Trh Samurai: dnes, a budoucnost

Share Button

Již víte, že existuje mnoho funkcí ve vývoji uvnitř trhu Samurai.

Ale pokud jste součástí týmu Market Samurai, je pravděpodobné, nevíte o všech skvělých nových funkcí, které tým Market Samurai pracuje tak tvrdě.

Takže dovolte mi, abych vás za "Shoji Screen" zde na Samurai Dojo, a ukázat, co jsme až do teď!

Začínáš Tyhle právě teď ...

Využívali jste na trhu Samurai ve vašem podnikání na internetu denně?

Pokud nemáte, hanba na vás ;) - Ale pokud máte, pak jste již viděli všechny aktualizace, které jsme vydali v posledních několika týdnech.

Tyto aktualizace byly jako létání Samurai Roundhouse kopy, které vyřadili řadu nepříjemných závady, které někteří Market Samurai bojovali.

PLUS ... bylo přidáno spoustu nových vylepšení funkcí.

Většina z těchto vylepšení byly behind-the-scenes - vylepšení výkonu, které se váš Market Samurai na štíhlejší, zlý, rychlejší internetový marketing bojovník.

Jiní byli výraznější - jako nový "Dofollow" zdroj Backlink přidána volba .. Podívejte se na to:

Market Samurai Promotion Backlink nástroj screenshot

... A další jsou na cestě ...

Jak píšu to, tým se uvolňuje poslední detaily na trhu Samurai v0.79 (je pravděpodobné, že mě porazil na punč, a to bude pryč, než jsem se do konce tohoto blogu!)

Market Samurai v0.79 obsahuje ještě další vylepšení výkonu - Tyhle jsou navrženy tak, aby urychlila shromažďování dat SEOC, a několik dalších typů dat.

PLUS obsahuje některá vylepšení kolem SEO Digger generace, klíčové slovo, které urychlují sběr dat v těchto oblastech taky!

Poté se uvolní, bude vývojový tým Market Samurai zaměřit své úsilí na sérii (velkých) nové funkce.

Tyto funkce budou vydání jako-že-se-dokončeny v následujících týdnech a měsících - tak očekávat, že na trhu Samurai vás zeptá, zda chcete aktualizovat na nejnovější verzi docela pravidelně ještě chvíli, když dáváme víc a více funkcí a aktualizace.

Tak co je na karty?

No, samozřejmě tam jsou 3 moduly, vývoji právě teď ... 3 "Coming Soon", moduly, které jsou již v trhu Samurai.

Ale je tu ještě jeden přidat ...

Je to něco, co bylo stále velmi tichý - tajemství modul ...

Podrobnosti nebyly zveřejněny kolem, jak tento modul funguje (nebo i to, co to bude dělat) dosud.

Trvalo nám několik měsíců, aby si na trhu Samurai tak daleko - a to bude trvat nám několik měsíců dokončit všechny zbývající funkce.

Když vyvíjíme nové funkce, budeme soustředit většinu našeho úsilí na jedinou oblast funkčnosti ...

Dobrou zprávou je, že jakmile se každá oblast je kompletní, bude uvolněna přímo na vás přes automatickou aktualizaci systému na trhu Samurai je pro okamžitý přístup - a jako majitel plnou verzi Market Samurai, obdržíte přístup ke všem Tyto nové funkce zdarma (i přes plánované zvýšení cen v budoucnu).

... Než zapomenu ...

A konečně, několik lidí požádalo o registračního systému Market Samurai.

Již několik týdnů jsme se držel zpátky na "stisknutím spínače" na trhu Samurai registračního systému.

V současné době jsou všechny kopie Market Samurai si myslí, že oni jsou registrovány (protože jsme vypnuli aktivace systému na našich serverech). Nicméně, velmi brzy budeme dokončili některé změny k aktivaci systému na našem serveru a bude stisknutím spínače pro zapnutí aktivační systém.

To znamená, že budete vyzváni k zadání Market Samurai zkušební verzi nebo plnou verzi registrační klíč.

V tuto chvíli není nic bát. Dáme vám zhruba poznámku 1 týden, a vám e-mail s vašimi detaily (jako připomínka / jen v případě, že jste ztratili původní e-mail).

Do střední čase, dávat pozor na naší trvalé roll-out aktualizací Market Samurai.

Myslím si, že všechny aktualizace začne brzy obtěžovat ;)

Brent

Brent Hodgson spoluzakladatel Noble samuraje, a internetový marketing specialista.

Brent napsal 68 příspěvek (y) pro Noble Samurai

9 Reakce na "trhu Samurai: dnes, a budoucnost"

 1. 1
  Dne 17.října 2008 v 06:48
  Corinne řekl:

  Díky za aktualizaci Brent a za všechnu tu tvrdou práci, která probíhá! Market Samurai jsou nejlepší IM nástroj, který kdy byl vytvořen, a já si nedovedu představit, jít zpátky do "starých" způsoby ... Ne že by před méně než rokem ?!

 2. Čau kluci,
  Ty jsou opravdu to nejlepší, co has`happened na výzkum v IM a tajemství je skvělá komunikace a zpráv, které obecně fungují. Miloval svůj aktualizaci a těším se na vše, co budete mít na stole každý týden jako role ven pokračuje. Život je teď opravdu miska třešní
  Pozdravy
  MikeB

 3. 3
  Dne 17.října 2008 v 14:06
  Alex říká:

  Díky za skvělý produkt. Považuji to za jeden z nejcennějších kousků softwaru I vlastní. Tento software určuje standardy kvality, účinnosti a hodnoty několika zářezy vyšší.

 4. Nelze čekat na upgrade ... .thanks pro tento software ... nevím, kde bych se bez něj

 5. 5
  Dne 21.října 2008 v 08:59
  Lou řekl:

  Hi Brent a Co.

  Nelze odolat, a musí se napojovat na zbytek commenters
  tady, protože na trhu Samurai je určitě vysoká produktivita nástroj
  které nikdy nespí, ale rychlost, přináší úžasné výsledky.

  Ať je stále ještě pod pokličkou v alchymii hrnci, vy
  potřebují a zaslouží si obrovský Děkuji =)).

  Lou

 6. 6
  Dne 22.října 2008 v 23:10
  Marc řekl:

  Já vím, co tajemství modul.

  Je to v podstatě trvá bankovní údaje a vklady peněz na svůj účet!

  Znamenat no tak, to by již mělo být dělat I vaše peníze, jak mohou případně zlepšit na to? :)

 7. Díky všem za vaši skvělou zpětnou vazbu! :)

  Corinne - Méně než před rokem? Jen asi před 3 měsíci ... i když si myslím, že jsem pracoval víc těchto několika posledních měsíců, než za celý rok si předem!

  Mike - Stále je třeba udělat trochu více komunikace ;) Bohužel tam prostě nebylo dost času na to, abychom vám všechno, co jsme chtěli.

  Alex - Díky! Jsem rád, že jsme něco takového hodnoty pro vás.

  Lou - Jsem rád, že na trhu Samurai je vám ušetří čas. Chlapci strávil dlouhý čas na workflow (snížení zbytečné oddechový čas, všude by mohly)

  Marc - LOL! Je tu něco, co majitelé webových stránkách jsou trávit hodiny dělají už (nebo chtějí, aby měli čas na to). Nový modul bude to pro ně ;-)

 8. Čau kluci. Nejprve jen rychlé poznámky říci, že na trhu Samurai je dost děsivý. Jsem stále dostat se vypořádat s tím, jak ji použít k nejlépe využít. I to, co doufám, že je konstruktivní bod re: User Interface. Omlouvám se, pokud byla vznesena již, ale při použití MS a jeden má seznam klíčových slov, zpětných odkazů, nebo co v dolním okně se index bar svitky s shromážděných položky tak, že člověk musí mít na paměti všechny záhlaví sloupce nebo svitek zpět na vrchol, čímž ztrácí svou pozici v seznamu.

  To je nejvíce přitěžující, a způsobuje velké zpoždění a posouvání o. Je nějaká šance, mezi všemi ostatními, pravděpodobně mnohem vyšší prioritou věcí, které byste měli být schopni řešit to? Napište mi, pokud potřebujete lepší vysvětlení, a já budu dělat obrazovky chytit videa v případě potřeby.

  Ještě jednou díky za opravdu skvělý marketingový nástroj.

  S pozdravem, Bob L.

 9. Díky Nobelovy Samurai Kluci .. Miluji aktualizaci.

  Nicméně, bydlím tady v Kanadě. Právě jsem dostal od lopaty 6 palců sněhu z mé příjezdové cesty. Chcete-li vidět více sníh padá na mém pracovním stole může být zábavné vámi dole pod, ale ...... ;-)

  Jak se asi trochu sluníčka a palem příště.

  -DP