Čím více Klíčová lepší !?

Share Button

K dispozici je mylná představa, že s cílem vytvořit úspěšný online obchod musíte být cílení stovky či tisíce klíčových slov.

Toto vnímání často způsobuje velké množství zmatku a může vést k "Rozhodovací paralýza", jak lidé tráví měsíce analýzu klíčových slov, kteří hledají perfektní příležitost. V důsledku toho nikdy dotáhnout do konce, aby vytvořit kompletní a ziskové podnikání.

Minulý týden, skupina z nás byli diskutovat tento problém, a dospěl k závěru, že důvod, proč to je mylná představa, ještě tak převládající je to, že v minulosti, se zaměřením na množství oproti kvalitě DID skutečně pracují.

V prvních dnech internetového marketingu, pokud se umístil velký počet souvisejících klíčových slov na stránce, nebo součástí je ve městě Meta a Alt tagy můžete často získat pořadí, které vedly k provozu.

Podobně, v prvních dnech Google Adwords, bylo možné nahrát svůj účet s tisíci klíčových slov a vytvořit stálý proud provozu na vašich stránkách.

Nicméně, když to může být případ v roce 2003, je velmi důležité si uvědomit, že se věci změnily.

Starý přístup byl "brokovnice strategie", ve kterém se zaměřil na velký počet klíčových slov, vystřelil a doufal v to nejlepší.

S neustálého zdokonalování algoritmů vyhledávačů a rozvoj měření kvality, jako je Google skóre kvality, je tento přístup již není účinná.

Mantra "Čím více klíčových slov, tím lépe" je minulostí.

Alternativou k staré strategie brokovnice je nový "laser jako" přístup, ve kterém jste prozkoumat svůj trh pečlivě a soustředit se na malou podmnožinu konkrétní klíčová slova.

stará strategie klíčové slovo ve srovnání s novou strategií klíčových slov

Abychom pochopili, proč je tak důležité, musíme zkoumat něco, co nazýváme "Iceberg princip" tento laser zaměřený přístup.

Podle Iceberg principu, najít dobrého klíčové slovo je jen špička ledovce.

Aby bylo možné přeměnit klíčové slovo do skutečné aktiva pro vaše podnikání, je třeba provést řadu úkolů, které většina lidí bohužel nikdy dostat kolem.

Tyto úkoly zahrnují:

On-page optimalizace

Off-page optimalizace

Získání kvalitní zpětné odkazy

Psaní článků

Vedení cílené PPC kampaní

Atd.

Pravdou je, že každá z těchto činností vyžaduje čas a úsilí. Je jasné, že pokud se snažíte zaměřit tisíce klíčových slov, následující po těchto činnostech se stává prakticky nemožné.

Takže místo toho, vytvářet seznamy, které obsahují tisíce sémanticky souvisejících klíčových slov, tady je laser zaměřen strategie, kterou doporučujeme v dnešním SEO prostředí.

Chcete-li začít, použijte na trhu Samurai vygenerovat vzorek klíčových slov ve vašem nika a pak neustále vylepšit a filtrovat tato klíčová slova, dokud nenajdete 5-10 klíčová slova, která mají tyto vlastnosti:

(1) jsou velmi důležité pro vaše nika

(2) Mají přiměřenou úroveň provozu, např. 100 návštěvníků za den

(3) Mají přijatelné úrovně hospodářské soutěže, např. Méně než 30000 konkurenčních webových stránek

(4) Mají nízkou pevnost v oblasti hospodářské soutěže, tj. 10 nejlepších míst v Google, nejsou dobře optimalizované

Poté, co jste identifikovali a vybrány cílové klíčová slova, přesměrovat své zaměření na on-page a off-page SEO úkolů nezbytných pro transformovat klíčová slova do skutečných dopravních generující aktiv pro vaše podnikání.

Dr. Anthony J. Fernando je respektovaným internetový marketing expert, a vedoucí Sensei výcviku na Noble Samurai.

Anthony napsal 3 příspěvek (y) pro Noble Samurai

173 Reakce na "čím více, tím lépe Klíčová slova !?"

 1. Velký článek. Stejně jako přístup klíčové slovo, které naznačují, že bylo jasné, stručné, a na věci. Skvělý, jako obvykle! Díky.

  John Zajaroš

  Dne
  David odpověděl:

  Nelze než souhlasit s vámi. Jeho úžasné, jak se věci změnily od roku 2006 mnohem méně 2003! Jen tak dál kluci.
  na zdraví

  Dne
  Simon odpověděl:

  Super článek, budu přehodnocení své stránky a marketing ASAP.

  Dne
  Eric Chua odpověděl:

  Děkujeme vám za poskytnutí této skvělé informace. Google je stále chytřejší dnes, chtějí poskytovat uživateli nejrelevantnější a kvalitní stránky. Proto bez ohledu na to, jakou strategii nebo optimalizační metody používáme, kvalita obsahu stránky je stále klíčovým faktorem pro top žebříčku.

 2. Je skvělé být aktuální s tím, co se děje na netu. Je to tvář měnící se svět on-line a vaše blogy je vždy poučné.

  Díky :)

 3. Jako vždy, velký info z chlapce na MS

 4. Nikdy jsem nevěřil, "více je nejlepší" podle klíčových slov, ale věřím, že v tom, že hlavní slovo a několik vedlejších klíčová slova, fráze (zpravidla dlouhodobé ocas nebo LSI) na každé straně. Jakékoli návrhy na výběr tyto?

 5. Ach! Dobrý ol "dny, kdy jste mohli jen zadejte do slovníku a získat pořadí ... LOL Nejsem Říkám, co jsem kdy udělal! ;) Díky za skvělý ledovce obrazu a vysvětlení. Skvělé vizualizace.

  Požehnání,
  Wendy

 6. Velké a užitečné po. Je to tak snadné si myslet, že více je lépe a ztratit se v nejasnost.
  Máš naprostou pravdu, že tam je spousta práce, která musí být provedena pod ledem Berg

 7. Díky za článek. Když se řekne "přijatelné úrovně hospodářské soutěže, např. Méně než 30000 konkurenčních webových stránek "jsem správně, že je to soutěž měří tím, že dělá" výraz vyhledávání "(ne široký vyhledávání) v Google pro klíčové slovo termín, ke které směřujete?

  Dne
  Quincy odpověděl:

  To je správné, Les.

  "Fráze vyhledávání" vám ukáže počet webových stránek, které používají tento výraz v přesném pořadí. Zatímco široký vyhledávání zobrazuje frázi v libovolném pořadí na žádné stránce. Frázová shoda jen vám dává lepší představu o tom, kolik místa je skutečně optimalizovány pro danou frázi.

  Doufám, že pomůže.

  Dne
  seomarketingph odpověděl:

  Mám stejnou otázku jako Les. Jsem rád, že mít více vysvětlení o tom. Vlastně Pořád se snažím strávit tady všechno. Přečetl jsem spoustu věcí o IM a už se snaží zahájit vlastní podnikání. Tato seomarketingph místo dolu je ještě není ani na cuz já nevím, co psát (na stránce optimalizace), za jeho obsah. Hledal nejlepší způsob, jak na webu. Jak nyní, jsem ještě studoval hledání klíčových (Myslel jsem, že už vím, hodně), ale já pořád nevím, jak dostat ty dlouhý ocas klíčová slova. Může někdo z vás navrhnout, co mám udělat jako první? :) díky

  Se
  John Bruin odpověděl:

  Navrhoval bych, že jdete na 30-denní Challenge a sledovat videa na trhu samuraje. Vrtání dolů se dostanete vaše dlouhým ocasem klíčová slova. Příklad: Back natřeny> Low Back natřeny> pravém dolním bolesti zad. To byl skutečný svět příklad, který jsem použil při 30DC. http://www.lowerright-backpain.com

  Dne
  seomarketingph odpověděl:

  Díky John!

  Budu muset být upřímný i když, já dont mít rozpočet pro teď. Musím dělat věci ručně. Ale budu se snažit a uvidíme, co se dá dělat s samuraje. Ještě jednou díky.

  Anthony, Budeš zpívat!

 8. Ahoj kluci. Musím říct, že váš produkt je úžasné. Našel jsem trhu prostřednictvím 30DC a ještě ohlédl. Vím, že hodně z výzkumu lze provést ručně, ale jak úžasné být schopen to udělat pouhým stisknutím tlačítka, a tak jasně pochopit.

  Při výzkumu jsem udělal přes trhu Samurai mám několik stránek nyní na první stránce Google a získat velké hity.

  Díky za připomenutí v tomto článku a za skvělý produkt.

 9. Kluci, budeš zpívat!

  Děkuji táááák moc na místo! Právo na místě a jen to, co jsem potřeboval, hned teď, když úplně se ztratila na klíčové slovo džungle.

  Je jich tolik, "poradců", stále výuky: "Čím více, tím lépe."

  Váš model Iceberg je nejlepší, co jsem viděl na věky.

  Ještě jednou díky,
  - Kimmo

 10. Co můžu říct, další super-kvalitní článek.

  Miluji analogii-burg ledu a soustředit se více na kvalitu, spíše než na kvantitu kW.

  Na zdraví

 11. Tak to je velmi pravdivý závěr :)

  Ale Přiznávám, že jsem se použít více je lépe jiným způsobem.

  Skutečné peníze stránka může cílit asi 5 až 10 klíčových slov, ale Web 2.0 vlastnosti spojovat se k němu bude zaměřit se na ty samé klíčových slov a mnoho dalších souvisejících klíčových slov.

  Tím zabraňuje jedna, která je jako když jsou klíčové slovo vycpávky nebo spam motory, nebo dokonce i přes optimalizaci svých stránek.

  S několika účtů na stejném webu 2 pozemku, to je nejlepší přístup k zůstat pod radarem.

  Já vím, já vím; někteří se šklebí na to, ale ... :)

  Susan

 12. Dobrá pošta a poradenství, já tržní sazba Samurai jako nejlepší nástroj pro on-line marketing v mém im toolkitu

 13. [...] Více klíčová slova Better !? 22.října 2009 | Autor: James Roughton přes [...]

 14. [...] Důsledku toho nikdy dotáhnout do konce, aby vytvořit kompletní a ziskové podnikání. Přečtěte si celý příspěvek: čím více Keywords lepší !? | Noble Samurai. __________________ Prohlášení GARRY DUFRESNE My Personal Mission: ...

 15. Mají nízkou pevnost v oblasti hospodářské soutěže, tj. 10 nejlepších míst v Google, nejsou dobře optimalizované

  Může někdo hláskovat to pro mě. To, co jsem hledal?

  Článek dělá hodně smysl a já jsem přiznat, že jsem byl zmaten
  různé taktiky káže. Nicméně NSAM je můj standard, takže teď už vím lépe, co mám dělat.

  Dne
  CD Ceny odpověděl:

  Při nižších fráze hospodářské soutěže, hledáte, zda top 10 místa mají výraz v URL, hlavy a H1 tagy.

  Chcete-li zkontrolovat PR (ne nutně všemohoucí odrazující účinek, ale v případě všech 10 stránky mají PR 6,7,8 budete mít pevný čas jim bije).

  Chcete-li zjistit počet odkazů, které mají. Pokud nemáte MS, Yahoo Site Explorer můžu říct tohle.

  Pak jsou ty vazby cílené frází jste po. MS to nedělá, ale že by to užitečná funkce.

 16. Ale co dělat, když vaše nika je příliš konkurenceschopné a neexistují žádné další klíčová slova, která se vztahují k vaší společnosti? Stačí pracovat na těch 5 klíčových slov, bez ohledu na to?

  Se
  John Bruin odpověděl:

  Ne, aby to znělo hloupý, ale najít si novou výklenek nebo dílčí oblast větší výklenku.

 17. Nedávno jsem četl, že čím více klíčových slov máte, tím více se ředit každé z nich. Autorka doporučuje 7 klíčových slov (nebo věty) je ideální, takže se jim počítat!

  Chris

 18. Veronica, je tu dřívější příspěvek s názvem "Blueprint na SEO analýzu hospodářské soutěže" jen pár příspěvků dolů z tohoto jednoho, který by měl vysvětlit, co hledáte. Je to pravděpodobně součástí MS jsem dostat maximum z pozdní.

  Zde je URL:

  http://www.noblesamurai.com/blog/seo-analysis/blueprint-seo-analysis-1047

 19. Soutěž je stále velmi tuhý v mnoha výklenky, takže s využitím rafinované taktiky je vždy způsob, jak jít.

  Skvělé, užitečné informace jako vždy.

  Andy

 20. 20
  Dne 23.října 2009 v 03:12
  Steve řekl:

  Jsem líný, můžete si to video, takže nemám číst udělat?

  díky

  Steve

 21. Vždycky jsem se divil, kolik konkurenčních místa byla "příliš mnoho", a teď už vím! Díky za objektivní způsoby měření na trhu.

 22. Chcete-li být upřímný, pokud si nejste laser cílení klíčových slov, pak nejste zaměřením svou firmu na vašem nika správně (myšlení ve formátu blogů).

  Opravdu je třeba vyzvednout na určité téma (y) pravidelně v některých případech tak, aby vaše čtenářská / zákazník přijde k předpokladu, že jste orgán, ... a že předmět by měl být váš laser řídit, děsivý, nízká konkurence, slušný provoz, pěkný PCI klíčové slovo :)

  Stuart

  Teď už jen stačí přijít na částku, pod, nenáviděl jsem matematiku ve škole; (

 23. Dobrý den!

  Jo, zda Steve má pravdu video vždy je beter.

  Díky,
  John

 24. Všechny ty řeči o klíčových slov má mě přemýšlet reorganizace mně teď: S

 25. Dobrý den MS Folks-
  I používání výrobku denně se změnila mou schopnost dostat více výklenky nahoru. Je to úžasné, a vaše kw článek výzkum tady, no, já jsem rád, že stále vidí to jako relevant.I've bylo zákazník za více než rok, když jste poprvé na trh, a mohu říci, že pokud je to směr, navrhnout vyhledávače jsou optimzizing pro než je váš software je nejlepší v biz!
  Na zdraví,
  Lisa

 26. Naprosto souhlasím. Většina z provozu dostanete bude hledat pro své hlavní 2-3 klíčová slova tak jako tak.

 27. Děkuji moc za tuto zásadu ledovce. Nikdy jsem litoval, že na trhu Samurai. Od zkušebního dne až do teď. Z jeho užitečnosti pro jeho podporu. Děkuju.

 28. Naprosto souhlasím, je třeba se zaměřit. A pokud jde o konkurenci Myslím si, že je třeba věnovat stejnou pozornost na kvalitu soutěže, pokud jde o množství.

 29. Jsem nový trhu Samurai a váš blog. Velké připomínky a informace se soustředit. I když jsem se mohou osobně používat až do 10, já doporučuji 5 klientům. Nicméně, je to stále ještě výzva vzdělávat některé klienty o významu a hodnotě výzkum klíčových slov, dokud se nestanou vážně.

 30. Myslím si, že tam je víc, než SEO. Široká škála klíčových slov znamená, že neexistuje žádný cílený Nich tam - se snaží dostat cokoliv. Obchodníci mnohem moudřejší než myslef dospěl k závěru, už dávno, že tento způsob vám nic a nikoho. Koncentrace klíčové slovo by mělo být výsledkem se zaměřením na konkrétní Nich, vaše konkurenční výhoda, nikoli technické rozhodnutí o SEO a místo stavební úsilí.

  Pokud máte stovky relevantních klíčových slov v Nich, než je dokonalý smysl snažit se dostat je všechny - budete vydělávat více peněz! Snahou je tedy irelevantní - pronájem pomoc, kterou potřebujete, bude to vyplatí.

 31. Skvělý článek, díky.

 32. Velká post, ale to, co o budoucnosti výzkumu klíčových slov. Bude váš vlastní výzkum stále životaschopný v blízké budoucnosti?
  Paul

 33. Byl jsem v trochu "ochrnutí analýzou" v poslední době sám. Udělal jsem si závazek vrátit k základům a opětovné zaměření jako laseru na více konvenční na a off-page SEO taktiky.

  Perfektně načasované připomenutí.

 34. Miluji MS a byl jen přemýšlel o tom, protože jsem se KY věci nové.

 35. Absolutně nejlepší nástroj a poradenství pro internet marketingu. Díky hoši!

  Mám seznam pěti hlavních klíčových slov (Je to pro mnoho?). Nedávno jsem dostal zpětnou vazbu z adresáře, který tam byl problém s použitím "bounce dům", ve všech dlouhé ocas klíčová slova. Je to opravdu problém?

 36. Jako vždy, skvělé info od lidi na trhu Samurai!

 37. Veronica
  >>>
  Mají nízkou pevnost v oblasti hospodářské soutěže, tj. 10 nejlepších míst v Google, nejsou dobře optimalizované
  Může někdo hláskovat to pro mě. To, co jsem hledal?
  <<<
  Možná, že Anthony má napomáhající při trestném činu, jak, ale věřím, že v samuraje, otevřete keywor din otázku v novém panelu (zaškrtněte a otevřeno v novém tagu, nebo klepněte na lupu drill-down)
  Poté klikněte na SEO OCMPETITION TAB na výborně vlevo.

  Podívejte se na hodně zelených sqaures :-)

  Waet jste opravdu hledáme je díry.
  Do celé první desítce byly ve věku od domény, tj 1+ let), jsou všechny jejich stránky Ttiel optimalizovány, a nemají EDU zpětné odkazy (hard pro většinu smrtelníků, aby si) a nemají spoustu zpětné odkazy.

  To je základy. Ale měli byste vrtat hlouběji.

  Kolik z top deset ar nepohnutelní (tj amazonka, wikipedia, vláda nebo Edu místa, kolem, atd.)

  Ale IMHO to není celý příběh jeden.

  Kolik z teir zpětných odkazů je "skutečný", nikoli tedy jejich, nebo místa jimi vlastněných. To vyžaduje další výzkum. Vzhledem k tomu, pak můžete ještě rozdrtit je tak jako tak.

  Ale osobně mi to jedno.
  Konkurence je upřímně irrelevent, pokud jste opravdu cmommitted k podnikání, které klíčové slovo / s se týká.
  A to IMHO je velká část toho, co Anthony je tak správně připomíná nám.

  Zelené náměstí ANF snadno soutěž je upřímně řečeno líný non spáchal metoda.
  Pokud jste se zavázali, měli byste použít růžovou buvolí techniku ​​v souvislosti s tržní samuraje.

  Pokud nevíte, co chcete, na trhu Samurai je dobrá.
  Whnen děláte knwo, co chceš, vznešený trh samuraj je neuvěřitelné!

  BTW GREAT ledovec !!!!
  A jste zapomněli zmínit teh růžové buvola.
  Vážně jste!

  Mír a světlo.
  Petr

 38. To je vynikající účtování; jednoduchý a k věci. Kdysi jsem si ohromen s klíčovými slovy a myslel jsem potřeboval spoustu z nich, aby se on-line. Přišel jsem zjistit, v mém minulém nálezu a potvrzení tohoto článku, že to není pravda.

 39. Great Post ...

  Moje otázka je ... Je 5-10 KW je dobrý dost ... Myslíte si, soustředit se na budování zpětných odkazů pro ty 5-10 až do endo času, nebo si vzít další související klíčová slova poté, co jste vybudovali 5-10?

 40. Souhlasím. Věci se změnil přístup ledovce.

  A ano, s MS můžeme najít ty klíčová slova v souladu s kritérii, co jsem o asi je, jak to udělat dobré On-page / Off-page SEO a budování zpětných odkazů?

  Pokud můžete dále vypracovat o tom, že bude velmi dobré.

  Každopádně díky za tento článek.

 41. Ano, laser cíl, ale dělat dlouhé příspěvky. Budete překvapeni, jaká klíčová slova vás lidé najít na. Některé z našich vyšších platebních fráze jsou pro 2 -3 vyhledávání týdně. Například jsme měli 5 slovo frázi, která byla hledána kdysi, zaplatil přes 4 dolary. CPM byl jako 300 dolarů. Naše vyšší návštěvnost fráze mají CPM kolem 35 dolarů na 85 dolarů.

  Velké věci.
  CD: O)

 42. 42
  Dne 23.října 2009 v 03:53
  Cecil řekl:

  Velký článek - jednoduché a na místě. Kdyby jen všechno bylo tak snadné.

  Mějte 'em přichází.

  Jde o všem, na M S.

  PS nejlepší nástroj v podnikání.

 43. Díky, skvělý článek. Stručné, do té míry, a velmi užitečné informace, jako vždy.

 44. Velmi dobré informace. Myslím, že jsem ještě v době brokovnice, snaží se zůstat nad vodou na špičce ledovce, ale jeho tání. :)

 45. Superb článek s několika jednoduchých instrukcí krok za krokem. Věřím, že mají co do činění na mnoha kroků k vytvoření jednoho příjmů Tvorba strategie, je jedním z důvodů, proč většina z nás vzdát, než se dostaneme na dynamice. Vlastním MS, a It `sa skvělý nástroj.

 46. Super obsah, jen potvrzuje to, co dělám teď. A software dělá to, že mnohem jednodušší.

 47. Dozvěděla jsem se o Noble Samuri přes Ed Dales 30DC a najít tak cenná jak v oblasti výzkumu a úspora času, že nebudu obtěžovat s žádnými jinými k / slovních nástrojů.

 48. Excelente artículo, un enfoque para poner en PRACTICA ahora mismo.

  Na trhu Samurai es excelente, siguiendo sus estrategias posicioné mi página y palabra hlavní en primer Lugar en menos de dos meses.

  Gracias, Muchos éxitos.

  Erik

 49. Miluju na Vaše e-maily. Nikdy se snaží prodat mi nic a vše, co udělat, je dát kvalitní obsah. Internetový marketing společenství může naučit jednu nebo 2 od vás.

 50. měsíční doprava> 3000
  konkurenčních webových stránek <30000
  Špatně optimalizovaný top 10 míst
  Mám to, děkuji!

 51. Souhlasím s vámi zde chlapi ...

  Jeho věc zapojit se klíčová slova, která jsou ve vašem nika a pracovat na nich, aby vám ten provoz!

  Miluji trhu Samurai za to

 52. 52
  Dne 23.října 2009 v 04:26
  JK řekl:

  Excelente článek. Jak se o příklad, uzavřená s MS? A jak mohou členské státy pomoci vytvořit LSI-optimalizované šablony a LSI-optimalizovaný obsah?

  Video s příkladem by bylo velmi užitečné.

 53. Tak jsme vzali "T" z "brokovnice", a to se stalo "Shogun" cool! Chci být informován o SEO Bushido!

 54. díky Ed a 30DC pro zavedení do šlechtického samuraje. Našel jsem tak mnoho on-line marketing, že jsem se podíval na použití těchto technik na Google vyhledat místní firmy je s webem a bez dopravy.

 55. 55
  Dne 23.října 2009 v 04:40
  WWK řekl:

  Díky, Anthony. Vždycky vysvětlit dobře, jako v videa 30DC.
  Koupeno MS v poslední době. Velký kus softwaru. Kromě KW výzkumu, existuje spousta dalších užitečných funkcí. Velké věci.

 56. Existuje samostatný strategie pro výběr klíčových slov SEO Vs. PPC klíčová slova? Byl bych rád, aby budoucí článek o tom ...

  Díky,

  Justin Eckrich

 57. Skvělé příspěvek! To byl problém můj, protože jsem se začal on-line. Snažím se získat obrovský seznam klíčových slov v nejen časově náročné, ale nervy drásající stejně. Zajímá vás, pokud jste v utrácení peněz za příliš mnoho klíčových slov. Díky za čištění toto nahoru a dát nějaké konkrétní akční kroky.

 58. Zajímavý příspěvek. Myslím si, že souhlasím s tím, že se snažil ochromení analýzou cestou. Jen aby zjistil, že mnoho z "nadměrného" klíčová slova nevedou k PPC zaklapl např.

  Potíž s přístupem klíčovým slovem 5-10 je najít ty správné. například, že to není jen o provozu a jejich konkurenceschopnost je to také o tom, zda jsou to nějakou formu "záměru".

  Myslím si, že MS je obecně vynikající mimochodem. Ale já si myslím, že by bylo možné zlepšit, pokud jde o dlouhý ocas klíčová slova. Jiné než pomocí Analytics vidět, co lidé skutečně hledat na (Překvapivé!) Ještě jsem se najít něco opravdu dobrého na dlouhou ocasní klíčové slovo. Nějaké návrhy?

 59. Myslím, že je dobře, že čím více klíčových slov, tím lépe je minulostí. Nová strategie "laser" přístupu, kdy lze použít jen malou podmnožinu specifických klíčových slov je méně časově náročné a více relevantní.

 60. Více myslet; více se učit; další skvělý článek od vás hodně. Jen tak dál !!!

 61. 61
  Dne 23.října 2009 v 04:54
  Nelson řekl:

  Skvělé příspěvek. To je jedna z nejlepší produkty, co jsem kdy vlastnil.

 62. Jeden problematický Představa, že pořád vidět znovu a znovu je myšlenka najít klíčová slova, která mají sestup provoz a nízké konkurenční stránky ... s čísly, na to, že jsou někde méně než 50.000 na hledání fráze zápas.

  Problém je v tom, že tyto podmínky jsou stále méně a méně dostupné pokud jde o čas a obchodníci se snaží zoufale shánět pro ně. Problémem se stává ještě větší problém, pokud jste cílení jakýkoliv druh "produktu" klíčové slovo ..., které jen tak náhodou, že druh klíčového slova je třeba zařadit na pokud se chystáte nastavit internetový obchod nebo ebay partnerský obchod.

  "Info" klíčová slova lze nalézt snadné pro ty, kteří chtějí rozvíjet stránky blog stylu a popruhů na provoz na AdSense nebo jiných affiliate programy ... ale jak dlouho to bude trvat?

  "Low soutěže" klíčová slova nejsou neomezené ... a dny lovu pro ně jsou brzy u konce.

  Ve třech nebo čtyřech letech lidé stále bude tlačit tento nápad ... ale to jen "nízko visící ovoce" nechal bude k dispozici pro ty, kteří jsou ochotni se učit jiný jazyk a důlních klíčová slova a vytvořit stránky zaměřené na jiném jazyce skupiny.

 63. Jsem tak ráda, že jsem si koupil na trhu Samurai. Je to jeden z nejlepších nástrojů, které jsem s ním pracovat. Čím více jsem se použít na trhu Samurai líp jsem si na to, co věděl, works..the přidané funkce jsou skvělé .. Vaše Iceberg Princip příkladem je tak relevantní i dnes, pokud chcete, aby vaše stránky, aby se řadí na špičku v Google .... Díky za vstup jako vždy ...

 64. Jako vždycky ... Great Info skvělém výrobku. Market Samurai nám ušetřila stovky hodin času výzkumu. Nemůžu říct, že díky dost!

 65. Díky za ještě další dobrý návod, jak získat více z trhu Samurai. Jsem rád, že jsem ho koupil a jsem tak rád, že jste si to proud se změnami na "síti.

 66. Mám rád vaše image a pojetí principu ledovce. Uděláte to tak snadno vidět a pochopit.

 67. Musím vám všem poděkovat. Market Samurai byl tak velkým přínosem pro mne v tomto ledovém zásadě způsob marketingu. Nech si to přichází. Love it.

 68. Myslím si, že většina lidí se bojí, protože práce, kterou musíte udělat, ale pravé zlato je v návaznosti.

  Jakmile se dostanete s malou skupinou cílená klíčová slova Analytics vám skutečný zlato a pak vstoupíte do prostoru klíčového slova pimpin ".

  Je to jako v případě nedávné FTC strašení. Všichni lidé, kteří nejsou ochotni krok-it-up bude muset ustoupit a umožnit větší prostor pro nás.

  Vy jste na úrovni členských států znát svoje věci a poskytnout některé skvělé postřehy. Díky

 69. Jiní strávili tisíce nebo písemné miliony slov, aby se pokusila naučit to, co jste brillantly přítomny v památné metafora. Noble Samuri je fenomenální produkt, a já jsem rád, že jsem to našel. Je to už součást mého internetového marketingu úspěch, a jak budete pokračovat přes-dodat (je to tak dobře už), vím, že budu i nadále vám poděkovat znovu a znovu.

 70. Skvělé příspěvek! Iceberg Princip je velký analogie toho, jak by měla být součástí generace provoz z on-line obchodu pohledu.

  Domníváte se, že optimalizace pro 2. stupně, klíčová slova dřív, než optimalizace pro více konkurenční klíčová slova se skutečně dá webmaster snazší optimalizaci pro více konkurenční klíčová slova, když po webu je optimalizována pro své 2. tier klíčová slova?

 71. Děkuji .. Je to všechno moc někdy .. vědět, jaké nástroje použít, je trochu moc. Jiné než vy, jaké nástroje se vám doporučit. Snažím se na dopravní chybu v okamžiku, ale já jsem stará naleziště ,, Nejste si jisti, jestli to bude fungovat. Pořád jde od první straně na straně dvě na google. Moje další stránky nemůžu dostat ani na straně tři dosud. Téměř rok. Ale i dál snažit, Děkuji

  Kurt

 72. Díky za článek, který je na místě, já rád ledový schéma stejně. Klíčová slova a seo soutěž jsou obvykle slovně, ale se svým nástrojem tam je opravdu žádná omluva za to, jak se to 100% hned napoprvé. Láska produkt, díky.

 73. Skvělé rady, vaše služby značně napomohla mých stránek Ranka nd pozice

 74. Jedna věc, která mě neustále udivuje, je strach z klíčových slov, které mají spoustu soutěže. Vidím to zdůraznil téměř všude a téměř každý. Sheesh, je to opravdu není tak velký problém.

  Lol, měli byste vyzkoušet některé dospělé vyhledávání, kde jsou klíčová slova s ​​více než miliardu webových stránek. 30K konkurence není opravdu žádný soutěž vůbec. Domnívám se, že je to bod pro začátečníky tak to asi dělá můj úžas diskutabilní bod.

  S minimálním úsilím, měli byste být schopni kopat zadek i při 100K konkurencí. Dokonce milionů není tak těžké. Většina stránek je v balení amatéry a nemají ponětí, v případě, že jsou hodnoceny a proč.

  Ne, že to, co jste wrotedoesn't práci, bude to. I believe we scare people by telling them how tough the competition is and keep them from trying for more or worse yet teach them to fear anything with over 30K competition.

  On
  Ciscko replied:

  Amen brother ( or sister)!

  Everybody says 30,000 but as somebody else mention, it is for the lazy one who don't want to put up the effort.

  Now days it is possible to rank for more “competitive” keywords.
  A little research can have you in page one or two with little effort.

 75. Thanks for the information but I have never found a keyphrase that can generate decent amount of traffic and has competition less than 30,000

 76. I agree – it would definately NOT be possible to do ALL those tasks for too many keywords. Excellent article.

 77. @Veronica,

  I think the best way to illustrate the niche keyword optimization idea is with an old joke:
  Two guys are running from a grizzly bear and one stops to put on his running shoes. The second guy says, “What are you doing? You can't outrun that bear!” To which the first guy says, “I don't have to. I just have to outrun YOU!”
  You don't have to do everything perfectly in a small niche if you're targeting your market with targeted keywords, you just have to do it better than the competition. And chances are, what you see in Google as competition is more accidental than anything; they're mostly not actually optimizing for your chosen keyword.

  Best of success,
  Owen

 78. Hey Guys,

  Thanks for all the helpful suggestions on market research and Market Samurai tips. Your keyword tool is the best, a real time saver. Wish I would have gotten MS sooner.

  Mike

 79. Best advices. And brilliant illustrations!

  Really visually more easy to understand “what text is mean”.

 80. 80
  On October 23rd, 2009 at 6:21 am
  tomartomartini said:

  This is a great AND valuable article!Which proclaims a functional mind set ….. the mind set being!

  Get 5-10 keywords PHRASES that have the following :

  (1) Highly relevant to the niche.

  (2) Traffic eg. 100/200 visitors a day

  (3) They have competition about 30000/5oooo competing web pages
  in phrase match – “dog training tricks”; not- dog training tricks -

  (4) They have low strength of competition ie. The top 10 sites in

  Google are not well optimized eg weak back-links [ THIS FACILITY in m/s is just beyond great.]
  well as we have all spoken” really thanx” you didn't have too put this post here ,but you did ,,,looking to-wards your adword release. :)

 81. Thank you for sorting out a raging argument in a stroke, and I won. MS is the best.

 82. What? does it mean my strategy is not working anymore???

  seriously, thanks for the update and a great reminder too.

 83. Skvělé příspěvek. I'm going to take a look at how I'm currently using Market Samurai to do my keyword research. It just get's too overwhelming to try and target a thousand or so keywords!

 84. Nice article, all is to be applied.

  Hum .... Já jsem jen zeptat, jestli vaše ledovec je vzhůru nohama.

  Já vím, že to není tak důležité, ale otočit to správná cesta, a to by mělo pravděpodobně ilustrovat lepší způsob, jak svůj článek.

  Pokračovat na chlapy, já jsem fanda a šťastný Market Samurai uživatele!

 85. Ahoj Samu je!

  Takže pravda - ... tak pravda ... Iceberg miluju ...
  Vždycky jsem začal s prvními "time-spotřebiteli" otázky ...
  Někdy jsem jused příliš mnoho času na ně ... a konečně viděl výsledek!

  Později ... Viděl jsem rychlost, že weby připlížil do dobré umístění ...

  Trávit čas, investovat do svých pozicích .. Je to vyplatí velký čas

 86. Ano, tolik zapomenout na off stránky SEO a že je třeba, aby si kotva textové odkazy na vaše stránky.

  Láska grafiku na iceburg jako ve skutečnosti ukazuje, že většina práce je pod povrchem.

 87. Úžasné věci, které jste sdílené. Časy se opravdu změnil a jen Bůh ví, co krajina bude vypadat 2 roky od této chvíle.

 88. Velký článek

  Více na toto prosím: "Jakmile jste identifikovali a vybrány cílové klíčová slova, přesměrovat své zaměření na SEO úkoly on-page a off-page. , ,

 89. Koupil jsem si na trhu Samurai v roce 2008, a to jen stále lepší a lepší. Díky hoši za neustálé zlepšování.

 90. Každý malý pomáhá a dny házet věci na zdi a doufal, že něco hole jsou pryč. Havent done AdWords na chvíli a více se zaměřit na MSNads. Všiml jsem si nějaké pohyby v mém žebříčku v SERPS, když jsem implementoval některé na stránce optimalizace.

  Díky za sdílení

 91. Nemyslím si, že je to důležité, kolik konkurence je pro frázi. For example the query 'small car comparisons' has 15,000,000 Google results, 'estate car comparisons' has 2,000,000 results, 'toyota rav4 comparisons' has 225k, 'fiat 500 …' 100k, 'bmw 1 series …' 560k. You can get there if you've the time to refer them there via several blogs. One blog is dangerous because it will take the top spot.
  Pozdravy
  Ralph

 92. Great article and we are starting to see some result for targeting specific keywords, super competitive market but doing what you have listed above we are slowly getting there.

 93. In one of your previous posts you discussed about outsourcing. If you ask me that's the only way to cope with the many specialized aspects of modern SEO (onpage and offpage)

 94. Ah, for the good old days of 2003.
  I have to smile remembering back in 2000 reading articles entitled “Is it too late for Newbies?”
  I nearly gave up then.

 95. This is my favourite tip that you have had on your blog, I shared it on twitter I loved it so much. This is what I say to others, its wonderful to hear good advice in our industry.

 96. The game certainly has changed. In my experience listening to the experts and what Google are up to can lead to success. In some markets though, the theory of 300,000 or less competing pages I feel isn't always rule of thumb. I've found within my industry some competitors under certain keywords have a website that is just ridiculous, is NOT well optimized and should be in the #1 spot out of 4 million competing pages. But they are!
  Some markets will never show fewer then 300,000 competing pages with keywords that are considered “the sweet spot” vs the amount of searches the keyword gets.
  But I do agree with what this article is saying. Have a point of reference is better then going in blind.

 97. Thanks so much for this explanation. I know I have spent a lot of time trying to evaluate good key words and I was frustrated when I could only get a handful. I thought I needed at least 100. I think what sets you guys apart is not only your smokin' software but your commitment to superior customer service. Your videos and articles are very much appreciated.

 98. Thanks for that – quality information. I had never actually thought of it that way. I have got some work to do now.

 99. Preaching to the choir. Thanks for the confirmation!

 100. [...] a nicely crafted article that explains the new reality regarding keyword strategy and research. Bye for [...]

 101. Thanks for that. I miss the old times, Google cash times and shotguns strategies… Today i'm a little bit lost, but I work on it.

  Thanks for the good quality info.

  Cheers
  Bóje

 102. Thanks for sharing excellent content! I love the visual of the iceberg.

 103. In the past I have used 100′s of keywords. But thanks to Market Samurai I am starting to focus and research. Thanks for the value.

 104. Totally agree with this. Having managed large AdWords campaigns, the 80/20 rule applies. 20% of keywords generate 80% of traffic. Focus on the 20% with PPC and SEO and you'll profit long term.

 105. Very good information. It helps to clear a good deal of misinformation spread all over the Web saying that you should go crazy and get thousands of keywords.

  That sort of wrong information can really leave doubts, in the minds of people not very experienced in IM yet, about what's the best approach — truckloads of KWs or a high focus on just a few.

  Díky.

 106. Very good, the article was very clear an concise, thanks for the good work.

  Novelltrade

 107. I can back up and confirm that what you are saying Anthony is the total truth. We start with a list after checking with Samurai basically stare with 3 or 4 words to target once these words start the clime up the first page we start adding one or two more and drive them along with the others. one thing that I have noticed is when you get your base keywords up in the searches it is much easier to get the ones you add to rank faster.
  Brad West ~ onomoney

 108. Excellent written and explained. I could not have said it better! Google wants webmasters to put more effort in their websites so they can deliver better search results… and make more money! But hey; 5 years ago we had to put so much more time in creating a website. Now that we have WordPress and other Content Management Systems, we can easily spend some more time on optimizing keywords. I, for my part, love better search results!

 109. Good article and MS is a great time saving tool.

  I think people also need to consider looking at their monthly website statistics or Google Analytics. These do provide some insight into how people ended up on your website in the first place and can then form part of your Keyword & SEO strategy. It has provided me some insight as to what terms I should consider as part of my on-page strategy for all of my clients and further keyword research using MS.

 110. The thing is, and this is another way of looking at it – each keyword brings in some traffic from the search engines. So, doesn't this mean that the more keywords you have, which bring in small numbers of vistors, the more your visitor count will go up to higher levels?

  Yes, I know we have heard about the iceberg princilple in many other subjects 20%/80% rule,etc etc they all quote the same kind of reasons, but no matter, each keyword you have will bring in some traffic and so build up your visitor count.

  200 keywords at 1 or 2 vistitors per day will bring in more than just one keyword at 80 visitors per day, and by the way, not many people get to number 1 in Google to see that traffic of 80 per day.

  Any responses to that alternative viewpoint?

 111. Great content guys. In a way I wish Market Samurai was not so popular. It's been my secret weapon since March of this year.

 112. Thanks for the great article. This certainly opened my eyes.

 113. An excellent article…

  It's all about giving Google exactly what they want or rather what their users want. Accurate and timely answers to their search requests.

  I try to build my free “one page” high ranking sites for single at most two keyword phrases… Works for me ;-)

  I'd rather build 6 quick high ranking pages in an hour than spend three days working on a blog with tons of keywords that may or may not pull the results.

 114. Thanks for the article, you guys are great not only is market samurai a great tool to use but you guys even write very useful blog posts.

  When I first started out, I felt that the more keywords the better. I did this not really understanding how Search Engines work. Thanks to years of trial and error I seem to be getting better. Thanks mainly to sites like this one and some courses I've purchased along the way.

 115. Your article is right on target. I have been keying in on 7 or 8 keywords for the school fundraising niche and literally was sent to first page on most of them by doing exactly what you mention in this article. 1. Good content 2. Targeted keywords with the right set of competition 3. Quality backlinks

  Doing this increased our site traffic by 3000 visits per month on a site that was getting only 2500/month mostly via PPC!

 116. 116
  On October 23rd, 2009 at 2:35 pm
  Jan Gregory said:

  I have a question for you Anthony. There's a mixture of ideas and statements here divided between SEO traffic projects and PPC landing pages, which are two different purposes, strategies, and indeed different Google algorithms measuring each.

  If I take your overall message to mean… choose only a few higher traffic keywords(>100 daily) with doable competition(10 daily) whereby we treat each long tail keyword as a “main keyword” with its own page.

  This is where I ask for more info. Citace:
  “In the early days of Internet marketing, if you placed a large number of related keywords on a page or included them in Meta and Alt tags you could often get rankings that led to traffic.”

  Assuming this statement refers to SEO traffic where the page owner hopes for “free” traffic from searches, are you referring here to targeting a single page for many different Main keywords? If so, that's something we shouldn't do anyway, at least in my own experience… one main keyword-one page is the strategy of choice, along with adding related keywords to each page.

  Are you really suggesting that SEO projects restrict a domain/site to only pages focused on keywords that offer >100 searches daily?

  Having said all this, I'm hoping for a reply. I currently have quite a few long tail pages that still do quite nicely with SEO traffic in very low competition areas. It's a numbers game of course, but small starts to matter when the multiplier effect compounds the total annual return on all those long tail pages combined.

  I don't ignore the ideal goal for SEO should be targeted traffic that leads to monetization either. But, in my experience, all pages that are rewarded with traffic drives up the overall domain ranking and trust factor. So, even when the visitor isn't going to add to my bank account, there is benefit overall from building that low-traffic long tail page. And you can often get lateral click-thrus to another domain page with monetization potential… quite often actually if you design your page properly.

  I completely agree that every keyword for SEO is a footrace that only 10 people can win by attaining the first page. I completely agree that there are many, many onpage SEO factors too… some experts estimate over 500 in the total SEO algorithm. But I've found that very low competition also means that those people in the race with you do little or no onpage seo, so the battle is easier won with that type of competition.

  “tiny blue lefthand widgets”

  …exists in its own universe for searches and also in the Google index. That is a single footrace for the annual searches for that phrase. In my experience, with an aged domain/site with a good trust factor… a page focused on that phrase exclusively very often beats out the pages for “lefthand widgets” even on the high authority domains for widgets. Because Google still seems to reward the exact phrase optimized in tag and other onpage SEO factors much higher than the “lefthand widgets” pages in the index. They will typically show in the SERPS below any pages optimized with the exact phrase

  If I target that keyword on a single page for SEO, I'm ignoring the searches for blue widgets, or lefthand widgets, and even tiny pink lefthand widgets. And if the investment is low and the page can produce some monetization, that's Okay in a long tail strategy as long as the investment is low.

  I'm not advocating “page sculpting” for long tails at all. Just do a lot of them knowing there is almost nil competition.

  And I suspect that is the message you wish to convey… to choose higher traffic and page sculpting to a degree on all levels, which is an excellent strategy as well. Just depends on which horse you want to ride.

  Finally, since I signed on with Market Samurai on the very first day you launched… I will gladly say that MS is my tool of choice and I own 23 of them. MS works for my SEO strategies and my PPC strategies by analysing the google data better and faster than anyone else.

  I strongly recommend that anyone give MS a try if you aren't using it, and don't forget to begin each keyword session with a single purpose in mind to serve the strategy you have chosen. its very easy to get lost in the numbers, calculations, and the myriad streams of advice you get.

  Just remember that Google does everything with the single goal to deliver the most relevant results to every searcher, SEO or PPC. The money follows Google because most of the world goes to Google to search expecting to get fast relevant results… and they do that consistently using Google.

 117. 117
  On October 23rd, 2009 at 2:38 pm
  Jan Gregory said:

  Edit for my Reply above. Darn spell checker.:)

  If I take your overall message to mean… choose only a few higher traffic keywords(>100 daily) with doable competition(<30k pages) whereby we treat each long tail keyword as a “main keyword” with its own page.

 118. I can't even begin to tell you how much I have learned from you guys and I really appreciate it. I love my Market Samurai and it has made a huge difference in my business. děkuji

 119. Ahoj,

  Funny I had just about reached this realisation and am in the middle of planning web sites for sub niches to my main niche, based on 2-3 Keywords each.

  Putting plenty of relevant content in these sites.

  Although relatively new to all of this, it seems to me that all Google wants is for the person who enters the KW to get a good valuable experience, so, having a highly relevant site would seem to be the way to get Google rankings.

  I amm pretty much down to following 30Dc and Commission Blueprint – both of which swear by Market Samurai, as do I.

  Great product great post..>Sam

 120. Great article and some good advice, I have done exactly this with my most successful website and can say that this method does work. However once you have succeeded with these core keywords, it is then important to look towards other keywords to continue grow your business.

 121. Great advices in there. You guys rock with solid software and solid tips!!

 122. Great post. It is remarkable how the Internet is an ever changing animal. In fact I think that is one of the major problems for newbies.
  What worked once, no longer has the same impact now. In this world of information overload it is really important to find a valuable source of up to date info that you can trust.

  Andy Beveridge

 123. A great post and I like the iceberg analogy and diagram! Velmi dobře.

 124. This, as always from you guys, is really good stuff. I find though that more and more I am pushing strength of competition to the top of my list. After all it doesn't matter that much, imho, if you have 1,000 or 1,000,000 competing pages if the top 10 spots are really well optimised or absolute garbage.
  In other words I find my keywords first then check out the top 10 and don't really worry about the number of competing pages.
  Seems to be working for me.

  Díky
  Sandra

 125. Indeed it is just what you say.
  I even try focussing on only one keyword, but becoming the alpha and the omega in that particular niche.

  Let's give it a try.

  Anyway, thank you very much for your time and effort!

 126. I am mainly active as internet marketing specialist in the Dutch market. Here still lots of companies do not even use meta tags of any kind. Then a big part of the pie is using 'keyword stuffing'-techniques… A small part is doing SEM the right way.

  Nice article. Díky

 127. Off page optimization!
  In my view if you use the “keywords” that you placed on your site! And the same “keywords” in your articles that you submit to EzineArticles, then what happens is that your articles “Full of your keywords” compete with your website which is “Full of your keywords”.

  Articles compete for the spot in search engines against your website!

  Isn't that The case?

  kind regards
  Michal

  On
  idex7 replied:

  I've actually found this to be true and now omit my primary keyword from the related articles. I now use secondary keywords to create article and other off-page content.

 128. “Once you have identified and selected your target keywords, redirect your focus to the on-page and off-page SEO tasks necessary to transform your keywords into genuine traffic-generating assets for your business.”

  Can you submit some more information – in as much detail as possible – on your blog explaining and showing the way to set about on-page and off-page SEO tasks?

 129. I use your market samurai daily and agree with your keyword strategy.

  I used it to get my new website http://www.PortraitPaintingGallery.com on the top pages of google in 3 weeks out of 21 million results.

  thanks guys

  On
  Michael Podgoetsky replied:

  Yeah I checked and found your site to be where you said it is. The first page of Google and out of 21m sites! Wow!
  How did you manage to do this?

  I am trying to get my two sites http://www.sydneyshuttleservice.com and http://www.airporttransfers-to.com.au to the front page and fighting an uphill battle.

  Great staff.

  can you suggest?

  kind regards

  Michael.

  On
  Lloyd Hester replied:

  It is not difficult but takes time to do. I have a team working for me who are link building. Writing articles, creating web 2.0 sites, videos and social bookmarking properties.

  You can contact me at my website if you like and I can give you more details. Click on my name comment and leave an email address I will answer it.

  On
  Michael Podgoetsky replied:

  Hello Lloyd and thanks for your reply. I went to your site but the email was not functioning. So I could not leave my email on your site. But do have some questions that etching to be thrown at you.
  Nice site though.

  Michael.

  Another time, another place perhaps?

  On
  Lloyd Hester replied:

  you can either add a comment there with your email added or email the contact us at http://www.portraitpaintinggallery.com. .

 130. I experienced that 1 to 3 keywords is not enough, maybe (also) because of the way people are searching. Finding the right keywords one should think about: Who should be visiting my website or blog? What might they be looking for? What words and phrases might they use?
  This is why a few keywords is better than too few or too many.

 131. QT…I'm an SEO nitwit and have stumbled on to great Google ranks for certain keywords for my site for local search….ie car wraps COLUMBUS OH and similar ranks high for me. Do my own site w/a WYSIWYG software package. Go look at it and you can tell. I am not a techie!

  I keep reading Google doesn't rank for keywords anymore yet everyone emphasizes them in blogs etc and lots of noise about keywords…keywords…keywords…

  Have read more than once…meta keywords aren't important and in some cases have read webmasters say they don't even include them when doing all the tags for a site…

  Yet all the ongoing noise about keywords. Your post is prime example. Get the best—get the long tail—be concise—not too many/page etc.

  What gives?

  On
  Michael Podgoetsky replied:

  This is actually an interesting collection of letters and words. Do you think you can try one more time but this time in English? Like finishing sentence so I don't have to guess?
  Things like that.

  With respect, of course!

  Samozřejmě!

 132. I agree with you and the group about the analysis of niche keywords. working on hundreds or thousands of keywords are very tiring and boring and eventually tend to not focus and decrease struggling spirit. I also add about your laser theory of internal/external linking are important as well. But not the PPC yet…

 133. I have had MS for over a year now and it amazes me how much is now packed into it.

  It is truly an amazing tool.

  But these Blog posts really add an element of added-value to the mix and make you re-evaluate how you work.

  Pokračujte v dobré práci.

 134. I have the MS for 2 months now and think it is great. keep up the good work.

 135. Excellent post –
  concentrate on your keywords
  and then concentrate them!

 136. Hi Guys,

  Thanks for sharing…I think targeting specific keywords is the go and I've had great success doing so for my clients…another valuable tip I have is to use the same phrase in title and h1 :-)

 137. Great tips. Now I know what is missing. Should try them ASAP.

 138. Skvělé příspěvek. I have been told that five keywords are the max that you should target on any single webpage. That SE's penalise pages with any more than that. Does that fit with your thinking?

 139. I wanted to ask if you guys and gals think that we should pay attention to the Google Adwords Keywords. The keywords that people pay money for and not the free keywords that no one pays money for.
  For example, I've been doing this site for my client http://www.sydneyshuttleservice.com I had it in the front page for about 1 month and not a lot of calls. I then started to look for the keywords that Google Adwords produce and now I found an expensive keywords: airport transfers and to airport, hence I've named my URL : http://airporttransfers-to.com.au/ , I yet to get it to the front pages of Search Engines, though. But what opinions might you have in relation to this stragedy, the Google Adwords Keywords?
  díky
  Michael.

 140. An awesome read. You've isolated exactly what works in keyword research in one post!

 141. As always, great info – great and useful.

  Díky

 142. I have viewed the video on how to set up the keyword searches in MS, but wish they would give a more intensive video on what each selection means and why and what values should be given to each selection (ie, pbr, seoc).

  Maybe I am the only one, but I still find doing keywords searches in MS overwhelming, although I like the product a lot I still get the feeling I am not fully utilizing it to its maximum capabilities.

  For instance one place says SEOC competition 100,000, then I read 50,000 and now 30,000. Similar to PBR; the video I watched said put in 15 but I have no clue as to why I am using this value.

  I would love a webinar so that we can build keyword lists and ask specific questions while doing it and know how to figure out if the results I am getting for a specific keyword is a “go” or “no go.”

  If there are any MS experts out there that can patiently help me make sense of this please, please contact me. info(at sign)vitalityrich(dot)com!

  Díky

  Stacey

 143. I love all the info I get from here it definatly helps with trying to get my site found, still have so much to learn, but thank you for all the info

 144. I love the Market Samurai. I have been using it for a couple of months now and it is great!
  I totally agree about the keywords. I much rather find 5 great longtail keywords to work with and concentrate on getting traffic with. That is also even more effective when it comes to Local Marketing and Local Search. You can find goldmines! Just look at “atlanta hotel reservations” has an exact search of 110,000 per month according to the google keyword tool. 3 words might not be all that longtail, but with a search that high I would not say no to it if i were in the hotel niche:)
  Anyway, thanks for a great article and a great tool to use!
  Jan Riley

 145. Děkuji vám! Awesome information that can save months of frustration.

 146. Thank you for your great, useful, very important information! I love Market Samurai!

 147. 147
  Dne 27.října 2009 v 03:02
  Ed Vega řekl:

  Anthony,
  This is by far the best course I've taken on Marketing. Gratulujeme! However, as questions arrises is hard to get answers as ticket are not responded on time manner and I understand this fact. No complains.

  However, my doubt is about territory.
  My product to this challenge is one to be offered locally and not nationwide. (Our state (Califonia) has almost twice the population of Australia, so the market seems to be beg enough to me) So I would be interested on local results not nationwide. Should I try to find bigger numbers to discriminate this factors? Let say, increase the number of web pages and clicks for a given keyword, keeping the ratio? Well it is confusing to me!

 148. I've seen things change, as you said, over the past few years. I wish it hadn't changed. It was easier back then. But no matter how much I wish, that does not change reality. So iceberg approach, it is. Thank you for MS which helps us a great deal with that. Your work and updated information is greatly appreciated.

 149. A good post encompassing the basic SEO tasks. I disagree with Dana (above). It wasn't easier in the 'old days' when SEO amounted to stuffing keywords in the text and meta tags. All this achieved was too much badly written content and poor websites ranking well. Google (who now puts no importance on the meta keywords) is now a lot more sophisticated and the rules have changed.

  If you want to get to the top of Google you need a good site, good content and a good SEO campaign. That means it's easier NOT more difficult for people who work in the industry.

 150. Great outline on what works in keyword application today. This is no small matter from the folks whom I consider to have devloped the best keyword support and research tool on the market! Pokračujte v dobré práci.

 151. Great information and great advice. With the rapidly changing Internet, it's hard sometimes to keep up with the latest effective ways to drive traffic to our sites. And, it's too easy to get stuck doing things that used to work, but don't work any longer. Thanks for pushing me forward.

 152. Great infos and very helpfull article greetings from Greece drossos cheap hand made carpets

 153. Absolutely, Positively Right On The Money Fellas! Great breakdown and reality check regarding what's now truly REQUIRED FOR PPC SUCCESS!!

  As always…. much appreciated! I am making ready for review my Overcome Adwords product and this really confirms my instructional platform throughout!! Thanks Again!!!

  By the way you are featured as an exclusive in the resource section and on the Bonus Disc!!! Because I use your tool(s) day in and day out and could NOT SURVIVE OR THRIVE WITHOUT IT.

 154. Samurai team thanks for the info. I love this software and they updated info you keep providing us. I still learn but light years ahead of my competition.

 155. This particular illustration (the iceberg) really hit me between the eyes – I have, for too long, used as many keywords as I could find in my very small PPC campaigns for a few different sites. I'd get clicks (and the bills to go with them), but I did not notice any real conversions. I recently got started with MS, and absolutely love this tool! I know I have a lot to learn – especially about getting quality backlinks (I'm getting tired of the dozens of 'link exchange' requests that I receive that do not appear to be genuine – and they tend to waste a LOT of my time in response) – but I'm now feeling hopeful! Thanks for this amazing tool! :) Kathy

 156. I wish I could get my clients to understand this principal!
  You couldn't be more right.

 157. Always good info from these guys!
  Everything from the videos they make to articles like this!
  Díky