Market Samurai Partnerský program zahájila!

Share Button

Market Samurai Partnerský program je nyní zahájen!

To znamená, že všichni majitelé plné verze Market Samurai můžete začít vydělávat provize - jen pro vyprávění lidí o trhu Samurai.

Plus - pro příští dva týdny - budete vydělávat ceny pro odkazování vede k trhu Samurai.

Takže se ujistěte, že jste se zaregistrovali ...

Market Samurai Partnerský Program Details

Pokud jste nestihli naši Market Samurai partnerský program oznámení na blogu v pátek, zde jsou hlavní výhody partnerského programu Market Samurai:

 • Pro každého, kdo si odkázat, že kupuje, získáte 48% provize;
 • Vysoké Přepočítací koeficienty - naše přidružené společnosti dosahují průměrné míry konverze 20-25%, ke stažení na prodej;
 • V praxi to podporuje sebe - zdarma ke stažení nějakého velkého softwaru - lidé milují tuto nabídku !;
 • Vaše vedení jsou zamčené na váš partnerský kód s doživotní pevně partnerský sledování - což znamená, že nezáleží na tom, zda vaše vedení koupí na trhu Samurai dnes, nebo za rok ode dneška, můžete ještě dostat provizi;
 • Jako pobočka, získáte přístup ke všem našim bannerů a osvědčenou e-mailovou propagační kopii na podporu, a další;
 • D emand na trhu Samurai stále roste, nevykazující žádné známky zpomalování. (Naše statistiky ukazují udržet růstový měsíc po měsíci - pro nás a pro naše poboček Takže to není příliš pozdě začít - věci jsou prostě horko.!);
 • Existuje spousta nevyužitých mezinárodních trzích, kde je znalost trhu Samurai je nízký, a inteligentní pobočky můžete uklidit! (Mezi ně patří rychle rostoucí trhy ve střední Evropě, Asii a Latinské Americe);
 • Naše autoresponders a software dělat těžkou práci za vás, jako svého osobního prodejce. To znamená, že jakmile vedení stažený, nemáte na hřišti vůbec, pokud prodávající "prostě není vaše věc";
 • A to vyžaduje velmi málo úsilí na podporu. S několika kliknutí, můžete mít banner na váš blog.

Řekněte lidem, že zdarma stáhnout software, naše autoresponders pracovat, aby vám prodeje, a získáte 48% provizi ze všech prodejů na trhu Samurai, které jste zmínil.

Simple!

Je to snadné, aby se prodej sečíst

Jak jsem již zmínil v minulém blogu, to nebere moc úsilí začít vidět výsledky.

Pokud vše, co udělal, bylo, řekni jednoho přítele za měsíc o trhu Samurai, a na základě vašeho osobního doporučení, které si koupil, je to mezi 550 dolarů - 860 dolarů navíc za rok v kapse.

Pokud dáte banner na svůj blog, a odkázat 1 další prodej za měsíc, to je nyní 1.100 dolarů - 1720 dolary v kapse.

Proveďte několik blogů (jeden měsíc - snad mluví o různých nástrojů uvnitř trhu Samurai a jak je budete používat), najdete pouhých 10 tržby z každého blogu, a vy jste nyní vydělávat 6680 dolar - 10,300 dolar.

Podporovat Market Samurai na seznamu e-mailů, udělat nějaké PPC reklama, uvolněte nějaké videa na výzkum klíčových slov pomocí trhu Samurai a ...

... No, můžete násobit čísla zde ...

Teď už vidíte, jak to nebere moc vytvořit pravidelný zdroj příjmů prostřednictvím podpory na trhu Samurai.

Dva týdny pouze: dvojnásobek odměny

PLUS! - Máte-li podpořit během příštích dvou týdnů (mezi 14. června a 27. června AEST), všechny registrací se zmiňujete bude započítávat do některé velké výhry dárky - včetně nového iPadu 3G, se dosud být-povolený k iPhone 4G (jako první mít jeden!), a mnohem více!

To jsou jen některé z cen ...

Existuje spousta dalších skvělých gadgetů, drahé věcičky a víc - ale aby se na úplný seznam bonusů můžete odemknout, musíte být Market Samurai pobočkou. (Nemůžeme odhalit všechny naše affiliate program, tajemství na blogu ;-) )

Již Založen trhu Samurai Partnerský program?

Pokud jste již vstoupil do affiliate program Market Samurai, že je na čase, aby podporovaly teď!

Každý Registrace, že byste se podívat na další dva týdny - mezi dneškem a 27. června v 23:59 Melbourne času - počítá na Váš bonusový cenu.

Čím více vede se zmiňujete, tím větší a dražší vaše cena bude!

Měli jste obdrželi e-mail s podrobnostmi, které potřebujete pro přístup k oblasti přidružené zdrojů. (Pokud tento e-mail nebylo doručeno, kontaktujte nás prosím na podporu .)

Jakmile budete mít přístup, ujistěte se, podívejte se na "zdroje" uvnitř partnerského oblasti. Obsahuje:

 • Váš affiliate odkazy;
 • Pre-testováno e-mailových kampaní můžete "přejeďte" a používat, jak si přejete;
 • Bannery a propagační grafika pro svůj blog nebo své stránky;
 • Ziskovost kampaň Estimátory;
 • A mnohem více!

(Budeme přidávat další prostředky do této oblasti později - tedy pravidelně kontrolovat.)

Budete mít také přístup zde pro Full Statistiky Hlášení uvnitř partnerského oblasti trhu Samurai.

(Tyto statistiky, grafy a reportovací nástroje jsou stejné jako ty, které používáme pro správu a monitorování vlastní propagaci.)

Dosud na trhu Samurai affiliate?

Jako plnou verzi majitel Market Samurai - pokud jste tak již vstoupily do affiliate program na trhu Samurai - můžete se připojit nyní, zde:

Pokud nevlastníte plnou verzi Market Samurai, ale - a chtěli byste se připojit k partnerskému programu Market Samurai - tato sleva odkaz budete moci koupit na trhu Samurai za $ 97 (zhruba to, co budete dělat v roce provize z První dvě prodeje se zmiňujete.)

(Ale ... Tato sleva odkaz vyprší za několik hodin (v 23:59 v pondělí) a je k dispozici pouze na novém trhu Samurai poboček - takže ujistěte se, že jej budete používat hned, než to zmizí.)

Jakmile máte plnou verzi registrační klíč, můžete jej použít k získání přístupu k partnerskému programu Market Samurai zde .

VAROVÁNÍ: Market Samurai Partnerský program není pro každého ...

I když by bylo hezké mít možnost zaplatit každý majitel Market Samurai velký šek každý měsíc jen vyprávění o tom, jak používat náš software své přátele a následovníky - to je důležité, že jsem zdůraznit:

Affiliate program na trhu Samurai není pro každého.

Jak jsem již zmínil ve svém posledním příspěvku na blogu - Pokud máte v plánu provést některou z následujících akcí ...

... Podporovat Market Samurai přes negativní "je Market Samurai podvod?" Styl reklamy, spam, lhát, podvádět, krást, nebo úmyslně zkreslovat funkce na trhu Samurai nebo některou z našich nabídek a získejte prodeje, použijte černý klobouk technik (například soubory cookie nádivkou ), použijte špinavé triky, inzerovat sliby, které nechcete zachovat, nebo jinak poškodit naše dobré jméno ...

... Pak Market Samurai Partnerský program není pro vás.

Budeme odmítnout, zamítnout nebo boot-out poboček, kteří "hrají špinavé". Naše integrita a pověst jsou mnohem cennější pro nás než několik možností prodeje - a my to.

To je celý důvod, proč jsme zvolili název "Noble Samurai" - ne "Evil Ninjas". (Vzhledem k tomu, naše integrita je pro nás důležitý.)

Ale ... Pokud jste jedním z "dobří hoši" - člověka, který má integritu příliš ...

... Pak Market Samurai Partnerský program je pro vás.

Pokud jste jedním z těch dobrých, chceme, abyste byli na trhu Samurai pobočka, takže můžeme odměnou vám s provizí za jednoduše sdílet na trhu Samurai s ostatními. Takže, pokud jste tak již neučinili, ...

Pamatujte si: máte jen 2 týdny, získat bonusy

Pokud nemáte plán na podporu trhu Samurai - pamatujte, že musí rozvíjet v příštích dvou týdnů, pokud chcete tvrdit, jeden z mnoha na trhu Samurai Partnerský program bonusy.

(Nový iPad 3G, [právě oznámila] iPhone 4G, MacBook Pro cenu pack a další.)

Každý Registrace doporučíte od pondělí 14.června av neděli 27.června (v 23:59 Melbourne času) se započítávají vaše bonusové výhry.

Viz více registrací a odemknout ještě větší, ještě chladnější a ještě dražší ceny! :)

Takže začít už maximalizovat svou výhru!

Brent

PS - Zde je opět tlačítko Market Samurai Partnerský program Registrace (jen v případě, že jste vynechal) ;-)