Tipy pro hledání Great Aged domény

Share Button

S modulem nyní k dispozici v obou oblastech trhu Samurai A domény Samurai , jsme měli spoustu otázek o nejlepší způsob, jak jít o hledání domény uvnitř domény věku nástroje.

Problémy s hledáním Velké Aged domény

Obvykle je důvod, proč jsme si ujít nejlepší Aged doménových příležitosti přijde na jednoduché procenta ...

Ve věku domény jsou mnohem méně v čísle než nové domény.

Kdykoliv - jen procento všech Aged domény bude k dispozici pro prodej, dražby, nebo vypršení platnosti;

Procento těch brzy-k-být-dostupných domén bude provádět silnou PageRank, Věk domény nebo zpětné odkazy;

A podíl těch kvalitních brzy-k-být-pro domény bude rovněž relevantní pro vaše nika.

Čím konkrétnější je vaše klíčové slovo, tím nižší je, že konečné procento, a tím méně je pravděpodobné, budete najít vysoce hodnotovou doménu relevantní pro dané klíčové slovo.

To je důvod, proč modul Domény zapojuje do DomainFace v první řadě - 3. domény party servis - protože najít několik domén, které by se vešly tato kritéria, je doslova jako hledat jehlu v kupce sena, pokud děláte to ručně. Po připojení k DomainFace ve své databázi, můžeme proniknout do 100.000 letech věku doménových aukcí, prodej a expiries že DomainFace je najít každý den - pomůže vám najít zlaté jehly v kupce sena.

To je také důvod, proč najít nejlépe ve věku domény někdy vyžaduje novou taktiku - zvláště pokud pracujete ve specializovaných trhů ... Protože i když jste našli vysoké návštěvnosti klíčového slova zlatý valoun, pokud vaše klíčové slovo "příliš konkrétní", když se snaží najít Ve věku domény pak budete pravděpodobně obrátit se s prázdnýma rukama.

Takže, co je nejlepší strategie pro vyhledání ve věku domény?

Jak si najít skvělé s vysokou přidanou hodnotou ve věku domén, které jsou relevantní pro váš trh - který můžete použít jako hlavní stránky, nebo jako místo podavače?

Řešení je jednoduché:

Zkuste širší, obecnější klíčová slova.

Slyšel jsem, že říká: "Hej, počkejte chvíli Alex! Není to jednodušší optimalizovat pro velmi konkrétní nika klíčové slovo? "

Ano, je to stále platí pro všechny SEO.

Ale pokud jste na lov Aged domény, tam jsou 3 "bonusové výhody" dostanete, když větvit a zahrnují některé obecnější klíčová slova v hledání ...

1. Více výsledků znamená, že větší výběr

Jednoduše řečeno, budete se mnohem více zápasů při hledání "obojky", než když jste searcing pro "velké obojky"; nebo když hledáte "investice", spíše než "investice na akciovém trhu".

Čím více zápasů získáte, tím větší výběr budete mít.

V SEO, tam jsou často desítky kombinací klíčových slov, které "sedí" vaše nika.

Pokud váš Aged hledání Domain je příliš těsné nebo příliš omezený, mohli byste přijít o podobném zápase, který se hodí vaše nika dokonale.

(Možná, že zjistíte, doménu, která je dokonale cílené na klíčové slovo, které právě minul klíčových slov filtrovací kritéria. S vysoce cílené domény pro dané klíčové slovo, a Google-Boost, která přichází s tím, snad si můžete dovolit konkurovat o něco více konkurenčním trhu, ...)

Včetně příslušných široké klíčová slova ve vyhledávání odhalí možnosti, jste možná ještě ani nenapadlo dříve.

Což nás přivádí k další výhody ...

2. Další výsledky znamená více příležitostí

Je toho víc na starší domény, než jen jejich použití jako hlavní URL stránky.

Často narazíte s vysokou přidanou hodnotou Aged domény, které jsou ideální pro použití jako feeder stránek - řízení provozu a "odkaz šťávu" do hlavního "peněz" místě.

Pokud jste stejně jako já, někdy budete jen rozhodnete zaregistrovat tyto domény, aby potenciální soutěžitele od jejich použití proti vám.

Nebo, pokud jste jako Kenny, někdy (protože jste udělal svůj výzkum klíčových slov, a víte, že SEO hodnotu klíčového slova), narazíte na možnosti koupit ve věku domén za zlomek jejich skutečné hodnoty, "renovovat" jim, a prodávat je na velké zisky.

3. Širší slova mají větší návštěvnost

Jako obecné pravidlo platí, širší klíčové slovo bude mít větší provoz, než konkrétnější jedné.

Vraťme se zpět k našemu "obojky" Například, rychlé srovnání Pátrání dat z modulu Research Klíčové slovo nám ukazuje:

Klíčové slovo - "velké obojky", dostane asi 150 denních vyhledávání
Klíčové slovo - "obojky", dostane asi 32.000 denně vyhledávání

Ve věku Domény hledání "obojky" by se ještě najít domény jako "bigdogcollars.com", ale také dát šanci na nalezení zlatých příležitostí, jako je "dogcollars.com" - více cenné domény majetku a doména, která stojí na vám větší podporu pořadí pro obecnější vyšší návštěvnost klíčového slova "obojky".

Nyní víte, nejlepší taktiku pro hledání domén, jako jsou tyto ...

Pamatujte si, že ve věku Domény jsou omezené zdroje.

V daný den, bude jen hrstka relevantní, vysoce kvalitní Aged Domény k dispozici ve vašem nika - a je to většinou "první dovnitř / první řadě" hra.

Nyní, když víte, že nejlepší způsob, jak najít skvělé ve věku domény, je to jen na vás najít ty nejlepší ... Než někdo jiný.

Dobrý lov!

Alex Green
Noble Samurai

PS Pokud jste vášnivým stoupencem blogu, budete vědět, že Domény modul je nyní k dispozici také uvnitř obou Market Samurai Samurai a domény .

Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi Market Samurai, takže můžete přistupovat modul Domény a splatné domény vyhledávací nástroj.

Nejnovější verze Market Samurai je vždy k dispozici ke stažení ze své jedinečné stránku pro stažení. A pamatujte si: hledat ve věku domény, budete potřebovat bezplatný DomainFace účet (nebo placené jeden) pro přístup k jejich věku, domény databáze.

PPS Pokud jste zde nový, a nemáte Market Samurai ještě, můžete si zdarma stáhnout 12-ti denní zkušební verzi na trhu Samurai zde .