Tipy pro nalezení Velké Aged doménových

Share Button

S modulem nyní k dispozici v obou doménách trhu Samurai A domény samuraj , jsme měli spoustu otázek o nejlepší způsob, jak jít o hledání domén uvnitř Ve věku domény nástroj.

Problémy s hledáním Velké Aged doménových

Obvykle důvod, proč jsme si ujít nejlepší ve věku Domain příležitosti přijde na jednoduché procenta ...

Ve věku Domény jsou mnohem méně než v řadě nových domén.

Kdykoli - jen procento všech Aged domény bude k dispozici k prodeji, na aukci, nebo vypršení platnosti;

Procento těch brzy-k-být-dostupných domén bude nosit silnou PageRank, Domain věku nebo zpětné odkazy;

A procento těch kvalitních brzy-k-být-dostupné domény bude rovněž relevantní pro vaše nika.

Konkrétnější vaše klíčové slovo je, že nižší konečná procento je, a méně pravděpodobné, najdete high-hodnotová doména relevantní pro dané klíčové slovo.

To je důvod, proč modul Domény zapojí do DomainFace v první řadě - 3. domény Party Service - protože najít několik domén, které by mohly hodí tato kritéria, je doslova jako hledat jehlu v kupce sena, pokud děláte to ručně. Připojením k DomainFace ve své databázi, můžeme proniknout do 100.000 letech věku doménových aukcí, prodeje a expiries že DomainFace je zjištění, každý den - pomůže vám najít zlaté jehly v kupce sena.

To je také důvod, proč najít nejlépe ve věku domény někdy vyžaduje nové taktiky - zvláště pokud pracujete na specializované trhy ... Protože i když jste našli vysoké návštěvnosti klíčového slova zlatý valoun, pokud vaše klíčové slovo "příliš specifické", když se snaží najít Ve věku domény pak budete pravděpodobně zase až s prázdnýma rukama.

Takže, co je nejlepší strategie pro vyhledání ve věku domény?

Jak se vám najít velké high-hodnotou věku domény, které jsou relevantní pro vaše trhu, -, které můžete použít jako své hlavní stránky, nebo jako místo podavač?

Řešení je jednoduché:

Zkuste širší, obecnější klíčová slova.

Slyšel jsem, že jsi říkal "Hej, počkejte chvíli Alex! Není to jednodušší optimalizovat pro velmi specifická klíčového slova? "

Ano, je to stále platí pro všechny SEO.

Ale pokud jste na lov Aged domény, tam jsou 3 "bonusové výhody" dostanete, když větvit a zahrnují některé obecnější klíčová slova ve vašem hledání ...

1. Další výsledky znamená, že větší možnost volby

Jednoduše řečeno, budete mít mnohem více zápasů při hledání "psí obojky", než když jste searcing pro "velké psí obojky"; nebo když hledáte "investice", spíše než "investice kapitálového trhu".

Čím více zápasů dostanete, větší výběr máte.

V SEO, tam jsou často desítky kombinací klíčových slov, které "fit" vaše nika.

Pokud váš Aged hledání Domain je příliš těsný, nebo příliš omezený, mohli byste přijít o podobném zápase, který se hodí vaše nika dokonale.

(Možná zjistíte, doménu, která je dokonale cílené na klíčové slovo, které právě minul klíčových slov filtrovací kritéria. S vysoce cílené domény pro tohoto klíčového slova, a Google-boost, který je dodáván s ním, možná si můžete dovolit, aby soutěžit v o něco více konkurenční trh ...)

Včetně příslušných široké klíčová slova ve vašem hledání odhalí možnosti, které nemusí mít dokonce zvažoval předtím.

Což nás přivádí k dalšímu prospěchu ...

2. Další výsledky znamená více příležitostí

Je tu více na starší domény než jednoduše je použití jako hlavní stránek URL.

Často narazíte na vysokou hodnotou Aged domén, které jsou ideální pro použití jako modulační místa - řízení provozu a "šťáva", odkaz na vaši hlavní "peněz" site.

Pokud jste stejně jako já, někdy budete jen rozhodnete zaregistrovat tyto domény, aby potenciální konkurenty z jejich použití proti vám.

Nebo, pokud jste jako Kenny, někdy (protože jste udělal svůj výzkum klíčových slov a víte, SEO hodnotu klíčového slova), narazíte na příležitosti ke koupi ve věku domén za zlomek jejich skutečné hodnoty, "renovovat" jim, a prodávat je pro velké zisky.

3. Širší klíčová slova mají větší návštěvnosti

Jako obecné pravidlo, širší klíčové slovo bude mít větší provoz, než konkrétnější jeden.

Vraťme se zpět k naší "psí obojky" Například, rychlé srovnání vyhledává dat z modulu Research Klíčové slovo nám ukazuje:

Klíčové slovo - "velký pes obojky" dostane asi 150 denních vyhledávání
Klíčové slovo - "psí obojky" dostane asi 32.000 denně vyhledávání

Ve věku Domény vyhledávání pro "psí obojky" by se ještě najít domén jako "bigdogcollars.com", ale také by vám šanci na nalezení zlaté příležitosti, jako je "dogcollars.com" - více cenný domény aktiva, a doména, která stojí na vám větší podporu pořadí pro více generických vyšších provoz klíčového slova "psí obojky".

Nyní víte, nejlepší taktiku pro hledání domén, jako jsou tyto ...

Nezapomeňte, věku Domény jsou omezené zdroje.

V daný den, budou existovat jen hrstka relevantní, vysoce kvalitních Aged domén jsou k dispozici ve vašem nika - a to je obvykle "jako první v / ten dřív mele" hra.

Nyní, když víte, nejlepší způsob, jak najít skvělé věku Domény, je to na vás najít ty nejlepší ... Než někdo jiný.

Dobrý lov!

Alex Green
Noble Samurai

PS Pokud jste vášnivým stoupencem blogu, budete vědět, že Domains modul je nyní k dispozici také v obou trhu Samurai a domény Samurai .

Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi trhu Samurai, takže můžete přistupovat modul Domény a Aged domény vyhledávací nástroj.

Nejnovější verze trhu Samurai je vždy k dispozici ke stažení z vaší Unikátní ke stažení stránky. A pamatujte si: hledat ve věku domény, budete potřebovat bezplatný DomainFace účtu (nebo placené jeden) pro přístup k jejich věku Domain databází.

PPS Pokud jste zde nový, a vy nemáte trhu Samurai ještě, můžete si stáhnout zdarma 12-denní zkušební verzi na trhu Samurai zde .