Použití trhu Samurai pro vytváření sémantického webu Strukturalizace

Share Button

Hi Team

To je něco, co jsem nikdy jsem ti o.

Někteří lidé už pracovali na to pro sebe ...

A to je důvod, proč na trhu Samurai funguje tak, jak to dělá dnes.

Ve skutečnosti, na trhu Samurai byl postaven kolem Tento ...

Před Market Samurai byl propuštěn k veřejnosti, jsme byli s použitím stejných nástrojů sami dělat sémantické analýzy struktury webu pro weby, které jsme stavěli.

Důvod byl prostý - s pravým webu strukturování, propojování a klíčové slovo využití (vše pomocí sémanticky relevantní klíčová slova) bychom mohli dosáhnout žebříčku s méně odkazy, méně PageRank a méně místa věku.

A to znamenalo lepší návratnosti investic z jakéhokoli SEO práci, kterou jsme udělali.

"Lepší výsledky? Menším úsilím? Jak se mohu dostat to !? "slyším vás říkat.

No, dovolte mi, abych vám ukázat, co děláme - a jak si můžete udělat sami.

Jak se "Sharpen" vaše stránky - Samurai styl!

Za prvé, to je první ...

Musíte najít core webu klíčové slovo - něco, co má vysokou úroveň dopravy, vysoké hladiny hodnoty a relativně nízké úrovně hospodářské soutěže.

Vše se bude točit kolem tohoto jednoho jádra klíčové slovo.

Nalezení Core klíčové slovo

Hledáte pro high-provoz, low-hospodářské soutěže, vysoce hodnotných klíčových slov zde.

Rád nastavit své Market Samurai filtry těchto úrovní: Nad 80 hitů za den v SEOT, pod 100.000 konkurenčních stran v SEOC (i když pod 30,000 je nejlepší), nad 15% využití výraz v PBR a více než $ 1 na SEOV.

Nicméně, já osobně rád viděl něco, co je lepší než holé minimální úrovně.

SEO Analysis na vaší hlavní stránky Klíčové slovo

Dále, budete také chtít udělat SEO analýzu hospodářské soutěže, aby se ujistil, budete soutěžit na trhu, kde mladý, nízká PageRank, špatně optimalizované stránky s několika odkazy jsou již žebříčku.

Co se mi líbí o tomto příkladu je nízké PageRanks stránek uvedených v top 10, nedostatek on-page optimalizace na většině místech, a nízké úrovně Page zpětné odkazy na stránky.

Věky některé z domén, skutečnost, že většina stránky mají z projektu DMOZ nebo Yahoo! Directory zpětné odkazy, a vysoký počet doménových zpětných odkazů, aby mě přemýšlet dvakrát o této klíčové slovo.

Mohl bych ještě to vyzkoušet - ale s těmito faktory pracovní proti mně, moje šance na získání tohoto vysněného první místo snadno mohlo být obtížnější - a to znamená, že to může trvat mnohem více práce, aby se tam dostat.

Zaměřit svůj výzkum klíčových slov

Jakmile budete mít tuto základní stránku klíčového slova, vytvořit nový projekt na trhu Samurai pro vaše hlavní klíčová slova webu toto klíčové slovo - protože jdeme zaměřit naši analýzu na toto jedno klíčové slovo.

Začněte tím, že tvoří slova kolem tohoto klíčového slova pomocí volby Google Synonymum nástroj s "zahrnovat dodatečné" vybrána.

Najít Kategorie klíčová slova

Po klepnutí do Synonymum nástroj Google generovat klíčová slova, na trhu Samurai je schopen ukázat vám až 200 související "větve" kolem své hlavní klíčové slovo.

Budete chtít, aby (znovu) odfiltrování vysoké konkurenci, nízkou návštěvnost, klíčová slova nízké hodnoty. Klíčová slova jsme vlevo se bude dobré pro naše kategorie webových stránkách.

V tomto příkladu, jsem provedl téměř totožnou analýzu předtím, když jsem najít jádra webu klíčové slovo - ale upustil jsem minimální provoz filtr k SEOT 10 nebo výše.

A pak, je tu trochu manuální práce ...

Odstraňte všechny klíčová slova, která vidíte jako irelevantní do svého hlavního tématu kliknutím na tlačítko "X" na daleko pravé straně klíčového slova. A budete se vlevo s pěkným seznamu relevantních, cenné, vysokou návštěvností, nízké klíčových slov pro hospodářskou soutěž - stejně jako já mám nahoře.

Článek Klíčové slovo výzkumu

Klikněte na ikonu klíče vedle některý z vašich kategorií klíčová slova ji otevřít v nové záložce - a udělat nějaké další výzkum klíčových slov k vyhledání obsahu tématických oblastí v rámci každé kategorie.

Pro tento krok, to je užitečné použít volbu Google vyhledávání klíčových slov, stejně jako Google synonym nástroj s "Ignorovat Další" vybrána možnost. To vám dá pěknou "dlouhý ocas" seznam témat.

Dalším krokem je výzkum a vytváření obsahu webových stránek v každém z těchto tematických oblastí.

Ale jak si výzkum těchto tematických oblastí?

Najít Content: výzkum nebo publikovat

Trh Samurai je "Najdi Content" modul je účel-navržený pro to!

Byl postaven a vyhledejte obsah, který je již publikován na webu, které vám pomohou psát vlastní články, nebo najít články, které si můžete legálně publikovat (i když zkontrolovat webu podmínek před dělat.)

Klikněte na ikonu klíče vedle klíčového slova, přejděte na kartu vyhledávat obsah, a začít výzkumu.

Můžeme analyzovat obsah na základě autorizačních faktorech zde.

Obsah, který má vysoké PageRanks, zpětné odkazy a věk může být známkou kvalitních informací - a dobrý článek na výzkumu, než psát svůj vlastní článek na stejné téma.

Obsah, který má nízkou PageRank, zpětné odkazy a věk může být obsah, který si můžete publikovat na svých stránkách pro testování výklenek (protože psaní obsahu je jedním z nejvíce časově náročné části zřízení mezeru na internetové stránky) - a uvidíme, jestli vás Můžete získat žebříčku pomocí článek někoho jiného na vašich stránkách (velmi slibný signál, pokud nemáte!)

(To je něco jedinečného na trhu Samurai. Já jsem ještě narazit na jakýkoli jiný software, který analyzuje autoritu části obsahu tímto způsobem.)

Dále potřebujeme odkazy ...

Get High-kvalitní zpětné odkazy

Nalezení zpětných odkazů je snadné. Zaměření se na high-kvalitní zpětné odkazy, ty, které vám dá nejlepší výsledek za váš čas a úsilí, je obtížné.

Modul Promotion pomáhá tady, tím, že ukazuje na PageRanks, zpětné odkazy, a použití Follow / nofollow na stránkách, kde můžete přijímat zpětné odkazy.

Začínáš vidět, jak všechny tohoto vazeb-in a jak každý krok má dopad na všechny ostatní.

A tím to všechno dohromady, můžeme dostat rychleji žebříčku ve vyhledávačích, větší provoz dříve, lepší návratnost našeho času a úsilí o SEO, a lepší výsledky v dlouhodobém horizontu - s méně času a úsilí potřebné.

Ale my jsme to neudělal za vás.

Vytvořili jsme "Tržní Samurai", původně (předtím, než jsme ho propuštěn), protože jsme dělali tyto věci sami - a my jsme chtěli dosáhnout co nejlepších výsledků, rychlejší, s méně času a úsilí.

Další krok

Dalším krokem je prostě dělat to!

Trh Samurai vám sémantické vztahy klíčových slov, které potřebujete pro web strukturování, pro vnitřní propojení, pro propojení budování, pro označování a více, pokud budete používat klíčové slovo výzkumu postup jsem popsal výše.

Pokud nemáte trhu Samurai - dosud, dostat to si můžete stáhnout zdarma 12-denní zkušební verzi zde .

Pokud je váš zkušební vypršela, budete moci používat Klíčové slovo Výzkum je k dispozici stále -., Ale budete muset získat plnou verzi Market Samurai používat další funkce si můžete zakoupit Market Samurai za celoživotní přístup ke všem funkcím trhu Samurai zde .

Jak říkám, tyto sémantické struktury v místě vám může pomoci dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích, s mnohem menším úsilím, a méně odkazy. Tak jsem výzvou, abyste zkuste použít pro sebe pomocí Market Samurai, a podívejte se na výsledky dostanete.

Brent