Nové "čerstvé" zpětné Nyní k dispozici na trhu Samurai

Share Button

Ahoj všichni,

Mám několik zajímavých novinek se s vámi dnes podělit.

Jak víte, zpětné odkazy jsou nejdůležitějším faktorem, jak se vaše stránky žebříčku výše ve vyhledávačích. Neschopnost vybudovat zpětné odkazy, je # 1 důvod, proč lidem se nedaří zařadit.

Protože jsme začali náš pohyb z Yahoo Site Explorer k spolehlivějším zdroji, backlink dat, Majestic SEO, někteří uživatelé vyjádřili obavy dat Majestic neaktualizují tak často, jak backlink dat Yahoo.

S daty Majestic má být aktualizován jednou za dva týdny, to často trvalo déle vidět nové zpětné odkazy se ukázat v naší Rank Tracker a SEO soutěže modulu.

Což mě přivádí k dnešním vzrušující novinky!

Market Samurai nyní podporuje Majestic SEO "Fresh index"

Fresh index je další backlink databáze, která vede podél standardní Majestic SEO Zpětné databáze ("historický index").

Majestic Fresh index používá podobnou technologii na Google je "Fresh Crawl". Je to menší databáze zpětné než hlavní historické indexu, ale to může být aktualizována mnohem rychleji a často - každý den, ve skutečnosti.

Fresh index bude obsahovat pouze nové zpětné odkazy, ty se plazil v posledních 30 dnech, takže celková zobrazen bude nižší, než že z historického indexu.

Ale s denní aktualizací, Fresh index se stává důležitým nástrojem pro srovnávací analýzy - umožní vám sledovat nárůst zpětných odkazů pro stránky, jak rychle a přesně, jak Yahoo Site Explorer kdy udělal.

Pokud si chcete přečíst více o tom, jak v pohodě Majestic SEO Fresh Index je, můžete si přečíst tento blog post , který jde do specifika podrobněji.

Jsme zahnutý Fresh index na trhu Samurai, v obou modulů Rank Tracker a SEO soutěž, která vám rychle a snadno přistupovat k datům.

Nová data lze přistupovat pomocí rozbalovacího menu v těchto modulech. Za prvé, budete muset vybrat "Majestic SEO", jako zdroj zpětných odkazů, pak budete vidět další pokles se vám nabízí možnost volby mezi "čerstvé" a "historický" zpětné odkazy.

SEO Soutěž Možnosti Backlink

Rank Tracker Options Backlink

S přístupem k potenciálně nejmodernějším backlink dat na internetu, posuzování konkurence a sledování jak své domény a těch ostatních bude nyní jednodušší a efektivnější než kdy předtím. Ve skutečnosti, bude nový index umožňují sledovat růst backlink stránky takřka v reálném čase.

Tato nová funkce je k dispozici pouze v nejnovější verzi Market Samurai, a budete muset aktualizovat svou kopii, aby se k nim dostat.

Chcete-li aktualizovat, přejděte do nabídky Soubor a potom na položku Nastavení (nebo v nabídce na trhu Samurai, pak Předvolby, pokud používáte Mac) a poté na záložku "Aktualizace", a stiskněte tlačítko označené "Zkontrolovat aktualizace".

Srdečným pozdravem,

Alex Green

PS Chcete-li vyzkoušet Fresh Index a ujistěte se, že zůstat v obraze s nejnovějšími funkcemi Market Samurai, přihlaste se na bezplatnou zkušební verzi .

Alex "Green Samurai" Zelená je členem vaší přátelský tým podpory Samurai, a často poskytuje aktuální informace o nejnovějším samurajské dění na blogu.

Alex napsal 22 příspěvek (y) pro Noble Samurai

10 Responses to "nové" čerstvé "Backlinks Nyní k dispozici na trhu Samurai"

 1. To je skvělá zpráva Alex, díky za aktualizaci. Zpětné odkazy hrají velkou roli ve všem, co děláme.

  James
  James's poslední blog post ... Chcete vytvořit větší Chest - tady jste na správném místě

 2. Pěkná vlastnost. Partnerství s Majestic SEO je opravdu stojí za to.

  Podle MS nové funkce, Facebook včera dostal něco málo přes 20 milionů zpětných odkazů (BTW, je to nejhorší den pro Facebook v posledních 30 dnech) : http://www.majesticseo.com/reports/compare-domain-backlink-history?d0=facebook.com&d1=&type=0&IndexDataSource=F

 3. Díky za aktualizaci a udržet ve skvělé práci! : D

  Na zdraví,
  Allen
  Allen Walker's poslední blog post ... Dopravní Dashboard recenze

 4. To je skvělá zpráva. Vždycky jsem zjistil, že nemá aktuální data backlink může být frustrující.

 5. 5
  Na 11.04.2011 v 21:52
  Erik Heyl řekl:

  Všiml jsem si v oddíle GA tam bylo pár z nich, která měla -0. O co jde? Děsivý aktualizace i když!

 6. 6

  Díky za nás udržuje v aktuálním stavu. Jsem opravdu rád Market Samurai.

 7. Jaký skvělý nástroj !!. Děkujeme za Instant aktualizace

 8. To je skutečně velmi pěkná vlastnost !! Já používám trhu Samurai Rank Tracker každý den, aby se pokusila cest přesné údaje seo, takže tento nástroj vám pomůže se velmi.
  Levné Power Wheels's poslední blog post ... Peg Perego Polaris Outlaw - Pink

 9. Poté, co slyšel o zániku Yahoo Site Explorer při hledání odkazů, to bylo čiré potěšení zjistil, že se lidé na trhu Samurai rychle našel způsob, jak dát nám jinou možnost.
  Navíc, je schopen podívat se na odkazy v průběhu posledních 30 dní můžete sledovat, jak se vám stohování krok s konkurencí na každodenní bázi.

 10. Úžasné novinky, doufám, že to bude dát nějaké hlubší myšlenky a budu se dívat s novým pohledem na staré věci.