How To Create High-Quality Products FAST!

For many years, the 4 minute mile was considered not only physically IMPOSSIBLE , but according to doctors of the time – actually dangerous to the health of anyone who attempted it.

But then on May 6th, 1954 a 25-year-old medical student named Roger Bannister – smashed through the 4 minute barrier in what Forbes magazine has called the “Greatest athletic achievement of the last 150 years”.

When reflecting on the event many years later, Bannister said that at the time:

“There was a mystique, a belief that it couldn't be done

But as soon as he proved what was possible , other runners began smashing the barrier as well. By 1957, 16 runners had run sub 4 minute miles!

The 4 Minute Mile Of Internet Marketing…

Nyní můžete být zvědaví, co čtyři míle minuty má co do činění s internetového marketingu.

No ... pro mě a díval se na následující video bylo hodně, jako je sledování Roger Bannister rozbít přes 4 minuty míle.

Vidíte, jsem věřit, že to bylo nemožné vytvořit vysoce kvalitní produkty rychle a snadno.

ALE - a pak jsem viděl toto video, a uvědomil jsem si, že moje víra se nejen špatně - ale oni by mě držel zpátky na mnoho let.

Takže dnes jsem nadšený, aby mohli sdílet toto video s vámi, protože vím, že to změní váš pohled na to, co je možné v on-line podnikání FOREVER.

V dnešním videu Pete Williams odhalí to, co věřím, je jedním z jeho nejsilnějších "obchodní hacky", a ukáže vám, jak vytvořit vysoce kvalitní produkty v minutách, nikoli dnů či týdnů, nebo dokonce měsíců!

To je nejvíce osvobozující a posilující videa, co jsem kdy viděl, takže pokud jste se snaží vytvářet produkty pro vaše on-line podnikání - ujistěte se, že sledovat celou cestu až do konce.

Vaše podnikání nikdy nebude jako dřív ...

Pokud se vám to líbilo toto video a chcete sledovat Pete používat jeho "obchodní hacky", aby se týdenní hodnotu práce vykonané jen 4 hodiny - Ujistěte se, že přihlásit se k jeho ZDARMA nadcházející Livestream s Rich Schefren

Teplé S pozdravem,
Eugene Ware
CEO Noble Samurai

Eugene napsal 17. místo (y) pro Noble Samurai

107 Responses to "Jak vytvořit vysoce kvalitní produkty rychle!"

 1. 1
  On 08.11.2012 v 03:28
  Paul Manley řekl:

  Co smutné. Nemůžu pořádně slyšet jako zvuk je tlumený a ještě horší, nemohu pochopit jeho extrémní přízvuk. Mohli bychom se nějak si to přeložil. Jaké hrozné přízvuk, a to, co stejně jako obsah je nepochybně velmi dobré.

  .... Smutné

  paul

  On
  Raši odpověděl:

  Dobrý den, Paul,

  Nenašel jsem žádný problém s tím klukem je přízvuk. Každý, kdo není rodilí mluvčí angličtiny. To neznamená, že budete muset jen stěžovat na jejich přízvuk. Věnujte pozornost tomu, co říká a snaží se dohnat věci, brácho. Kvalita věcech obsahu. Pochopte prosím, že angličtina je cizí jazyk pro něj a zastavte šikanu lidí.

  Skvělá práce Eugene. Způsob, jak jít.

  Díky

  On
  richard H odpověděl:

  Ahoj Raši a Paul

  Myslím, že otázka jazyka je zajímavý, styl reproduktorů je těžké poslouchat a jazyk je také těžké pochopit,

  moje připomínky k Pavlovi, získat dobrou dvojici sluchátek to usnadňuje pochopit těžké akcenty také poslouchat obsahu dvou nebo třikrát větší porozumění bude mít zkušenosti.

  mé návrhy pro Rashi, zkuste to prosím a pochopit, že jen proto, že někdo si stěžuje na svého přízvuku, neznamená, že se vám šikany, to se nazývá oběť mentality, nebude Vám dobře sloužit.

  Angličtina má mnoho dialektů / akcenty a její OK pro každého, kdo říkají: "Nemohu pochopit vaše angličtina, prosím, zopakovat si"

  velký obsah a skvělé webové stránky Noblesamurai.com

  On
  Alice odpověděla:

  to zní jako naprosto normální přízvukem ke mně, jen o to, co člověk je zvyklý. nic Horrid o tom.

  On
  AthleticFIT UK odpověděl:

  No řekla Alice! Pokud je to o zvuku, pak je to fér. Nic hrozné o přízvuku vůbec. Myslel jsem, že je to obsah, který Nezáleží na tom, co zní jako. Nikdy nemůžeme všichni stejný zvuk. Jak nudné by to bylo!

  On
  Josh odpověděl:

  Zní to skvěle se mi Video, Accent je taky v pohodě. Velmi jasný a dobře mluví. Myslím, že u potřeba se dostat ven větší Paul, vidět svět.

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Hi Paul (a všechny ty, kteří jste měli problémy se zvukem). Je mi to opravdu líto těch, kteří už měli problémy se zvukem.

  Snažil jsem se vyčistit co nejvíce to šlo. I podpořilo audio objem asi o 2 nebo 3 krát. To hraje docela nahlas a čistě přes můj počítač, a my jsme poslouchali to na několika počítačích v kanceláři a zní to OK. Každého počítače se liší samozřejmě.

  Být Australský já jsem si neuvědomil, přízvuk by být takový problém. Ve zpětném pohledu, že má mít především "silný" Aussie přízvuk a mluví dost rychle, v tomto videu.

  Toto je třetí videa jsme napsal Pete a tam nebyly žádné komentáře k této v těch komentářů ... ale já se omlouvám, pokud lidé měli nějaké problémy :-(

  Měl jsem přítele, který byl televizní producent, který mluvil s kabelovou americké společnosti o publikovat své televizní show. On poznamenal, se mi, že by to akceptovat bez titulků ... Ne, já vím proč!

  Budeme se snažit poskytnout přepisy pro těžké Aussie akcenty v budoucnu.

  Díky všem za upřímnost. Rádi bychom být zcela neznalý skutečnosti jinak.

  Doufám, že to nebylo příliš zasahovat s stánek s jídlem z obsahu.

  Ještě jednou díky za komentáře každého z nás!

  Teplé S pozdravem,

  Eugene

  On
  Richard odpověděl:

  Eugene,

  Jsem Pom a já jsem částečně hluchý. Zjistil jsem, Pete přízvuk velmi snadno slyšet a už vůbec ne hrozné.

  Osobně si myslím, že je to Paul, že je to smutné, volá něčí přízvuk hrozné je téměř jasné, co dělat, když se majitelé těchto stránkách jsou Australané příliš.

 2. 2

  jeho ne přízvuk, jeho -
  Rychlost, s jakou mluví a rozlišení low-kvalita videa (proč zkušení lidé to?)

  celek je video - USELESS

  škoda ...

  On
  mageticsounds odpověděl:

  je australský přízvuk.

  On
  ryan odpověděl:

  souhlasil!

  On
  winz odpověděl:

  Souhlasím s Ken (rozlišení low-kvalita)

  On
  Sutejo Tan odpověděl:

  angličtina není můj první jazyk ...

  Nemám problém s diakritikou a zvukem

  je to hlasité a jasné, pro mě ...

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Hi Ken, a všem, kteří komentoval velikosti videa. Video je vlastně na Youtube, a byla nahrána jako High Definition 720p videa ... takže byste měli být jen schopen maximalizovat video na celou obrazovku a získat více z videa.

  Screen Capture byl dost nekvalitní. Ale doufejme, že byste mohli ještě vidět, co se děje. Skutečný obsah nebyl tak důležitý jako proces. Tak doufejme, že ještě prošel.

  Je to "nevyplněno" videa na Youtube (jako je Pete Duševní vlastnictví) - ale můžete přistupovat video na Youtube zde:

  http://www.youtube.com/watch?v=J5kZ2ab8EBU

  Naděje, která pomáhá. A omlouvám se za malé velikosti. Není to z lepší naší úzké blog layout buď.

  Omlouváme se za nepříjemnosti ... vím, jak frustrující to musí být. Bude se snažit, aby to jasnější budoucnosti.

  Díky, že mi vědět.

  Teplé pozdravem

  Eugene

 3. 3
  On 08.11.2012 v 04:08
  Ricardo řekl:

  Nevěřím v magické pilulky, je lepší pracovat v našich produktů a to je vše. Neexistuje žádný kouzelný vzorec nebo něco takového.

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Ricardo,

  Souhlasím. Kouzlo "tajemství" je slovo na pět tzv. ... V ... O ... R ... K ....

  Věřím však, že je velký rozdíl mezi činnostmi s přidanou hodnotou a non-hodnotových aktivit. Jsem generální ředitel softwarové společnosti, a to není tak cenný pro mě psát každý řádek kódu v našich produktech. Ale já jsem zodpovědný za výsledek tohoto produktu.

  Tam je malá hodnota při vychystávání stock photography, nebo produkovat keynote snímků ... renderování videa ... nahrávat věci na youtube, atd. Je to všechno nezbytné ... ale ne jádro produktu, který je vytvořil.

  Zachyťte svůj obsah v nejčistší podobě je to možné, a nastavit systémy a proces nechat zbytek postará sám o sobě.

  To je rozdíl mezi podnikání a práci.

  Otázka: Chtěl bych, aby se mi "špinavé ruce" občas taky (dal jsem videa dohromady). Ale já mám také full-time video chlapa taky.

  Musíte pracovat na vašem produktu ... ale ne nutně v něm.

  Díky moc za vaše připomínky však - nejsem si jistý, jestli to místo bylo dost jasné, Pete videu (nebo ztratil v jeho husté Aussie přízvukem :-)

  Doufám, že se vám to líbilo obsah.

  Teplé S pozdravem,

  Eugene

 4. 4
  On 08.11.2012 v 04:08
  Mickey Mouse řekl:

  proč humbuk? Tam bylo 10 vteřin hodnoty v tomto videu, je-li to. Všechno, co říká, že v době mezi pěchování více bombastické reklamy se naše krku, jako je výkaly naplněné čerpadlo na turbo režimu je to, že byste měli zaznamenávat video při pohledu na myšlenkové mapy, a pak synchronizovat jej s video prezentační software. Nevím o jiném způsobu, jak to udělat osobně.
  Gratulujeme máte 16 minut mého a všichni ostatní je život

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Mickey :-)

  Díky za váš komentář.

  Vy jste zřejmě velmi vysokou propustností fyzická osoba, která by mohla rychle pochopit důsledky rekordně workflow a mysl-map + obrazovky výhod pro rychlé vytváření obsahu.

  Nicméně, máme celou řadu různých zážitků pro naše zákazníky, a některé nemusí být tak rychlé, aby penny k poklesu.

  Zjistili jsme, že strávit trochu času, kterým se stanoví rámec před vydáním obsah může udělat velký rozdíl s cílem zlepšit porozumění.

  Dr. Anthony Fernando, který má doktorát v oblasti vzdělávání stále beranů do mé hlavy význam kontextu a struktury. Příště se budeme snažit poskytnout přepis, takže pokročilejší podnikatelů jsou schopni rychle skenovat a extrahovat obsah, který je pro ně mezi strukturou.

  Díky za vaše komentáře.

  Teplé S pozdravem,

  Eugene

 5. Mám zájem o software, který používáte k vytvoření mindmaps, které používáte. Jaké další software pro vytváření obsahu, takže videa a přepisovat PLR můžete mi doporučili? Snažím se vytvořit svůj vlastní e-knihy, a členství stránky prodávat své vlastní výrobky. Jakékoliv outsourcované cesty by bylo velmi ocenil stejně. Ve skutečnosti, každá pomoc je vítána. Díky, Guido E. Zecckine, CEO - Biznet2020, Inc / iDigital hosting a design

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Guido,

  Na Mac (což je to, co mám použít), doporučuji MindNode Pro. Na iPhone / iPad Doporučuji iThoughts HD, a na PC je skvělý kus software ZDARMA volal FreeMind.

  Naděje, která pomáhá,

  Eugene

 6. 6
  On 08.11.2012 v 04:25
  Endre řekl:

  Tyto výrobky byly inzerovány v několika posledních e-mailů odeslaných Noble Samurai týmu, jsou prostě nehodí do jeho dobré pověsti, a kvalita jejich produktů.

  Předchozí jsem viděl něco jako mysl viru tu věc a video pdf, naprosté bs.

  Jsem stále zůstat na seznamu e-mailů, jak jsem fanouškem trhu Samurai a další věci, které vytvořili.

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Endre,

  Díky za vaše komentáře.

  Je mi líto, že si to myslíte.

  Zpráva PDF Mind Virus byl trochu zklamáním. Měl jsem předtím četl jednotlivé zprávy, že to bylo na základě, a to:

  1. Internet Business Manifesto ( http://www.strategicprofits.com/profitvault/TheManifesto.pdf )

  2. Chybějící kapitola
  ( http://www.strategicprofits.com/profitvault/TheMissingChapter.pdf )

  Jednalo se o vynikající, mysl-ohýbání zprávy. Je zcela změnil způsob, jakým jsem si myslel o podnikání.

  Po přečtení zprávy Mind Virus, výpisy rezonovala se mnou hluboce. Bylo to něco jako připomínka všech stánek s jídlem jsem se naučil.

  Once again… having a bit of objectivity I read it again.. and realized that with the context of the full reports the mind virus report might not flow very well for people reading it for the first time.

  In this respect it was very disappointing.

  I've relayed your comments as well as my own back to Rich Schefren, and he's apparently working on another revision which should be better.

  My advice, however, don't hold your breath – just read the two reports I've listed above.

  Particularly the first one.. It's MORE true today than when it was written many years ago.

  Thanks for your comments. Keep them coming. In hindsight it wasn't Rich's best work when read by someone who's reading his work for the first time.

  We'll work harder in the future to get your trust back, and take your comments and feedback on board.

  If I could ask – we're trying very hard to deliver information that directly answers the number one issues of our customers through what is a very dark and challenging time in the world and in Internet Marketing.

  How can we help you? What kind of problems are you struggling with.. What tools and information could we deliver that could directly help your business?

  Would love to know your thoughts!

  Warm Regards,

  Eugene

 7. Ignore the other comments, this video is great.

  The audio was initially low, so just turn it up. His accent isn't distracting either. The only thing that could be improved is the quality of the screen capture video

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi,

  Thanks for your comment.

  The audio was actually bumped up by about 250% in Screenflow… but I think by the time that Youtube touches it – it might get normalized down again… Sigh! That's why I should listen to Pete and let my video guy do this stuff!

  The audio plays really well on my computer and all those we've tested it on in the office. Maybe it's a combination of the strong Aussie accent, and fast-talking Pete… and lower than normal audio volume.

  Will try better next time though!

  Thanks for your support,

  Eugene

 8. Audio is fine…I can hear everything just fine..

  On
  Eugene Ware replied:

  Hurá! :-)

 9. 9
  On November 8th, 2012 at 5:55 am
  James Wakefield said:

  Is this a joke? What has this got to do with creating products? Also it is hardly a mindblowing and groundbreaking strategy. Complete waste of my time.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi James,

  Thanks for your comments.

  This technique is the same business process that Pete (and even we have used) to create information products that are video based.

  The core mind-set shift that maybe didn't come through too well in the video is that a lot of product-creation is a chore.

  Take it from me. One of my earliest products was a 14 DVD and workbook information product called “Digital Video Secrets”. It sold well – but it took me 8 weeks of late nights editing the video and mastering DVDs, etc.

  The mind-set shift was … just capture the “content”… and have a streamlined business process to handle all the other “non-value-adding” activities…

  I would have GLADLY paid a few hundred bucks for those 8 weeks of my life back!

  I was so obsessed with doing it “my way” and doing it right… that I lost sight of the real goal… to get a great product out the door and focus on the most important thing in business.. Marketing!

  Každopádně. Thanks for your comments. I hope you got something out of the video. If not, please let me know if there's anyway any future content that we produce can directly help your business during these challenge business conditions.

  Warm Regards,

  Eugene

 10. Nemyslím si, že důraz na špatné - pokud jste někdy byli v Austrálii ve svém životě, budete si rychle zvykne. Souhlasila však, že se rychle mluvit trochu ... Nicméně, obsah je super, díky za sdílení!

  Na další notu, je to, že Pete Williams v současné době spolupracuje s bohatou Schefren pro nové Samozřejmě, že to prodávají společně, "Zisk Hacks"? Myslím, že je to 1497 dolar ... by měl být propuštěn v nejbližších dnech AFAIK.

  Nicméně, pěkné preselling videa on se tam dostal.

  On
  Anna odpověděla:

  To je v pořádku, bude zisk Hacks být propuštěn brzy. Kde jste se dozvěděli, že cenovka? Zatím jsem viděl jen Rich "Prophit Prophecy" ebook (myslím, že se jmenoval?) A teď Pete Williams videa. Nicméně, velký obsah i když!

  On
  Carrick odpověděl:

  Dali se na to před několika měsíci, asi, že cenovka, tak decentní, že to bude zhruba stejné době.

  Hádám, že neprodával tak dobře, a tato řada je určena dělat lepší práci pre-prodej to tentokrát s více pobočkami a více / lepší videa a světlech.

  Nevidím moc používat zde, jak je to založeno na předpokladu, že máte zavedený podnik a značku, a máte loď náklad peněz pro outsourcing. To je téma, které bylo po dlouhou dobu - pákový efekt a růst prostřednictvím outsourcingu. Už jen balené to s nějakým proprietárním kluzké terminologie (Zisk Hacks), aby to vypadalo více revoluční a nové. Dělá použít některé chytré techniky a nástroje, ale pokud máte dobrý VA je, měli byste provést tyto typy věcí, sami přirozeně, jak to celý bod s VA je ....

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Carrick,

  Díky za vaše komentáře.

  Pete & Rich udělal zkušební spuštění na začátku tohoto roku. Chcete-li být upřímný, myslel jsem jejich uvádění na trh nebyl tak velký (neříkejte jim, že jsem to řekl!)

  V jistém smyslu Zisk Hacks mohl být viděn jako další outsourcingu kurzu. A v této dimenzi to dodat. Pete (a jeho obchodní partner) spravovat desítky zadavatelům, takže jsme vyvinuli několik velmi jednoduché a přitom sofistikované způsoby, jak pro správu svých týmů.

  Ale myslím, že důraz je jiný. Je to více o mysli-set posunu.

  Je to o identifikaci vašeho výsledek ... co příspěvek z vás musí být ... a pak systematizaci pryč zbytek.

  Já jsem spotřeboval hodně outsourcingu kurzů ... a také přečíst spoustu HR knih o vedení lidí, atd., a myslím, že tento posun v zaměření, nebo jak to je dodávána v jejich případě je jedinečná.

  Vím, že když jsem poprvé viděl plnou 90 minut prezentace je opravdu bordel se mé mysli ... Mám tým tucet plný úvazek kolem mě a já jsem se cítil, jako bych pracoval tak neefektivně ... a co je důležitější neefektivně.

  Při použití spoustu zásad ze školy Zisk Hacks myšlenky se mi podařilo zlepšit svůj vliv výrazně.

  Natolik, ... že jsem psát tento blog reakci hotelovém pokoji v Pekingu ... a cítit se více zapojených a na špičce mého podnikání, než jsem si kdy, když je v kanceláři.

  Mám hodně z jejich nápadů. Jsem rád, že jsem šel na VA trasy Carrick ...

  Nemohl jsem žít bez mých virtuálních nebo non virtuálních asistentů. Je to skvělý způsob, jak začít.

  Outsourcing nemusí být drahé. A nejdůležitější věc, kterou máme, je náš čas. Nelze získat další minutu.

  Zde je to, co říkám lidem. Podnikání vyžaduje peníze. Vynětí půdy z produkce tolik peněz, jak můžete snadno měsíc. I když je to jen 100 dolarů za měsíc nebo tak nějak ... a dostat to bude jiný bankovní účet, kde jste dostal, že v souvislosti s VISA debetní nebo něco takového.

  Každý měsíc ... psychicky odepsat těch peněz. Je to pryč. A utratit je na vaše podnikání. Spuštění to, že by mohlo být školení ... dále to může být out-tasking postavit produkt ... na startu to může být reklama ... Když narazí na hranici ... zastavte na měsíc a počkejte, až příští měsíc.

  V určitém okamžiku začnete dělat víc, než peníze, které jste uvedení v ... gratuluji máte firmu! Ale aspoň je tu "stop loss" pro vaše podnikání. A stále můžete využívat outsourcing (i na svůj vlastní čas samozřejmě) v míře, která je vhodná pro vás a váš rozpočet.

  Mám docela svou práci, jak začít podnikat ... Nenechte doporučit. Podnikání vyžaduje čas, peníze, tvrdou práci a zdravou dávku šílenství :-)

  Díky za vaše připomínky a já bych vás pozvat na check-out live stream příliš ... by mohly být některé triky, které můžete použít s VA.

  Teplé S pozdravem,

  Eugene

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Díky Mate! Mysleli jsme si, že to byl nějaký obsah Bonza taky! :-)

  Pokud se budete dívat na plný 90minut prezentaci, kterou můžete vidět, proč v souvislosti s celou prezentaci, kterou on přijal bouřlivé ovace ...

  Vím, že by se pravděpodobně zde, abych pískání ze zadní místnosti!

  Ano - Po hodně otravovat Pete společně zabaleny ton více těchto hacků, stejně jako outsourcing hřiště (což je opravdu hard-část celého tohoto podvodu).

  Uvedli jsme s Petem v povolení 3 videa teď - můžete získat plnou 90 minut prezentace, i kdyby jste pre-reg pro LiveStream zítra. Je to stojí za to sledovat celou věc.

  Vytvořili jsme z mnoha hacků tam ... a dokonce použity některé z tipů, z jeho outsourcing materiálu při řízení vlastní tým zde. O jedinou věc, kterou jsem neprovedl byl audio email ... ale to je proto, že jsem psát opravdu rychle ... a dokonce i mluvit zdá pomalý na mě!

  I když lidé nemají rozhodnete investovat do svého programu (pro osoby, které ještě nemají týmy nebo procesy kolem nich myslím, že je to skvělá investice) ... Doufám, že dostanu hodně z obsahu jsme propuštěn, live stream, který se děje zítra (ďábel je v detailech), a v živém Q & A webináře utíkáme s Petem v úterý. Plánujeme overdeliver na obsah.

  Jsem rád, že se vám to líbilo obsah!

  Na zdraví,

  Eugene

  On
  Carrick odpověděl:

  Díky za detailní a promyšlené odpovědi Eugene!

  Můžete provést některé velmi dobré body znovu: mysl-soubor a něčí role v kontextu něčích VA / externě zdrojů ... Ve skutečnosti, Rich a Pete by se měly snažit formulovat role / účel / myšlení část tohoto programu, spíš máte; Váš "verze" dává větší smysl a pomáhá rozlišit to, co vlastně prodávají z toho, co se zdá být! Alespoň pro mě.

  Vlastně jsem si nešla cestou VA zatím nejsem vydělávat dost ospravedlnit náklady (ale mám vizi, co to nastavení bude vypadat a jak bych ji použít). I have investigated and bought some tools/training around locating outsourcing resources (including VA's) in order to begin the process of delegating the boring/tedious and time-consuming low-value but required tasks.

  For that reason I would LOVE it if, during the Q&A webinar, you could get Pete to identify which types of tasks are ripe for outsourcing as 'one-offs' (perhaps via Fivver, or something similar) for those of us just starting down the outsourcing path. ie what types of things he would recommend one could use Profit Hacks techniques on, WITHOUT a dedicated VA and WITHOUT spending a lot of money on –> So, maybe the low-hanging fruit where you get the most bang for your buck via outsourcing and Profit Hacks. I think this would be a HUGE help for newbies and those (like me) who don't yet have a viable business to finance and justify the cost of dedicated VA's. This would be helpful in getting us there!

  You said in your response “And you can still leverage outsourcing (as well of your own time of course) at a rate that's appropriate for you and your budget”….As I said above, in the context of Profit Hacks, how would one do this without a dedicated VA and all the associated costs?

  Thanks very much in advance mate!
  Carrick

 11. I cant understand australians, and I can read 10x faster than video, so why not apply your “4-hour workweek on steroids” process (previous post) to transcribing your videos, then I can shorten my workweek as well

  On
  Anna replied:

  Australian's have the clearest accent in the whole wide world!! We don't roll our Rrrr's like the amerrricans.

  Anyway, I think Pete should review content before showing us all and not settle for mediocre. You need to maintain your standards

  For example, why didn't you cut out the technical stuff up when you cut out the rest?

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi John,

  Thanks for your comments.

  Sorry you couldn't understand my friend's thick Accent. Listening to it in hindsight I guess it could give Crocodile Dundee a run for his money!

  Most of our other videos we've done are scripted (eg. Our training videos), so we've just released our transcripts. This is one of the few times we've done a live recording so it slipped the mind. Sorry!

  We'll make sure that we do transcripts for future live recordings where we can.

  Hope the rest of your workweek is awesome.

  Warm Regards,

  Eugene

 12. This might have been a good video, but really? The quality was so bad I could not even see it w/my reading glasses on and the sound was not great either. Is this guy thinking that his “run through” is teaching??? Opravdu? My suggestion is to do it over all the way around, then perhaps it could count as viable content creation!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Kate,

  Thanks for your feedback.

  This “snippet” was taken from the full 90 minute of the seminar. It might lose some of it's impact without the full context. Believe me, it really did make a lot of sense within the full presentation. As it's Pete's presentation I can't leave the link to full presentation here in the comments, but if you sign up to live stream you'll get the full presentation to watch which hopefully should be better.

  Omlouváme se za zmatek. In hindsight it does seem like he skips through the concept a little quickly in isolation!

  Thanks for your comments.

  Warm Regards

  Eugene

 13. Nemám žádný problém se zvukem nebo přízvuk, ale to, co mi vadí je, že blog užívání Market Samurai, že je plný užitečných informací. Tady v poslední době, zdá se, že prosazování mnoho dalších produktů. To je to, co je smutné pro mě ...

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Jhoecannon,

  Díky za vaše komentáře.

  Vzhledem k současné finanční situace a to, co se děje s SEO vidíme spoustu on-line podnikání potýkají.

  V důsledku toho jsme se brát přístup přináší spoustu skvělých obsahu prostřednictvím webinářů a obsahu na řešení těchto hlavních otázek. Drtivá většina z toho, co budeme uhasit bude zdarma, hodnotný obsah.

  Nedoporučujeme něco, co nemáme osobní použití - používáme LL3 se všemi našimi zaměstnanci a v našem sestra vývoj webových podnikání. Používáme zisk hacky každý den v týdnu v našem podnikání, a samozřejmě jsme využít naše vlastní produkty stejně.

  Ale stejně jako všechny věci v životě, některé z obsahu a řešení bude obchodní povahy (a je to tak správně).

  Jsme také využít naší velikosti jako společnost vyjednávat speciální ceny pro naše předplatitele, kde můžeme - a jsou i jednání s některými velmi velkých dodavatelů softwaru tam na 100% volné verzi své placené nabídky pro naše předplatitele!

  To vše na vrcholu i nadále aktualizovat naše softwarové produkty a pracovat na nějaké nové vzrušující marketing software (že nemohu mluvit o zde).

  Uvědomujeme si, že to nemusí být v zájmu každého, a že pokud je tento případ pro vás, pak nebudeme se uraženi, pokud se odhlásíte.

  Chci dostávat hodně mailing listech ... a když tam je více šumu na signál jsem odhlásit.

  Budeme tvrdě pracovat, aby se ujistil, že veškerý obsah, zadarmo a jakékoliv propagační a speciály, které provozujeme pro naše předplatitele bude kvality, které naši zákazníci očekávají. A samozřejmě, pokud vypustíme míč na který pak se podívám na lidi, jako jste vy, dejte nám vědět.

  Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

  Teplé S pozdravem,

  Eugene

  On
  Jhoecannon odpověděl:

  Díky za odpověď.

  Pokud je na trhu Samurai skutečně používá software a nástroje, které jim podporu, chápu, je jejich uvádění na trh. Ale, prosím, nevzdávejte to na užitečné informace, které jste nám vždy poskytovány.

  Byl jsem předplatitelem Market Samurai let a nedám se na to teď.

  Opět, díky za zpětnou vazbu!

 14. Můžete získat tento software Screenflow pro PC?

  On
  Dale odpověděl:

  Jedním z PC verze videoukázky softwaru se nazývá Camtasia.

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj magneticsounds,

  Bohužel Screenflow je pouze pro Mac.

  Já jsem trochu zaujatý ... ale tenhle jediný kus software byl zodpovědný za konverzi více on-line marketingu pro mac, než jen o něco ...

  Ale .. nejlepší software na PC pro tento druh věcí je Camtasia. Není to tak rychle, nebo kluzký jako Screenflow, ale to bude dělat svou práci.

  Použil jsem to udělat, 6 týdnů editaci videa na kurz jsem udělal před lety, a to bude dělat svou práci. Jen ujistěte se, že máte dostatek paměti RAM a CPU na počítači. Dělat úpravy videoukázky bere hodně zdrojů.

  Naděje, která pomáhá,

  Eugene

 15. 15

  Video, accent, audio and content are great. No problems!!!

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Mark,

  Phew! Glad someone was able to understand it! :-)

  Glad you enjoyed it.

  Cheers,

  Eugene

 16. Actually, (Ken, Paul) it is a bit of both…
  It sounds like an Australian accent to me, and you might have to listen to it a few times if you ear is not good at picking up on heavy accents. I'm used to accents, so it's not bothering me too much…and it is good content by the way :)

  But I do agree that it is low quality, which it makes it difficult to understand, or get at first listenting and it shouldn't be.

  Terry

 17. Yeah, many veteran marketers preach placing more importance on information quality over presentation, but it sure would be nice if the information were easily understood and absorbed…

  Nonetheless, content was okay and you get used to the accent after a few listens.:) Might wanna start doing that before Pete's live-streaming event on Thursday though. Cheers.

 18. I understood only that we need to make mind map and the next reord wat we speak. Nothing more

 19. Man… I'm not English, and I completely could understand that video. I don't understand what's wrong with his accent… I find it pretty understandable. And furthermore, the vidéo quality is quite good.

  Nice one here… These are cool hacks by the way.

 20. 20

  Agreed, the quality is horrible after the integration into this video. Have a look here for a much better 60 minutes version of this video: http://www.strategicprofits.com/video/lessons-in-leverage/

 21. Ok, so create an outline and just do it! If you want to leverage your efforts, then outsource some of the tasks…sound good!

 22. I always like Pete's work. This is new but a good refresher.

 23. 23
  On November 8th, 2012 at 7:23 am
  Robertino said:

  Oh no. This will produce more so called guru products, with 10 mile high sales pages and over hyped video/audio.

  K týmu Samurai:
  Když pomáhal kompletní nováčky s 30DC co-op, jste skvělou práci. (Měl jsem neshody poté, protože podle mého názoru jste zanedbávání jiných částí svého podnikání v té době, jen aby svou účast na 30DC úspěch pro všechny.)

  Dalo by se udělat totéž pro skupiny těsně nad nováčky, kteří se v tomto zaměřené na.
  Co řečník říká, že v 1:40 do videa, a která se nápadně formulován v saních, je tak hloupé:

  "Vše, co musel udělat, bylo mluvit o něčem, že jste odborník na ...".
  "Něco, co jste vášnivý ..."
  "Něco, co máte rádi ..."

  Co chcete, je prodat lidem něco, co jste chuť nebo jen s dotazem na. Není to o vás, nebo to, co víte.

  To je důvod, proč byl celý tento outsourcing věci začaly. Nevíte, Jack o toto téma, ale je to obrovská poptávka, takže si najmout někoho, aby to pro vás. Nezáleží na tom, jak pokrýt to nahoru (např. vám ušetří 48 hodin denně, 4-hodinový pracovní týden, zatímco vy strávit kvalitní čas se svými blízkými).

  "Jen nahrávat s Dragon Naturally Speaking" trochu věci byl plovoucí kolem sítě pro osly let.
  To byl propagován černými Hatters. Černé Hatters jsou vždy ve spěchu rychle nastavit něco nahoru, aby mohli urvat co nejvíce peněz, než chyba nebo smyčky hole je obcházeno. Většina z nich pravděpodobně ani nemůže číst nebo psát. Takže DNS vybaveny pěkně do svých plánů.

  Já ** ne ** říká, že reproduktor je prodává vágní znalosti, nebo dokonce lži. Je to prostě nic nového.
  Doufejme, že to je zabalen (žádná slovní hříčka) do formátu 30DC. Tak, že lidé skutečně mají alespoň jeden výrobek uvést na trh, s nimiž byly pečlivě tréninku.

  Vzorec narazí jako odvar např. zisk z PLR, John Thornhill a Kindle zisky Exposed, James Jones. Abychom jmenovali jen dva. Ale tyto dva jsou již 3-5 + let, a byly také rehashes od ostatních.

  Můžete to udělat lépe, než přinese to.

 24. 24

  Takže "tajemství" na úsporu času stavebních věci mají začít tím, že odborník, a mají zaměstnanci dělat práci?

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Ahoj Gary,

  Díky za vaše komentáře.

  Souhlasím s tím, že na jedné úrovni, to je to, co se říká.

  Tajemství je strukturovat svůj čas ve svém podnikání tak, že pracujete na "přidanou hodnotu" částí výrobku / obsahu vytvářeného procesu. Existuje jen málo hodnota Jste vychystávání fotografie, vytvářet snímky, nahrávání videa, editace videa, renderování videa, nahrávání videa, atd ...

  Všechny hodnoty se děje v obsahu procesu "capture". Takže pokud můžete sestavit způsob, jak zachytit to nejúčinnějším možným způsobem - velké věci se může stát, a můžete si vychutnat svůj život mnohem víc ... Můžu vám říct - jsem editoval HODNĚ videa ve své době ... a to zestárne opravdu, ale opravdu rychle.

  Co se týče zaměstnanců, ... to je lepší, aby se "úkol" před vašima pronájmu na plný úvazek ... Záleží na frekvenci vašeho stvoření produkt / obsah ... a můžete získat mnoho udělat pro to hodně peněz - ale trik je schopen najmout dobré lidi .. efektivně komunikovat s nimi ... mají systémy odpovědnosti ... a velké přípravy.

  I learned a long time ago that just having good people is not enough… you need great processes… a great business model… and a great culture.

  There are very few secrets in life… They all kind of variants of the four letter word : WOR K.

  But better to work SMART… AND work HARD… I don't know anyone successful that hasn't done both.

  Thanks for your comment.

  Warm Regards,

  Eugene

 25. I'm sure the content would have been great, but like Paul and Ken I could not understand a word and it's not that I am not used to an Australian accent, my wife is from there… :)

  But as been said it was just a plug for something else…

  Oh what a surprise…

  Enjoy the Live Stream everyone… and don't forget to have your credit card ready…

  Cynical …

  I don't think so… :)

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Steve,

  Thanks for your comment.

  Sorry that you couldn't follow what was being said. Sometimes I forget that many people can struggle with the Australian accent!

  Given that someone has found a link to the full unedited video I guess it's OK to repost it now:

  http://www.strategicprofits.com/video/lessons-in-leverage/

  That's the link for the full 90 minute presentation. A presentation that caused an entire room of people to rise to their feet for a standing ovation.

  I'm an old, cynical marketing guy myself too :-) and I can only remember twice in my 15 years of marketing where I've seen that happen.

  Once for Ed Dale at a Frank Kern Mass Control pitch-fest talking about market leadership, and this presentation for Pete. I wouldn't have posted it if I didn't think it was extraordinary value. In hindsight it may lose a bit of the wow factor when removed from the context of the full presentation. So check out the full version at the link above.

  I watched the first live stream and it was pretty great too. Lots of actual nuts and bolts tips from actually doing the work. I expect that there will be an offer at sometime during the live stream – but that won't detract from the learning experience.

  My hope is that regardless of whether people buy or don't buy that they'll walk away from all of our content and webinars and freebies with great actionable content from stuff that's actually proven and that works, rather than a lot of snake oil that exists in this crazy world of Internet Marketing. I buy practically every new course and piece of software out there (just ask my staff), looking for stuff that works.

  The other day I bought a wordpress plugin that recommended keywords for your blog post… I was intrigued about where they get their data and so I pulled apart their source code.

  I found out to my shock and amazement that the plugin was generating RANDOM NUMBERS for Search Volume! I kid you not. I felt like taking a shower after reading that code.

  Leave your credit card at home.. and watch the stream anyway.. Make some notes… apply the content…. make a ton of money… and repeat.

  The biggest secret out there is to apply what you learn. Imperfect execution will beat perfect inaction every day of the week. So execute like crazy!!

  Thanks for your comments. It must be late – I'm getting all long-winded :-)

  Take care,

  Eugene

 26. To není tak revoluční. Mnoho lidí se již dělá tento typ operace. Problém je, že musíte mít v hotovosti roli, jak to udělat. Musíte mít peníze na zaplacení někoho, kdo by to. Dokonce i když budete pracovat s někým na Fiver, že v podstatě účtovat 5 dolarů za minutu videa. To je 300 dolarů za hodinu videa. A to je jen pro video. Budete muset zaplatit někoho, kdo pro skriptování a komentářem. On říká, že internet marketingu je nutné vytvořit spoustu nového obsahu. Jinými slovy, jak statistiky ukazují, blogy webové stránky musí být vytvoření 1 až 5 článků denně. Dokonce i když si jen vytvořit jedno video za týden, který má $ 400 za týden zaplatit někoho na vytvoření videa? Kolik to bude stát vytvořit 5 nebo dokonce 1 článků za den? 500 Slovo 5 dolarů esej z Fiverr je k ničemu. Musíte zaplatit nejméně o 25 dolarů na Fiver za dobrý článek a pak to bude pro vás těžké najít spisovatel na Fiverr, kteří mohou vytvářet obsah, který bude opravdu přitahovat čtenáře. Takže mluvíte 500 dolarů za týden, i když jste video je jen 20 nebo 30 minut. Na závěr, co ten chlap říká, je vhodný pouze pro lidi, kteří již přinášejí do tisíce dolarů, z jejich webových stránek na týdenní bázi. Přesto není pochyb o tom, to je prezentován jako řešení pro začátečníka marketingu. Co se týče poznámky o jeho řeč je těžké pochopit. Je to malý, ale prezentuje obecný bod. Nemusíte rozumět každý detail. Pokusíte-li se sledovat, co dělá krok za krokem tam žádná naděje pro vás stejně. Můžete prostě jít pochopit, co říká obecně.

  On
  Eugene Ware odpověděl:

  Hi Paul,

  Díky za vaše komentáře.

  Za prvé, nemyslím si, že to musí být tak drahé. My jsme vlastně použít stejný chlap, který Pete je použit pro video a je to docela levné na dobrý výsledek.

  V prvním live stream, vytváří úplný "produkt" - i když něco, co by bylo pravděpodobně stojí kolem $ 47 - není produkt $ 1997 pro celkem 139 dolarů.

  Musel jsem udělat produkt ručně sám. 6 týdnů jen střih videa, nemluvě o všechny ostatní věci, co jsem musel udělat. Řeknu vám, já bych zaplatil 2000 dolarů, aby si někdo udělat vše, co pro mě ... dostat ten čas zpět ...

  Nemyslím si, že zpráva je, že musíte dělat každý týden jeden. Je to jen, že je to možné. To zpochybňuje naše současné úrovně výkonnosti. Vím, že to pro mě udělal.

  Teď. Jak již bylo řečeno - myslím, že je důležité, že jsme také pochopili, jaké jsou naše cíle jsou.

  Pokud je vybudovat firmu, pak si myslím, že je velmi obtížné udělat sami. Podnikání, zejména v roce 2012, je týmový sport. Vím, že mnoho on-line marketing "hodnosti", a také mnoho lidí, kteří jsou mnohem úspěšnější v podnikání. Všichni máme společné - mají skvělý tým kolem nich.

  Je-li vaším cílem je jednoduše uniknout pravidelnou práci, pak je to mnohem jednodušší. Jen stát samostatně výdělečně činné a stát se konzultantem. To je první velký krok k získání větší kontroly nad vaším časem. Začal jsem to tak. Je to skvělý odrazový můstek pro budování skutečné podnikání. Váš příjem, ale stabilizují tam určitém okamžiku. Ale v závislosti na vašich finančních cílů je to v pořádku.

  Větší otázka Věřím, že se nejedná o outsourcingu nebo tým - to je uvedeno v mé mysli. Ale je to o obchodním modelu.

  Jak se vám bude platit za vaše outsourcingu či zaměstnance?

  Pokud budete čekat, až jste již dělat spoustu peněz ve vaší firmě před pronájem své první pomoc, pak myslím, že budete čekat příliš dlouho. Bude to trvat příliš dlouho, aby se kritické dynamiku ve vaší firmě.

  You need to identify one or two core activities that when repeated will generate income. Then refine that so that they will generate a profit when someone else is doing a lot of the “non-value” activities… Then scale that up.

  While that sounds simple enough. It's not. There are not enough people in the Internet Marketing community who are talking about business models.

  Too many of them are talking about the next new shiny thing.

  We're thinking about doing some training about this (nothing to sell – I promise!) If you're interested let me know. If there's enough interest I'll put the content together.

  Though I suspect that what people NEED to know is also very different from what the WANT to know (the next shiny thing).

  Anyway… hopefully there's something in my rant.. :-)

  Thanks for your considered comment though.

  Warm Regards,

  Eugene

 27. I was thinking the exact same , I thought it may be me, as I am at the end of a long day…

  To fast, which creates a problem when you may have heard something that sound good. Sound is muffled, and his speech needs some work at a minimal.

  On
  Mike replied:

  When referencing a product, or service it would most likely help to have a written reference, perhaps making it easier to maintain the speed and speech that may be hard to understand at points.

 28. OK. I was able to understand the accent and the quality was good enough that I could get an idea of what was going on.

  If I understood correctly the 'secret' to his quick content creation is outsourcing!? He mindmaps an outline and then sends it out to have it done.

  Not exactly what I call 'content creation'. I didn't realize that paying someone to do my work is called a 'hack'. I must be ahead of my time :)

  cheers,
  m

 29. Lovely video with very mind boggling ideas.

 30. No Eugene,
  I'm sorry to be negative but I find it extremely difficult to follow and interpret this guy's speech because it's too accented and he speaks too quickly: That's the first thing.
  The second thing is that the videos are far too small making it impossible to read ANY of the text or content on his presentation screen.
  This needs to be translated or transformed into a clear and detailed PDF so it's much easier to make any proper sense of it!!!

 31. 31
  On November 8th, 2012 at 8:22 am
  Epineto Logico said:

  This is interesting

 32. Funny that you guys mention the quality of the recording and the guy's accent…

  Not only I have a hearing problem (too much rock n' roll when younger) but my first language is not even English (I'm Mexican) and I understood everything.

  Hint: When you sign up to get the rest of the Rich Schefren videos you'll get access to the original video file which actually runs for a full hour and has better audio, hope that helps! ;-)

  Sergio

 33. Ken and John – simply go to http://www.strategicprofits.com/profithacks/video-2/ and get everything you need. You two need to do less complaining and take more positive action (-;

 34. Am sorry to say I have to agree that the video is poor quality.

  I am English and have never had a problem with Australian accents, but in this case, I can't understand a lot of what is being said.

  The video itself is also difficult to follow.

  However, having said that,my years with Noble Sam tells me that perseverance will enable me to understand the video if I just play it again and again.

  I appreciate the fact the time and trouble has been taken to put up it on the web.

  My thanks.

 35. 35

  To some extent I'd agree with Paul. I have Australian friends it is not to do with that. It's a live conference so it can't be perfect. There we go found the middle ground all!

 36. A final useful video, but he does use a lot of outsourcing, which is great if you can afford to do that. Unfortunately my situation is that currently I still can't afford to outsource !

 37. …so the way to create products fast is get someone else to build them for you.

 38. Come on guys the video is okay quality. For those of you complaining about Aussie accents take a look at the majority of US or English accents us Aussies have to deal with on a daily basis. Perspective isa wonderful thing… You guys needs to get spme. Thanks for this video Eugnene, great job. A bit too long winded at the start though…

 39. Great information on shortcut to creating great products. The recorded sound quality left much to be desired as highlighted by most. I had to watch the video three times in order to digest the entire content. I look forward to the upcoming exclusive limited live video. Hope to get some gold nugget tips from it. Cheers!

 40. Have no problem with language etc., but the logical flow and presentation could be improved. Seems to be out of context in that it is part of a larger presentation, I say this because he makes assumptions about the audiences understanding.

  Cheers,

  Mike FD

 41. talks too fast, sorry I wasn't able to understand his terms or what he was explaining.

 42. I've had no problem understanding the Australian accent. Try going to Thailand and understanding THEIR attempt to speak English. Focus on the content and just work with it. The CONTENT is what this is all about after all. I will admit though that he speaks a little to fast and needs to slow down for everyone's benefit.

  On
  Eugene Ware replied:

  Hi Steven,

  Try going to Beijing (where I'm typing this at the moment). No one understands English (or Australian LOL).

  Try ordering food …. lucky some Restaurants have pictures! :-)

  My Pastor had some good advice that I have heeded in my life… When eating fish… Eat the meat and spit out the bones…

  Imperfect action will beat perfect inaction every day of the week!

  Sorry that the audio was difficult to understand. We'll make sure our future videos are easier to understand or at least provide some transcripts.

  Thanks for your comments! Thailand is one of my favorite travel destinations… Have you tried their noodle soups… to DIE for!

  Warm Regards,

  Eugene

 43. I thought the presentation was of good quality and the audio was perfect… what the hell are you other guys talking about?

  I'll bet most of the people leaving negative comments have never created an online product in their lives.

  Get a freakin' life folks. At least this guy is taking action and doing something.

  Must be a bunch of dumb-ass Obama voters. LOL!

 44. I've heard this before and it is a great idea. When you simplify the message it's basically
  1. you come up with the idea
  2. outsource it to your team
  However, how many people have the money to outsource? And as a business person if you do have the money you have to decide do you spend it buying this product or paying your outsource team?
  If you're a newbie and this is new to you then you need this product.
  For the rest of us, it's really a matter of focusing and using ALL THE PRODUCTS we already own. How many of us have tons of software on your hard drive or cds that you've bought and still haven't used because everytime you turn around there's a NEW GROUNDBREAKING NEVER BEFORE HEARD technique, method (whatever you get the message – it's copywriting at its best.
  Anyway I'm really preaching to myself here. But if this helps someone else then that's great.

  Na jiné téma, musím souhlasit s Endre, který již dříve uvedl,
  "Výrobky byly inzerovány v několika posledních e-mailů odeslaných Noble Samurai týmu, jsou prostě nehodí do jeho dobré pověsti, a kvalita jejich výrobků."

  Jsem také stále zůstat na seznamu e-mailů, jak jsem fanouškem Market Samurai, ale já jsem se zbavili hodně e-mailových předplatné, protože jsem unavený z neustále bombardováni e-mailů na "nejnovější, největší, atd. výrobek vůbec"

  Předvečer

 45. Zvuk a přízvuk jsou v pořádku. Dobré video .... kvalitní jako obvykle samurajské

 46. 46
  On 08.11.2012 v 14:13
  Ike řekl:

  Eugene musíte dívat před odesláním. Jaký dojem si zajistit zveřejněním takového videa. Úplně k ničemu. Musí respektovat čtenářům čas.

 47. 47

  Vypadá to, že výbuch! Budu jen mohli zúčastnit některé z nich, ale já jsem nadšený, že podívat se na to!

 48. Sledoval jsem video, dvakrát, problém není přízvuk, chápu to dobře, i angličtina není můj rodný jazyk. Otázka pro pochopení je: název tohoto článku říká o vytváření vysoce kvalitních produktů, ale kvalita videa vložené do prezentace není tak dobrý, že jsem se cítil nevyvážený, když jsem se snažil pochopit, co je klíčem nápad? Pracovní 4 hodin týdně a dělat spoustu podcasty, videa, skluzavky prezentace a články na blogy z jedné prezentace je dobrý nápad. Nicméně, všechny tyto informace by měly přinést hodnotu pro zákazníky, ne jen banda užitečnost toků

 49. 49
  On 08.11.2012 v 15:07
  Lester řekl:

  Rick Schefren? Opravdu. Byl jsem součástí jeho 2008-09 koučování. On delegována to všechno podřízených. Velké plýtvání penězi. Dobrý prodavač, ačkoli. Byl do prodeje automobilů ve svém předchozím životě, jako je Mike F a Franka K?

 50. Šest minut a já zachránil. Pokud nemůžete mi dát dost dobrý, cílené informace za 6 minut, aby mě zajímá, je to plýtvání mým časem. Také jsem zjistil, že kvalita videa strašný: tmavý, příliš daleko, moderátor nebyl připraven. Sledujte Lynda.com upravených a profesionální video tutoriály. Název tohoto příspěvku by mělo být, jak vytvořit věci tak rychle, že to nemá žádnou hodnotu. Byl jsem milující Market Samurai dokonce s jeho závady v beta verzi a žili mezi nimi, ale je to podruhé, co jsem byl oklamán, e-mailovou odkaz do myšlení jsem dostat kvalitní informace. Už nikdy.

 51. 51
  On 08.11.2012 v 16:36
  XF řekl:

  I guess you made a mistake with this video.
  The presentation part is not about product creation, it is about content creation.
  Perhaps you could fix this as product creation is a subject in which I am very interested in.

 52. 52

  I agree, it's a trash video, which is not usual for this company. I already knew how to use Camtasia, and not everyone has a mac. The guy in the video gave a SEMINAR on how to record his screen ? Did he also explain how to turn on the computer?

 53. 53
  On November 8th, 2012 at 7:05 pm
  Richbilt said:

  Essentially, what he's saying is plan what you're going to say, find all the graphical assets, do the voice recording, brief a video production guy on exactly what you need to create the video. Erm right. Groundbreaking.

  The main point I get from it is – where you've got a problem, create a process that helps you streamline it so it's no longer a problem. Which is OK if you have the £$ to throw at the problem by outsourcing it.

  The other clever bit is having the gall to present it to the world as something new – but I guess that's what a fair bit of what 'online marketing gurus' are about :)

 54. Eugene,

  I was an unconditional and fervent admirer of the whole Market Samurai concept.

  Unfortunately, as of late, it seems to me the Dojo has had to compromise on some of the principles it adhered to.

  The new strategy involving Mr. Scheffren gives the impression MS members and fans are now nothing more than names on a list. And the money is in the list, right?

  That's unadulterated “Rich”, no doubt about it. I will suppose MS is in survival mode, albeit at some cost to it's former pristine credibility, alas.

  Hoping the “bad” times quickly blow over so the “Dojo” return to its former serenity. It's the hype. Lose it, drop it, fast, it is causing damage…

  Where have all the good times gone?

  Theo

 55. I bailed at the point where the flow chart came up and the screen was blinking… lots of blur. Very poor quality of video, so I'm not inclined to watch further to find out what the big secret is. I do know I don't want my videos to have that poor of a quality of sound and image.

 56. A little poor quality of video but the content is much more interesting. Thanks a lot.

 57. 57

  No sound.

 58. 58

  The video was interesting, and useful, however I struggled to catch all the content due to the presenter's heavy Australian accent (and I have lived in Ozzy, have Ozzy niece and nephew etc). The speed at which the information was being presented was also too fast for me. Surely giving some constructive feedback is not a bad thing for a presenter in business? as if a fair percentage of people viewing have similar difficulties, then this could be addressed for future videos – and we would all be happy to recommend!

  I hope these comments are useful for future presentations, which is what they are meant to be and not a criticism to be jumped on by defensive individuals whom only see things from their own point of view.

 59. I'm a Kiwi (New Zealander)and have lived in Australia for 20 odd years and I do have a problem with the sound too. It's not so much his accent but more at the fast speed he talks which is a pitty.

  In regards to his stuff thats he's talking about. All he's doing is out sourcing as much as he can and has the right software programs to help him do so.

  Unfortunatelly some of us don't have the capital to outsource or purchase software programs to make life easier.

  How about asking Pete what people like us should do to make things work.

  I'd be very interested in what he's got to say.

  Thanks for listening

 60. Hi,
  Why is a person who are trying to sell his knowledege about product, video and audi creation, using such a terrible bad low quality resolution and sound on his own video.
  Maybe the content is goog, but I didn't get anything out of this!!

 61. 61

  Sorry guys, you got this one WRONG!. One of the worst video sessions I have ever experienced. Unlike Nancy before me I actually got to the 10 minute mark, and then lost the plot (and the will to live, I might add) This could be mistaken for desperation guys. One of the current rules of Internet Marketing SHOULD be; keep it simple and make it audible. The fact that I know most of what this guy was droning on about makes it a double whammy. No disrespect, because he obviously knows his stuff, but this just didn't work. : (

 62. Hey Eugene,

  You can cause the video to automatically come up at 720p if you use this clever little hack on the URL:

  vq=hd720

  eg http://www.youtube.com/embed/VIDEO_ID?vq=hd720

  I found this after digging around for a couple of hours. The other older tags (like “hd=1″) are deprecated. The new tag isn't actually in the youtube API, but it works!

  The video looks good in HD!

  Značka

 63. Teaching people how to use video content for a product with such a piece of crap video is pretty ironic. I guess it's just not that easy, if the folks 'teaching' it can't be bothered to do a good job.

  I have no trouble understanding an australian accent, but the quality was awful. Just bumping the volume up isn't adequate. Get a $30 digital recorder and put it in his pocket next time. Then you'll have decent quality and you can just replace the audio track and sync it up.

 64. Sure, not groundbreaking for most of you who were around IM before this was filmed (at least a year ago??).

  Takeaway message, if you pare away the hype (mindmaps/screen capture recording/outsourcing newbie fodder), find ways of creating as much content as possible. Focus on the content and less on the medium the content is presented by.

  At least that's what I got from it.

  This could've been such a shorter video. But I do appreciate it for what it is.

 65. Ok, the situation is simple. Just have a look at http://www.profithacks.org and decide whether you will be selling the Profit Hacks course for 1497$ to others or if you want to buy this course for 1497$.

  Check out what's in it for you:

  * 40% Commission on the $1,497 price
  * Thats $598.80 commission on every sale
  * $200,000 in Affiliate Prizes (whoa)
  * Top 20 affiliates get cash and prizes
  * Top 3 affiliates are personal guests at the
  table for Elton John's closed-door Oscar Party!

 66. Don't know what the fuss was about… No video to watch did not work in any browser… This site seems to be letting people down again and again… Shame won't come back

 67. 67
  On November 9th, 2012 at 4:14 am
  Destry Vargaz said:

  Let me get this straight – his big “secret” for creating top quality videos in an hour is… get his video guy to do all the work??? Gee, thanks. Let someone else do the work for you, why didn't I think of that.

 68. Great advice, I think that´s the missing link, looking forward to register for the free webinar!

 69. 69
  On November 9th, 2012 at 11:07 am
  Robertino said:

  Censorship earned another point yesterday.

 70. VIDEO je v současné době nedostupné POHLED NA 24 HODIN!