Máte "nepřirozené" Link profil? (Oznámení trhu Samurai je nové "odkazující domény" údaje)

Share Button

Většina lidí ví, že příchozí odkazy na vaše webové stránky (v kombinaci s on-site optimalizace) jsou hlavními hnacími silami pořadí, zejména pro vysoké hodnoty klíčových slov. Většina z nás také vědět, že ne všechny odkazy jsou si rovni a že odkazy z Vysokého úřadu míst nesou mnohem více energie (nebo "šťáva", jak se nám líbí to nazvat).

To, co nemusí být vědomi, je, že spolu s počtem a kvalitou odkazů, je tu třetí kritéria, měli byste také zvážit; a díky našim úžasné datových partnerů na Majestic SEO, jsme hrdí na to oznamuje přidání na "odkazující domény" dat v rámci modulu tržního Samurai SEO pro hospodářskou soutěž.

Mnoho odkazů, One S odkazem Domain

Jaké jsou odkazem domény?

Je to docela jednoduché skutečnosti. Každý jiný webové stránky, které odkazují na internetové stránky jako celek, nebo konkrétní stránky na vašem webu je považován za jiný odkazující domény.

Takže pokud máte 100 odkazů na stránce a 90 pocházejí z jedné webové stránky a 10 z druhého, budete mít odkazující počet domény dvou (protože pouze dvě různé webové stránky odkaz na dané stránce na svých webových stránkách).

Člověk by očekávat, že si nízké odkazem počet domén, když jste se zaměřil své úsilí o propojení budovy na jedné internetové stránce zdroje.

Proč bych se měl starat o to, kolik odkazující domény stránka má?

Je jasné, že počet různých odkazujících domén, ukazující na vaše stránky, je důležitým faktorem pro žebříčku Google. Ve skutečnosti, Rand Fishkin of SEOMoz slávě píše: "V naší analýze srovnávacích dat, žádná metrický má více pozitivní korelaci se vysoké hodnocení, než je počet propojení kořenové domény."

Poznámka: Tento citát z Rand, je nyní téměř dva roky a pokud si přečtete jeho pozdější příspěvky, teď klade značný důraz na odkazy od sociálních médií (zjištění můžeme ověřit z našich propojení budovy kampaní).

Myslím, že je dost snadné si představit, proč by vyhledávače používají počet unikátních odkazujících domén jako třídu důležitosti. Není to těžké, aby manipulovat jeden nebo několik stránek a získat velké množství odkazů, ale je to těžší získat odkazy z různých zdrojů (zejména uznávaní z nich).

Zdá se mi, že motory, jako je Google hledají stránky, které získávají odkaz popularity v tak, že vypadá "přírodní" a doporučení z různých míst je indikátorem to.

Mohu změřit počítat s odkazem domény pro konkrétní stránky a domény?

Trh Samurai nyní nabízí dva způsoby, jak změřit odkazující počet domény:
1. odkazující domény na stranu (PRV) - hrabě počtu odkazující domény na specifickou stránku.
2. odkazující domény do domény (DDD) - hrabě počtu odkazující domény do domény jako celek.

Udělal jsem rychlý průzkum 10 náhodných frází klíčové slovo na základě objektů v mé kanceláři (pro zvědavý, jsem použil Výcvik psa, záclony střapce, ploché obrazovce monitoru Recenze, Medvídek Pú, tiskárny Brother, Životnost Tyrannosaurus Rex, Apple napájecí adaptér , Burgundsko Dámská kabelka, Boot Cut Levi Džíny a Vanilla Ice Cream - a ano, ty věci tady je zcela náhodný)!.

Zajímavé je, že jsem si všiml, že počet RDP (S odkazem domény na stránku) divoce kolísá. Ve skutečnosti RDP byl často nula a obecně ukázal malou korelaci pořadí.

DDD (Odkazující domény k doméně) však bylo mnohem lepší ukazatel. I když to nebyl případ, že výsledky vyhledávání s nejvyšším DDD vždy nejvyšší hodnocení (na stránce optimalizace je stále kritická), to bylo v případě, že i pro více obskurní frází, že téměř v každém případě, je minimální RDD spolehnout se dostat na přední Stránka byla v tisících.

Zdálo by se z této ukázkové sady fráze, které prostě musíte mít šíření odkazů z mnoha různých oblastí, aby byl "ve hře" na střední až vysoké frází hospodářské soutěže. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla bylo, že "zvláštní případ" výsledky vyhledávání výpisy, jako je Google obrázky, mapy atd.

Kde mohu vidět předkládající domény počítá v trhu Samurai?

Chcete-li zobrazit počet odkazující domény pro danou stránku, jednoduše přejděte na kartu SEO pro hospodářskou soutěž a zaškrtněte políčko pro povolení "odkazující domény - Domény (DDD)" a "odkazující domény - Strana (RDP)". Zde je příklad:

Odkazující domény Příklad

Pro super zvědavý, je to také stojí za to dostat účet Majestic SEO (bezplatný účet bude dělat v pohodě). Poté můžete kliknout na malou šipku vedle předkládajícího počtu domény na kartě SEO pro hospodářskou soutěž. Majestic pak zobrazí stránku, ukazující, jak se předkládající počet doména rostla v průběhu času (což je jak v pohodě, že vědí, že info a já bych navrhnout také postupný nárůst v odkazech je také údaj o "přirozené" růstu link).

Jak to pomůže? Co mám dělat, když jsem snaží zařadit na cílové klíčové slovo?

Než začnete starat o tom mít nízký počet odkazující domény, moje rada je dostat zpět k základům. Za prvé, zkontrolujte, zda je vaše "na místě" struktura je v pořádku, například, ujistěte se, že klíčové slovo chcete zařadit pro je v názvu značky na stránce, kterou chcete zařadit. Zkontrolujte také, zda stránka má spoustu odkazů směřujících na něj z jiných stránek na vašem webu. Nakonec se ujistěte, že tyto odkazy v rámci vašeho webu patří cílovou klíčové slovo v kotva text.

Doplňující informace, budete v podstatě potřebovat více odkazů. Pokud je vaše doména jako celek má nízký počet odkazující domény, pak bych jít na obecné mix odkazů na obou vaší domény a vaší cílové stránky z různých zdrojů. Pokud již vaše doména má širokou škálu odkazující domény už, pak bych spustit cílenější odkaz stavební program na stránku, na kterém pracujete specificky.

Jak mohu získat odkazy z širokého spektra zdrojů?

Stavební odkazy Je to téma bych mohl (a pravděpodobně by měla) věnovat dlouhou sérii samostatných blogu na, protože tam jsou téměř neomezené pole způsobů, jak můžete stavět odkazy.

Zde je krátký (a velmi neúplný) seznam propojení budovy přístupy se mi líbí v okamžiku, kdy:

1. Článek Syndication - Syndicating články budovat vazby je stále velmi základem pro SEO'ers po celém světě. Existují způsoby, jak využít své úsilí tady na zvýšení "šíření" z článků, které píšete, které mohou významně zvýšit hodnotu z jediného článku, a budeme pravděpodobně mít víc říct na toto téma v příštích měsících.

2. Získat Sociální - převzetí obsahu píšete a tlačí ji prostřednictvím sociálních kanálů se dostanete odkazy. Můžete tak jednoduše publikovat nebo podporu obsahu na vašich sociálních profilech médií a můžete záměrně zvát lidi, aby se zasadila "obdobného" tlačítka atd V posledních blogu, kde jsem "zeptal se" lidi, stisknout tlačítko Facebook, jako jsem se dostal 10x počtu "má rád", jako když jsem to neudělal.

V přímé odkazy budete vytvoříte pomocí sociálních médií bude pravděpodobně "no-follow" (a to nestojí za moc), ale zdá se, svou přítomnost na těchto vlastnostech je sledován Google tak jako tak. Navíc, tok o účinku době profilována v sociálních médiích získají vás odkážou oba ze vztahů budete vytvářet a dokonce i ze škrabky, které se této věci a publikovat ji.

3. RSS Podání - To je trochu techy, ale je to krásný 'dělat jednou, dostanete výhody pro život "typ obchodu. Zde jsou kroky zapojené:

a. Vytvořit kanál RSS svého obsahu v abstraktní formě (např zveřejnit pouze část každé položky obsahu či článku). Ujistěte se, že zahrnout odkaz zpět na celý článek ve zdroji.

b. Pak se tento abstraktní RSS feed a předloží ji ke kanálu RSS Adresáře jako feedage.com (stačí do hledání "RSS Feed Directory" a najdete spoustu podobných lokalit).

c. Tyto RSS adresáře pak bude publikovat svůj obsah a patří váš odkaz zpět na původní zdroje. Takže pokaždé, když budete publikovat obsah, který získat okamžitý backlink.

Opět platí, že to je trochu techy, tak snad zaslouží plné post na to vlastní, ale já jsem zjistil, tento postup zvláště užitečné pro velké weby s mnoha stránek, které nejsou plně indexována pomocí vyhledávačů. Pamatujte si, že pokud je stránka není indexována, nebude řídit žádné organické provoz vyhledávání.

4. Fórum - najít hrstka velkých, vysokých fór profilu ve vašem oboru a zapojit. Ujistěte se, že vyplnit svůj profil fóra úplně a dát odkaz váš podpis souboru. Poté, podílet se na fóru. Nespamujte ostatní členy, ale místo toho, pomoci jim ven.

Pokud se budete držet kolem na chvíli (nebo dokonce lepší udělat nějaký výzkum na místech, jako je Yahoo odpovědi), zjistíte, že stejné témata a otázky dostat zvedl znovu a znovu.

Skvělý taktika je připravit seznam běžných otázek s odpověďmi a pak sledovat fóra vidět, když si tyto společné otázky zeptal (RSS zdroj je často k dispozici na fórech, která umožňuje snadno sledovat nové příspěvky zadávány).

Pak můžete vrhnout v každé době je otázka, můžete odpovědět. Všimněte si, že je to nejlepší, aby každý odpověď v poněkud jinými slovy, aby se zabránilo nepříjemné uživatelů fóra. Je to také v pořádku, říct "tady je krátká odpověď, jsem napsal delší příspěvek na můj blog o tom ...," a pak se odkaz zpět na váš blog.

5. Být dobrý v tom, co děláte - OK, takže to není opravdu propojení budovy strategie, stejně jako strategie, "jak se k životu". Obecně platí, že pokud si dobrou práci, lidé budou odkaz na vás. Zvlášť pokud děláte dobrou práci a dostat ve zvyku ptát těch, budete pracovat s, aby vám propojit dostanete některé z nich.

Naším cílem je prodat dobrý produkt a MarketSamurai.com přilákal více než 2.300.000 odkazy bez formálního "propojení budovy".

6. Publikování obsahu na vašich stránkách - opět, není tradiční propojení budovy sugesce, ale vnitřních vazeb jsou cenné. Je to jednoduché matematiky, která stránka s 1000 stran má více interní odkaz "šťávu", ke sdílení, než v místě s 20 stran (budete také vyzvednout hromadu dlouhého ocasu provozu tím, že vydává spoustu obsahu).

Budování větší obsah na vašich stránkách je strategie vrah provoz.

Kromě výše uvedených existuje mnoho dalších odkazů strategie, které můžete sledovat, včetně Social Bookmarking (skvělé pro pomoc stránek dostat indexovány), adresář podání, žebrání (např zeptat těch, které jste podnikat s, aby odkaz na vás), konkurenční výzkum, kde pomocí nástroje jako odkaz profilu zprávy trhu Samurai, aby viděli, co spojuje vaši konkurenti mají a zjistit, zda je zdroj odkaz se odkaz na vás, a ještě mnohem více.

Takže se podívat teď na trhu Samurai a uvidíte, jaký druh předkládajícího profil domény máte.

Na zdraví

Ben

PS post Like? Já bych tě rád sdílet lásku s Facebook "jako" níže.

PPS Pro každého, po konverzi řady blogů, nebojte se, jsme nezapomněli! Konečné místo v seriálu bude brzy!

Ben napsal 10 příspěvek (y) pro Noble Samurai

118 Reakce na "Máte slovo" nepřirozené "Link profil? (Oznámení trhu Samurai je nové "odkazující domény" údaje) "

 1. To je skvělé údaje, které obsahovaly, Ben. Těšíme se na kontrolu to.

 2. Díky za heads up Bena, budu muset podívat na tyto nové funkce v rámci mého portfolia místě, aby zjistili, zda odkaz mix stojí až kontrolou!

 3. Čekal jsem na tyto funkce v členských státech. Vy jste udělal opravdu skvělou práci. Nelze čekat, podívat se na to!

 4. Hi Ben,

  Otázka o abstraktní podávání návrhu; když půjdu do Feedage a pokusit se vytvořit RSS, to vypadá, že chce, abych vstoupit do blogu článek stránku URL - žádnou možnost zveřejnit abstrakt a odkaz na hlavní blogu článek, jak si myslíte. můžete poskytnout trochu více informací o procesu, který navrhujete?

 5. Pěkný článek, se ujistěte, vztáhl jsem zpětné odkazy.

 6. Skvělý článek na odkazy. Odkaz šťáva učíte se je název hry tak cenný, aby SEO marketing a internetový marketing. Získání vyšší hodnocení je název hry. Děkuji znovu

 7. Love it Bena. Velké věci jako vždy ze skupiny Noble Samurai.

 8. Velké věci Ben. Pokud jde o RSS spousta lidí neví moc o Yahoo trubky, ale je to dost děsivý způsob, jak vytvořit mix kanálů z více webových stránek.

 9. Děkujeme za váš příspěvek informativní Ben. RSS sekce je hoden téma na příspěvek na jeho vlastní, ale jeho skvělé vidět shrnutí zde.

 10. Velmi užitečný článek, Ben. Informativní, strukturované a ne vlezlý. Respekt!

 11. Ben je pravda, že doména autorita je důležitá. A domény refferals jsou také důležité.

  Ale celých webových odkazy jsou stále velmi Efektivní - mnohem účinnější než jen odkazy z domovské stránky ve výsledcích zkoušek.

  Také v případě DDD byla jediná věc, která je důležité, pak tam by byl žádná šance pro malé weby, aby se zařadil na cokoliv.

  Ale štěstí, že jsme to je jen jedním z faktorů - a tak stále domén s pouhými 10 příchozí spojení může zařadit pro nízké klíčových slov pro hospodářskou soutěž.

  Co exacly jsi viděl? Žebříček ~ RDD. Pokud se prosím, dej mi to jen 2 příklady

 12. Velmi pěkný přírůstek do vašeho výrobku. Kouzelný doplňkové informace, propojení budovy. Hodně ocenil jako vždy. Díky Ben !!

 13. Líbilo se mi číslo 5 z vašeho článku. "Být dobrý v tom, co děláte." Mělo by jít bez řečí ... ale smutnou pravdou je, je třeba, aby se říci, znovu a znovu. Se všemi guru říkat lidem, jak snadné tohle je, lidé věří, že může plácnout spolu mizerný partnerský blog a vydělat mince. To je tak daleko od pravdy.

  Děkujeme za vaši dobrou práci Ben.

  Mír

 14. Toto dodatečné informace mě velkým přínosem jak jsem pracoval svou cestu z 2. na první stránku ve vysoce konkurenčním prostředí výklenku. A vnitřní propojení je něco, co mám v plánu využít ještě víc. Díky.

 15. Pro # 3, není RSS Bomber stačit? Alespoň pro WP weby.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Jason

  Zajímá mě, že se zmiňujete. Já jsem nepoužívá RSS Bomber, ale bude hrát s ním po vyslechnutí o tom od Dan Raine, takže budu se na to podívat, když jsem psát podrobněji na RSS.

  Na zdraví, B

  Dne
  Sameh odpověděl:

  Jasone, díky za tip! To vypadá dobře.

 16. To je skvělé informace. Děkuji za sdílení.

 17. Úžasné věci, vy jste prostě úžasné. Trh Samurai dostane lepší a lepší každý den.

 18. Skvělé místo. Je to vždycky příjemné slyšet i některé z více zřejmých metod pro zpevnění.

  Také mějte ve skvělé práci i nadále zlepšovat trhu Samurai!

  Bóje

 19. Díky za úžasné tipy propojení budovy. Líbí se mi vaše RSS tipy a dělali spoustu RSS zdroj podání, ale nikdy úplně graped maximalizaci přínosů RSS kanály. Souhlasím s tím, že se jedná o příspěvek sám o sobě ... nebo možná i celý kurz. Mám rád nové RDD a RDP sloupů v trhu Samurai taky.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Ahoj Michael

  Mám pár dalších míst publikovat první, ale jo, myslím, že RSS příspěvek je samozřejmě volal.

  Na zdraví, B

 20. Miluji způsob, jakým si přinést vše, co se kousnout velikosti kusy, které dávají smysl!

 21. Ano, mnohem více informací o dobré propojení budovy strategie, taktiky, metod a nástrojů je vždy vítězem se mnou. Prosím, mějte to blíží ...

 22. Velké info.
  Existuje mnoho internetových stránek, které prodávají vám backlink služby.
  Oni slibuje tisíce zpětné odkazy pro pár babek. A co o koupi zpětné odkazy z nich? Má to stojí za to udělat?

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Většinou jsou to nesmysl. Já jsem spíše fanoušek syndicating obsah tam. Jsem obzvláště opatrný schémat odkaz pronájmu.

  Díky, že řekl, mám naše source odkaz budování tucet časy s dobrým výsledkem, ale odkaz stavitelé v zásadě postupovat podle strategie v tomto blogu stejně - například, že obsah syndikátu píší. Problém s odkazem stavitelů out-zdrojů je obvykle jejich obsah je velmi nevýrazné, takže se dostane žádnou virovou šíření, kde, jak, co píšete (za předpokladu, že jste expert obsah) je typicky bude šířit více, a rostou v hodnotě v průběhu času ( takže vaše úsilí bude stavět v hodnoty v průběhu času).

  Doufám, že to pomůže, Bene

 23. To bylo velmi užitečné pro mě v učení, co odkaz strategie je dobré dát na místo. Oceňuji zejména špičku, kdy byste se měli zaměřit na straně spojující proti domény propojení. Jak mám mnoho stránek, musím se soustředit na další stránce propojení v této době na výstavbu provozu. Děkuji Bena.

 24. Díky za příspěvek, Ben. To jsou mé nejlepší způsoby, jak získat kvalitní odkazy stejně. Na zdraví :)

 25. Ahoj Bene, teď jste právě vyjasnit, co bylo mi zapadat. Když jsem aktualizoval svou kopii samuraje trhu, viděl jsem RDP a RDD a nerozuměl jejich důležitost. Teď už vím. Myslím si, že váš blog právě potvrdil jeden ze starých rčení "ne dát své vejce do jednoho košíku". Takže nechápu vaše odkazy z jednoho zdroje je to, co si myslím, se snažíte říct.

  Snažil jsem se diverzifikovat své úsilí o budování propojení, ale je to trochu složitější, protože mé výklenku. Jsem proto zvažuje jít do některých dalších výklenků. Nechci, aby moje vejce do jednoho košíku.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  I když vaše nika je malý, můžete získat rozmanitost odkazů o "obsahu přemostěním" - například publikování a publikovat nový obsah na webové stránky 3. stran, které je "nejasně související" s tím, co děláte, se odkaz zpět na vaše stránky. Pamatujte si, že zdroj linku neznamená, že musí být v souvislosti s vámi. Vaším cílem je dostat spoustu odkazů a tam, kde je to možné, mají právo "kotva text" (např slova v textu). Já jsem ještě neviděl výklenek, kde toto nemůže být použita. Doufám, že to pomůže. Cheers Ben

 26. Skvělý článek. Moc se mi líbí s použitím tržních Samuarai a byly po mnoho měsíců. Myslím, že přidávání RDP a DDD může být velmi užitečné v blízké budoucnosti. Já jsem přemýšlel, jestli zpětné odkazy z Facebooku stránky jsou považovány za pocházející ze stejného doamin.

  Udržujte předmětů, které přicházejí - Vždy jsem našel víc sdílíte, že monre práce přijde zpět k vám.

 27. To je skvělý článek s nějakou super rad, jako vždy ben děkuji

 28. To je báječné! Nemůžu se dočkat, až se zkusit to. Jsem ohromen, jak mocný nástroj na trhu Samurai může být. Pokračujte ve skvělé práci!

 29. Skvělé místo, jste pod hodně zde. Dont dát pryč všechny naše tajemství i když!

  DDD je určitě důležité, ale jak Mike říká, že to taky tak celých webových odkazy. Ale lepší 10 unikátních domén odkazy než 10 odkazů z jedné domény.

  Už jste kluci považováno vytváření certifikaci Noble Samurai?

  Chci najmout SEO dodavatele, ale bude uvažovat jen SEO s Samurai tréninku teď jsem viděl a používal to sám, jak bych chtěl, aby používat samuraje software a sledovat své metodiky.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Ahoj James

  Není to v našem plánu v současné době - ​​ale vy jste určitě mě přemýšlet :-)

  Na zdraví, B

 30. Skvělé místo. To má velkou směs připomenutí věcí, které znám a některé nové tipy. I když si to udělat "bez rozmyslu" Vzal jsem si čas na "jako" to. Jeden z takeways pro mě bylo nezapomeňte požádat lidi, aby chtěli svůj příspěvek. Možná jsem příliš nesmělý, ale položil otázku velmi dobře.

 31. Já jsem měl dobrý úspěch dostat se na první straně výsledků vyhledávání v mnoha různých výklenků - a někdy divili, jak my little nebo mladé weby dokonce dostat, nebo zůstat tam.

  Teprve nedávno jsem začal analýzu RDD a zejména RDP a BLP korelaci jako klíč k vysoké hodnocení. Ve středu daleko, daleko více autoritativní a věku domén s bazillions odkazů, odkazy na stránky (s) se ukázala být rozhodující záludný "zadní vrátka" k úspěchu.

  Takže mějte budování ty hluboké odkazy na vnitřní stránky, děti. Udělej to z diversest (je to jedním slovem?) Paleta zdrojů a typů, jak jen můžete. Monitor sloupce v úzkém MarketSamurai - a uvidíte, jak malý kluk může chodit po špičkách mezi Giants ...

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Love it - Jděte malý kluk !!

 32. Ahoj díky za některé z vašich propojení budovy strategií. Teď musím jít zpět do členských států a pokladní své odkazy a zjistit, kde můžu zlepšovat.

 33. Díky Ben .. je to jako budování své vlastní dům! Ty by se jen chcete 2main podpora beams..and stejně jako Japonsko ..the budov (nebo servery), že přežili, byli ti, jejichž majitelé investovali čas a úsilí, v jejich domovech po mnoho let zajišťují měli pevný základ .. to také rozšíří naše riziko, pokud některý způsob člověk SEO by měl dostat cílený Google ..we mít dobré pevné spojení jinde přečkat bouři a udržovat pořadí. Láska je připomněl těchto důležitých pojmů. Díky.

 34. zajímavé, takže mnoho detailů a hezké vědět, že můžu vnitřně propojit taky!

 35. Skvělý článek Ben. Byl jsem si všímat RDD a RDP sloupec je v trhu Samurai za posledních několik dní.

  Já nevím, jestli snad jsem si nevšiml dříve, nebo pokud to bylo "nedávno" změna, ale já jsem opravdu těší vaše příspěvky a videa na různých částech SEO hry. Děkuji.

 36. Naučil hodně z vašeho příspěvku. Opravdu se mi líbí 2 nových RDD a PRV sloupců. Skvělý způsob, jak vyzkoušet své odkazy, a jak zlepšit na to. Díky.

 37. Čekal jsem na tento článek jako je tento, děkuji to mnohem Ben

 38. Tato informace je velmi ceněn. Já jsem v současné době budování zpětných odkazů na dvě členství stránky, a to je docela únavné práce i s dobrou software, takže jakoukoli radu, která usnadňuje je jako zlato pro mě.
  Díky.

 39. V návaznosti na návrhy v tréninkovém videu Market Samurai, jedno kritérium pro výběr klíčových slov bylo o 5 faktory PR, BLP, Jo, titul a URL v modulu SEO pro hospodářskou soutěž. To mě pravděpodobně povede k nízké nebo středně konkurenční klíčová slova. Teď, když přidám RDD, zjistil jsem, že tam, kde alespoň některé z top 10 míst nebyli všichni, že konkurenceschopné na jiných faktorech, jsou všechny červené s 1000 je odkazem domén pro DDD. V mnoha případech se tyto stránky mají jen hrstku BLP odkazů, ale jejich RDD vazby jsou mnohem větší (eg.13900 RDD vs 7 BLP). Na druhou stranu můj web http://www.ebuildapond.com má více než blp odkazy RDD odkazy (18 vs 6). Znamená to, že bych se měl změnit způsob, jakým jsem výběru klíčových slov a ty jsem se bude příliš těžké nahoru, i když tam je slušné množství zelené a oranžové v matrici SEO soutěž o dalších 5 faktory?

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Bob

  Tvůj je je velmi dobrá otázka a udělal mě přemýšlet "by DDD být součástí mého pravidelného výzkumu klíčových slov procesu?", Protože v tomto bodě není jeho. Jsem stále dělal můj výzkum nových klíčových slov pomocí zcela základní metriky provozu, hospodářské soutěže, a hodnota / EHP.

  Zjistil jsem, že opatření DDD cenný, protože s výjimkou mega lokalit, jako je YouTube nebo Amazon atd, to vám řekne mi dává indikátor druhu šíření odkazů velcí hráči na trhu mít. Když jsem se vstoupit na trh, to je, kdo chci hrát proti, takže to mi dává měřítko toho, jak silné jsou. Až na to, když viděl, RDD počítá vysoko přes palubu lokalit, které trvale drží vysoko SERPs potvrzuje mé přesvědčení, že směs obecného propojení budovy a cílené propojení budovy na konkrétní stránku na konkrétní žebříčku je zdravý.

  Doufám, že to pomůže.
  Ben

 40. Vy prostě stále přicházejí s nejlepší věci v mé e-mailové schránky! Jen tak dál!

 41. Velké Info- a můžu druhým to, co jste řekl o ne-následovat odkazy a že jsou "sledovali Google tak jako tak," mohu vám říci z našich zkušeností, které můžete v podstatě ignorovat sledovat, ne-následovat ještě. Jsme stále skvělé SEO výsledků, aniž by zdůraznil přes to-následovat odkazy.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Dave

  Souhlasím s vaším přístupem. Psaní dobrý obsah a jak se to tam bude vybudovat solidní kombinaci následných a žádná další odkazy. Zaměření na práci spíše než výsledek specifických typů propojení je nejlepší cestou vpřed.

  S pozdravem, Ben

 42. Ben, díky za článek a nové funkce DDD - skvělé mít. Bylo by hezké přidat RDD i Rank Tracker modulu kromě BL.

  Myslíte si také zvážit odkazy z webů pro sdílení videa jako je YouTube cenný?

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Daniel.

  Jedním slovem, ano. Zatímco oni jsou obecně žádná další, jsou skvělé pro provoz (YouTube publikum je obrovský) a tam je argument, který dobrý mix of no-follow vazby dělá pro více "přírodní" profilu odkaz stejně.

  Na zdraví, Ben

 43. Díky Ben. RSS kanály jsou stále trochu matoucí pro mě, tak jsem ocení něco, co lze zveřejnit informace o tomto tématu.
  Také s ohledem na vnitřních vazeb. Pokud budu chtít zařadit určité pracovní místo, mohu přidat odkazy ve všech mých dalších pracovních míst, které odkazují na post jsem se chce zařadit na, nebo to platí pouze pro stránky, spíše než pracovních míst?

 44. Hi Ben,

  Skvělé místo, ale já mám otázku na trh publikování. Je to dobrý nápad hmotnosti s ohledem na google panda? Jsem jen zvědavý, děkuji.

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Charles

  Dobrá otázka. Syndication (což podle mého definice bere jediný kus obsahu, a maximalizovat to je hodnota, tím, že ji rozšířil v co nejširším měřítku) je základní propojení budovy proces.

  Má pozorování účinků Panda byly, že výrazně snížila návštěvnost stránek s velkými objemy informací nízké kvality. To také působila na některé stránky, které, podle mého názoru, nabízejí dobré informace (EzineArticles.com pro příklad má poměrně vysoké normy).

  Díky, že řekl, jsme testován na toto téma rozsáhle a být ještě zjištěno, že syndikace strategie propojení budovy práci velmi dobře.

  Pozdravy

  Ben

 45. Wow! Udělali jste skvělou pracovní Bena o důležitosti propojení budovy, těšíme se na další informativní o trhu Samurai.

 46. 46
  Dne 13. července 2011 v 2:32 hodin
  Andy neonatálního řekl:

  Má předložit věci, jako je pingler a linkilicious pomoci s tím stejně? Na RSS otázce mám na mysli?

 47. Cheers Ben. Fantastický a velmi informativní článek.
  Jak mnozí řečeno, celá věc je RSS ještě trochu matoucí pro mě - by rád viděl více do hloubky poštou na RSS, pokud je to možné.
  Udržujte velký obsah blíží!

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Hi Chris

  Díky za to - myslím, že si celý příspěvek nebo dva na používání RSS pro SEO je v pořádku. Sledujte tento prostor ....

  Na zdraví, Ben.

 48. Jen bych měl čas podívat se na to dál hned. Já vím, že jsem se ho pomocí brzy ačkoli takže díky !!

 49. Skvělý článek. Je to opravdu dělá zdravý rozum, pokud si myslíte o tom. Větší rozmanitost v odkazech rovná se větší důvěryhodnost.

 50. 50

  Koupil jsem NS před poměrně dlouhou dobu a já pořád don t get it. I followed all tutorials, but I t get it. I followed all tutorials, but I m ztratil. Nyní, namísto použití NS jsem začal sledovat "manual" cestu přes Google, nástroje atd Kde se mohu naučit používat základní NS. Četl jsem mnoho blogů, které se objeví "ruční" volný způsob, jak to udělat pro začátečníky, ale mnoho z nich zmínil, že dělá vše, co NS rychleji. No ... I `m jistý, že to dělá.

 51. Padesát jedna

  Myslím, že jsem příliš tlustý na to všechno

  Dne
  Ben Stickland odpověděl:

  Ahoj Steve

  Je tu několik pokročilých teorie v tam, ale neztrácejí srdce - tohle je jistě možné naučit. Podívejte se na bezplatné školení videa v dojo, oni tě nasměrovat správným směrem:

  http://www.noblesamurai.com/dojo/marketsamurai/

  Ben

 52. Díky za rss špičku, jsem zjistil, že opravdu užitečné. Já jsem ho předloží hrst, a já jsem teď čekají, aby se efekt v průběhu času.

 53. Díky za tipy, je to vždy dobré vidět čerstvé tipy na odkaz stavebních technik. Já bych si všiml, předkládající domén v rámci trhu samuraje a už zkontroloval mých stránek ven esure pestrý množství.

 54. Děkuji za úžasné linkbuilding informace, Bene.
  Jsem rád, že na trhu Samurai.
  Rock N Roll

 55. Velké info Ben. Všiml jsem si na vzhled těchto bonusů v softwaru, ale myslel jsem, že vynechal aktualizaci e-mail. Vypadá to jako důležitý vydání k tomu, co je již třeba mít na SEO Dělostřelecká.

 56. Tato nová funkce (DDD) je úžasné. I used to check majesticseo to get exactly this information as I think it's really important.

  Just checked the results for my main keyword and my main competitors do have more RDD power.

  By the way: If you do linkbuilding for a wordpress blog of yours you might want to check out these WordPress Backlink Plugins as they can automatically do the job Ben has talked about: bookmark your site, create links from a variety of different domains, etc.

  On
  Ben Stickland replied:

  Thanks for that Hendrick

  I'll check it out too.

  Cheers, Ben

 57. Hi Ben, Thank you for the advice I am always looking for new ways to build links, and this article has given me some ideas.

 58. Thanks for posting this Ben. I'm just starting SEO and this will be very useful for me later down the line when I start my linking strategy.

  God bless

  Závětří

 59. Fantastic stuff, although surprised that publishing stuff (good quality link-bait) isn't more of a priority for people!

  As well as the new Referring domains metrics, I also find the Anchor Text Analysis in the SEO Competition module revealing. (It's revealed when you click the little drop down arrow next to the URL).

  You can often see just how effort has gone into link building on a very small number of domains and having 1000′s of links all the with same anchor text is just gives the whole game away!

  On
  Hendrik @ Best Wordpress Plugins replied:

  True – very true.

  Feature request: The Samurai should indicate how many of the backlinks to that specific url have the keyword as anchor text. To rank well this is really important.

 60. great job with this article about referring domains i have been using ms for a few month is a excellent tool :)

 61. Great post Ben

  Totally agree with the referring domains. However, I would just like to add that the competition may have good backlinks from authority sites but the anchor text is often so varied it is hard for the SE's to distinguish what to rank it for especially if on page is mediocre at best.

  One of my clients actually wants some help to get ranked for SEO Manchester (yes, an SEO guy asking me for help)

  One of his main competitors has over 1 million referring domains – with over 1.2 million backlinks – that is alot, but he is only no2.

  Why not number 1? On page poor and the anchor text he is using is all over the shop – web design, seo, the url, adwords, ppc, marketing, advertising, online marketing and many more – sure you could argue that this is LSI but I would argue that if they wanted to go for just SEO Manchester I would use LSI for that and then do a separate page for the web design etc…

  Just my 2 pence worth – but thanks for all the great posts

  On
  Ben Stickland replied:

  Yeah, you still see lots of cases where On Page is screwed up and so authority sites get beaten off by little players. The issue is, it's easy to fix on page factors, it's hard to get authority!

 62. I love your writing style :) You explain things sooo well in an area that most other people almost always make sound complicated. I will be stopping by more as all this information interests and intrigues me. Hopefully I can implement your wisdom to take on some big players in my niche!

 63. 63

  Aaah great! Was looking online what it means (RDD and RDP), even on the site of Majestic this info is not given!

  So a sidewite link is not recommended?

  Moc díky.

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Sule

  I still get sitewide links for my web development company (alliancesoftware.com.au). I don't think they hurt, but it looks to me that Google has figured out this long ago and doesn't give the 'juice' it would otherwise give for that quantity of links. By rights I should have millions of links due to 'run of the site' links, but it's only been as I've done 'real' link building that I've got the rankings that matter on that site.

  Cheers, Ben

 64. Thanks Ben, Great Stuff, I always get something useful here.

  Now stop reading and go do that RSS Post:)

 65. Dear Ben at Noble Samurai,
  Once again thanks for some good hints and advice.It would be really great to track a set of SEO improvements and optimisations to an “example” site over time. Like this week going to put lots of quality backlinks to site. Next week add lots of internal links etc, and be able to observe an expert gradually ranking the site in a medium competitive niche.

  Obviously we could observe improvements in ranking via using Market Samurai.

  If someone at MS has loads of time maybe you could do it for us fans and wannabe SEO successes.

  Regards Simon

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Simon

  That's actually and idea I'm playing with for blog posts. Eg just pick out a dummy site and then apply specific strategies and blog about the outcomes. It's not perfect because external influences (competition etc) can mess with it, but I think you're right that it'd be an interesting approach.

  Cheers, B

 66. Is it really good idea to have backlinks from a site that has nothing in common?

  On
  Ben Stickland replied:

  Ahh – this is a can of worms, with lots of different views :-)

  If link building is about publishing content on other sites (which it generally comes down to), then you'll tend to to get most of your links from either related sites (eg niche based forums) or from general sites (eg article directories, news sites etc).

  So whilst it's likely that you'll get links from related sites, I personally don't stress about it to much. Limiting my link building activities to related sites I find very restrictive. My ideal link is one from a high authority site with the right anchor text, and if it's in a related niche then that's a bonus, but more because the visitor traffic that clicks on the link will be more qualified.

  Cheers, Ben

 67. Ben, I have a question here, what about free blogs from for example wordpress.com, blog.com, blogger etc. If a link is coming from a free wordpress.com blog for example, will it be considered as link coming from separate domain. What I mean is, if I have 2 links from 2 free wordpress.com blogs http://www.a.wordpress.com and http://www.b.wordpress.com , will they be considered as 2 domains? Can someone help me?

 68. I've known about the importance of RSS but really have basic knowledge on how to use it effectively.

  I look forward to your post on that subject, hopefully in the very near future.

 69. Ben,

  Great point about asking people to “like” your post. I never thought about that and I can see how that could dramatically increase your response.

 70. I'd be very interested if you did a more in depth post on RSS feeds as this is something I'm totally ignorant about.

  Dave

 71. Thanks again for the great information market sumarai keeps getting better.

  Best wishes.

  Drew.

 72. Thanks for that great post Ben,

  SEO is a very complicated and multifaceted world, where people just starting out in it can easily find it hugely overwhelming. I'm the non-techie half of my partnership, so still learning in a wide variety of areas.

  There are just so many factors involved, but posts like yours highlighting general points of best practice are a god send for knowing which approach to take and where to put the most limited resources of time.

  I hadn't realised the full power and benefit of the RSS feed, so thanks for pointing that out! Was that a surprise to everyone else?

 73. Thanks Ben
  I've been following the links to page more than anything, but RDP and RDD are showing why I'm not getting beyond position 8 to 10. Those above generally do have a better spread of links.
  A really helpful addition to MS.
  Poděkování
  Vačka

 74. Ben, great functionality and features, thanks for the post.

  On this subject, I need to create a backlink profile for a client. Generally for that, I use OpenSiteExplorer, Yahoo Explorer, maybe Majestic, etc. However, I had not considered using Market Samurai for this previously.

  You made a reference in your post to “Market Samurai's link profile report”. Is that a specific report we can find in MS, besides the SEO competition tab and the data there?

  Also – is there any way to very quickly add batches of URLs (ie internal pages) for a site, to pull backlink data for?

  On
  Doug@SEO Consulting replied:

  Oops, One Correction to my comment above: I meant to say “…create backlink analysis report” not “profile”

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Doug

  Sorry it's taken a little while to come back to you on this.

  Firstly, the profile report is a relatively unknown component in the SEO competition tab. Check out the training video here .

  Note, this report isn't directly printable, but you can export the data. Also, it's based on Yahoo Site Explorer, which is gradually dying (eg getting slower and the data looks to be a little dated). We're exploring options to replace it with.

  In relation to adding batches of URL's to pull backlink data for, in the SEO Competition tab, click the add custom URL link and you'll get the full on page / off page data set (including the various measures of backlinks).

  Na zdraví

  Ben

 75. Great Post . Will have to continue on with your suggestions especially the RSS

  Poděkování
  Doug

 76. Thanks for the excellent update as well as the new Referring Domain Count. I use Market Samurai exclusively for my keyword and competition search as well as other features. It's also good to be reminded of the basics of where to submit and to keep a balance in mind.

 77. I really enjoy all of your posts Ben and I am looking forward, with anticipation, to your series on backlink building. Any idea when that might be?

  On
  Ben Stickland replied:

  Hey Grant

  I really just had the thought as I wrote this post. I've got a couple of important topics I want to post about first, but after those I expect I'll come out with a link building series.

  Na zdraví

  B

 78. VERY USEFUL!! Can't wait to check this out…

  This is a good metric to show our clients too in our monthly reports becuase we can show BEFORE and AFTER snapshots.

  Great work, as ever – keep it up :-)

 79. Thanks for the info', Ben. As a newbie to niche marketing i've soon come to realise that SEO is a complex animal – quite overwhelming, in fact! Your non-nonsense advice is much appreciated here at the bottom of the ladder!

 80. Hi Ben,
  Thank your for this explanation. Unfortunately ( for me ) I am still not sure how to interpret this information. Could you please clarify a couple of things?

  I am looking at a domain that has RDD of 85,434 but RDP of 0. BLP of 0 . BLD of 5,969,181
  Could you take this example and help me to understand it please. Is this a niche I should go after or not? With this added information on MS I am at a stand still until I know how to determine if the competition is too strong or not. I apologize if this should be obvious, but I hazard a guess that there might be a couple of other MS fans with the same question.
  Díky,
  Seb

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Seb

  It's actually a little tough to give a definitive answer as the above scenario could represent a few different situations, but I'll give it a go.

  Firstly, in terms of general principles, I still target keywords based on basic competition metrics like SEOC, SEOTC and then when looking at the SEO Competition Tab, I look at on page optimisation (Title Tag mainly), and off page factors being mainly BLD & BLP and page rank. Also remember, the point of keyword research is to find the most likely prospects for content and then 'get writing'. It's about increasing your odds by picking keywords you're best positioned to win on, but you won't win them all (at least not early on).

  I should also say, I'll publish content on keywords I'm unlikely to rank for (which sounds crazy I know) – because this is often the popular stuff that my audience wants to hear about!

  Back to your question – I typically find that rankings are taken by sites that fall into a few different categories. First there are the mega sites like Amazon or Article directories that have huge RDD and BLD counts and look like monsters, but they're actually not, because although they're powerful, they're also competing on everything (so unless you're competing with their home page), you can generally feel OK about competing.

  Then there are niche sites that focus specifically on your industry. When I see niche sites that themselves have high RDD and BLD as well as good on page optimisation, I'm a little more cautious, because this represents a specialist site specifically focused on the keyword I want. It doesn't mean I can't get it, it just says there will be more work involved.

  Finally, you'll still see smaller 'thin' sites maybe for opportunistic affiliates or small business brochure websites with only a few pages that are basically biting around the edges. Unless these sites have the exact keyword as a domain, then as a more serious player in your market (eg publishing content and building links over time) you can expect to beat them.

  I'm not using RDD as part of my regular keyword research for every term, but rather I'm finding examples of online business that I want to be like (eg who are the leaders in my field) and asking 'what kind of backlink profile do they have? '.

  The depressing news is that in every market I'm looking at, the niche specific leaders have RDD's in the thousands or more, so I think it's fair to say the 'SEO Goldrush' is coming to an end, and the era of the dedicated online marketer has come. The good news is, I'm still finding that small players who take their business seriously can become niche leaders, and the work required (which is still very 'do-able') is typically rewarded well financially (the Internet is still getting more popular!).

  Cheers, Ben

 81. Very Good information in your article.I especially liked the link building tips.In particular, tips 2 and 3 which I am going to try out as they are new to me.Thanks for the excellent info.

 82. Hi Ben,

  Thanks so much for taking the time to write back to me. I really appreciate it and I think I may have some inkling of how to interpret this stuff. I just couldn't understand how a domain could have RDD in the thousands and 0 BLP and 0 BLD.
  I assume by dedicated online marketer you mean people who do this full time and are concentrating on building up a limited number of sites into large very competitive ones.
  Thanks again

  Seb

 83. Good post, Ben. I've been noticing that a lot of pages with several times as many backlinks are often being beaten out by pages with very few for some of the keyword phrases I've been researching. Doing a PR analysis showed that the site with the higher backlink numbers was often getting hundreds of links from the same domain, making them worth very, very little. I'll definitely be spreading mine around.

 84. Thanks again, these new stats for RDD and RDP will give us additional great insight as to what our competitors are doing as far as their backlink building efforts go. I have been going to Majestic SEO to look at this info – now it is available on the same screen of Market Samurai! WOW!

 85. One of the best and more useful article on the subject!
  Děkuji znovu. :-)
  Jp

 86. I've found Market Samurai to be the most stable and very easy to use compared to a lot of other SEO software out there, cheaper too! Great Job Guys!

 87. I used MS to get my clients hotel ranked in the Big G for keyword phrase that the former marketing guru could never do. It took the last 3 months of last year, but my client booked over 600K more then he did all of last year in just the first two and a half months! :) Thanks guys!

  On
  Ben Stickland replied:

  You need to ask that client for a pay rise :-)

 88. This is a excellent tool to have to make sure you don't get caught up in anymore of Gs 'Farmer' updates when you are not their target.

 89. Thanks Ben for that valuable post about the new additions to Market Samurai. I'll be checking these additions out shortly and have a play around with them. I must say, I enjoy your style of writing and explaining things. Keep up the good work…Grant

 90. Hi Ben,

  Excellent blog post. Is what you are saying that an unnatural link profile will damage your rankings, or is it just that it won't help as much?

  Poděkování

  On
  Ben Stickland replied:

  Hi Tonny

  Great question – an unnatural link profile won't help as much, rather than hurt you.

  Na zdraví

  Ben

 91. Hi Ben,

  Thanks for your great insight sharing. Actually, I have been really confusing in the past how do this SEO works until I followed your tips which give me more knowledge able to apply to my business. I'm also aware that most of everyone they are focusing on sending backlink to their main domain instead of pages.

  Anyway, look forward for more great tips from you guys.

  Casey H

 92. Wow. I haven't check MS for so long, probably 3 months. And I have to said, the post is better since it get back to the basic of SEO.

  I like this RDD and RDP. I didn't see them on the software yesterday because I didn't look at my setting. heheh.

  Great job guys.

 93. great stuff and allwayes interesting new features you come up with

  díky