Některé zdarma Christmas Cheer ...

Share Button

V roce 2013, outrank Soutěžící & Pick Klíčová slova s ​​jistotou:

Dva nové výkonné "úřad" metriky

Už jste slyšeli SEO "příběh" dříve? :-)

Dva afričtí průzkumníci, kteří si uvědomují, že to je pronásledován hladového lva. První kapky všechno a běží na jeho život, zatímco druhá vysmívá a říká: "proč se obtěžovat, že Lev je rychlejší než vy!". První se směje, jak se dělá dobrou půdu a odpovědi na své otázky, "Nepotřebuji předběhnout lev, jen musím utéct tebou!"

Totéž platí i pro SEO. Vaším úkolem je předjet tyto stránky drží pozice na klíčová slova, která vás zaveze příjmy.

V mé poslední příspěvek, jsem rychlý rekapitulaci čtyř zlatých pravidel pro výzkum klíčových slov , z nichž nejvýznamnější je "pick bitvy můžete vyhrát."

Vyberte si své bitvy pečlivě a pak to práce "předběhnout" své konkurenty. Nemusíte být největší, baddest místo v džungli ... stačí být trošku lepší než vaše konkurence.

Špatnou zprávou však je, že pokud si vyberete klíčové slovo, které je příliš tvrdý ... pak můžete doslova strávit měsíce marně tvrdé práce se snaží outrank konkurenta, nikdy budging vaše hodnocení ... když místo toho jste mohli zařadil na přední stránce desítky nízkých klíčových slov pro hospodářskou soutěž!

Jednou ze skvělých vlastností vašeho Market Samurai SEO soutěže Matrix je můžete také přímo porovnávat své webové stránky s aktuální top 10, aby viděli, co fungovat, je třeba ještě udělat.

Zde je příklad pro klíčové slovo "obnovení rady", kde jsme přidali srovnání s naší cílové stránky "http://www.swiftworldwideresources.com/Candidates/Resume/CV-Advice/".

Máte-li jakoukoliv prací zařadit na klíčové slovo, je důležité, aby přezkoumaly své SEO soutěže matice.

Sbíráme klíčového slova na základě samotného jen klíčové slovo konkurence (například název soutěže, například), je dost na to ... Je tu spousta klíčových slov tam s nízkou hlavou soutěže, které mají prudký titulní stránce soutěže!

Takže, ujistěte se, že zkontrolovat, aby se ujistili, že jste se snažil outrank na 800 libra Gorily ve vašem trhu, s vysokou orgánu squillions zpětných odkazů a cílená na optimalizaci stránce!

Nicméně, tam je problém! Pochopení Soutěž & Backlink analýza může být ještě opravdu matoucí. Zde je důvod, proč ...

Zatímco váš modul Market Samurai Soutěž vám stručné, "na první pohled" pohled vašich klíčových ukazatelů v oblasti hospodářské soutěže, mnohé z nich jsou zdaleka dokonalé. Například:

 • Google PageRank (PR) - to je Google vlastní měřítkem webové stránky "význam", a již dlouhou dobu mnoha benchmarku průmyslu. Je to stupnice od 0 do 10, přičemž skóre 9-10 představuje extrémní orgánu (myslím lokalit, jako twitter.com, Facebook.com atd) a skóre 0-2 je nízké místa úřadů. I když se nám líbí opatření ze strany Google (zejména, když jsme optimalizovat pro Google), problémy s PageRank (nebo PR) jsou četné:
  • Nemotorný přírůstky - zmenšené použití Google je "logaritmická", což znamená, že rozdíl mezi PR 5 a 6 je obrovský (a dostane větší každý den). Chcete-li dát kvalitní zpětnou vazbu o vašem pokroku v budování úřadu, je třeba mnohem přesnější opatření (například desetinná skóre jako 5.2 z 10)
  • Pomalé aktualizace - Vnitřně míra Google PageRank je dynamicky aktualizovány kdykoli nový odkaz se přidá, ale číslo, které Google vám dává je aktualizován jen asi jednou za tři měsíce. To znamená, že můžete jen získat zpětnou vazbu 4 krát do roka! To je na hovno. Aby to bylo ještě horší, když vaše konkurence (nebo jste) zahájit novou stránku, která strana bude okamžitě získat autoritu od všech vnitřních vazeb v místě, ale zobrazí se jako PageRank NULA až do příští aktualizace se stane, (takže si myslet své konkurenty jsou slabší, než ve skutečnosti jsou! - fatální chyba nováček).
  • Až do smrti - Tohle bude pravděpodobně čerpat několik připomínek, ale já předpovídám Google Page Rank se vytáhl velmi brzy. PageRank byl zpočátku propagační nástroj a byla nyní odstraněna z displeje na panelu nástrojů Google. I když existují nástroje, které mohou stále přistupovat k datům (včetně trhu Samurai) ... velmi málo skutečných normální lidé ho používají. Prakticky jediní lidé, kteří se dívají na PageRank teď jsou nám SEO ... Jaké jsou přínosy pro Google v udržování to něco, co v podstatě používá pouze těch v průmyslu SEO? To je důvod, proč si nemyslím, že je to dlouho, pro tento svět.
 • Backlink počítá - Market Samurai nabízí řadu backlink počítá včetně počtu odkazů na stránce, na stránce a počet různých domén, které odkazují na cílovou stránku nebo stránku. Jedná se o skvělé opatření na množství odkazů, ale nenaznačují kvality. Ve světě, kde jeden dobrý odkaz můžete řídit větší autoritu než 1000 chudých, množství opatření jsou omezené.
 • Odborné Indikátory - modul soutěž jsou uvedeny odkazy z speciálních míst, jako je vzdělávací místa a vysoké adresářů profilu, jako je Yahoo a DMOZ adresářů. Ty nám dát tip, pokud jde o přítomnost "kvalitních" zpětné odkazy, ale je to velmi pravděpodobné, že má neuvěřitelně silný odkaz v profilu a nesmí být spojeny z těchto zdrojů.


Dobré zprávy - Nyní tajemství je pryč s dvěma skvělými novými opatřeními ...

Jsme opravdu rádi, že oznámit začlenění dvou nových, bystrý metriky z našich datových partnerů v Majestic SEO.

Aktualizace Market Samurai dnes a zjistíte, tyto dva nové datové body v SEO soutěže Matrix:

1. Nový Význam Opatření - "Citation Flow", nebo CF
(Stejně jako Google Page Rank, ale postavil tak, jak SEO potřebovat.)

Majestic SEO nedávno vydala novou metriku s názvem "Citation Flow" a je připraven jít.

Citation Flow je velmi podobná Page Rank. Měli jsme tu čest být součástí Beta studií Majestic (a opravdu dal docela dost zpětné vazby přímo na jejich vývojáře). Jako součást tohoto, jsme širokou srovnání Citation Flow a PageRank Google. Korelace mezi těmito dvěma je vynikající.

Plus, pomáhat SEO jako ty a já, budete také získat tyto kritické (a dlouho očekávaná) nabízí:

 1. Přesnost pro měření Sensible - Citation Flow je měřítkem 0-100 (spíše než 0 -10), takže můžete sledovat svůj pokrok mnohem přesněji.
 2. Pravidelné aktualizace pro rychlé zpětné vazby - Majestic aktualizovat své metriky DAILY (spíše než přibližné 90 + den cyklu aktualizací Google).
 3. Dlouhověkost - jako obchodní metriky z dlouhé ustavené poskytovatelem, můžeme rozumně očekávat, že tento zdroj dat zůstat stabilní. (PageRank nebude se SEO komunitou moc déle budeme předvídat!)


2. Nový úřad Opatření - "Důvěra Flow" nebo TF
("Tajný recept" v moderních vyhledávacích algoritmů?)

Ukazuje se, že web může být rozdělena do čtvrtí - Důvěryhodné servery obecně odkazy na důvěryhodné weby a ošklivé, riskantní a spamování stránky mají tendenci odkazovat na sebe příliš.

To je důvod, proč mnoho SEO mluví o "orgánu" nebo "náboje" stránek ... To, co ve skutečnosti mluví o tom, je pojem "důvěra" nebo "úřad" ...

Naše druhá nová opatření, "Důvěra Flow" je postavena na analýze toku "důvěry" přes odkazy z důvěryhodných zdrojů, vyšší autority.

Podobně jako Citation Flow, to je skóre z 100, a jak byste očekávali, seriózní stránky dostat vysoké skóre a nové nebo pochybné stránky dostat nízké skóre.

SEO komentátoři již dlouho mluví o vlivu odkazy z důvěryhodných zdrojů, a Majestic svěřeneckého Flow, nyní máme kvalitní opatření tohoto.

Pro ty, SEO pitomců tam - Důvěra Flow je podobný Yahoo slavného Trustrank

Cokoliv nemilovat?

Zatímco tyto nové metriky jsou viditelné většinu času v několika trzích, jsem byl schopen najít zařadil stránky s žádnými Citation Flow nebo Důvěra Flow hodnot. Jednalo se především o temné stránky z mega lokalit, jako je Amazon, Pinterest či YouTube. Nicméně v každém případě tím, že přezkoumání hodnot Citace a důvěra toků, které byly k dispozici, jsem byl stále schopen získat dobrou rozchod hospodářské soutěže.

Takže tam, kde se tyto nové metriky zapadnout?

Chcete-li zobrazit Citation flow a důvěra Flow v akci, jednoduše otevřít soutěže modul SEO pro klíčové slovo zájmu a vytvářet výsledky.

(A nezapomeňte, že se na "Přidat vlastní URL je" můžete přidat svůj vlastní webové stránky pro srovnání)

Zde uvedený příklad znovu, ale s novým metrik představení (všimněte si nový "CF" a "TF" sloupce).

(Klikněte na obrázek výše pro zobrazení větší obrázek)

Extra Awesomeness # 1 - Citation Flow Podrobné Backlink zprávě

Kromě integrace Citation Flow do SEO soutěže Matrix, náš podrobný zpět odkaz zprávu o výsledku rozboru (který vám umožní špehovat vaše konkurence, a zjistit, kde jsou všechny jejich Výkonové odkazy pocházející z) je nyní také poháněn Citation Flow metriky.

Analýza zpět odkaz poskytuje ucelený přehled jak odkaz orgánu a kotva text. Zde je ukázka:

Takže můžete konečně dostat SEO Blueprint link-sítě vašich konkurentů, na základě denně aktualizované údaje úřadů!

Extra Awesomeness # 2 - Link Authority Vizualizace Grafy

Kromě toho, že Citation Flow a důvěra Flow jako čísla, Majestic SEO také poskytují skvělý vizualizace graf, který vykresluje weby celý odkaz profil na grafu s Citation Flow vs svěřeneckého Flow a hustoty barev na odkaz frekvenci.

Zde jsou tři příklady, pro populární výrobců automobilů.

Hyundai

Audi

Toyota

Jedná se o skvělé vidět, na první pohled, jak je slabý nebo silný odkaz, síť soutěžícího je.

Přístup k těmto grafy vizualizace jednoduše kliknutím na čísla Citation Flow nebo Flow Důvěra v modulu SEO soutěže.

Teď je řada na vás: Podívejte se, jak se vaše stránky plnit ...

Pokud jste se snaží získat žebříčku (protože máte podezření, že jste si vybral klíčové slovo, které je příliš těžké) ... a zjišťují, že je těžké pochopit, proč ...

... Nebo byste chtěli vědět, opravdu, jak daleko před nebo za kterou se svými soupeři v budování autoritu a důvěru, a pak otevřít trh Samurai SEO hospodářské soutěže modul a podívej se.

(Pamatujte: Budete muset aktualizovat na nejnovější verzi první, aby tato nová data.)

Ze všech týmu Noble Samurai, přejeme vám velmi veselé Vánoce a bezpečné sezónu dovolených!

Na zdraví,

Ben

PS - Pokud se vám líbí aktualizace sdílet lásku kliknutím na tlačítko "Like" tlačítko nahoře!

PPS - Zůstaňte naladěni v roce 2013 - dva herní měniče přicházejí :-)

Noble napsal pět příspěvek (y) pro Noble Samurai

97 Responses to "nějaký volný Vánoční Cheer ..."

 1. Wow! Veselé Vánoce vás taky!
  Přemýšlel jsem v poslední době o "skutečném" smyslu Page Rank dnes, a já jsem jasně vidět, proč si myslíte, že to bude brzy umřít.

  Kromě toho jsem se opravdu tvrdě pracují na zlepšení mé webové stránky, ale jiné než SE provozu PR byla opravdu pomoci vůbec. Tyto dvě nové funkce nám umožňují kontrolovat na denní bázi, to (i když každý den je příliš mnoho, ale alespoň na týdenní nebo měsíční bázi), a zjistit tak, kde míříme s naším úsilím.

  Láska, jak udržovat software neustále aktualizovány. Nepřestávejte dělat to!


  Tom odpověděl:

  Opět Noble Samurai má dát první své zákazníky. Není mnoho produktů si můžete koupit, které nabízejí mnohem více, za své peníze pak Noble Samurai. I haven`t udělal hodně s jedním z mých webových stránek, na nějakou dobu, ale v posledních několika týdnech, co mám, a již používají vaše osobní data as Nyní mám dvě klíčová slova v první desítce na Google. Mnohokrát děkuji Tom, Velká Británie

 2. Všechny tyto zvonky a píšťalky zní dobře.
  Ale musíme objednat u majesticseo se dostat, že data v trhu Samurai?

  Na
  Noble Samurai odpověděl:

  Není potřeba mít samostatné předplatné nebo poplatek, Sam, tyto nové metriky jsou součástí naší dohody s Majestic SEO! ^ BMS

  Na
  Don odpověděl:

  To je jeden z důvodů, proč vy jste tak populární! Pokračujte v dobré práci! Já prostě miluju Samurai!


  Anthony Goodley odpověděl:

  S Market Samurai včetně této cenné a užitečné údaje z Majestic SEO je Market Samurai ještě užitečnější než dříve a ještě větší hodnotu. Díky moc za tuto aktualizaci.

 3. Je skvělé vidět tyto důvěryhodné metriky zabudované přímo do trhu Samurai! Přestal jsem používat MS v loňském roce, ale velké zlepšení se mi vrátit se k němu. MS se stal (opět) jeden z nejoblíbenějších nástrojů pro hospodářskou soutěž výzkum, hodnost sledování a ještě mnohem více.

 4. Woah! To je obrovský. Vzhledem k tomu, Citace tok vyšel před několika měsíci, jsem si vždycky tajně snil, že by se nakonec přijde na trhu Samurai.

  Teď jsi to udělal. To je neuvěřitelné.

  Mnohokrát děkuji za vaše obrovské úsilí na tento skvělý software.

  Jen tak dál, lidi.

 5. Souhlasím s vaším názorem, že Google nemá naprosto v úmyslu pokračovat v zobrazování pagerank. Je to jen otázkou času, kdy to jde teplouš!

  Těšíme se na tyto nové funkce na trhu Samurai. Díky za aktualizace!

  Rk

 6. MS se vrací, aby se stal jedním z nejlepších nástrojů, tam venku! Nicméně bychom ještě rádi viděli domény orgán MOZ je započítána!

 7. 7
  Na 20 prosinci 2012 v 21:29
  Pablom řekl:

  Im ukamenován! Úžasné aktualizace! Díky Cyber ​​Santa!

 8. Výborný dárek .... Tuto novou funkci I love! Opět, děkuji Market Samurai tým! Přeji vám veselé Vánoce a úspěšný nový rok. :-)

 9. Wow - To je skvělé. Musím den opravdu probírat tohoto softwaru. Vy jste úžasný!

 10. 10

  Pěkně napsané, informativní příspěvek. Díky parta.
  Vždycky si myslím, že Noble Samurai je skvělý program pro slušnou (malý) sumu peněz. Ocenit výzkum a vývoj, které jste do něho také.

 11. Vy jste opravdu rock!

  CF a TF jsou opravdu awseome. Well Done kluci

 12. Díky pro tuto užitečnou vánoční dárek! :) Do CF a TF faktory jsou kontrolovány na úrovni URL nebo sub / kořenovou doménu?

  Na
  Noble Samurai odpověděl:

  Hi Pawel - CF / TF metriky platí pro URL stránky se jedná. Zde je článek znalostní báze Knowledge Base s několika dalšími detaily. ^ BMS

 13. Děkuji za těchto výkonných vánoční dárky!
  Ty jsou úžasné ;)
  Přeji Vám veselé Vánoce a hapyy Nový rok.
  Katia

 14. Dobrá práce, chlapi. Je dobré vidět, že se vyvíjí nástroje plynule.

 15. Oh to je úžasné, dvě nové metriky, které bude klást MS opět do popředí SEO nástrojů, které máme k dispozici dnes.

 16. Je skvělé, že Majestic a Samurai přicházejí s vlastními důvěry a pořadí faktorů.

  Google Zdá se, že při své údaje za zavřenými dveřmi, které by mohly být užitečné pro SEO. Čím více firem, jako je Noble Samurai a Majestic se může obrátit k dispozici data do užitečných nástrojů, o to cennější, že se stanou pro ty z nás v tomto odvětví.

  Díky, udržet ve skvělé práci!

 17. Dobrá práce!

  Můj zaměstnavatel platí Majestic SEO, ale mají tato data vestavěný do MS takhle pomůže mi hodně :)

 18. Ohromující program, který přináší i přes dodává. Kluci mají velký Vánoce a úspěšný nový rok

 19. Wow, jsem překvapen. díky za tyto další dárky.

  Veselé vánoce

  Luffy

 20. 20
  Na 20 prosinci 2012 v 22:33
  Jarek říká:

  Velice vám děkuji za tento dar. Jak spustit Citation Flow Analysis (například druhém obrázku)?

 21. Díky za skvělé nové funkce kluci! PageRank není největší soutěž metriku použít i CF a TF poskytují užitečné doplňující údaje.

  A další vánoční dárek: dnes dokud, vlastně nikdy jsem si uvědomil, že jste mohli prohlédnout podrobný odkaz Zpět zprávy o výsledku rozboru na trhu Samurai! Nikdy jsem přišel s nápadem, než kliknout na malou šipku vedle stránky v modulu SEO soutěže (oops). Vždycky jsem jiné programy získat zpět propojení informací, ale je to tak příjemné zjistit, že je to vlastně také k dispozici na trhu Samurai!


  Frank Janssen odpověděl:

  Nebyl jsem si vědom podrobného zpět odkazu zprávě ani. Musíme se zaměřit "palce široký, míle hluboký" (naučil od Jim Cockrum)

  Snažil jsem se přijít na to, jak se dostat zprávu, ale jste to vysvětlil: klikněte na šipku za URL

  bedankt
  Frank

 22. Jsem ohromen přinejmenším! Díky a Veselé Vánoce !!!

  David

 23. Ahoj Bene!

  Díky moc za toto skvělé zprávy! Budu dnes v noci aktualizaci MS v půl přestávce FIFA 13 na Xbox:,) (mimochodem, kdo by chtěl hrát Přidejte si mě "oelpeace?").

  Tak jako tak ... Přeji vám veselé Vánoce a čas a nádherné vysoce postaveným nový rok !!!

  Cheers z mlhavé Hamburku!
  K.

 24. Byl jsem pomocí Market Samurai za několik měsíců a já jsem se zamilovala do tohoto softwaru. Ve skutečnosti je modul SEO soutěž je ten, který jsem rád používá nejčastěji jednou najdu skupinu potenciálních klíčových slov. Díky za udržování věcí aktuální!

 25. Kdo nevěří v Santa teď? :)

  To jsou prostě úžasné nové metriky.

  Merry Xmas kluci a děkuji za časné dárek !!

  -Terry

 26. Je MS stále používáte Bing pro Page Rank faktory? a výsledky vyhledávání si to google?


  Noble Samurai odpověděl:

  Hi Lloyd - Bing se používá (z nutnosti), jen několik faktorů hospodářské soutěže, nikoli provozu či žebříčku - to je vždy pocházejí od společnosti Google.
  A pokud se podíváme na naši předchozím blogu , zjistíte, že jsme přinesli v některých nových soutěžních metriky pro výzkum klíčových slov, jak dobře! ^ BMS

 27. Ahoj kluci,

  To je skvělá práce ... Věřím, že i bude opravdu líbit tyto nové údaje! Probíhá aktualizace ... :)

 28. Díky hoši

  Zatímco velké G je hodně práce s přípravou život těžší pro SEO - budete dobývat rovnováhu. G bere trendy pro webové stránky - a vyvedu CF a TF - které jsou opravdu užitečné nástroje.

  Vsadím se, že G opravdu miluje tě za to - teď, když se zdá, že jen se starat o zisk.

 29. Máš pravdu. Neexistuje nic, co není láska. Je to skvělý doplněk k již skvělý nástroj.

 30. Miluju to, a napadlo mě, když to přijde k MS. Bude potřebovat nové školící videa Myslím, že zejména pro to. Já za sebe bych rád viděl, jak zvýšit ty faktory vašich vlastních stránek. :)

 31. Wow, jsem velmi zapůsobilo vidět Al změny, cenné addony. MS, dělá výzkum opravdu plesure:]

  Díky a zdraví 2012 Oslavy všem,
  CA

 32. PR není činil něco delší dobu. Kdy může PR 1 místo je číslo 1 a PR 6 stránkách je číslo 8 by měl každý pochopit, že PR znamená, že téměř nic, takže není překvapením, že to půjde pryč.

 33. Vypadá skvěle, budu se snažit to! Pro vás Veselé Vánoce taky z deštivého Holandska!

 34. To je skvělé věci. Všichni se snažíme, aby naše hlavy nad vodou a pomáhá našim klientům pochopit, co je třeba udělat a proč to trvá tak dlouho, zvýšit nebo udržet jejich pořadí.

  Nevím, co budeme dělat bez pomoci z trhu Samurai.

  Ještě jednou díky a užijte si skvělý a radostné svátky.

 35. Velmi dobré vlastnosti, ty jsou super kluci! Děkuji :)

 36. Díky kluci. Jako vždy vám přinese extraordianry hodnotu v tabulce a každý malý dílčí zdokonalení trhu Samurai dělá svou práci trochu jednodušší.

 37. To je podivně úžasné aktualizace! MS to pořád lepší a lepší, i přes všechny aktualizace Google. To je opravdu to nejlepší klíčové slovo, soutěže a komplexní nástroj pro analýzu na netu.

  Díky a Veselé Vánoce pro vás!

 38. Šťastné svátky opravdu jsem blog o trhu samuraje na pravidelném základě. Tyto dva nové metriky, které nainstalované vy se určitě bude cenný.

  Jako profesionální, Calgary internetového marketingu. Já jsem vždy hledají nové způsoby, jak maximalizovat své zpětné odkazy a to se mi, zda říct, co se děje s mým soutěže. Stejně tak, jako můj vlastní spojovací struktury.

 39. 39
  Na 21 prosinci 2012 v 01:32
  Freddie řekl:

  Jsem registrovaným členem samuraje. Musím si zdarma stáhnout Xmas nabídku nebo bude automaticky přidány do mého balíku?


  Noble Samurai odpověděl:

  Ahoj Freddie - je to součást softwaru a bude (nebo již) projít obvyklou procesu aktualizace. Není co dodat, nebo klepněte na tlačítko! Jako vždy, pokud máte nějaké problémy nebo konkrétní quesitons, obraťte se na podporu a budeme to vyřešit ... ^ BMS

 40. WOW Vánoce má přijít už je to prostě úžasné. Velice vám děkuji. Vzhledem k tomu, že není tam žádný měsíční poplatek za používání tohoto softwaru je opravdu neuvěřitelné

  Láska Market Samurai a rádi vám kluci za vaši podporu a odhodlání k softwaru.

  Mají velký Crimbo

  Danny

 41. 41
  Na 21 prosinci 2012 v 01:59
  simon1066 řekl:

  Kliknutím na jeden CF nebo TF hodnota se dostanete na stránky Explorer stránku Majestic, kde CF a TF hodnoty se liší od MS. Jsem si jistý, že je vysvětlení pro to, ale ještě by mě zajímalo, proč.

 42. Wow! Vánoční dárek, a ne den příliš brzy! Děkujeme, že jste nás drží krok o všech změnách v on-line marketingu. Vy jste skvěle!

 43. Vynikající funkce! Nemůžu se dočkat, až je vyzkoušet. Tým šlechtického samuraje jsou fantastické. Těšíme se na 2 změny hry v příštím roce. Veselé Vánoce!

 44. To se mi každý měsíc ušetřit obrovské množství hodin analýzu zpětné odkazy ze svých konkurentů. Nemám přístup k majestátní SEO už se podívat na CF / TF. Děkuji Market Samurai, co je to skvělý vánoční dárek!

  Těšíme se na nové aktualizace na 2013!

  S pozdravem,
  John

 45. Jsem ohromen tím, jak se budete stále dělat to skvělý program ještě větší. Jen budete mít přidanou hodnotu a větší hodnotu. Nákup Market Samurai je jedním z nejlepších nákupů, které jsem kdy dělal.

 46. 46
  Na 21 prosinci 2012 v 03:37
  Andre řekl:

  V současné době proklikat z CF a TF sloupce ukazuje Majestic stránky pro celou doménu analýzu cílového, není specifickou stránku. Jinými slovy, když jsem při pohledu na špičkový výsledek pro klíčové slovo, které je obsazené Amazon, citace tok a důvěra proudění v Market Samurai odrážejí tuto stránku, ale pokud kliknete na šipku přejděte na Majestic, dostanete citace průtok a průtok důvěra pro Amazon.com.

  Naštěstí, můžete stále přístup Majestic souhrnnou stránku pro aktuální url kliknutím BLP sloupec členským státům v. Souhrn obsahuje CF a TF.


  Noble Samurai odpověděl:

  Ahoj Andre a Simon1066 - omlouvám se, že to bylo trochu z dohledu, která by měla být stanovena v příštím menší aktualizace! ^ BMS

 47. Šťastné Vánoce vám, kluci a holky na NobleSamurai!

  Děkuji za krásný dar, opravdu!

  Jen jsem vystřelil na zbrusu nové, jen staženou verzi MS (0.92.37), vidět nové metriky v práci.

  Dělají ukazují čísla, ale ne u všech projektů / klíčových slov, u některých projektů / Klíčová slova sloupce jsou prázdná.

  Mohl byste mi prosím pomoci vysvětlit, co by mohlo být problém s mezerami?

  Děkuji předem,
  -AW


  Noble Samurai odpověděl:

  Ahoj Alex - jak Ben je vysvětleno v blogu výše (oddíl s názvem "Ještě něco není o lásce"), může být několik polotovary sem a tam. Majestic SEO je index je obrovský, ale ani oni nemohou zcela dosáhnout každičký kout webu (zatím).

  To je něco, co zlepší pouze - jako, stále méně a méně časté - v průběhu času, nicméně. ^ BMS

 48. 48
  Na 21 prosinci 2012 v 03:43
  Stuart řekl:

  Více zvonky a píšťalky, než Santovy saně ... Díky ..

 49. Velká aktualizace a bezpečné Vánoce pro všechny z vás.

 50. 50
  Na 21 prosinci 2012 v 04:08
  markly řekl:

  Skvělá práce :)

 51. 51
  Na 21 prosinci 2012 v 04:29
  Chrisp řekl:

  Jakékoli myšlenky na doplnění přizpůsobitelné Místní filtr SEO Soutěž Matrix?

  Bylo by skvělé, nastavit místo vyhledávání (podobné tomu, co je v současné době k dispozici na Google Search) při vytváření první stránce s výsledky v matici soutěže.

  Tato lokalita filtr by mohl být dokonce stanovena na úrovni projektu. Pro mě, funkce, jako by to bylo naprosto neuvěřitelné.

  Díky!


  Noble Samurai odpověděl:

  Zajímavý nápad, Chris - mohu navrhnout také tento post na našem požadavky na nové funkce fóru taky? Často máme více nápadů, než máme čas realizovat tak jako tak, ale pokud dost lidí vidět a volit svůj návrh budeme určitě se na to! ^ BMS

 52. Wow!

  Veselé Vánoce vám všem, taky!

  Je to malé věci, jako je to, které nás udržují loajální Market Samurai a vraceli!

  Nikdo tam bije Market Samurai pro kvalitu a zákaznický servis! NO ONE !!!

  Díky za tyto dva nové malé prezzies!

  Ron

 53. Happy Holidays a díky kluci !! Vánoce přijel brzy díky vás. Díky za extra dobroty v mém SEO Stocking !!!

 54. Dobrý den,

  Děkuji za nových funkcí. Byl jsem kliknutím kolem Podívejte se na ně, a nemůžu najít odkaz Zpět zprávy o výsledku rozboru, aby vám ukázat v obraze. Kdybych klikněte na "zpětné odkazy" záložku v Majestic, mám jiný vypadající zprávu. Kam mám jít najít jeden koncert?

  Děkuji moc,
  Julia


  Noble Samurai odpověděl:

  Hi Julia - stačí kliknout na malý trojúhelník otevřít soubor nástrojů - tady je screenshot, který může pomoci: http://goo.gl/D9Fva ^ BMS

 55. Veselé Vánoce všem na Noble Samurai.
  Vynikající nový přírůstek do MS a AS.
  Díky,
  Frank

 56. muž, to je úžasné zprávy! Děkuji vám! Šetří mi kliknutím na Majestic ručně teď. To je opravdu dobrý dárek. Dělá mi velkou radost, že investovaly do MSAM :)

  Na zdraví

 57. Díky za časných Vánoce Pressies kluci.

  Doufám, že vás všechny na trhu Samurai má fantastický sváteční. Zde je na jeden rok hojnosti v roce 2013 (pokud se dostaneme do dneška [21/12/12], který je :) )

  Nejteplejší pozdravem
  Elly

 58. Veselé Vánoce a děkuji za tento fantastický nástroj.
  To mi ušetří spoustu času a úsilí. Děkuji vám. Grazyna

 59. Ahoj! To je velká změna! V kombinaci s PDF hlásí, že mám dostat teď, když upgrade jsem šťastný táborník. Díky moc.

 60. Myslím, že Google je unavený, aby se PR více accurated.

 61. 61
  Na 21 prosinci 2012 v 09:08
  Terence Blackburn řekl:

  Wicked. Já stažení upgrade, jak mluvíme (nebo, jak jsem typ, co ...).

 62. WOW Veselé Vánoce Kluci a děkuji za nás drží "před game'Market samuraje je fantastický nástroj, a to prostě stále lepší - mít skvělý vánoční přestávku a fantastické 2013

 63. Sheesh, myslel jsem, že jsme viděli všechno a kam jít a na jaře to na nás. Velká vánoční dárek. Díky moc a mají velký jeden.

  Na zdraví.

 64. 64
  Na 21 prosinci 2012 v 13:27
  Glenn řekl:

  Jen poznámka - v příkladu pro "obnovení poradenství", Forbes na č.1 má mnohem nižší skóre na CF a TF než ostatní.
  Vím, že nelze spoléhat jen na tyto dva výsledky, ale přesto ...
  Jakékoliv připomínky?

 65. 65
  Na 21 prosinci 2012 v 13:37
  Ernie řekl:

  Nemůžu se dočkat, vyzkoušet to. Samurai to už pomalu dnes z nějakého důvodu.

 66. Díky hoši,

  Velmi Noble Chistmas dar od Samurai opravdu.

  Mají velký Vánoce a Nový rok

  JB

 67. 67

  Dívám se snažit na to stejně.

 68. Prostě vánoční dárek jsem čekal!
  . ____
  . .- "+" "-. __,, ___,
  . /.'.'A_'* .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  .\ (--|__| _,,_ ,_
  . |:.*'/\-\. ':| _| |(_||_)|_)\/
  . |:.'.||"|.'*:| ( | | _/
  . \:~^~^~^~^:/ __, ,___,
  . /
  - ... .- '\ (- | __ | _ |' _ | _,,

  . / \ _ | | (_) || (_ | (_ | \ // _)
  . `-., ____, .- '/

  Na celý pevný pracovní tým Samurai!

 69. 69
  Na 21 prosinci 2012 v 20:01
  gms247 řekl:

  je to jen velký aby to byla pravda :) !! zdraví

 70. 70
  Na 21 prosinci 2012 v 20:02
  Chris řekl:

  Jen jsem běžel to na několika KWS a wikipedia a about.com přišel s několika nízkými #s.

 71. 71
  Na 21 prosinci 2012 v 21:47
  Kevin řekl:

  V horní části soutěže, kde MS patří, skvělý doplněk k tomu, co už je úžasné přínosem pro SEO.

  Výborně.

  Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok.

 72. vy rock, díky za tento speciální dárek :)

 73. Takže jsem si říkal, se všemi informacemi, které vznešené samuraj stáhl Majestic SEO by vám doporučujeme vykupujeme balíček Majestic SEO nějakého druhu nebo má data, která jsou k dispozici prostřednictvím naší bezplatné účtu dost, stejně jako plechovka budete možná udělat místo, nebo video na jaký druh Zpětné odkazy jsou nejsilnější z nich a jak je najít.

  Z informací, které mám, .gov and.edu jsou nejlepší druh vazby mají, ale chtěl slyšet od autority.

 74. Díky hoši! To je skvělé pro zápis a skvělý doplněk k softwaru.

  Veselé Vánoce!

 75. Díky Santa !!! To je velký dar !!

 76. Wow, this takes understanding your keywords to a whole new level. Thanks for the great Christmas present.

 77. well done! great work guys

 78. Incredible gift! Thanks too much.

  Can't wait to get this into action. You've outdone yourself as usual.

  Best to you and yours through this season. I've got to get busy and send some people your way…

 79. What an awesome gift!
  Thank you guys!
  Great addition to our tools kit!

 80. Thanks again MS for supplying such useful information. I am sure I speak for every one by saying how much your help and expertise is appreciated.

 81. Good work!
  Thank you guys!

 82. LIKE – IT !

 83. It's great to see the new metrics; Will put them to good use come 2013.

 84. Just wanted to say a big Christmas thank you to everyone at Market Samurai.

  I'm still getting to grips with everything in terms of SEO and even using Market Samurai to it's greatest potential but the resouces available and consistent updates mean there are no excuses for me not to learn!

  Very interested to see if PR goes to the dogs as well. Would be a nice change from the way things have been for so long and make things a lot more dynamic when it comes to assessing competition.

 85. Been using Market Samurai in a while and the tool is really awesome!