Trh Samurai Affiliate Program zahájila!

Share Button

Trh Samurai Affiliate Program je nyní zahájen!

To znamená, že všichni vlastníci plná verze Market Samurai můžete začít vydělávat provize - jen pro vyprávění lidem o trhu Samurai.

Plus - pro příští dva týdny - budete vydělávat ceny pro odkazování vede k trhu Samurai.

Takže se ujistěte, že jste se zaregistrovali ...

Trh Samurai Partnerský program Podrobnosti

Pokud jste vynechal naše Market Samurai partnerský program oznámení na blogu v pátek, zde jsou hlavní výhody affiliate program na trhu Samurai:

 • Pro každou osobu, která vám odkazovat, který kupuje, získáte 48% provize;
 • Vysoké konverze Ceny - naše pobočky dosáhnout průměrnou míru konverze 20-25%, ke stažení na prodej;
 • Prakticky podporuje sebe - zdarma ke stažení na nějaké velké software - lidé milují tuto nabídku !;
 • Vaše vedení jsou zamčené na váš partnerský kódu s doživotní pevně partnerský sledování - což znamená, že nezáleží na tom, zda vaše vedení koupí trhu Samurai dnes, nebo za rok ode dneška, můžete ještě dostat provizi;
 • Jako pobočka, získáte přístup ke všem našim bannerů, osvědčenou e-mail propagační kopii na podporu, a další;
 • D emand na trhu Samurai stále roste, ukazuje žádné známky zpomalení. (Naše statistiky ukazují udržet růstový měsíc po měsíci - pro nás a pro naše poboček Takže to není příliš pozdě začít - věci jsou prostě horko.!);
 • Existuje spousta nevyužité mezinárodních trzích, kde je znalost trhu Samurai je nízký, a inteligentní pobočky mohou uklidit! (mezi ně patří rychle rostoucích trzích ve střední Evropě, Asii a Latinské Americe);
 • Naše autoresponders a software udělat těžkou práci za vás, jako váš osobní obchodní zástupce. To znamená, že jakmile vedení stažený, nemusíte na hřišti vůbec, pokud prodávající "prostě není vaše věc";
 • A to trvá velmi málo úsilí na podporu. S několika kliknutí, můžete mít banner na svůj blog.

Můžete říct lidem, že zdarma stáhnout software, naše autoresponders pracovat, aby vám prodeje, a získáte 48% provize na všech prodejů na trhu Samurai, které jste uvedené.

Simple!

Je to snadné, aby se prodej sčítat

Jak jsem se zmínil v minulém blogu, to nebere moc úsilí, aby začít vidět výsledky.

Pokud vše, co udělal, bylo, řekni jednoho přítele za měsíc o Market Samurai, a na základě vašeho osobního doporučení, které koupil, to je mezi $ 550 - 860 $ navíc ročně v kapse.

Pokud dáte banner na svůj blog, a odkázat 1 další prodej za měsíc, to je nyní $ 1100 - $ 1720 v kapse.

Ještě několik blogů (jeden měsíčně - snad mluví o různých nástrojů uvnitř trhu Samurai a jak je používáte), naleznete pouhých 10 tržby z každého blogu, a vy jste teď vydělávat $ 6680 - $ 10.300.

Podporovat trhu Samurai na e-mail seznam, udělat nějaké PPC reklama, uvolněte nějaká videa na klíčové oblasti výzkumu za použití tržních Samurai a ...

... Dobře, můžete násobit čísla ze zde ...

Do teď jste viděl, jak to nebere moc vytvořit pravidelný tok příjmů prostřednictvím podpory trhu Samurai.

Pouze dva týdny: zdvojnásobit své odměny

PLUS! - Máte-li podpořit během příštích dvou týdnů (mezi 14. června a 27. června AEST), všechny registrací se zmiňujete se bude započítávat do obrovských výher dárky - včetně nového iPadu 3G, je dosud být vydán, aby-iPhone 4G (jako první mít jeden!), a další!

To jsou jen některé z cen ...

Existuje spousta dalších skvělých gadgets, Gizmos drahé a více - ale získat úplný seznam bonusů můžete odemknout, budete muset být na trhu Samurai pobočkou. (Nemůžeme prozradit všechny naše tajemství affiliate program na blogu ;-) )

Již Vstoupil do Market Samurai affiliate program?

Pokud jste již připojili affiliate program na trhu Samurai, že je čas, aby podporovaly teď!

Každý Registrace že odkazovat v příštích dvou týdnech - mezi dneškem a 27. června v 11:59 hodin Melbourne dobu - započítává bonusové výhry.

Čím více vede se zmiňujete, tím větší a dražší vaši cenu bude!

Měl jste obdrželi e-mail s podrobnostmi, které potřebujete pro přístup k oblasti přidružených zdrojů. (Pokud tento e-mail nebylo doručeno, kontaktujte nás prosím na podporu.)

Jakmile budete mít přístup, ujistěte se, že byste se podívat na "zdroje" části uvnitř affiliate oblasti. Obsahuje:

 • Váš partnerský odkazy;
 • Pre-Testováno e-mailových kampaní můžete "přejeďte" a používat, jak si přejí;
 • Bannery a propagační grafiky pro svůj blog nebo stránky;
 • Ziskovost Kampaň Estimátory;
 • A více!

(Budeme přidávat další prostředky na tuto oblast později - tak pravidelně kontrolovat.)

Budete mít také přístup zde pro Full Stats Reporting uvnitř partnerský oblasti trhu Samurai.

(Tyto statistiky, grafy a reportovací nástroje jsou stejné jako ty, které používáme ke správě a sledování své vlastní propagace.)

Nemáte ještě Tržní Samurai affiliate?

Jako plnou verzi majitelem trhu Samurai - pokud jste tak již vstoupily do affiliate program na trhu Samurai - můžete se připojit nyní, zde:

Pokud nevlastníte plnou verzi trhu Samurai přesto - a chtěli byste se připojit k partnerskému programu na trhu Samurai - tato sleva odkaz budete moci koupit na trhu Samurai za $ 97 (zhruba to, co budete dělat zpátky v komisích na straně První dva prodeje se zmiňujete.)

(ALE ... Tato sleva odkaz vyprší za několik hodin (v 11:59 hod v pondělí) a je k dispozici pouze na nové tržní samurajské poboček - takže ujistěte se, že budete používat hned před tím, než zmizí.)

Jakmile máte plná verze registrační klíč, můžete jej použít k získání přístupu k affiliate program na trhu Samurai zde.

VAROVÁNÍ: Trh Samurai Partnerský program není pro každého ...

I když to by bylo hezké mít možnost zaplatit každému majiteli Market Samurai velký šek každý měsíc jen vyprávění o tom, jak používat náš software své přátele a následovníky - to je důležité, že jsem se zdůraznit:

Affiliate program na trhu Samurai není pro každého.

Jak jsem se zmínil v mém posledním blogu - Pokud máte v plánu provést některou z následujících ...

... Podporovat trhu Samurai přes negativní "Je Market Samurai podvod?" Style reklama, SPAM, lhát, podvádět, krást, nebo úmyslně zkreslovat rysy trhu Samurai, nebo některý z naší nabídky, aby si prodeje, použijte černý klobouk technik (jako je cookie-nádivkou ), používají špinavé triky, inzerovat sliby, které nechcete zachovat, nebo jinak poškodit naše dobré jméno ...

... Pak Tržní Samurai Affiliate Program není pro vás.

Budeme odmítnout, odmítnout nebo boot-out poboček, kteří "hrají špinavé". Naše bezúhonnost a pověst jsou mnohem cennější pro nás než několik dalších prodejů - a my jsme to vážně.

To je celý důvod, proč jsme zvolili jméno "Noble Samurai" - ne "Evil Ninjas". (Vzhledem k tomu, naše integrita je pro nás důležitá.)

Ale ... Pokud jste jedním z "dobré chlapce" - někoho, kdo má integritu příliš ...

... Pak Tržní Samurai Partnerský program je pro vás.

Pokud jste jedním z těch dobrých, chceme, abyste byli na trhu Samurai pobočka, takže můžeme odměnou vám s provizí za jednoduše sdílet trhu Samurai s ostatními. Takže, pokud jste tak již neučinili, ...

Nezapomeňte: máte jen 2 týdny získat bonusy

Pokud nemáte plán na podporu trhu Samurai - pamatujte, že musí podporovat v příštích dvou týdnech, pokud chcete tvrdit, jeden z mnoha na trhu Samurai affiliate program bonusů.

(Nový iPad 3G, [právě oznámila] iPhone 4G, MacBook Pro cenu pack a další.)

Každý Registrace doporučíte mezi pondělí 14. června av neděli 27. června (v 11:59 hod Melbourne času) budou počítat do bonusové výhry.

Viz více registrací, a odemknout ještě větší, a to i chladiče a ještě dražší ceny! :)

Takže začít hned s cílem maximalizovat svou výhru!

Brent

PS - Tady je opět tlačítko Market Samurai Partnerský Program Přihlášení (jen v případě, že jste vynechal) ;-)