Použití Market Samurai sémantické strukturování stránek

Share Button

Hi Team

To je něco, co jsem ti neřekl o.

Někteří lidé se již pracovalo na to pro sebe ...

A to je důvod, proč na trhu Samurai funguje tak, jak to dělá dnes.

Ve skutečnosti na trhu Samurai byl postaven kolem této ...

Před Market Samurai byl propuštěn k veřejnosti, byli jsme s použitím stejných nástrojů sami udělat sémantickou analýzu struktury webu pro stránky, které jsme stavěli.

Důvod byl prostý - s pravým webu strukturování, propojení a klíčových slov použití (vše pomocí sémanticky relevantní klíčová slova) bychom mohli dosáhnout žebříčku s méně odkazy, PageRank méně a méně místa věku.

A to znamenalo, že lepší návratnost investic z jakéhokoli SEO práci, kterou jsme udělali.

"Lepší výsledky? Menším úsilím? Jak mohu dostat to !? "Slyšel jsem, že říkáte.

No, dovolte mi ukázat vám, co děláme - a jak si můžete udělat sami.

Jak na "Zostření" vašeho webu - Samurai styl!

Za prvé, co je první ...

Musíte najít jádro webu klíčové slovo - něco, co má vysokou úroveň provozu, vysokou úroveň hodnoty, a relativně nízké úrovně hospodářské soutěže.

Všechno se točí kolem tohoto jednoho jádra klíčového slova.

Nalezení Core klíčové slovo

Hledáte pro high-provoz, low-hospodářské soutěže, vysoce hodnotných klíčových slov zde.

Rád nastavit své Market Samurai filtry na těchto úrovních: Nad 80 hitů za den v SEOT pod 100.000 konkurenčních stránek v SEOC (i když pod 30000 je nejlepší), nad 15% použití frází v PBR a více než $ 1 SEOV.

Nicméně, já osobně rád viděl něco, co je lepší, než holé minimum.

SEO analýza na Main Site klíčového slova

Dále budete také chtít udělat SEO analýzu hospodářské soutěže, aby se ujistil budete soutěžit na trhu, kde mladý, nízký PageRank, špatně optimalizované stránky s několika odkazy jsou již žebříčku.

Co se mi líbí na tomto příkladu je nízké PageRanks stránek se objevují v top 10, nedostatek on-page optimalizace na většině míst a nízké úrovně Page Zpětné odkazy na stránky.

Věky některých oblastech, skutečnost, že většina lokalit mají DMOZ nebo Yahoo! Directory zpětné odkazy, a vysoký počet zpětných odkazů domény mě myslet dvakrát o toto klíčové slovo.

Mohl bych ještě zkusit to - ale s těmito faktory pracovních proti mně, moje šance na získání tohoto vysněného první místo snadno může být složitější - a to znamená, že to může trvat mnohem víc práce, aby se tam dostat.

Zaměřit své klíčové slovo výzkumu

Jakmile budete mít tuto základní webu klíčové slovo, vytvořit nový projekt na trhu Samurai pro vaše hlavní klíčová slova webu toto klíčové slovo - protože budeme přeorientovat naši analýzu na toto jedno klíčové slovo.

Začněte tím, že generování klíčových slov kolem tohoto klíčového slova pomocí volby Google Synonymum nástroj se "zahrnout i další" vybrána.

Hledat Kategorie klíčová slova

Klepnutím do Synonymum nástroj Google generovat klíčová slova, Market Samurai je schopen ukázat vám až 200 související "větve" kolem své hlavní klíčové slovo.

Budete chtít, aby (opět) odfiltrovat velké konkurenci nízkou návštěvnost, klíčová slova nízké hodnoty. Klíčová slova jsme vlevo s bude dobré pro naše kategorií webových stránek.

V tomto příkladu jsem provedl téměř totožnou analýzu předtím, když jsem najít jádro webu klíčové slovo - ale upustil jsem minimálním provozem filtr na SEOT 10 nebo vyšší.

A pak, je tu trochu manuální práce ...

Odstraňte všechny klíčová slova, která vidíte jako nepodstatné, hlavní téma kliknutím na "X" na daleko pravé straně klíčového slova. A budete se vlevo, s pěkným seznamem relevantních, hodnotný, vysoké návštěvnosti, nízké klíčových slov hospodářské soutěže - jako já v předchozím seznamu.

Článek výzkum klíčových slov

Klikněte na ikonu klíče vedle některý z vašich kategorií klíčová slova ho otevřít v novém panelu - a udělat nějaké další výzkum klíčových slov k vyhledání obsahu tématických okruhů v rámci každé kategorie.

Pro tento krok je užitečné použít volbu Google vyhledávání klíčových slov, stejně jako Google synonym nástroj s "Ignorovat Další" vybrána možnost. To vám dá pěkný "dlouhý ocas" seznam témat.

Dalším krokem je zkoumání a vytváření obsahu webových stránek v každé z těchto tematických oblastí.

Ale jak se výzkum těchto tématických okruhů?

Najděte obsahu: výzkum nebo publikovat

Market Samurai je "Najít Content" modul je účelově určen k tomu!

Byl postaven na výzkum obsah, který je již zveřejněn na webu, který vám pomůže psát vlastní články, nebo najít články, které si můžete legálně publikovat (i zkontrolovat webu podmínek před dělat.)

Klikněte na ikonu klíče vedle klíčového slova, přejděte na kartu Najít Obsah a začněte výzkum.

Můžeme analyzovat obsah na základě autorizačních faktorů zde.

Obsah, který má vysoké PageRanks, zpětné odkazy a věk může být známkou kvalitních informací - a dobrý článek na výzkumu, než psát vlastní článek na stejné téma.

Obsah, který má nízkou PageRank, zpětné odkazy a věk může být obsah, který si můžete publikovat na svých stránkách pro testování mezeru (protože psaní obsahu je jednou z časově nejnáročnějších částí vytvoření nika webové stránky) - a uvidíte, jestli vás Můžete získat žebříčky použití článku někoho jiného na svých stránkách (velmi nadějná znamení, pokud nemáte!)

(To je něco jedinečného Market Samurai. Jsem ještě narazit na jakýkoli jiný software, který analyzuje orgán části obsahu tímto způsobem.)

Dále potřebujeme odkazy ...

Získejte vysoce kvalitní zpětné odkazy

Nalezení zpětné odkazy je snadné. Zaměření se na high-kvalitní zpětné odkazy, ty, které vám dá nejlepší výsledek za váš čas a úsilí, je obtížné.

Modul Promotion pomáhá tady, tím, že ukazuje na PageRanks, zpětné odkazy, a použití Follow / nofollow na stránky, kde můžete přijímat zpětné odkazy.

Začínáš vidět jak se to všechno vazeb-in a jak každý krok má dopad na všechny ostatní.

A tím, že to všechno dohromady, můžeme dostat rychleji pozice ve vyhledávačích, větší provoz dříve, lepší návratnost našeho času a úsilí o SEO a lepší výsledky v dlouhodobém horizontu - s méně času a úsilí potřebné.

Ale my jsme to udělat za vás.

Vytvořili jsme "Market Samurai" původně (a předtím, než jsme ho vydala), protože jsme dělali tyto věci sami - a my jsme chtěli, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků, rychleji, s méně času a úsilí.

Další krok

Dalším krokem je právě to!

Market Samurai vám sémantické vztahy klíčových slov, které potřebujete pro strukturování webu, pro vnitřní propojení, pro napojení stavby, pro označování a více, pokud použijete klíčové slovo výzkumu postup, který jsem popsal výše.

Pokud nemáte Market Samurai - dosud. Si to můžete stáhnout zdarma 12-denní zkušební verzi zde .

Pokud vaše zkušební verze vypršela, budete moci využít výzkum klíčových slov je k dispozici stále -., Ale budete muset dostat na plnou verzi Market Samurai používat ostatní funkce si můžete koupit na trhu Samurai za celoživotní přístup ke všem funkcím Market Samurai zde .

Jak už jsem řekl, tyto sémantické struktury webu vám může pomoci dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích, s mnohem menším úsilím, a méně odkazy. Tak jsem výzvou, abyste zkuste pro sebe pomocí Market Samurai, a podívejte se na výsledky, které dostanete.

Brent