker od nuly ...

Zde jsou jen 3 ze skvělých nových funkcí se dostanete do vašeho nového A "vylepšená" Rank Tracker ...

Pokud si pamatujete používat staré Rank Tracker, budete připomenout, jak frustrující to bylo získat data.

Pokaždé, když jste chtěli zkontrolovat žebříčku jste museli otevřít trhu Samurai nebo článek samuraj, ručně klepněte na tlačítko, a pak se točit palci, zatímco vaše pořadí data byla získána.

Pokud jste měli více než několik projektů, by mohla tento proces trvat několik hodin. No, to byl "starý Rank Tracker" ...

Tady je to, co je nového v systému sledování New Rank:

 • Automatické týdenní aktualizace: Už máte na paměti, pro kontrolu žebříčku každý týden, a pak ručně klepněte na tlačítko Aktualizovat tlačítek načíst nové žebříčku data. Nyní si můžete jen sedět a odpočívat, jak náš nový Rank Tracker automaticky aktualizuje své kampaně pro vás každý týden, aniž byste museli hnout prstem.

 • E-mailová upozornění: Nejen, že nový Rank Tracker automaticky aktualizovat své kampaně každý týden, ale také vám pošle e-mailem oznámení, jakmile byl aktualizován vaše pořadí dat. Takže nyní můžete zaměřit svou plnou pozornost na vaše podnikání, dokud vaše upozornění e-mail přijde.

 • Jednodušší rozhraní: Na rozdíl od starého Rank Tracker, který vám utopil v moři čísel, jednoduché nové rozhraní našem novém Rank Tracker je dělá analýzu vašich žebříčku vánek - zejména pokud jste spravovat více webových stránek, klíčová slova a kampaně všichni ve stejnou dobu.

A protože nové zdroje Rank Tracking systém pořadí dat ze spolehlivých poskytovatelů třetí strany, je to víc stabilnější než kdy předtím.

Jak začít s Rank Tracker Ve 4 snadných krocích

  1. Volný trh Samurai nebo článek Samurai a aktualizace na nejnovější verzi

  1. Otevřete první projekt, který chcete nahrát do Nového Rank Tracker

  1. Klikněte na Rank Tracker modulu aktivovat si zdarma 50 Klíčové bílý pásek plán

POZNÁMKA: Vaše okno příležitosti k uzamčení ve svém volném 50 klíčových slov bílý pásek plánu uzavře v pátek 3. srpna. Pokud nechcete přijít o váš volný 50 klíčových slov bílý pásek plánu, musíte aktivovat Rank Tracker modul nyní. Pro více informací o vašem volném bílý pásek plánu, čtěte dál ...

  1. Nahrajte si historická Rank Tracker data do cloudu

Jak nároku svůj volný 50 sledování Plán Klíčové slovo pořadí (v hodnotě až na $ 22,50 za měsíc) aktivací Rank Tracker do pátku 3. srpna.

Naše velké naděje byla, že bychom byli schopni nabídnout ZDARMA hodnost sledování plán pro stávající majitele obou trhu Samurai a článku Samurai. Chtěli jsme, aby zajistily, že mnoho našich zákazníků jak je to možné by bylo zcela ovlivněn změnami uloženými Google.

Tak jsme analyzovali vzory využití našich stávajících zákazníků, a vyjednala agresivně s více než tucet žebříčku poskytovatelů dat, aby pochopili:

 1. Pokud FREE plán byl dokonce ekonomicky možné; a
 2. Co ZDARMA plán bude zahrnovat pro naše stávající uživatele

Dobrou zprávou je, že budeme schopni nabídnout velký volný plán 50 klíčových slov pro všechny existující zákazníky trhu Samurai a článku Samurai.

Analýza našeho žebříčku údaje o používání v průběhu minulého roku, odhalily následující vzor využití pro naše stávající zákazníky:

92% dráhy menší než 50 klíčová slova
7% trať mezi 51 až 500 klíčových slov
1% trať přes 500 klíčových slov

Takže, jak vidíte, náš FREE 50 klíčových slov plán překračuje potřeby více než 92% našich stávajících zákazníků. Což znamená, že pokud jste součástí této většiny, kteří sledovat méně než 50 klíčových slov, budete mít prospěch z plně automatizované hodnosti tracking (kde jsme se podívat do vašeho žebříčku pro vás automaticky každý týden) a nebude muset platit penny za to.

Nicméně, tam jsou některé důležité věci Poznámka:

  1. Zatímco volný plán bude zdarma pro vás, že to není volné pro nás - budeme platit tisíce dolarů každý měsíc, vaším jménem, ​​upisovat tyto volné plány. Jsme nastavit FREELINE na úrovni, která by měla uspokojit drtivou většinu uživatelů (více než 92%), zatímco stanovení množství hotovosti, které potřebujeme, aby výdaje každý měsíc pro naše zákazníky na udržitelnou úroveň. Ujišťujeme vás, to nás není v konkurzu, ale je důležité, aby sdílet, že když budeme útratu pro tyto účty zdarma, jsme museli čáru někde, a plán 50 klíčové slovo rovnováhu setkání drtivou většinu potřeb uživatelů, stejně jako řídící naše průběžné náklady.

  1. Tato nabídka bude pouze k dispozici pro stávající trh Samurai (a článek Samurai) vlastníci, nebo kdokoli, kdo nakupuje trhu Samurai do pátku 3. srpna - Jako našim stávajícím zákazníkům a uživatelům zkušebních jsou ti, kteří budou nejvíce ovlivněna změnami, tato nabídka bude k dispozici ke stávajícímu vlastnictví základu pouze - každého, kdo má plnou verzi Market Samurai nebo čl Samurai, stejně jako jakékoliv současné zkušební uživatel, který upgraduje na plnou verzi do pátku 3. srpna.

  1. Po pátek 3.srpna, FREE plán pro všechny nové zákazníky na trhu Samurai klesne na 10 klíčových slov měsíčně - Jak tam je značná pokračující náklady na poskytování těchto volných plánů, klíčové slovo 50 volné plán je k dispozici pouze na stávajícím vlastníkům ( a každý, kdo upgrade na plnou verzi do pátku od 3. August.With přes 63.755 zákazníků, můžete začít chápat, proč poskytovat tuto bezplatnou plán bude nás stálo tisíce dolarů měsíčně.

   To je důvod, proč můžeme udělat jen tuto nabídku k dispozici stávající zákazníky. Budoucí zákazníci budou omezeny na 10 klíčových slov / měsíc plánu.

 1. Tento ZDARMA 50 klíčové slovo plán je ekvivalentní na placenou plány, které stojí až na 22,50 dolarů měsíčně - Udělali jsme důkladnou analýzu konkurence v hodnosti sledování servisního prostoru. Většina hodnost sledovací služby neposkytují ZDARMA plán vůbec, a musí mít minimální vstupní ceny ve výši $ 29 až 49 dolarů měsíčně jen se zaregistrovat. To je případ, skutečná hodnota k vám za srovnatelné plán 50 klíčových slov je kdekoli mezi 5 dolarů na $ 22,50 za month.Only stávajících zákazníků, a ti, kteří si zakoupí plnou verzi Market Samurai do pátku 3. srpna, bude mít nárok na tento plán 50 klíčových slov -, který poskytuje až do výše $ 22,50 za měsíc klíčových slov žebříčku kontrol, ZDARMA.
Free 50 keyword white belt plan

Nároku si zdarma 50 klíčových slov bílý pásek plán aktivaci vašeho Rank Tracker modul nyní. Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na trhu Samurai a článek samurajské vlastníků pouze orientační a vyprší o půlnoci (PST) Pátek 3 srpen.

Po tomto datu volný plán klíčové slovo bude snížena na pouhých 10 klíčových slov.

Chcete-li aktivovat Rank Tracker modul a tvrdí, FREE 50 Klíčové plán:

  1. Volný trh Samurai nebo článek Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klikněte na kartu Rank Tracker Modul, a si ZDARMA 50 Klíčové White Belt plán bude automaticky aktivován. (Pro více informací o tom, jak začít s novým Rank Tracker klikněte zde )

Jak zamknout v životě 50% Half-Price sleva na všechny Rank Tracker vyšších Klíčové slovo plánů

Náš žebříček analýza dat využití ukazují, že náš plán 50 klíčových slov bude více než dostatečné pro více než 92% našich zákazníků.

Nicméně, pokud jste jedním z těch, kteří jsou v 8% uživatelů, kteří sledují více než 50 klíčových slov, pak chceme, aby se ujistil, že se staráme o vás taky.

Předtím, než jsem prozradit, jaké plány jsou cenové, je důležité přezkoumat konkurenci a uvidíme, co nejlevnější dostupné volby jsou na trhu sledovat více než 50 klíčových slov na týdenní bázi:

Konkurent

B

C

D

Nejlevnější 50+ plán klíčové slovo

49 dolarů / měsíc

24 dolarů / měsíc

$ 19 / měsíc

99 dolarů / měsíc

Klíčová slova pásové

250

100

100

1000

Cena / klíčové slovo

0,20 dolar

0,24 dolar

0,19 dolar

0,10 dolar

Takže, pokud potřebujete sledovat více než 50 klíčových slov, pak nejlevnější plán od konkurenčních služeb, začíná na 19 dolarů / měsíc, a můžete platit až 99 dolarů / měsíc!

I když se to může zdát jako hodně, existují dobré důvody pro cenu. Tam jsou tvrdé náklady poskytuje infrastrukturu pro kontrolu velké množství klíčových slov.

Když děláte naši analýzu a cenový model, máme dvě jednoznačné výhody oproti našim konkurentům:

  • Většina cenová konkurence je zaměřen na SEO agentur - společností s hlubokými kapsami. Agentury často účtují stovky nebo tisíce dolarů na jejich vlastních klientů každý měsíc, a proto si mohou dovolit platit vysoké částky každý měsíc, aby si jejich klíčových slov žebříčku aktualizované pro them.Agencies spravovat více klientů - museli sledovat stovky či tisíce klíčových slov, každý měsíc. Cenová struktura plánů aktuálně nabízených na trhu odráží tuto potřebu. Bohužel, toto dá to mimo dosah mnoha malých online podnikatelů, zejména v případě, že pouze potřebujete sledovat několik stovek klíčových slov.

 • Většina našich konkurentů sloužit relativně malý klientskou základnu SEO agentur - a tak jsou schopni šířit své náklady na infrastrukturu napříč desítky tisíc uživatelů, jako jsme my.

Víme, kdo jsou naši zákazníci, a oni jsou velmi odlišné od SEO agentur! I když máme nějaké agentury a SEO konzultanti pomocí našeho softwaru, většina našich uživatelů jsou malé on-line podnikatelů, kteří nemají stovky dolarů měsíčně utratit za sledování jejich pořadí.

Vzali jsme tuto potřebu v úvahu při přijít s našimi vlastními Rank Tracking plánů.

Aby bylo zajištěno, že stávající zákazníci získat nejlepší možné řešení, my nabízíme dvě sady plánů:

 1. Plány pro naše stávající zákazníky (nebo nové zákazníky, kteří si zakoupí do pátku 3. srpna).
 2. Plány pro nové zákazníky, kteří si zakoupí po pátku 3. srpna

Zde je seznam toho, co naše plány bude pro službu Rank Tracking Noble Samurai:

Rank Tracker Plan

Speciální Stávající
Zákazník Ceny

) (Přihlaste se do pátku 3. srpna)

Retail Ceny


) (Registrace Po pátek 3.srpna)

Bílý pásek

Klíčová slova: 50
Cena / měsíc: ZDARMA
Cena / klíčové slovo: ZERO
Klíčová slova: 10
Cena / měsíc: ZDARMA
Cena / klíčové slovo: ZERO

Yellow Belt

Klíčová slova: 100
Cena / měsíc: 5 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 100
Cena / měsíc: 10 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolarů

Orange Belt

Klíčová slova: 200
Cena / měsíc: 10 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 200
Cena / měsíc: 20 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolarů

Modrá Belt

Klíčová slova: 500
Cena / měsíc: 25 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,05 dolar
Klíčová slova: 500
Cena / měsíc: 50 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,10 dolarů

Brown Belt

Klíčová slova: 1000
Cena / měsíc: 40 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,04 dolar
Klíčová slova: 1000
Cena / měsíc: 80 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,08 dolar

Černý pásek

Klíčová slova: 2500
Cena / měsíc: 99 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,04 dolar
Klíčová slova: 2500
Cena / měsíc: 198 dolarů
Cena / Klíčové slovo: 0,08 dolar

Takže, pokud jste stávající zákazník s 100 klíčových slov, můžete sledovat vaše hodnocení za pouhých 5 dolarů za měsíc. To je jen 0,05 dolar za klíčové slovo - méně než čtvrtina většiny nabídek našich konkurentů!

Pro všechny stávající zákazníky (a pro každého, kdo upgraduje na plnou verzi Market Samurai do pátku 3. srpna), získáte přístup ke všem našim maloobchodním plány, ale na 50% Half-Price sleva!

Pokud budete studovat plány výše, uvidíte, že i naše budoucí maloobchodní plány (které spouštějí, pouze pro nové zákazníky, kteří si zakoupí po pátek 3.srpna) mají cenu za klíčové slovo méně než polovina většina oběti našeho soutěžícího. Chcete-li získat stejnou cenu za klíčové slovo od konkurenčních služeb, byste museli strávit alespoň 99 dolarů za měsíc!

Rádi bychom, aby byli schopni nabídnout ZDARMA probíhající Rank Tracking všem našim postižených uživatelů, nicméně, z důvodů, už jsem na něž se vztahuje, ekonomicky je to prostě není možné.

Naše 50 klíčové slovo ZDARMA plán, který odpovídá potřebám více než 92% našich zákazníků, nám bude stát tisíce dolarů každý měsíc na pokrytí.

Pokud jste jeden z mála, který sleduje více než 50 klíčových slov (a vy jste stávající zákazník), jsme schopni dát vám speciální ceny - méně než čtvrtina z ceny našich konkurentů.

Každý, kdo nakupuje naše produkty po pátku 3. srpna budou moci vybrat z našich maloobchodních plánů, které jsou stále velkou hodnotu - na méně než polovinu ceny většiny našich konkurentů.

Chcete-li vidět, jak změnit svůj plán, se jen dívat na video níže.

Jak změnit svůj plán Rank Tracker

50 Percent Discount

Zamkněte ve svém životě 50% Half-Price sleva na všechny vyšší klíčová slova plánů aktivaci Rank Tracker modul nyní. Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na trhu Samurai a článek samurajské vlastníků pouze orientační a vyprší o půlnoci (PST) Pátek 3 srpen.

Po tomto datu se všechny vyšší klíčové slovo plány přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně.

Chcete-li aktivovat Rank Tracker modul a tvrdí vašeho života 50% poloviční slevu na všechny vyšší klíčová slova plánů:

  1. Volný trh Samurai nebo článek Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klikněte na kartu Rank Tracker Modul a váš 50% poloviční cena sleva bude uzamčen v na celý život. (Pro více informací o tom, jak začít s novým Rank Tracker klikněte zde )

Proč New Rank Tracker Poskytnout Týdenní aktualizace?

S několika málo výjimkami, většina našich konkurentů poskytnout pouze týdenní pořadí aktualizací, a za dobrých důvodů:

  • Pokud pravidelně sledovat žebříčku si všimnete, denní výkyvy ve vašich výsledcích. Tato denní "šum" zkresluje skutečný obraz toho, co se děje s vaším rankings.The drtivé většině SEO odborníků zkontrolovat jejich pořadí na týdenním nebo každý druhý týden. Je všeobecně známo, mezi SEO kruhy, že kontrola žebříčku častěji, než je toto poskytuje malou hodnotu. Je to ekvivalent sledování cenu akcií svých akcií na minutu po minutě bázi. Je to příliš zrnitá, aby poskytovat žádné smysluplné nebo postihnutelné trendy.

 • Tam je skutečný, hmatatelný těžké náklady na poskytování velké množství klíčových slov žebříčku. K dispozici je významná infrastruktura, která musí být postavena tak, aby vyhledat miliony klíčových slov měsíčně. Zajištění týdenní žebříčku znamená, že čtyři kontroly za měsíc za keyword.Providing denní žebříčku zahrnuje sedm krát tolik klíčových slov, vyhledávání, což se odráží přímo do sedmkrát nákladů. Služby, které poskytují denní žebříčky jsou výrazně dražší na klíčové slovo sledovat - a je to tak správně!

V zájmu udržení klíčových žebříčku jako přístupné a co možná nejdostupnější pro naše zákazníky, jsme se rozhodli zpočátku poskytovat pouze týdenní žebříčku zprávy. Nicméně, pokud existuje dostatečný požadavek můžeme zavést možnost pro okamžité placených aktualizace v budoucnosti.

Co je jedinečné o našich nových Hodnocení Tracker Service? Jak to porovnejte s konkurencí?

Pokud jste opravdu použít modul Rank Tracker před, nebo jste to zkontrolovat ji na chvíli ven, tady je rychlá rekapitulace jeho unikátních vlastností (dál být jen čtvrtina z ceny soutěže).

Říká se, že "zpětná vazba je snídaně šampiónů", a od začátku Rank Tracker byl navržen tak, aby poskytnout rychlou zpětnou vazbu o "účincích" z vašeho SEO link-stavební práce a SEO strategie.

  1. Rank Tracker kontroluje nejen své umístění do 3 hlavních vyhledávačů, ale také hlásí počet odkazů, které směřují ke každému z vašich stránek žebříčku - Typicky, jako vaše link-stavební práce se zvyšuje, uvidíte nárůst počtu odkazů, následoval nárůst ve vašich žebříčku. Je to předstihový ukazatel na žebříčku, a jen Noble Samurai Rank Tracker nabízí tuto funkci. (SEO profesionálové milují tuto funkci - protože poskytuje důkaz o všechnu tu tvrdou link-stavební práce, kterou jsem dělal)

  1. Rank Tracker vám ukáže žebříčku pro každou webovou stránku, kterou kontrola - je to běžné v moderním SEO používat více domén zařadit na klíčová slova. Většina ostatních Rank Tracking služby mohou sledovat pouze jednu doménu, a to pouze říct, nejvýše postavený držíte. My vám umožní sledovat libovolný počet domén, stejně jako speciální URL, jako je YouTube videa. Ukážeme vám všechny žebříčky držíte v top 100 výsledků, nikoli jen ten nejvyšší.

  1. Rank Tracker vám umožní sledovat neomezeně domén pro jedno klíčové slovo - Většina ostatních hodnost sledování řešení na trhu účtovat svým zákazníkům na základě konceptu s názvem "Klíčové páry". Pokud chcete sledovat vaše klíčové slovo pořadí na klíčové slovo pro 5 různých doménách, že musíte zadat, že klíčové slovo v 5 krát, jíst do vaší měsíční kvóty. V Rank Tracker, která se bude počítat jako pouze jedno klíčové slovo - takže vaše klíčové slovo kvóta jde mnohem dále.

  1. Rank Tracker vám umožňuje sledovat pořadí na Web 2.0 stránky (jako je YouTube a Squidoo), které můžete ovládat, ale nemají vlastní -! Mnoho řešení na hranici trhu si jen sledování stránek na jedné doméně, nebo vás nutit sledovat každý web 2.0 stránky jako další "klíčové slovo páru", jíst do své omezené klíčových slov kvóty. Jak víte, YouTube a Web 2.0 stránky často tvoří podstatnou součást moderního SEO. Pouze Rank Tracker vám umožní přidat tolik Web 2.0 webových stránek, jak se vám líbí - zatímco pouze pomocí do jediného klíčového slova vašeho týdenní kvóty.

  1. Rank Tracker podporuje celou řadu jazykových kombinacích a zemí vyhledávače - Mluvit s mnoha poskytovatelů hodnost sledování dat jsme si uvědomili, že jen velmi málo na podporu celá řada jazyka a země kombinací dostupných v Google a hlavních vyhledávačů. Trh Samurai se stala velmi populární pro non-US, non-anglicky mluvící zákazníky, protože jsme pracovali velmi tvrdě na podporu doprava doleva jazyky, jako jsou hebrejština a "Unicode" jazyků jako je například japonská a čínštině. Zprostředkovatel dat jsme si vybrali, je jedním z mála, kteří je schopen poskytnout plný rozsah kombinací Language / Country.

 1. Rank Tracker spravuje problematiku Google "lokalizace" a "personalizace" - Google se často servíruje různé žebříčku stránky založené na tom, kde jste se nachází. Google také personalizuje výsledky vyhledávání na základě stránek, které často navštěvujete. Tato "lokalizace" a "personifikace" chování může dělat to velmi náročné získat objektivní soubor obecných výsledků vyhledávání jako měřítko pro vaše SEO activities.As výsledek, budete často vidět velmi odlišné výsledky vyhledávání Google z vašeho vlastního webového prohlížeče, než co je to pořadí zpráv sledování služby. Pořadí poskytovatel dat jsme vybrali dělá vynikající práci odstranění takové předsudky z výsledků.

Co je potřeba udělat dnes ...

  1. Pokud jste stávající Market Samurai nebo článek Samurai zákazník a sledovat méně než 50 klíčových slov - aktivovat dnes (nebo před Midnight (PST) Pátek 3 srpen) a budete zabezpečit svůj ZDARMA 50 klíčových slov bílý pásek plán pro život. Naše údaje ukazují, že toto použití je více než dost pro více než 92% našich zákazníků.

  1. Pokud jste součástí hrstku zákazníků, kteří potřebují sledovat více než 50 klíčových slov - Zapnutí dnes (nebo před Midnight (PST) Pátek 3 srpen) a budete zamknout v přístupu CELOŽIVOTNÍ našich vyšších klíčových slov plány na 50 ° C % sleva poloviční cena (což je méně než čtvrtina z ceny většiny naší konkurence).

 1. Pokud jste nikdy nepoužívali Rank Tracker dříve, teď je nejlepší čas začít. Aktivovat dnes (nebo před půlnocí (PST), pátek 3.srpna) a budete zabezpečit svůj ZDARMA 50 klíčových slov bílý pásek plán, a celoživotní přístup ke všem našim vyšším plány klíčových slov ve výši 50% za poloviční cenu slevou, že budete potřebovat, aby upgradovat v budoucnu.

Jen pro připomenutí, aby získali přístup k novým Rank Tracker, vše, co potřebujete udělat, je:

  1. Volný trh Samurai nebo článek Samurai, a aktualizovat na nejnovější verzi

 1. Klikněte na kartu Rank Tracker Modul aktivovat si zdarma 50 Klíčové bílým páskem plán. (Pro více informací o tom, jak aktivovat Rank Tracker modul Klikněte zde )

A konečně, obrovský děkuji za veškerou neuvěřitelnou podporu a povzbuzení jsme obdrželi od našich zákazníků - a na 1218 oddaných uživatelů, kteří se drahocenný čas ze svých plánů k účasti v Beta. Obdrželi jsme některé vynikající zpětnou vazbu, a dělal mnoho vylepšení softwaru jako výsledek.

Doufáme, že si pomocí nové Rank sledovací systém, a pokud máte nějaké otázky, které nejsou přímo zodpovězeny v tomto příspěvku, neváhejte a zeptejte se jich, v komentáři níže.

Vřelé pozdravy,

Eugene Ware
VÝKONNÝ ŘEDITEL
Noble Samurai

PS Pro uplatnění FREE plán 50 klíčových slov, a zámek ve vašem přístupu Životnost do vaší 50% poloviční slevu z ceny na všechny vyšší klíčových plánů, musíte aktivovat NEW Rank Tracker modul před půlnocí (PST) pátek 3.srpna. Aktivujte svůj Rank Tracker Modul dnes kliknutím zde a následujících 4 jednoduchých kroků:

Pamatujte si, že to je exkluzivní nabídka na stávajícím trhu Samurai (a článek Samurai) pouze zákazníci, a skončí o půlnoci (PST), pátek 3.srpna.

Po tomto datu plán ZDARMA bílý pásek se sníží na 10 klíčových slov, a vyšší plány klíčových slov přepne do maloobchodních cen, a dvakrát v ceně. Takže pokud nechcete nechat ujít, nyní klikněte zde vidět, jak aktivovat: